Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תעביר את האייקונים ל SD

https://drive.google.com/folderview?id=0B0f2Lzhqc8VvfkZXTmprM3Fxd3FIUHdDcEZvWU9Sa3hfSmJZWHNBOG1DbG1wMEZRd0x1TEE

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

אנסה, תודה! רק נראה לי ששכחת לשים את הקבצים בגוגל-דרייב... לאיפה בדיוק אני אמור להעתיק אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לעשות סדר לגבי המידע שיש לי כרגע:

היחידת בקרה ממוקמת בתא כפפות (נראה כמו כונן CD של מחשב)

יש כמה סוגים ודגמים:

הפולנים מוכרים דגם Low line 3Q מסוג Discover Navigation - יחידה בעלת יכולת GPS, DAB, שיקוף מסך וכל הדברים המגניבים.

האוסטרלים מוכרים דגם 3G High line מסוג Discover Pro - כמו היחידה הנ"ל אך עם אחסון פנימי 64 ג'יגה. הם גם מאפשרים את התפריט של ה Performance View עם השעון גדישה וכו'

הגרמנים - לא ידוע לי עדיין מה הם מספקים מבחינת חומרה, אבל מהבנתי הם גם עושים תוכנה משופרת, אז אני מחכה להבין מה כולל שם בחבילה ובאיזה מחיר.

מבחינת התקנה:

כל מי שיש לי MIB2 עם מסך 6.5" - זה פנאל אנד פליי (לאחר קידוד כמובן).

נדרש להחליף את היחידת בקרה ואת השקע USB.

קידוד תקול:

לצערי אני לא יודע מה הנוהל עם קידוד תקול. אני מניח שהם יספקו אחריות התקנה במידה והמכשיר ננעל בגלל קידוד שגוי שלהם. אבל יש לברר את זה מולם.

אז אשמח לשמוע על העדכון עם הגרמנים כשתדע משהו כמובן - הנושא מעניין מאוד.

אתה מתכוון לרכוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לאייקונים גם אני השארתי את זה ריבועים ריקים - האייקונים צריכים להיות בגודל 400X400 וצריך להטעין כל אחד בנפרד, לא?

אני יכול להשתמש ב- Disk on key?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר נמחקו משם... אוסיף אחכ. צור תיקייה ב SD בהגדרות הרדיון יש אפשרות לקבוע station logos....

לא היה לך מוזר שיש ריבוע שחור וריק?

לא. בכ"א לא מוזר יותר מזה שגם APP-CONNECT וMIRROR היו "ריקים"... :) חשבתי שוודאי האיקונים מגיעים ONLINE מהאינטרנט, ואין קישוריות...

אצלך הם היו מDAY1 ? ע"פ מה ידעת איך להוסיף?...

בנוגע לאייקונים גם אני השארתי את זה ריבועים ריקים -

^ גיא, אני רואה שלאט לאט אני/אנחנו מצליחים לתת תמערכת הזו תצורה של "כאילו מקוונת"... יותר טוב מכלום... :) מה עם משרד התחבורה? כבר פנית?...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. בכ"א לא מוזר יותר מזה שגם APP-CONNECT וMIRROR היו "ריקים"... :) חשבתי שוודאי האיקונים מגיעים ONLINE מהאינטרנט, ואין קישוריות...

אצלך הם היו מDAY1 ? ע"פ מה ידעת איך להוסיף?...

^ גיא, אני רואה שלאט לאט אני/אנחנו מצליחים לתת תמערכת הזו תצורה של "כאילו מקוונת"... יותר טוב מכלום... :) מה עם משרד התחבורה? כבר פנית?...

ברגע שראיתי שיש ריבועים שחורים הבנתי שצריכה להיות דרך. פשוט הצצתי בהגדרות.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה, תודה! רק נראה לי ששכחת לשים את הקבצים בגוגל-דרייב... לאיפה בדיוק אני אמור להעתיק אותם?

עדכנתי את האייקונים אבל רואה שמאז כבר פרסמו לינק טוב יותר...

https://drive.google.com/open?id=0B0f2Lzhqc8VvfkZXTmprM3Fxd3FIUHdDcEZvWU9Sa3hfSmJZWHNBOG1DbG1wMEZRd0x1TEE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אשמח לשמוע על העדכון עם הגרמנים כשתדע משהו כמובן - הנושא מעניין מאוד.

אתה מתכוון לרכוש?

אם אצליח למצוא מישהו שמוכר את הערכה בפחות מ4K ש"ח - יש מצב גדול שאני ארכוש.

מצאתי עוד אתר שמוכר יחידות וגם מקודד. נראה שיש להם גם כל מיני תוספות ומבחר של יחידות בקרה - VAGTEC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שבסביבות 1000-1200$ אפשר למצוא באיביי מערכות: https://is.gd/4m9hSL (או משומש - אפילו בזול יותר).

השאלה היא לגבי הצריבה/התאמה. לדעתי, אידאלית, אם ניתן למצוא מישהו מקומי בארץ לביצוע ההתאמה - יהיה עדיף, ביחוד מבחינת הקלות של תיקון טעויות. אין סיכוי לזה לדעתכם?

אגב, מוסכים בארץ לא נמנעים מהתקנות של חלקי חילוף משומשים. למה שלא יהיה ככה גם בתחום האביזרים?

אישית, לא הייתי מוציא אלפי שקלים על שיפור מערכת לרכב (שדי טובה בבסיס), שמשמש אותי דקות/עד-שעה ביום... אבל, זה רק אני...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...