Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרק, אני לא יודע איך הם מחלצים את המידע. אבל רשימת האבזור היא ייחודית ונכונה.

וכן לרכב הנ"ל יש מערכת שטיפת פנסים כי הם קסנון .

בקובץ של הרכב שלי לעומת זאת אין את זה.

איך האתר יודע למשל שיש ספר רכב בעברית

0XD INFORMATION KIT HEBREW \ OWNER'S

MANUALS

ואיך הוא יודע שיש דרישות רישוי ישראליות

BE1

SPECIAL REQUIREMENTS ISRAEL \ TYPE

APPROVAL COUNTRIES/COUNTRIES WITH

SPECIAL REQUIREMENTS

אני לא יודע, אבל האתר מספק מידע אמין ואיכותי בזול.

http://www.autodna.com/company/about-us.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מרק,

ראשית אציין שאינני מכיר את אלי.

כפי שציינתי בהודעה קודמת ניסיתי את האתר עליו אלי המליץ ועברתי על כל הרשימה. אני מכיר את הרכב שלי היטב, ויכול להעיד שהרשימה אכן מייצגת נאמנה את הרכב שלי עד הבורג האחרון. פרטים כמו "דרישות רישוי ישראליות", "ארצות חמות" עוד איכשהו ניתן להסביר, אבל מצאתי את הקוד המדויק של הג'אנטים שהותקנו אצלי ברכב, הצבע של הרכב, נפח המנוע, הגימור של הדוושות, הדגם המדויק של הרדיו שהותקן ברכב ואפילו הריפוד (אצלי אלקנטרה משולב בעור).

ברור שהמידע הזה אינו מאופנן במספר השלדה כי אין מספיק ביטים שם, מה שאומר שלאתר הזה יש גישה למידע שזמין רק ליצרן. כאשר מחברים רכב VAG באונליין דרך מוסך מורשה מתבצעת השוואה של מה שיש כרגע ברכב למה שרשום אצלהם, ראיתי את זה במו עיני.

בעלי האתר השיגו את המידע כנראה מגישה לרשת של היצרן ושליפה של הנתונים תוך כדי הזדהות כמוסך מורשה או משהו כזה.

כנראה שחלק מה-PRים מיועדים כהוראות ייצור עבור המפעל ואינם נחשפים על גבי המדבקה מחוסר עניין לציבור.

בהחלט מעניין ושימושי ביותר. החוקיות כאן לא ברורה אבל זאת בעיה של האתר, לא שלי.

אלי - כל הכבוד! השכלתי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מתוך האתר:

דווקא לגבי פולקסווגן ואאודי יש התייחסות שלא כל הנתונים זמינים:

"Before buying a used car always ask about the VIN number! It is the most important element when buying a car. The VIN number decoding is especially of a great importance because it helps to find out whether the collected data are consistent with the facts. In the cases of some manufacturers there is also the possibility of checking the VIN number correctness according to the standard of ISO as the control digit is included. However, some of them do not allow its checking e.g. Volkswagen and Audi vehicles.".

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק,

כפי שציינתי בהודעה קודמת ניסיתי את האתר עליו אלי המליץ ועברתי על כל הרשימה. אני מכיר את הרכב שלי היטב, ויכול להעיד שהרשימה אכן מייצגת נאמנה את הרכב שלי עד הבורג האחרון. פרטים כמו "דרישות רישוי ישראליות", "ארצות חמות" עוד איכשהו ניתן להסביר, אבל מצאתי את הקוד המדויק של הג'אנטים שהותקנו אצלי ברכב, הצבע של הרכב, נפח המנוע, הגימור של הדוושות, הדגם המדויק של הרדיו שהותקן ברכב ואפילו הריפוד (אצלי אלקנטרה משולב בעור).

לפני הכול אני שמח שהאתר עזר לך למצוא מידע שלא היה לך נגיש קודם לכן.

כפי שכתבתי קודם לכן אתה יכול לפענח את כול המידע החשוב לגבי רמת האיבזור של רכבך בעזרת המדבקה הנמצאת בתא המטען וגם בספר הרכב עם מספרי PR.

לדוגמא מהרכב שלי ראה קובץ מצורף.

קישור למפענח החינמי :-D

http://vag-codes.info/

טופס הזמנה ופרט&#1.jpg

טופס הזמנה ופרט&#1.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PRCode: 0Y2 = Tropical zones

כלומר רכב שמותאם לארצות חמות.

