Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי איוניק - מבחן דרך

pipinoadar
שימו לב! השרשור הזה בן 2672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עיקר הרעש מגיע מהצמיגים,במיוחד בכביש ישן ו/או לא סלול טוב. אי אפשר להגיד שהרעש בלתי נסבל,אך הוא קיים ויכול להציק לאנשים מסוימים.

במאזדה 3 לדעתי ונסיוני הרעש יותר בולט,לא יודע איך בשאר הרכבים מאותה קטגוריה. הכי טוב לבדוק בעצמך האם רמת הרעש סבירה או לא,כי אני למשל חושב שהרעש סביר, מישהו אחר יגיד שהוא בלתי נסבל.

עריכה אחרונה על ידי Sergey83

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היום ומחר יש רכב הדגמה אצלינו בעבודה (מחר אצא לנסיעת מבחן), מבחינת ספסל אחורי מעל 1.75 יש בעיה של מקום, הראש נוגע בתיקרה,

המושבים הקדמיים נוחים אך פחות רחבים מהפלואנס.

בלם יד ברגל - לא נוח.

תא מטען לא נראה אחד של 550 ליטר.

לפחות לפי הפרוספקט גם בדגם הפשוט יש התראה על שטח מת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלם רגלי במקום ידני, לדעתי זה עניין של התרגלות.

בהתחלה הרגיש לי מוזר ולא נוח בתפעול, אך אחרי חודש ימים התרגלתי אליו וכבר בלי שום הרגשה של אי נוחות.

עריכה אחרונה על ידי Sergey83

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על גרסת הסופרים - בפרמיום אין חיישני שטח מת.

לגבי מרווח הראש - כנראה שאצטרך פשוט לשבת באחת כזו - לא ראיתי מבחן אחד שתומך במה שאתה אומר.

תודה על העדכון!!

ישבתי מאחור(1.72)

הקרחת לא נגעה בתקרה,היה מרחק סביר.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיר הם יהיו יותר חיסכונים,מחוץ לעיר גם הבנזין עובד.

הייבריד של יונדאי חסכוני מאוד גם מחוץ לעיר. 1/20 לא מילה גסה. עם קצת התרגלות למערכת ההיברידית ולא נהיגה "רגיל" אפשר להוציא יותר. עם טכניקות הייפר מיילג' עדינה אפשר להוציא עוד יותר (בלי צורך לנסוע ממש לאט). במשולב, עם תוואי של עליות וירידות אפשר גם לנצל לשיפור צריכה.

וגם בהייבריד הפקקים משפעים מעט מאוד על צריכה. לא לשכוח שלאיוניק סוללה גדולה יותר מפריוס וגם יכולת לנסוע במהירות שיוט על חשמל.

הגלגלים באיוניק מכה. היו צריכים להביא 15" כמו בקוריאה. עם גלגלים האלו הצריכה טובה יותר מפריוס.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיווק של האוטו הזה אגרסיבי מדי.

אצלי בעבודה אפשר לקבל אותו בליסינג יותר זול מקורולה וכמעט במחיר של סקודה ראפיד.

איכשהו, יש לי תחושה, שאם משהו מציע עסקה מפתה למדי, יש בו משהו דפוק מהותית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי דווקא יוצא לראות יותר ויותר איוניק על הכבישים. כדאי לזכור גם שהשיווק בבכמויות החל רק בינואר ככה שחודשיים זה לא ממש מדד לנראות של רכב על הכבישים כדי להסיק לגבי המכירות שלו.

מעבר לזה, אני לא רואה סיבה שתמנע מהאיוניק להפוך לדגם הכי נמכר של יונדאי ואולי אפילו למשפחתית הכי נמכרת בישראל. היא היברידית שלא מענישה את הנהג או הנוסעים בשום תחום. היא בטח לא מושלמת, ביונדאי יכלו להתאמץ קצת יותר עם החומרים בתא הנוסעים (כבר ראינו שהם יכולים) ועם בידוד הרעשים, אבל גם ככה כחבילה היא מציגה מספר יתרונות מהותיים על המתחרות החל באבזור הבטיחות שעובד מעולה ובמיוחד בסעיף צריכת הדלק בחיים האמיתיים.

