Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - סקודה קודיאק

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה הפיקאסו טנק לא הבנתי? הרכב חסכוני בטירוף ועם גיר אוטומטי יפני יכול להיות גם אמין לאורך שנים ארוכות. לגבי ירידת ערך של הדגם האחרון לא בדקתי, לא ממש עניין אותי, כי אני לא לקוח פוטנציאלי..

טוב, עכשיו ראיתי למה טנק, לי מזכיר דווקא חללית, אבל זה אישי -)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן מגוחך מאוד, אני מבין לאן הוא מכוון של הרכב.

איזה מטומטם כל עולם הרכב שאשכרה לוקח מכוניות למבחן ומעסיק עיתונאים ובונה מערכות לעיתונים, הרי אפשר להתרשם מתמונות באינטרנט ו"להבין לאן הוא הולך".

סטנדרט חדש בעולם ביקורות הרכב, שנקרא לזה "בנצי סטייל"?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטלנדר, במיוחד בשבילך, ראה כתבה:

http://www.themarker.com/dynamo/cars/1.3016451

אגב, ראה תגובה מס' 39, כנראה לא כולם מרוצים מהאוטלנדר

עריכה אחרונה על ידי shai_ka
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מתעייפים לדבר עם סוכן סמוי? הוא מקבל על זה תמורה, אתם לא תנצחו במלחמת התשה מול סוכן.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא את ההודעה שלי שוב, ערכתי אותה קצת לפני שהגבת.

וזה בסדר, כשאני כותב דעה אני יכול לעגן אותה לניסיון קונקרטי עם רכב מסויים, ולכן ההתלהמות שלך חסרת בסיס.

האם הקודיאק/אאוטלנדר/ניסאן כלשהו מתיימרים להיות משהו שהוא מעבר לרכב בסיסי להובלת 7 נוסעים? האם הם מיועדים לנסיעת שטח טכני? האם הם מיועדים להובלת אח"מים בנוחות? לא, הם בסה"כ מובילי נוסעים בלי הרבה כוח, בלי הרבה הנאה, בלי הרבה יותר מדי צבע, קטגוריה אפרורית משהו, זאת הביקורת שלי על הקטגוריה ולכן הגבתי בשרשור.

רוצה מבחן משעשע? תכנס לאתר של מלכת הכביש, מבטיח לך שתחייך.

האם הרכבים הנ"ל משיגים את המטרה הבסיסית לשמה הם נוצרו? למיטב הבנתי מקריאה, כן.

האם זה נכון לכתוב על המתחרות בצורה מזלזלת? לא.

האם זה נכון להלל את הרכב בצורה כזאת כאילו הוא המציא איזה סגמנט חדש, כאילו בתא הכפפות שלו מסתתרת דלת הסתרים שמובילה לנרניה? לא.

האם זה נכון להתנגח בי בגלל שאתה לא מבין את מה שאתה קורא? כן, מה לעשות, אני מבין שהעולם מורכב ברובו מאנשים קטנים.

ועכשיו, בוא נחזור אחורה בזמן....

ואשאל שוב, האם כתבתי חוות דעת על הרכב? לא. לא נהגתי גם על האאוטלנדר, אני יכול להביא דעה על המראה החיצוני ועל הנתונים היבשים.

האם כתבתי דעה על הG550? כתבתי שהוא מתנהג פח אשפה וכשאחליף אותו בחודש הבא תהיה לי דיעה קצת יותר רצינית.

אז מי פה מחפף חביבי? בנצי סטייל... אהבתי, אני אנסה להבין מה זה אומר בצורה קונקרטית.

בנצי, נוהג 120k ק"מ בשנה, מחליף רכב בערך כל 20 יום (אתה מוזמן להשתמש במחשבון), ככה שאם הוא מגבש דיעה על רכב זה אחרי שהוא בילה במחיצתו תקופה מספקת.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום דבר נגדך ונגד הנסיון העשיר שלך בעולם הרכב.

יש לי נגד חוות דעת על רכב שכל נסיונך איתו זה לראות תמונות באינטרנט.

אולי בפורומים אחרים זה עובד, לא פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי, אתה מחליט להתעלם בכוח?

האם כתבתי משהו על הרכב שמתיימר באיזהשהו אופן להשמע כאילו נהגתי בו?

אולי בפורומים אחרים זה עובד.... אתה יודע מה עובד יפה בפורומים אחרים? כבוד הדדי, תלמד לקרוא ותלמד להתנצל כשאתה מנסה לעשות צחוק ממישהו.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה, אז תוריד את הסעיף הזה. כתבתי כבר שישבתי בו לפני 5 שנים. לשאר הסעיפים לא התייחסת וזה ברור למה...

הטנק הוא המראה ולא המשקל. הוא נראה טנק. וישבתי בו ובדקתי אותו.

