Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובב מותג - פיג'ו - 208GTI

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני בטוח שאותו פולני היה באמת מתלונן ... וגם על הדאשבורד המעצבן בטירוף.

מה מעצבן?

20160327_151849.jpg

לאנשים המוזרים שאוהבים גם לכוון את ההגה לטעמם וגם לראות את המחוונים אין מענה בפיג'ו.

אני ממש לא מבין איפה הבעיה אבל כשאני מפלח את מעט הפעמים ששמעתי את התלונה הזו, נראה לי שזו בעיה של אנשים, בלי לפגוע, לא גבוהים. :wink:

הערה ללובינסקי - סט שני או לא, לא מוסרים רכב ספורט למבחן עם כאלה צמיגים. לא-לא-לא (דמיינו מבטא של סמיון). לא לפורום ובוודאי לא ללקוחות. אין תירוצים לזה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

מסכים. כנ"ל לגבי כיוון פרונט...

עניינית לרכב, השילדה מרגישה לדעתי...איך נגיד בעדינות, אנדר-פאוור (לא בתחושה בנהיגה אלא במימוש פוטנציאל השילדה), זרוק על האוטו עוד 50-60-70 כ"ס ודיפרנציאל מכני וזאת מכונת נהיגה רצינית מאוד.

יואב,

אחלה כתיבה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב שממש רצה לקנות את האוטו פסל אותו כי לא הצליח למצוא תנוחת נהיגה שבה הוא גם רואה דאשבורד וגם ההגה לטעמו. הוא ממש לא בגובה שלי - 1.80 או טיפה יותר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נושא הלוח שעונים שלא רואים אני גם הגעתי לרכב לאחר שקראתי מלא כתבות על הרכב ויש כאלה שהזכירו את הנושא .

למרות הדעות הקדומות שהגעתי לרכב ישר מצאתי תנוחת נהיגה מושלמת שרואים את כל לוח השעונים וכנ״ל גם חבר שלי ואישתי .

אישתי 1.60 מ

חבר שלי 1.82 מ

ואני 1.76 מ

זה נכון שכל בניית הדשבורד היא שונה מהרגיל אבל צריך כמה דקות לשבת ברכב לשחק עם הכסא וההגה עד שמגיעים לתנוחה המושלמת ומשם זה רק עניין של זמן הסתגלות , שזה נסיעה אחת .

אני כותב את זה בשביל שחברי הפורום לא יפסידו את הכיף שיש לרכב לתת בגלל השטות הזאת .

לגבי היבואן ונסיעות המבחן נסעתי בתקופה האחרונה אצל כל היבואנים על כל הרכבים בקטגוריה והרכב במצב הכי אוב שקיבלתי לנסיעת המבחן היה של פיגו ללא צל של ספק.

עריכה אחרונה על ידי Acfit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד תנוחת הישיבה הבעייתית (עבורי), צליל קצת אנמי וקצת חוסר דרמה, זה רכב נהדר. העסקה הטובה ביותר כרגע לטעמי עבור חובב הנהיגה.

יופי של כתיבה !

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהניתי לקרוא. חווייתי וזורם.

העובדה שב-13,000 ק"מ סט הצמיגים השני ברכב ההדגמה "עשה את שלו" מאששת את טענתי, שלרכב הזה יש בעיה רצינית בהורדת הכח לכביש.

אתם תחושו את זה בטורק-סטיר לא נעים - ובארנק (קצת מזכיר לי את הוולוו 850 T5 של פעם, שהיתה מחסלת סט צמיגים קדמיים ב-5000 ק"מ וסבלה מטורק סטיר מטורף).

המסקנה המתבקשת; טוב יעשו לובינסקי אם יציעו את גרסת 'של פיז'ו ספורט' למתגרזנים, במקביל לגרסה הרגילה שמצטיינת בכל כך הרבה דברים אבל מאכזבת את אותם 'פיינשמעקערים', להגדרתך.

אגב, מכר שעובד באופל טוען שקורסה OPC החדשה כנראה תיובא גם עם חבילת הביצועים, כאופציה. בשבועיים-שלושה הקרובים כבר נדע יותר...

