Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סקודה קודיאק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מבין מה ההשוואה לאאוטלנדר,

רכב בינוני מאוד שחולק את הפנים שלו עם האטראג'(מזגן,הגה).

הטוסון והCX5 מרגישות הרבה יותר "יוקרתיות" ונעימות מהאאוטלנדר,הרכב הנחות בקטגוריה.

נראית מרשימה מאוד השקודה,

מגיעה עם אבזור בטיחות מקורי או מובילאיי?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, הCX-5 נראית בלבל גבוה יותר מרוב הרכבים בקט', יחד עם ה3008.

לא כדאי למצב את הטוסון ביחד איתה, היא לא ברמה הזו עדיין.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחירון של הישן הוא 143. אז בתיאוריה יכלו להרוויח 15.

בפועל. אתה לא תמכור את הרכב שלך במחירון. אני חושב שההצעה שלהם מאוד נדיבה מכיוון שב143 אתה קרוב מדי לאאוטלנדר 0 ק״מ.

תנסה בשביל הכיף לפרסם את הרכב שלך ב143. מעניין כמה רציניים יתקשרו.

המחירון לפי לוי יצחק לאחר שיקלול (ק"מ, תוספת מובילאיי ועוד) הוא 151. בפועל רוב הרכבים האלה נמכרים ביד2 במחיר של 160. חדש 0 ק"מ עולה סביבות 170.

ברכב שלי ספציפית יש תוספות בשווי 5000.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון ביד2 הוא 161, אם אני זוכר טוב. חדש עולה 185, למה שלא ישלמו 160 על רכב עם תוספת איבזור שעשה רק 15,000 ק"מ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהם נמכרים מעל המחירון? כמה אאוטלנדר בני פחות משנה שכבר עברו ידיים אתה מכיר?

ואנטנת כריש זו לא תוספת ששווה כסף במכירה.

Sent from my Mi Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, אני כותב מה שאני רואה שאנשים דורשים ביד2 ומה שהמחירון של יד2 נותן, שזה מתבסס על נתונים של מכירות אמיתיות.

אצלי לא מדובר רק באנטנת כריש, אלא בעוד דברים מקוריים שהוספתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיימנו עם הדיון על מחירון יד2? היו בו מספיק דוגמאות לתמחור שבטוח לא מתבסס על עסקאות אמיתיות, אלא אם כן נעשו בהשפעת סמים קשים.

Sent from my Mi Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי את ההונדה frv במחיר של 15,000 מעל המחירון, ובמחיר של 5000 מעל המחירון של יד2. ואנשים התקשרו בלי הפסקה.

כעת בדקתי לגבי אאוטלנדר 2016 פרימיום, יש 15 כאלה ביד2 וזה ממש מעט, הסכום הממוצע שהם דורשים זה 155, תלוי בק"מ ובמה שעבר על הרכב.

20170715_211153.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אתה טוען שהאוטלנדר נמכר כיד2 מעל המחירון המשוקלל ?! מי משוגע לשלם ככה ? מאוכזבי לנד קרוזר?)

מכרתי את שלי 2015 (שנתיים בדיוק על הכביש) ב 2000 מעל המחירון לאדם הראשןן שהתקשר בלי בדיקה. ולפי הדברים שהתנהלו במקום היתי יכול למשוך עד אלפיה אבל לא היה לי כוח להתעסק עם זה יותר.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלך זה היוצא מן הכלל. יש בעבודה בליסינג ממנו והעובדים קונים אותו אחכ ב 16٪ הנחה מהמחירון וזו רק התחלת המו"מ . אין סיבה לשלם על כזה רכב יותר כשיוצאי ליסינג עולים הרבה פחות.אוטלנדר לא רכב נדיר (למעט אולי דגם הדיזל) . בחודש נפלטים כמה מאות יחידות למכירה בשוק יד2. לא חסר מבחר וזאת מבלי להזכיר את החסר הביטוחי של קנייה כזו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת אותי, אני לא פוסל אלא אומר שאם כבר אני משקיע ומוסיף כסף עבור חווית נהיגה, עדיף להוסיף עוד קצת ולקבל את הדבר האמיתי.

רוצה חווית נהיגה? תקנה ריינג' רובר משומש, קאיין יהיה יותר מהנה, גם X5.

אני לא חושב שאפשר לקשר את כל הרכבים שהוזכרו בשרשור למילה חוויה.

בעצם, גם חוקן זה חוויה.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, אני כותב מה שאני רואה שאנשים דורשים ביד2 ומה שהמחירון של יד2 נותן, שזה מתבסס על נתונים של מכירות אמיתיות.

אצלי לא מדובר רק באנטנת כריש, אלא בעוד דברים מקוריים שהוספתי.

פירסמתי ביד 2 מסטיק בזוקה לעוס מגולגל בתוך הבדיחה המצורפת ב2000 שקלים.

אם תמצא כזה מחר דבוק למדרכה תרים אותו הוא שווה 2000 שקלים!

לך תאמין למה שיד 2 אומרים ואז תאמין למה שאנשים מצהירים.

אם היו בארץ אתרי יד 2 כולל מכירה חיה בסגנון איביי יש מצב שהיית יכול להתבסס על משהו. באיביי למשל אפשר בקלות לראות עסקאות שנסגרו בפועל ועל איזה סכום. דבר היחיד שאפשר לראות ביד 2 זה כמה השרת שלהם דפוק ואיטי. נראה לי שמאז שהאתר הזה הוקם והתעבורה בו גדלה פי עשרות מונים שום דבר לא שודרג.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה שמעליך שמכר את האאוטלנדר שלו מעל המחירון תוך יומיים, גם הוא שקרן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה חווית נהיגה? תקנה ריינג' רובר משומש, קאיין יהיה יותר מהנה, גם X5.

אני לא חושב שאפשר לקשר את כל הרכבים שהוזכרו בשרשור למילה חוויה.

בעצם, גם חוקן זה חוויה.

אני לא רוצה חווית נהיגה בלבד, אלא חלק ממכלול של דברים, ביניהם אמינות סחירות וטיפולים זולים.

אני מאמין ששתי הדוגמאות שהבאת נופלים בסעיף אמינות / טיפולים וחלפים יקרים / צריכת דלק. תקן אותי אם אני טועה.

אין רכב מושלם, זה ידוע, אבל משתדלים לחפש את מה שקרוב למושלם ועונה על רוב הסעיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...