ישבת בו לפני 5 שנים? איזה קטע, הדור השני הוצג במרץ 2013 (וקיבל מתיחת פנים ב2016.) מאמין שלקח לו עוד קצת זמן להגיע לארץ, בטח לדגם הגראנד. ככה שמה שראית לפני 5 שנים כלל לא רלוונטי כי לא יודע באיזה גראנד פיקאסו ישבת זה לא מה שמוכרים עכשיו...

להמשיך להסביר כמה מה שאתה כותב הוא ערימה של שטויות?

הטנק הוא המראה ולא המשקל? הפרופורציות של הגראנד פיקאסו פי כמה יותר טובות מזה של האאוטלנדר. לגבי העיצוב זה עניין של טעם, אבל להגיד שהעיצוב של הפיקאסו זה טנק כשיש לך האאוטלנדר? זו כבר בדיחה.

לגבי סעיף האמינות אין לי מושג. אולי הוא לא יהיה אמין וישמור ערך כמו טויוטה, אבל לפחות 3 שנים+ המשפחה תיסע בפתרון הכי טוב שיש כנראה ברמת המחיר. זה שווה כסף.

קורה A מסתירה את שדה הראיה? איך אפשר להגיד כזה דבר? יש לרכב הזה פשוט חתיכת שמשה ענקית.

ציטוט ממבחן דרכים "Visibility is exceptional too, thanks to the extensive glass areas."

http://www.autoexpress.co.uk/citroen/grand-c4-picasso

כמה שטויות...

citroen-781371.jpg

Grand-C4-Picasso-e1480926043991.jpg

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוצא בקודיאק שום דבר חדשני או מעניין, אני מסתכל על השוק מהצד ואני רואה פה רכב עם יעוד ספציפי, 7 מקומות ישיבה והמון ספרטניות

את הציטוט הזה אני לא מוכן לקבל ממישהוא שמעולם לא ראה את הרכב במציאות, שלא לדבר על נהג בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בו משהו חדשני?

וואו, קראתי למעלה מ5 מבחנים, חוץ מלפאר את הבנאלי לא קראתי שום דבר פורץ דרך.

תתקן אותי בבקשה, האם יש בקודיאק משהו חדשני? מה הוא מחדש? האם מדובר בקטגוריה משעממת?

בדיוק כמו בציטוט שהבאת, אני מסתכל על השוק מהצד! וגם מהצד יש זווית ראיה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה אתה מצפה?

משהו חדשני? איזה מכונית הציגה משהו חדשני ב50 שנה האחרונות? תוכל לספור אותן אולי על 2 ידיים ולהישאר עם עודף.

אין שם שום דבר חדשני. רק ביצוע מודרני וטוב יותר כמו 99% מהרכבים שיוצאים לשוק ומחליפים דגם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הציטוט הזה אני לא מוכן לקבל ממישהוא שמעולם לא ראה את הרכב במציאות, שלא לדבר על נהג בו.

פה כבר נכנס טעם אישי. לטעמי למשל 99% מהרכבים החדשים בשוק שייכים למאה הקודמת ואין בהם שום דבר חדשני או מעניין. צריך לעבור כבר באופן מסיבי לרכבים חשמליים. אם טסלה יכולים לתת טווח נסיעה סביר או אפילו מצוין ועכשיו גם במחיר סביר עם מודל 3, כולם יכולים. רק לא רוצים. וממשיכים להציף אותנו עם דגמים שלא מחדשים כלום בגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלומות זה יפה אבל צריך לזכור:

1. טסלה זו חברה שמפסידה כסף. שורפת כסף.

2. היא נהנית מהנחה גדולה במיסוי, במילים אחרות המכוניות שהיא מוכרת מסובסדות.

רכב חשמלי זה נהדר, אבל לא הייתי מסתכל על טסלה בהערצה עיוורת. יש שם בעיות. הלוואי שהם יצליחו אבל זה עוד בכלל לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מה יהיה בהקשר של הפסדים אחרי שנה הבאה, כאשר מינואר קצב הייצור של מודל 3 אמור כבר להיות בסדר גודל רציני. לדעתי 2018 יכולה להיות שנה בה טסלה עוברת לרווח.

גם בארץ יש מיסוי אפסי על מכוניות חשמליות שזה מעולה.. לא רק טסלה נהנית מזה (לא בארץ עדיין לצערי), אל כל מי שמוכר רכבים חשמליים..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 2018. אולי הלוואי אמן.

לגבי זה שגם בארץ יש הטבות מיסוי. תהיה בטוח שאם ישימו לב שרכב חשמלי מתחיל להימכר במספרים שנערי האוצר כבר קצת מתקשים להירדם בגללם אז כל ההטבות יבוטלו.

איך זה עובד בארה"ב? אין לי מושג, אבל גם שם אם ההטבות יבוטלו טסלה לא תרוויח ברמות המחיר האלה. כשהרווחיות של החברה שלך תלויה כל כך בהטבות ממשלתיות אתה בבעיה. אתה יכול לחגוג ולספר סיפורים אבל אתה עדיין בבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...