Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרפתקאות חיפוש מגאן סטיישן בטרייד אין השונים.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי הוא בדיוק ירד מליסינג וזה רכב שעדיין לא נחשב במלאי. 21 יום זה תהליך השבחה שהרכב עובר כשהוא יורד מליסינג לטובת מכירה וכמובן איך לא? הוסבר לי שעכשיו רמדאן והעובדים ב''השבחה'' עובדים חצי יום.

אם הוא היה במלאי מיידי אז כבר היה אצלי.

Sent from my MX5 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 179
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כי הוא בדיוק ירד מליסינג וזה רכב שעדיין לא נחשב במלאי. 21 יום זה תהליך השבחה שהרכב עובר כשהוא יורד מליסינג לטובת מכירה וכמובן איך לא? הוסבר לי שעכשיו רמדאן והעובדים ב''השבחה'' עובדים חצי יום.

אם הוא היה במלאי מיידי אז כבר היה אצלי.

מה הכוונה בתהליך השבחה? מה הפעולות שהם מבצעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר פחחות מסביב.

אבל יש תור ארוך.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצבים! פשוט עצבים!

עם הרכב מגיע למכון בדיקות אחרי בדיקה ויזואלית שלי, מתחיל את תהליך הבדיקה אחרי ששילמתי, יושב ממתין ובנתיים שם לב שלרשיון הרכב מצורפים ניירות עם סיכות, פותח מסתכל ומה רואה? משרד התחבורה, אישור על שינוי פרטים, מחפש מה השינוי ולהפתעתי מספר מנוע!! ס**ק! האם אמרו לי את זה? לא! ומה עוד? בהיסטוריית טיפולים מליס פור יו אין לזה זכר!

מתקשר לנציג ומדבר איתו כבר בשיא העצבים וגם עם המנהל! מה אומרים? לא ידענו, זה לא מופיע אצלינו! ליס פור יו שהיא חברת בת של קרסו טוענים שהם לא ידעו על כך שהוחלף מנוע ברכב! כאילו ברצינות? ומה עוד? הרכב כבר במסלול בדיקה!

הנציג בדק מול קרסו ולטענתו הוחלף מנוע כאשר היה לרכב 96 אלף ק''מ למנוע חדש, ושוב אמרתי לו שזה לא מעניין אותי, אני רוצה הכל כתוב, עניין המנוע חדש! לא מילולי!

כל השיחות למזלי מוקלטות תודות למייזו שלי!

עדיין אין תוצאות בדיקה ואני מחכה להם. אם הרכב שוב יצא מכוסח ויסרבו להחזיר לי כסף של הבדיקות נתראה בבית משפט עם ההקלטות, עם החוסר גילוי נאות שהם מחוייבים לו, עם הבדיקות שהם הציגו בפניי ועם ההסטוריית טיפולים החסרה שהוצגה לי! ואז נראה אותם אומרים ''לא ידענו''!

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע חדש, הוחלף ב 66 אלף ק''מ, וידאתי את זה מול היסטוריית טיפולים, כנראה סוגר אחרי שיתקנו רג'קטים

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע חדש הגיוני - הרכב היה באחריות.

מה עוד מצאו בבדיקה?

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים שחיקה, כיוון פרונט, מצבר ישן, תאונות הוחלפו חלקים (פגוש, כנף וכו' ללא שילדה כמובן).

הובטח שיתקנו הכל.

הפנים שמור מאוד לשם שינוי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצא משהו אחר יותר טוב במקומות האלה.

באסה שתקבל צמיגים סיניים זולים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ידוע רק מרתיע אותי שבמכירה יראו שהוחלפה כנף + פגוש קדמי וכו'

סה''כ המנוע עם 40 אלף ק''מ בערך, מבפנים שמור, רק הפחחות לא משהו שגם את זה אני יכול לסדר אם ממש ארצה...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד אתה כבר חודש וחצי מחפש.

אני כבר התייאשתי וכרגע סוחב עוד קצת עם הטרנטה שמחירים ירדו קצת \ היא תשבוק חיים, הראשון מבין השניים.

ההיא בקרסו עדיין שם לפי מה שאני ראיתי. שווה בדיקה במידה וזאתי לא הולכת.

מזכיר שעוד שבוע המחירון שוב צונח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ידוע רק מרתיע אותי שבמכירה יראו שהוחלפה כנף + פגוש קדמי וכו'

סה''כ המנוע עם 40 אלף ק''מ בערך, מבפנים שמור, רק הפחחות לא משהו שגם את זה אני יכול לסדר אם ממש ארצה...

יותר רתיע שהחליפו מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע פחות מדאיג אותי, הוחלף במסגרת האחריות למנוע חדש. בהחלט ייתכן שזה ירתיע אבל בתקופת הבעלות שלי זה דווקא לטובתי במיוחד ברכב מליסינג.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי,

לא מאמין שהמנוע הותקן באותה צורה ודיוק כמו המנוע המקורי מהמפעל,

מקווה שהליסינג לפחות נותן לך הורדה במחיר עקב ההחלפה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...