Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה מחיר ל B&D . יוצא כ 930 שח עד הבית.

באתי להמליץ על ה Makita DHP459RTJ כ 1400 שח עם 2 סוללות 5AH מנוע ברשלס.

הסט הקבוע שלי https://goo.gl/XEcziL יוצא קצת יותר מ 1000 שח.

למה לא זה?

http://m.ebay.com/itm/New-Milwaukee-M18-Compact-Brushless-Drill-and-Impact-Combo-Kit-2798-22CT-NIB-/222568587443?epid=1039796281&hash=item33d21f20b3%3Ag%3A7jsAAOSwWxNYpfPj&_trkparms=pageci%253Aa705f7e2-6327-11e7-a034-74dbd1809b7e%257Cparentrq%253A1da24a5a15d0a86c0cb2d254ffed0903%257Ciid%253A1

המקיטה טוב יותר? כולל מסים ומשלוח יוצא אותו הדבר בערך

Sent from my D6503 using Tapatalk

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמאזון מסיבה לא ברורה חסמו אותי.

עכשיו, הם רוצים כל מיני הוכחות בפקס לארה"ב..

הטריק של יוזר חדש לא עוזר כאן, הם עולים עליך מהר מאוד...

הנה "ההרפתקאה" הזו כוללת גם בטרייה.

השאלה איך המחיר.

http://www.ebay.com/itm/Black-Decker-Matrix-BDCDMT120-20V-Li-Ion-3-8-Cordless-Drill-Driver-/122519698647?epid=215592419&

hash=item1c86be3cd7:g:CicAAOSwGJlZKpYF

עריכה:

אני מוותר על הרפתקאות, אנסה להשתמש בחשבון Amazon של מישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי סיבות למה במקיטה מהקישור של איל

1. המטען הוא כבר 220 ומתאים לשקע הישראלי. חוסך את ההסבה או ממיר מתח בעלות של כ 200 שח

2. האחריות של אמאזון. המוכר באיביי האחריות לא מחזיקה מעבר למועד המסירה. באמאזון המחיר כולל אחריות שלהם לשנה לכל תקלה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ייאמן שנמכר בחו"ל יותר זול מהארץ !!!!

למה לא יאמן? עלויות השילוח בטלות בשישים מול ההבדלים בגודל השוק הפוטנציאלי.

סתם כדי להכניס לפרופורציה - בישראל יש משהו כמו 7 מיליון תושבים, בגרמניה 82 מיליון.

עדיין יש שאלות, או שאתה מצפה מהיצרן למכור בהפסד משיקולי ציונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע לך שזה חברה ישראלית שיושבת בראשל"צ, כן ?

אז בישראל הם מפסידים, לגרמניה הם משלמים גם עלויות שילוח (גם אם זה שקל) והם מרוויחים ?

מפתיע. חשבתי שזה מוצר של מוטורולה שמשווק בישראל ע"י הייסנס בצורה כלשהי. משעשע שזה הפוך.

אגב, לא שולחים מישראל לגרמניה, מן הסתם יוצא לשם ישירות מקבלן הייצור בסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מילקי, קוטג' ומקופלת - שמיוצרים בישראל! - זולים יותר בחו"ל, מה לנו כי נלין על מוצרי אלקטרוניקה שמיוצרים בסין ורק הפיתוח (במקרה הטוב) נעשה בארץ?

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים עם Prime באמזון, מתחיל היום ב 22:00 (והתחיל כבר באירופה) ימי מבצעים גדולים לחברי הפריים.

אני אשמח שתשתפו פה מחירים והנחות, אני מבין שפריים לחודש בחינם, אין גם דמי הרשמה כלשהם? משמע אם אני נרשם היום ומבטל בעוד שבוע לא אחוייב בכלום ?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...