Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סקודה קודיאק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק אל תרביץ..

הרכב שלך רחוק מלהרשים בתאוצות, עם נתון של 11.6 ל-100 אין לך על מה לרוץ לספר לחברה.

במקסימום אתה עומד עם כל מישפחתומטית, כן גם בעליות של ירושלים שם אתה "מרביץ" 140 ומשאיר את כולם מאחור.

אתה מבין שאתה נשמע כמו ילד קטן?

הנתון 140 הוא נתון סטטי לאותה שניה שבה האוקטביה עקפה אותי, העיקרון הוא שלא הרגשתי מחסור בכח בעליות לירושלים. לרוץ לספר לחברה? רציתי בכלל לדבר על האוקטביה, לא על האאוטלנדר.

השרשור פה מדבר על סקודה קודיאק וכאחד שמתעניין אני מתחיל להסתדל על הסקודה שמסביבי ו"מספר לחבר'ה". אולי הגיע הזמן שתורידו את מפלס העוינות.

היום ירדתי לים המלח, מאוד נהניתי מהרכב. נהגתי רוב הדרך 140-150, הוא היה ממש יציב בסיבובים החדים, בירידות ובעליות החדות, נוח ומפנק. לא הרגשתי מחסור בכוח. אבל צחוק הגורל - שוב פעם אוקטביה משמאלי עוקפת לה בכיף כשהייתי במהירות 120 בעליה תלולה מאוד.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, ואני תמיד נסעתי לסדום-ערד עם אופנועים כשמתברר שהכלי האולטימטיבי שם הוא בכלל אאוטלנדרפרימיוםאנטנתכריש.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה ומתוודה שהשרשורים של אאוטלנדר צריכים להיכנס לפנתיאון, ואם אין אחד - אז יש לפתוח אחד כזה.

פשוט בידור.

אאוטלנדר, די.. יש לך באמת רכב עגלה, נהגתי עליו, התבאסתי רצח.

אל תהיה פאתט.

• מצחיק 1

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ירדתי לים המלח, מאוד נהניתי מהרכב. נהגתי רוב הדרך 140-150, הוא היה ממש יציב בסיבובים החדים, בירידות ובעליות החדות, נוח ומפנק. לא הרגשתי מחסור בכוח.

אני לא רוצה לפגוע, אבל נראה לי שכדאי שתבדוק במכון את מד המהירות של הרכב,

שוב האאוטלנדר הוא רכב חלש יחסית, להסתלבט איתו בקטע של ביצועים זה לא רציני.

עריכה אחרונה על ידי איצי בר
  • מבאס 1

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי אמיר חצרוני.

• רעיון גרוע 1

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאמן בחדר כושר, יש כמה פה שקנו אחריי אאוטלנדר, ראו והתלהבו מהמראה (איזה קטע!). כשאני משתף איתם חוויות כאלה, כולם מסכימים ואף אחד לא אומר "עזוב אותך, זה עגלה".

אבל אם כמה אנשים פה בפורום חושבים אחרת, אז אני אמיר חצרוני.

ושוב, לא באתי בכלל לדבר על אאוטלנדר אלא על הפאביה שאהבתי את ביצועיה. אבקש בפעם המליון להתעלם מהמילה "אאוטלנדר" שאתם כה אוהבים, ולהתייחס למה שאני כותב (במקרה זה - על הפאביה).

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוק או לא צחוק, האאוטלנדר לא עגלה ולא מרגיש עגלה.

אין לו את התגובות החדות של רכבים עם גירים אוטומטיים אבל 200 קמ"ש על השעון נראו.

ואם רצון ויכולת הוא סוגר 100 בקצת פחות מ 10 שניות במצב ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בירידה גם חד אופן יכול.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחוק או לא צחוק, האאוטלנדר לא עגלה ולא מרגיש עגלה.

אין לו את התגובות החדות של רכבים עם גירים אוטומטיים אבל 200 קמ"ש על השעון נראו.

ואם רצון ויכולת הוא סוגר 100 בקצת פחות מ 10 שניות במצב ידני.

יש לי את האאוטלנדר החדש.

בנפילה חופשית אולי הוא סוגר 200 ו- 0-100 בפחות מ-10..

אם כן אז הקאמרי שלי (שהיא הרבה יותר זריזה מהאאוטלנדר) סוגרת 240 ועושה 0-100 ב-8 ש׳.

אם כבר אאוטלנדר אז הדגם הקודם 2.4L 4x4, היו לי שניים כאלה והם היו הרבה יותר כיפיים מהחדש (ועם יכולת שטח סבירה פלוס).

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את האאוטלנדר החדש.

בנפילה חופשית אולי הוא סוגר 200 ו- 0-100 בפחות מ-10..

אם כן אז הקאמרי שלי (שהיא הרבה יותר זריזה מהאאוטלנדר) סוגרת 240 ועושה 0-100 ב-8 ש׳.

אם כבר אאוטלנדר אז הדגם הקודם 2.4L 4x4, היו לי שניים כאלה והם היו הרבה יותר כיפיים מהחדש (ועם יכולת שטח סבירה פלוס).

כנראה אנחנו לא נוסעים על אותו רכב.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני מזכיר שהדיון הוא על הקודיאק ולא על האאוטלנדר לגירסאותיו השונות - תודה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2482 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...