Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סקודה קודיאק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הקשר להגיון שלי הבאתי לך מידע מתוך האתר של EURONCAP.

המבחן של האאוטלנדר והגולף נערך ב 2012.

אז גם הגולף מיושנת ולא בטוחה?

לא, זה אומר שאי אפשר להשוות בין רמת הבטיחות שלהן (של הגולף ושל הסקודיאק), בטח ובטח לא להגיד ש"הציונים של האאוטלנדר טובים יותר"

אז למה SPIRE משתלח בי וטוען שאני מביא מידע לא נכון?

כי אתה מבין מידע ומציג אותו לא נכון.

שיהיה ברור - חמשת הכוכבים של האאוטלנדר (ושל כל רכב אחר) לא מקבילים לחמישה כוכבים של מבחן שבוצע בשנת 2016. אלא שרמת הבטיחות של הרכב שנמכר בשנת 2016 זהה לזו שאיתה הוא נבחן בשנת 2012. לכן ליד ה-validity כתוב ***** 2012 ולא סתם *****.

הנה ההסבר מהאתר של euroNCAP:

Cars’ star ratings are reviewed annually to ensure that they are still valid. The Annual Review checks if changes have been made to the safety equipment fitted or to anything else which would influence the validity of the original result. A successful review means that the star rating remains valid against the requirements of the year in which the car was originally tested but takes no account of changes to the rating scheme since that time.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הוא על הסקודיאק שמתיימר להחליף את האאוטלנדר ולהיות יותר טוב ממנו.

ויש לי שאלה קטנה: אם האאוטלנדר קיבל 5 כוכבי ריסוק בשנת 2012, כמה הוא יקבל כעת כשיש לו גם מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות חדשניות?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי אותך שאלה פשוטה, איזה בטיחות פסיבית ואקטיבית יש בקודיאק שאין באאוטלנדר המקביל? לא ענית, ואתה ממשיך לפזר ססמאות מתוך חוסר ידע והערצה עיוורת. פסקנות אינה תחליף לידיעה.

(צירפתי לך גם וידאו שמתאר את כל המערכות החדשניות שהוסיפו לרכב, מקווה שצפית)

חסר זיהוי רכב בשטח מת

וזיהוי רכב ובלימה בנסיעה לאחור.

http://www.mitsubishi-israel.co.il/models/outlander/

אולי הקישור הבא יעזור (ואולי לא) לגבי ההשוואה בין הקודיאק לאוטלנדר:

http://www.m.gazeta-a.com/compare/items/8713/7641/

עריכה אחרונה על ידי shai_ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הוא על הסקודיאק שמתיימר להחליף את האאוטלנדר ולהיות יותר טוב ממנו.

ויש לי שאלה קטנה: אם האאוטלנדר קיבל 5 כוכבי ריסוק בשנת 2012, כמה הוא יקבל כעת כשיש לו גם מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות חדשניות?

פחות.

ב2015, למשל, נכנס מבחן ריסוק חדש לסדרת המבחנים - התנגשות חזיתית לכל רוחב חזית הרכב, בנוסף למבחן שבודק התגשות חזיתית בחלק מרוחב החזית שהיה קיים לפני כן.

האאוטלנדר קיבל את חמשת הכוכבים שלו בלי לעבור את המבחן הזה, ולא ידוע איך תוצאות המבחן ישפיעו על הציון הכולל. הקודיאק כן עבר את המבחן החדש ויחד איתו קיבל ציון מירבי.

זו רק דוגמא אחת. המבחנים מתעדכנים מידי שנה ומאז 2012 הוכנסו שינויים בכל ענפי הבדיקה - הגנה על מבוגרים, ילדים, הולכי רגל ועוד.

אנחנו לא יודעים איך האאוטלנדר (שלא תוכנן לעמוד במבחנים האלו, מעצם העובדה שתוכנן הרבה לפני שהמבחנים הוצגו) יעמוד במבחנים החדשים ואיך הם ישפיעו על הציון שלו. סביר להניח שלא לטובה.

Sent from my Mi Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות.

ב2015, למשל, נכנס מבחן ריסוק חדש לסדרת המבחנים - התנגשות חזיתית לכל רוחב חזית הרכב, בנוסף למבחן שבודק התגשות חזיתית בחלק מרוחב החזית שהיה קיים לפני כן.

האאוטלנדר קיבל את חמשת הכוכבים שלו בלי לעבור את המבחן הזה, ולא ידוע איך תוצאות המבחן ישפיעו על הציון הכולל. הקודיאק כן עבר את המבחן החדש ויחד איתו קיבל ציון מירבי.

זו רק דוגמא אחת. המבחנים מתעדכנים מידי שנה ומאז 2012 הוכנסו שינויים בכל ענפי הבדיקה - הגנה על מבוגרים, ילדים, הולכי רגל ועוד.

אנחנו לא יודעים איך האאוטלנדר (שלא תוכנן לעמוד במבחנים האלו, מעצם העובדה שתוכנן הרבה לפני שהמבחנים הוצגו) יעמוד במבחנים החדשים ואיך הם ישפיעו על הציון שלו. סביר להניח שלא לטובה.

Sent from my Mi Max using Tapatalk

וזה הופך את האאוטלנדר לרכב לא בטוח?

הרי בסטאטוס של האאוטלנדר נמצאים עשרות דגמים.

