Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרפתקאות חיפוש מגאן סטיישן בטרייד אין השונים.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 179
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצאתי, יש מצב גדול שזה רכב שעומד ברחוב שלי, במוצ''ש אדבר איתו. בכל מקרה גם אם ירד ל 64 זה עדיין לא כזה שווה לאור הק''מ והיד, עד כה ההצעה הכי טובה הייתה 108 אלף ק''מ מליסינג ב 65k

Sent from my MX5 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ את הנושא

מכירת הרכב שלי קרובה מתמיד ואני נכנס ללחץ מלהשאר בלי רכב.

נכון לעכשין ההצעות המובילות מקרסו ומליס פור יו

קרסו 115 אלף ק''מ מליסינג 68 אלף לפני נסיון מיקוח, וזה הרכב היחידי.

ליס פור יו שהם חברת בת של קרסו הציעו רכב מליסינג עם 98 אלף ק''מ תמורת 69 אלף ש''ח לפני מיקוח.

משהו מוזר שאולי תוכלו איכשהו להסביר לי אותו. ישנו רכב שמפורסם בליס פור יו לבן עם סנרוף, מבדיקה עם הנציג הרכב לא אצלם, ראיתי כעת שהרכב מפורסם בחברה שפורסמה כאן ששמה ג.ש.ר גולן, אותו המספר רישוי! איך זה ייתכן?

מילא ליס פור יו חברת בת של קרסו אבל מה קשור פה ג.ש.ר גולן אלא אם זה לא סוג של מגרש קטן שמעיפים אליו את הרכבים הפגומים כביכול?

אגב בקרסו מבטיחים כמובן המון מסביב כגון מובילאיי וכו', את האמת אין לי עניין בשום דבר מלבד חיישני רוורס.

אחריות גיר ומנוע לשנה או 20 אלף כמדומני שזה דיי חרטה, בליס פור יו שנה או 15 אלף ק''מ.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר שאולי תוכלו איכשהו להסביר לי אותו. ישנו רכב שמפורסם בליס פור יו לבן עם סנרוף, מבדיקה עם הנציג הרכב לא אצלם, ראיתי כעת שהרכב מפורסם בחברה שפורסמה כאן ששמה ג.ש.ר גולן, אותו המספר רישוי! איך זה ייתכן?

מילא ליס פור יו חברת בת של קרסו אבל מה קשור פה ג.ש.ר גולן אלא אם זה לא סוג של מגרש קטן שמעיפים אליו את הרכבים הפגומים כביכול?

בהחלט יתכן. מקובל להוציא החוצה את הרכבים הקרועים (בדר"כ תאונות) כדי לא להוציא שם רע לחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת אף פעם לא ידעתי מה ג.ש.ר גולן עושים, הייתי בטוח שהם חברת ליסינג קטנה בפני עצמם.

ראיתי לא מעט מכוניות עם המדבקות של החברה הזאת מסתובבות.

הם מתעסקים בין היתר בהשכרת רכבים מסתבר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה באינטרנט ג.ש.ר גולן וצמח ליסינג זה אותה חברת ליסינג שפועלת בצפון, את שתיהן אני לא מכיר, דווקא מישהו פה זרק שאח שלו עובד שם ואומר שהרכבים מתוקתקים. שוב חברת ליסינג קטנה או גדולה זה עדיין לא מגרש של סוחר רכב קטן.

שוב מסקרן מה הקשר בינם לבין ליס פור יו ולמה הרכב פורסם גם שם וגם שם ובפועל לא קיים בליס פור יו.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את החברות שהזכרת.

אבל האחריות למנוע וגיר דווקא לא כזה חרטא, אח של חבר טוב קנה c4מלובינסקי טרייד, אחרי כחצי שנה הגיר עשה לו בעיות, היה צריך לעשות שם תיקון מסויים, עשו ותיקנו על חשבונם בלי לעשות בעיות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת c4 זה מקרה מיוחד כי לרובן בשלב כזה או אחר תהיה בעיה בגיר, רכב שלא הייתי קונה ללא אחריות מובטחת וגם פה הייתי ספקן.

15000 ק''מ בשבילי זה כשמונה חודשי שימוש ברכב, האחריות למנוע וגיר בלבד, השאיפה כמובן שאם תהיה תקלה שהם יקחו אחריות על כך אבל אני יוצא מנק' הנחה שינסו להתנער ובעצם את מרבית המכלולים זה לא יכלול בפנים, מנגד כמובן צריך לראות אם בחוזה ישנם חלקים ספציפיים שכלולים תחת הגדרה: מנוע וגיר.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג.ש.ר גולן היא חברת ליסינג קטנה הפועלת בצפון, נראה שהיא סוג של "ליסינג הבית" של ההתיישבות העובדת בגליל העליון, עמק הירדן ורמה"ג. למיטב ידיעתי יש להם מוסך מרכזי משלהם בקצרין.

אין לי מושג לגבי איכות האחזקה שלהם, אני רק יכול להגיד שצריך לקחת בחשבון שמטבע הדברים התושבים באזורים אלה נוסעים מרחקים גדולים, ולא בתנאי גיהוץ של כביש 6. כדאי גם לנסות במידת האפשר לוודא שמדובר ברכב שהיה של מישהו עם day job ולא של "פלאחים" שנסעו איתו בשדות (אני מכיר כאלו מקרוב).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא ארקטיבי ככה או ככה, מבקשים על הרכב 77 לפני מיקוח בגלל חודשי עליה לכביש וסאנרוף.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאין לי מושג מה הקשר בין החברות,ממה שאני מכיר 99% מהרכבים שהם מוכרים אלה רכבים שהיו בשירות אצלם ולא במקום אחר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מליס פור יו וגם מצמח ליסינג נמסר שיש להם שיתוף פעולה והרכב היה זמין לרכישה מכאן או מכאן.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים בזמן שאני ממתין לרכב שיגיע לסניף שמולו אני מתנהל השכרתי סוג של ''ויברטור נייד'' ששמו פג'ו 107 משנת 2013 עם גיר רובוטי.

הרכב רוטט בקטע מטורף, יש פעמים שזה ממש מוגזם אבל אחרי שמתרגלים זה סביל, העיצוב בפנים מחליא אבל עם כל זה הוא נוסע יפה במיוחד עם התפעול הידני, זריז ואפילו מאיץ יפה (או שזה הרעש שעושה את הרושם).

אפילו הטיולון של הילדה נכנס בתא מטען (אחרי שכל הגלגלים פורקו).

מומלץ כרכב שני בבית :-)

uploadfromtaptalk1465202458898.jpguploadfromtaptalk1465202464212.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...