אגב אני גם 1.70 וקצת, ישבתי מאחורה, לא הרגשתי קרבה מיוחדת לגג אבל בהחלט פחות שקט ונוח במושב האחורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונשענת עם כל הגב על המושב? מוכן לצלם מחר, במידה ונשענים בנוחות הפדחת פוגשת את התקרה.

אתה צודק,שכחתי להוציא את הארנק מהכיס לפני שהתיישבתי... :wink:

בקיצור-מוזמן למדוד.

תומר

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר ערכתי נסיעת מבחן באיוניק.

הנסיעה היתה מאוד קצרה ולכן כל הרשמים בערבון מוגבל. להלן הרשמים:

מלפנים היה נוח מאוד, כולל על שיבושים קשים יחסית (פגשתי מספר מכסי ביוב בולטים), וגם שקט מאוד - ואני מגיע מרכבים שקטים - פריוס ואוריס היברידית.

בניגוד לתחושתי בקיה נירו (שצריכה להיבדק שוב) - מערכת בקרת השיוט האדפטיבית הביאה את הרכב לעצירה מוחלטת ורק אז התנתקתה והאיצה בעדינות רבה במידה ולא לחצתי על דושת הבלם.

אני 1.80 - המושב האחורי יהיה בלתי נסבל בשבילי לנסיעה ארוכה (אבל בסדר גמור בשביל שאר בני המשפחה).

מכיוון שהייתי לבד בנסיעה קצרה ביותר, לא בדקתי את הרעש ונוחות הנסיעה מאחור.

מאחר ורציתי לשמוע את רעשי הרכב - המולטימדיה לא נבדקה.

נקודה שקצת מפריעה לי היא תא המטען - הוא מצויין בפני עצמו, אבל כשצריך להוביל משהו ארוך - הוא הרבה יותר עמוק מהמושב המקופל. סוזוקי פתרו את זה בדרך אלגנטית בקרוסאובר עם מדף שניתן לקבע במספר גבהים - המאפשר, בהתאם לצורך, ליישר את משטח עם מישור המושבים או ליצור תא מטען עמוק וגדול יותר. מכייוון שיוצא לי להוביל דברים מידי פעם - זה חיסרון בעיניי.

בסה"כ לצרכיי - יש לרכב פוטציאל. במידה ואגלה שהוא מספיק שקט לי מאחור - הוא בהחלט ברשימה הקצרה של המועמדות לרכב הבא שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיווק של האוטו הזה אגרסיבי מדי.

אצלי בעבודה אפשר לקבל אותו בליסינג יותר זול מקורולה וכמעט במחיר של סקודה ראפיד.

איכשהו, יש לי תחושה, שאם משהו מציע עסקה מפתה למדי, יש בו משהו דפוק מהותית.

אתה סובייטי, זה בסדר. אגב יש הנחה של 500 ש"ח בשווי שימוש לרכב היברידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביונדאי יכלו להתאמץ קצת יותר עם החומרים בתא הנוסעים (כבר ראינו שהם יכולים)

כמה שאני יודע בשביל תא הנוסעים הם משתמשים בחומר מיוחד, חלקים אורגני, חלקית ממשהו שלקחו מהרי געש (וולקניט?).המטרה היא לייצר חומרים הניתנים למיחזור. אני מניח שזאת הסיבה לתחושה המזורה.

דרך אגב, יש פיצ'ר מאוד שימושי באיוניק - טעינה אלוטית לטלפונים. זה ממש מגניב, כי לא צריך כל פעם להכניס כבלים בתוך הטלפון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...