Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרפתקאות חיפוש מגאן סטיישן בטרייד אין השונים.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר אתקשר, נראה מתאים רק תלוי במחיר.

על 200 אלף ק''מ לא חשבתי, 150 ו 130 אלף הייתי אולי שוקל אם המחיר היה באמת מפתה אבל הוא ממש לא...

Sent from my MX5 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 179
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קצת מוזר שאתה בכלל שוקל ברצינות רכבים עם 150-200 אלף קילומטר,כאילו עם כל הכבוד לרכב זה יותר מידי לרכישה עבור אדם שעושה בעצמו 20 אלף בשנה.

בכל מקרה נכנסתי לחברה שבן דוד שלי עובד בה כנהג,אין לי שום אינטרס כמובן באם תקנה מהם או לא. פשוט לפי מה שהוא מספר לי הם מטפלים ממש טוב ברכבים שלהם.

הנה לך רכב נחמד: http://www.geshergolan.co.il/CarDetails.aspx?carID=2951

הרכב נמכר ואין משהו מתאים כרגע במלאי :-/

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן, נמצא רכב באופרייט ליס, 108 אלף ק''מ מחיר אחרון 66900 והבטחה לאחריות שנתיים לעשרה מכלולים, שוב לא מספיק מפתה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אחרון?

תמיד אפשר לחכות, להפעיל טקטיקות שונות. העיקר תישב עם ערימת שטרות בסניף מול המנהל.

אני מאמין שעל 2000 ש"ח לא יתפוצץ, מקסימום ירימו טלפון למנהל מחוז/אזור/מדינה ויפילו עליו את האחריות.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעידן המימונים אי אשר לשבת מול הנציג עם 65 אלף ש''ח.

בכל מקרה כבר הגעתי למצב שאני גם מציג בפני הנציגים את שאר ההצעות שקיבלתי ואומר מה הכיוון שלי אבל הם לא קרובים כרגע למה שאני רוצה. אם רכבים עם פחות מ 100k ק''מ נמכרו ב 64-63 אני מחפש לשלם בערך 62 על רכב עם 108k ק''מ, כרגע יש פער גדול ביני לבין ההצעות של 5 אלף ש''ח וזה לאחר מיקוח.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה, אז תצטרך להמתין עד שתמצא רכב שעונה לדרישותייך במדויק. אבל תיקח בחשבון שערך הרכב הקיים שלך גם יורד כל הזמן. אז תעשה חשבון כמה זמן משתלם לך להמתין להצעה הנכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי כנראה ימכר שבוע הבא אם הכל ילך חלק ואז אכנס ללחץ וכנראה אסגור את העיסקה הכי טובה שאוכל. ברגע שאשבית את אשתי + הילדה שצריכה להגיע לגןמעם רכב אהיה בבעיה.

מה שכן אז באמת אנקוט ב: יש לי סכום x ואני מוכן לסגור, אולי תהיה עוד התגמשות.

אגב גם באופרייט ליס הנציג סרב לתת לי הצעה מודפסת בטענה ש''אתה רוצה ללכת עם זה לחברות אחרות...''

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם רוצים להגיד לי שאשכרה לרנו הזאת יש שוק, ושאקזמפלרים טובים נחטפים במהירות הבזק?

הלו, כאן זה ישראל?

תתפלא, אבל רכבים כאלה עם נתונים טובים נחטפים ולא סתם.. אני מבסוט עד הגג על הרכב שקניתי.

סיסטם, כמו שרשמתי לך בפרטי, תחכה, אני מטפל לך בנושא, תמכור את הרכב ותשכיר רכב לזמן קצר, ,שבוע שבועיים.... זה ישתלם.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רון, אני בנתיים מנסה, גם כי זה כבר נהיה אתגר וגי כי אולי תזדמן עיסקה טובה, עד כה ללא הצלחה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חשבתי, יש פה אפילו אחת למכירה בלוח, מבחינת מראה פנים וחוץ הרכב הרבה יותר מכוער ואני לא מתחבר, מעבר לכך במידה ולא ילך לי ממש יש מצב שאשקול את זה... היא בטוח גם פחות מרווחת מבפנים בתכלס.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם מושב הנהג לא כמו המושב ברנו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיטוט לוחות מצאתי אחת באזורך (אריאל), שנת 2013, יד 2, 115 אלף קילומטר, סטיישן, צבע כחול כהה, יוצאת ליסינג.

הוא רשם שהוא רוצה 68, מאמין שב65 מזומן אתה לוקח את הרכב.

לא רואה סיבה להיתקע דווקא על מגרשי טרייד אין וחברות, במיוחד כשרשמת שהרכב שלך כבר מכור כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אני לא מקובע אגב פשוט ביד 2 כמעט ואין רכבים.

תוכל לתת קישור!

הרכב שלי עדיין שואף להמכר :-/

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...