עריכה אחרונה על ידי 504L

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב שממש רצה לקנות את האוטו פסל אותו כי לא הצליח למצוא תנוחת נהיגה שבה הוא גם רואה דאשבורד וגם ההגה לטעמו. הוא ממש לא בגובה שלי - 1.80 או טיפה יותר.

ברגע שאתה מבין שאתה אמור לראות את לוח השעונים מעל ההגה ולא דרך ההגה, הכל נפתר בשניה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מכר שעובד באופל טוען שקורסה OPC החדשה כנראה תיובא גם עם חבילת הביצועים, כאופציה. בשבועיים-שלושה הקרובים כבר נדע יותר...

בהחלט אוטו שממש הייתי שמח לבחון.

ברגע שאתה מבין שאתה אמור לראות את לוח השעונים מעל ההגה ולא דרך ההגה, הכל נפתר בשניה.

הפטנט ידוע, ועדיין לא כולם מסתדרים עם זה. טוב היו עושים פיג'ו אם לא היו מנסים להמציא את גלגל ההגה מחדש. זה פחות נוגע ל-GTI אלא לדגמים הרגילים, ל-GTI יש מספיק יתרונות יחסיים משלה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לראות בלוח השעונים? אם אין שעון חום?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

בתור אחד שהיה קרוב לרכישת הרכב המדובר, אני בהחלט מהחובבים שלו.

עם זאת, התפלאתי לקרוא התלהבות מהצליל של הרכב (הנקודה הכי חלשה שלו לדעתי, חבר שברשותו הרכב מאשרר), והביצועים שלו בהחלט נהדרים אבל הסופרלטיבים הזכירו לי סקירה של האצ'ית קטנה אחרת שקראתי בפורום מתישהו... XD

אני חושב שיש מקום לציין את המחסור של הרכב ביח' תאורה נורמלית - תמוה שרכב מהסגמנט הזה מגיע ללא אופציה לקסנון/לד.

ובתור מי שרשם לא מעט על הפן הפרקטי (ולדעתי זה בהחלט נושא חשוב כשמדברים על רכב מהסגמנט) - היה חסר אזכור לכך שהן המושב האחורי נוח גם ל2 מבוגרים, והן תא המטען גדול ומפנק, יותר מהממוצע בקטגוריה.

עוד דבר ששווה להזכיר: צריכת הדלק. מעבר לפוט' לצריכה נהדרת בנסיעה רגועה עד לרמת פסיכולוג, גם בצריכה של אדם עם רגל כבדה יש הישגים מרשימים. חבר עם הרכב מדווח על 1:12-13 בנסיעה משולבת(!!) מרשים מאוד.

קצת יותר אבזור, מע' פליטה נורמלית, בידוד רעש 'עמעום' במהירות שיוט - ויש כאן חבילה שקרובה לשלמות, במחיר ממש אטרקטיבי.

וגם בלי הנ"ל מדובר באחת העסקאות הכי מדליקות שיש כיום.

שאפו ענק לפג'ו.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אחלה כתיבה.

דיל מעולה. אולי כשהאלה עם המושבים העצומים מאחורה יגדלו קצת.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לפרקטיקה אין רכב בסגננט שנותן מרווח גדול יותר מאחור פשוט אין ,ישבתי בכולם עשרות פעמים וגם מלפנים הרכב מרגיש הכי גדול .

תא מטען הכי גדול בקטגוריה , הרבה יותר גדול מהפולו gti ומהאיביזה קופרה שתא המטען קטן מאוד 200 ליטר לעומת 285 בפיגו, צריך לראות בשביל להבין .

יש רק את הרנו קליאו rs עם תא מטען גדול ב10 ליטר והרכב עולה הרבה יותר על הכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Acfit - באמת שאין לך צורך לשכנע שעשית בחירה נכונה.

בחרת באוטו סוף הדרך. נשאר רק קצת לקנא.

אם הייתי לפני הזמנה של הוטהאצ' - כנראה שלא הייתי מתלבט הרבה ורושם את ההעברה הבנקאית לחשבון של לובינסקי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...