Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סקודה קודיאק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההפרש בין הפרימיום של מיצובישי לאמבישן של סקודה הוא 5000 שקלים לטובת הסקודה.

לסטייל יש להוסיף 15K שקלים.

עריכה אחרונה על ידי ceyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה המזל הלכתי על נסיעת מבחן... וכך אני יכול להראות לך עד כמה אתה רחוק מהמציאות..

לא אמרת דבר...

בלם יד חשמלי יש באאוטלנדר phev (מקביל לגירסת הסטייל 213k בלי הנחות). ובמחיר הזה אתה מקבל גם מנוע חרישי שהקודיאק יתחרה בו אולי בעוד 20 שנה.).

.

אל תגזים ותיצמד לעובדות. אתה מדבר כאילו VAG עוד לא שם, והעובדה היא שאותה טכנולוגיה כבר מיושמת במספר דגמי פולקסווגן ואאודי, ואני מניח שהיא תזלוג לסקודה תוך שנתיים לכל היותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למשל אינטרס:

להוכיח שגם אילו שאני קרוע על המכוניות שלהם, יש להם יכולות והם לא פחות טובים מאיזה יצרן אסיאתי קטן.

זה לא הגיע ממקום של חוסר יושר.

אילו שאני קרוע על המכוניות שלהם? מי הם אותם ״אילו״ אם לא אכפת לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את הוידאו שהעליתי לפני מספר עמודים? אני חושב שיש שם זיהוי רכב בשטח מת. יתכן אפילו שיש דברים נוספים שאין בקודיאק.

ובכלל, כל הקטע של אאוטלנדר phev הוא קטע עתידני חדשני חסכני מהסוג שהקודיאק לא מתקרב אליו בכלל. אבל יש כאלה שעדיין חושבים שמדובר בקורקינט עם תוספות ולכן אין מה להשוותו לקודיאק "המודרני".

השאלה אם המערכות הללו הגיעו לארץ.

ליונדאי טוסון יש גם את כל מערכות הבטיחות האקטיביות והפאסיביות, אבל לא במפרט שהגיע ארצה.

לגבי טכנולוגיית פלאגאין של האוטלנדר: זה עדיין לא אומר כלום!

הטכנולוגיה הזו קיימת כבר בVAG ואכן טרם באה לידי ביטוי בסקודה. מטרתה, העיקר להציג "חיסכון" בפלטות מזהמים ולא להציג את קידמת הטכנולוגיה.

הקידמה זה ברכב האוטונומי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להודות שסקודה באמת התעלו על עצמם מבחינת העיצוב החיצוני של הרכב ובמיוחד באפקט ה-"וואוו"

אתה מתכוון ל"וואו איזה מכוער"?

שמעתי כבר מכמה אנשים את האפקט הזה...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עיצוב זה עניין של טעם. בעיניי שניהם משעממים למראה. לא מכוערים, סתם לא מעניינים. כמו שאתה לא מסתכל פעמיים על התמי4 או המזגן על הקיר בעבודה.

את האאוטלנדר התרגלנו לראות בכל חור, את הסקודה עוד לא.

אחד הנושאים עם הכי הרבה אגו שיצא לי לקרוא לאחרונה.

פעם היו פה נושאים כאלה על אלפא רומיאו ומתחרותיה. היום זה על ג'יפוני אימהות ושקעי USB.

לאן התדרדרנו...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מי המתחרים של הקודיאק.

סיטרואן C4 גרנד פיקסו זול בכ 50 אש"ח בגרסת הדיזל הבכירה, ועם לחץ בסוכנות ההבדל יגדל.

הסנטה פה הדיזל הבכיר (שמאובזר לעייפה ובא עם 4X4 וגדול יותר) אמנם יקר יותר, אבל גם עם הנחות יהיה דומה במחיר לקודיאק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן גרנד פיקסו שם את שתיהן בכיס הקטן (פרט להיעדר מערכות בטיחות, ואני מקווה שזה יטופל), אבל הוא לא "ג'יפ" וזאת בעיה לחלק מהאנשים.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי הגראנד פיקסו, למי שבאמת מסוגל לראות מעבר לזה שמדובר בMPV ולא SUV.

היא מרווחת, נוחה וקלה לשימוש בצורה פנטסטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי אבל הוא לא מבין כלום. בטח צ'מפיון מוטורס מהארץ שיחדו אותו ויש לו אינטרס.

הכתבה נראית כמו פרסומת ביג טיים.

הייתי שמח לראות אותו מתייחס לסוגיית הכניסה המסורבלת לשורה השלישית, למשל.

אם לאאוטלנדר היה עיצוב פנים חדשני ונועז, לא הייתי אפילו מעלה בדעתי להחליף אותו בקודיאק. תכלס, עיצוב הפנים לא ריגש, המנוע איכזב, והמחיר סתם את הגולל.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...