Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סקודה קודיאק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המבחן מתעלה על המבחנים שקדמו לו, אבל עדיין לוקה בחסר.

קודם כל, אייל, הוא השווה בין תפוחים לתפוחים. גירסת אמבישיין מול פרימיום, שמתומחרים כמעט אותו דבר (למעשה זה עדיין עם יתרון גדול לאאוטלנדר בגירסת 0 ק"מ).

שילוב הצבעים מאוד מחמיא לאאוטלנדר ומוציא אותו "חתיך". הוא גם הגדיר מצויין, שחובבי האמריקאיות יאהבו את עיצוב האאוטלנדר וחובבי האירופאיות יאהבו קודיאק מאופק (הגדרה מכובסת לשיעמום).

הוא לא מפחד לכתוב שהשורה השלישית של האאוטלנדר מרווחת יותר ונוחה יותר, כמו שאני כתבתי (עמ' 10 לעיל בשילוב עם תמונות להמחשה). לטעמי זה יתרון מוחץ למי שבאמת צריך 7 מושבים.

גם הוא נופל בקטע של "שפע תאי איחסון" כשאני אישית מצאתי רק יתרון של תא אחד תחת כסא הנוסע הימני. אבל שוב הוא לא מתבייש לכתוב שמבחינת האיבזור האאוטלנדר מוביל עם גג שמש, ריפודי עור, מושב נהג חשמלי, מרימי שמשות אוטומטיים ומצלמת רוורס, החסרה מאוד בקודיאק.

הוא כותב שהמערכת של האאוטלנדר מתפקדת היטב אבל של הקודיאק נעימה יותר להפעלה. משפט תמוה ולא ברור, אני כמובן לא מבין מה נעים להפעלה במערכת של אנגלית וג'יבריש וחסרת וויז.

הוא גם היחיד שמעז לדבר על יתרונות האמינות והסחירות של האאוטלנדר ("המלך הוא עירום...") - וזה מדהים בהתחשב בעליהום שעשו לי כאן בכל פעם שהעזתי לפקפק באמינות ובסחירות העתידית של הקודיאק. לי כמובן הוא לא חידש כלום כי זה מה ששמעתי בשיחות רחוב עם כל מי שדיברתי.

למרות הכל ואחרי הכל, כשמגיעים לסעיף הנהיגה הכתב פתאום משתפך על חווית הנהיגה המדהימה וכמובן נותן את שרביט המנצחים לקודיאק, הייתי בהלם לקרוא את זה וכבר כתבתי מה אני חושב על זה לאחר הנסיעה שלי בקודיאק.

חייב להבין למה אתה מסנג'ר ככה על האאוטלנדר. לכולם פה יש רכב כזה או אחר, אבל אף אחד לא יוצא בהצהרות ששלהם הכי טוב.

אני מת על האיביזה שלי אבל יש לה הרבה חסרונות. הרכב שלך לא מושלם.

אתה נכנס לקטנות בכל ההשוואות וכל פעם לא מבין איך הקודיאק מנצח. גם אם לאאוטלנדר יש יתרונות פה ושם, באוברול הקודיאק רכב יותר טוב.

עניין האבזור זה טעם וריח, אותי לדוגמה לא מעניין גג פנורמי,מושבי עור וגם לא מצלמת רוורס. להורים שלי יש יטי עם חיישנים היקפיים וזה די והותר בעיני. אנשים פעם חנו רק עם מראות והסתדרו יופי, היום כל אחד צריך מצלמות מכל כיוון.

לגבי הסחירות, כל אחד וסדר העדיפיות שלו. לי יותר חשוב להנות עם הרכב בזמן שהוא אצלי מאשר למכור אותו בX שקלים מעל המחירון.

הקודיאק מגיע עם גיר אמין בהרבה לעומת הDSG7 ככה שאני לא צופה פה היסטריה של חוסר אמינות ומוסך כל שבועיים.

אתה מרוצה מהרכב שלך וזה מצוין, אבל תפסיק להציג אותו כרכב המושלם ושאין עוד מלבדו.

הסר דאגה מליבך, הקודיאק לא יקח לאאוטלנדר את המקום הראשון בטבלת המכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסת את השרשור.

אל תדבר אליו בעובדות, זה לא עובד.

אין פה עניין של איזה רכב טוב יותר, אלא למי יש גדול יותר. לך תגיד לNigga שללבנבן ברחוב הסמוך יש גדול יותר מהBBC שלו.

תאמין לי, לא אתה זה שישאר בחיים כדי לספר על זה, גם אם זו אמת לאמיתה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...