Jump to content

איצו

 • הודעות

  424
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי איצו

 1. האם הטעינה החד פאזית אינה יוצרת מגבלה? מעט מאוד בתים יכולים להטעין 32 אמפר בפאזה אחת, ולהשאיר מספיק לשאר הצרכנים של הבית (מזגנים, תנורים וכו).
 2. האם זאת בעיה שהטענת הרכב היא בחד פאזי הדורש הספק גבוה מפאזה אחת 32 אמפר, שלא כל תשתית ביתית יכולה לספק? החלופה היא הקטנת ההספק למקסימום 16 אמפר ואז הטעינה איטית מאוד.
 3. בדיוק הפוך. הטולרנסים היפנים, בעברית זה נקרא אפיצות הרבה יותר קטנים מהאירופאים והאמריקני. הדבר נבדק לא מעט.
 4. איצו

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  הרוחב נכון. התוספת של המראות למידת הרוחב היא שלך
 5. איצו

  סיכום 4 שנות אאוטלנדר

  ואחרי כאילו אמירות לא רציניות אני לא יודע איך להבין את שאר הדברים שלך. האאוטלנדר רך, רך מידי. https://www.mitsubishi-motors.com/en/showroom/outlander/specifications/
 6. נראה כמו תיבת הילוכים שורקת. שמעתי בלא מעט רכבים.
 7. חצי מיכל עם למעלה מ500 קמ, אך מחשב הדרך מציין שיש עוד 255 עד התדלוק, שמישהו ילמד את היפנים חשבון! המחשב אינו ליניארי (גם לא מד הדלק). הוא מחשב את המרחק הנותר על פי סגנון הנהיגה שלך בקילומטרים האחרונים ולא לפי הממוצע.
 8. בקרת שיוט יש כבר מדגמי 2013
 9. רק דבר אחד תזכור... כדי שתוכל לקנות יד 2, מישהו צריך לקנות חדש
 10. ההצ'באק יותר אייכותית ויותר טובה כמעט בכל פרמטר.
 11. אתה רוצה ספר טיפולים וחשבוניות טיפול? אפשר לגמור רפידות גם ב 1000 ק"מ... תלוי איך נוהגים
 12. מי יכול לספר רשמים מניסיון בשימוש HYDR02. האם הוא באמת אוטם צבע ברמה של ה RELOAD? [h=1][/h]
 13. אין לי מושג. אבל היא נטענת גם בנסיעה רצופה. ברכב בגודל כמו סונטה או קמרי, 1 ל 20 בנסיעה בינעירונית - זה עדיין חסכוני.
 14. זה לא מדויק. גם בנסיעה ללא בלימה יש הטענה של הסוללה. אומנם היתרון הגדול של היברידי הוא בנסיעות רבות עצירה והאצות, אבל גם בנסיעה רצופה הוא מעט חסכוני מרכב רגיל מקביל (באותו גודל ומשקל ובעל ביצועים דומים)
 15. זאת אינה השוואה נכונה. תשווה צריכת דלק של מזדה 6 ליונדאי סונטה ולא של סופר מיני קטנה לרכב מנהלים. (לא צריך להסביר את ההבדלים בביצועים, נוחות, בטיחות , מרחב וכן הלאה) עם מכסחת דשא הצריכה אפילו נמוכה מהסופר מיני
 16. כמי שחובב את מכוניות הונדה , אני מצפה רק לדבר אחד - הבהרה רישמית של היבואן או היצרן לגבי ההבדלים במנועים המשוווקים בארץ לעומת אילו הבעייתיים בארצות קרות. כל עוד נשמרת ההמימות מצידם, לדעתי חלק גדול מהקונים הפוטנציאלים נמנעים מרכישה של סיוויק חדשה. מעניין מדוע עד היום לא מיובאת ה CRV עם אותו המנוע.
 17. טוב שלפיז'ו יש לפחות מושב נוח (ברכב ובחדר המתנה במוסך). להגיד על הונדה וטויוטה שאין להם מה להציע חוץ מאמינות, רק מראה על בורות וידע המבוסס ברובו על דיעות קדומות והכרה של השוק הישראלי בלבד.
 18. גם בסין יש אותה בעיה. לא מאמין שיש הבדלים תהומיים בין המנועים שנמכרים באמריקה , סין וישראל. מבחינתי זה היה דיל ברייקר (אחרי הונדות ברצף למשך שנים רבות) נקווה שבדגם הבא יפתרו את הבעיה.
 19. כמו שאמרת - לממוצע. סטטיסטיקאי יוכל לומר מה כמות הדגימה הנדרשת. ד"א, לי לפחות ברור מהשירשור שהמזגן בפיקנטו למשל - לא משהו.
 20. מציע לך ללמוד את "חוק המספרים הגדולים". לדעתי יתן לך תשובות לכמה אמין סקר "סובייקטיבי" שכזה.
 21. OK על איזה בסיס מדעי אתה מבסס את קביעתך? ד"א, יש הרבה מחקרים מבוקרים המוכיחים את חוכמת ההמונים.
×
×
 • תוכן חדש...