אני מקווה שלא כולם פסולים בעיניך לרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנות, נא להרגיע את הטונים ולשמור על תרבות הדיון!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם בלי אינטרס - אין חיה כזאת.

מה שמביא אותי לכתוב בפורום רכב הוא האהבה שלי למכוניות (שכנראה התחילה הרבה לפני שהתחלת שיעורי נהיגה).

האהבה שלי למכוניות, לא גורמת לי להיות פאנבויי של מותג כזה או אחר.

אני חושב שבחיים צריך איזון, ולדעתי חלק גדול מהחברים פה חסרי איזון ומביעים את זה פעם אחר פעם בהודעותיהם.

אתה לגמרי צודק, רומן פאן-בוי של אלפא, אפילו פאן בוי רציני, אני פאן-בוי של ב.מ.וו, אולי אפילו יותר כבד מרומן.

אתה יודע מה המשותף לרומן ולי? ששנינו שמנו (הרבה) כסף מכיסנו הפרטי על המכוניות שאנחנו אוהבים ושכל אחד מאיתנו חושב שהן הכי טובות בעולם.

אתה יודע מה עוד משותף לנו? ששנינו יודעים להתעלם מהרכב שחונה אצלנו בחניה ולהעריך בצורה אובייקטיבית כלי רכב שנמסר לנו לבדיקה.

ספק רב אם אתה מסוגל לזה, כי הפוסל במומו הוא פוסל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לגמרי צודק, רומן פאן-בוי של אלפא, אפילו פאן בוי רציני, אני פאן-בוי של ב.מ.וו, אולי אפילו יותר כבד מרומן.

אתה יודע מה המשותף לרומן ולי? ששנינו שמנו (הרבה) כסף מכיסנו הפרטי על המכוניות שאנחנו אוהבים ושכל אחד מאיתנו חושב שהן הכי טובות בעולם.

אתה יודע מה עוד משותף לנו? ששנינו יודעים להתעלם מהרכב שחונה אצלנו בחניה ולהעריך בצורה אובייקטיבית כלי רכב שנמסר לנו לבדיקה.

ספק רב אם אתה מסוגל לזה, כי הפוסל במומו הוא פוסל.

כל הכבוד לך שאתה יודע לחלק מחמאות לעצמך.

מעולם לא טענתי שהסקודיאק לדוגמה הוא רכב לא טוב.

ההיפך, אפילו אמרתי שמבחינה מוטורית הוא טוב מהאאוטלנדר.

הטענות שלי הם לגבי כל התגובות הבלתי מאוזנות והמתנשאות של כל כך הרבה פאנבוייז, שרובן ככולן

אין בהם יותר מתוכן שיווקי.

גם אותו אחד בעל אאוטלנדר שכתב בבוטות לגביוhttp://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?632101-%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%AA-%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94-%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%99%D7%90%D7%A7-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C&p=5440758&viewfull=1#post5440758

דווקא ידע (באומץ) לתקן עצמו לאחר מכן

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?633870-%D7%9E%D7%94-%D7%91%D7%90%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%90%D7%90%D7%95%D7%98%D7%9C%D7%A0%D7%93%D7%A8-2017-(%D7%90%D7%95-%D7%9E%D7%94-%D7%91%D7%90%D7%9E%D7%AA-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%A2%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%95-)&p=5458121&viewfull=1#post5458121

אז לא כל דבריך או דברי רומן ואחרים הם כאילו שאי אפשר להסתייג או להטיל ספק במסקנותיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה הופך את האאוטלנדר לרכב לא בטוח?

הרי בסטאטוס של האאוטלנדר נמצאים עשרות דגמים.

אני מקווה שלא כולם פסולים בעיניך לרכישה.

זה הופך אותו ללא בר השוואה לקודיאק, למרות שלכאורה יש להם אותו הציון.

זו היתה הטענה שלך. אני לא טענתי דבר לגבי בטיחות האאוטלנדר.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להטיל ספק במסקנותיהם, וזה בסדר גמור.

אבל באותה נשימה אתה לא יכול להטיל ספק ביושרם​ ולשייך להם מניעים נסתרים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איצו, איפה בכלל התייחסתי למכוניות האלה?

אתה יכול לחלוק עד מחר על דעתי או על טעמי במכוניות, אז? זה יעשה אותך צודק? ממש לא כי הטעם שלך במטוטא ערכו לצורך הדיון שווה בדיוק לטעם שלי, אפילו שיתכן שהדעות שלנו שונות לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להטיל ספק במסקנותיהם, וזה בסדר גמור.

אבל באותה נשימה אתה לא יכול להטיל ספק ביושרם​ ולשייך להם מניעים נסתרים.

אתה ממש לא בכיוון, ואני בטוח שבתום לב.

לא מטיל ספק ביושרו של מישהו כאן.

גם אם ציינתי אינטרסים, הם לאו דווקא כאילו שהמניע שלהם הוא חוסר יושר.

אז בבקשה ממך, אל תכניס לפי מילים, שאפילו לא חשבתי עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איצו, איפה בכלל התייחסתי למכוניות האלה?

אתה יכול לחלוק עד מחר על דעתי או על טעמי במכוניות, אז? זה יעשה אותך צודק? ממש לא כי הטעם שלך במטוטא ערכו לצורך הדיון שווה בדיוק לטעם שלי, אפילו שיתכן שהדעות שלנו שונות לחלוטין.

מסכים בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2474 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...