אגב, המידע באתר הזה עדכני. שנה אחרי שרכשתי את הרכב הוספתי Cruise Control אצל Class A והם לקחו את הרכב שלי למוסך צ'מפיון והוסיפו את ה-PR. ואכן, רואים את ה-PR הזה בקובץ שלי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הגדול של השירות שנותן האתר הוא שניתן לוודא שאיבזור שהובטח בהזמנה אכן קיים עוד לפני שהרכב עבר רישוי .

היו לא מעט סיפורים על רכבים שהגיעו עם איבזור חסר או שונה וזה כלי יחודי בכדי לפתור בעיה עוד כשהיא קטנה.

וזה בוודאות שווה 30 ש"ח לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק, מופיע אצלך ברכב באמצע בשורה החמישית משמאל 0Y2 כקוד tropical climate Zones

מה הקוד אומר.

אייל.

אני מבין שאתה חותר למגע...

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, חוץ ממלחמת הקודים שלכם, יביאו בסוף את הPerformance Pack לגולף GTI? יש לי ניחוש ממש טוב ללמה היא לא הגיעה, ואופציות אחרות כן: בטח בגלל שהחבילה הזו משנה את ההספק וזה דורש משהו מבחינת רישוי (הרי הספק רשום ברשיון רכב).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה חותר למגע...

ת'ה גדול :wink: במזג אויר טרופי בקוד - 0Y2 tropical climate Zones

עדיף לנתק מגע, להתקרר עם מספר קפיצות ראש ולחזור למזגן, לא לחתור עכשיו.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהפולו 3 דלתות - שהיא ההשוואה הנכונה יותר למיטו עולה 5,000 שקל פחות. כלומר 145 אש"ח.

האמת? מחיר לא רע בכלל לפולו. ה-R לא רלוונטית בעליל בתמחור הזה.

ידני 145 אלף- המתנה חודשים מקדמה 10 אלפים שלא מוחזרת לאחר בירור בסכנות vw

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל עדכון לכל המעוניינים במצלמה אחורית מקורית: לאחר בדיקה המצלמה האחורית בפולו לא ממוקמת בתוך הסמל כמו בגולף, אלא בפגוש האחורי מעל לוחית הרישוי, בין 2 הנורות לתאורת הלוחית - כך לפי כל התמונות וסרטונים שמופצים ברשת. לפיכך, אין שום סיבה לשלם 1900 ש"ח על מצלמה מקורית שיש לא מקוריות איכותיות ותאומות מקור ברבע מחיר, וזאת בהנחה שאתם סומכים על המתקין שלכם. לתשומת לבכם!

בנוגע למחיר הידני והמקדמה: המחיר אכן 145 לפני תוספות, המקדמה היא 10K והיא לא מוחזרת במקרה של ביטול הזמנה.

להתחרט זה טבעי ואנושי ובגלל זה חוקק חוק ביטול עסקה של 14 יום - אבל רק במלאי שנמצא בארץ. כל הזמנה מיוחדת לא ניתנת לביטול וזה ע"פ חוק, אז לכל המעוניינים להזמין ידני תעשו זאת לאחר שחשבתם על זה טוב טוב (קחו את הזמן אם צריך). לגבי האוטומטית המצב לא זהה, מוזמנים להזמין ולבטל כמה שתרצו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדקתי את הVIN של הרכב שהוצאתי אתמול מצמפיון באתר שאלי 55 וshugiflex ציינו,

יש שם את כל המידע של הרכב באופן מדויק ביותר, כולל כמובן מידת ג'אנטים, צבע, מערכת מולטימדיה, ספר הוראות בעברית ועוד'.

מה שעניין אותי לדעת זה תאריך היצור של הרכב, לאחר הזמנת הרכב צ'מפיון הודיעו כי יחול עיכוב במסירה בגלל שלטענתם מפעל של ספק משנה של חלקים עלה באש.

תאריך היצור אישש את הגרסה הזאת, הרכב יוצר אחרי שנפתחה ההזמנה. תענוג לקבל רכב "טרי" של שכב חודשים בבונדד ועם צמיגים משבוע 14 של שנת 2015.

20150710_123840.jpg

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונון למי שמתכנן להזמין (הרגע קבלתי שיחה מהסוכנות)

1) רכב הדגמה יגיע רק באוגוסט,ויהיה אוט' (לא ידני,למי שתכנן)

2) יש כרגע אופציה להזמין באופן רגיל (בלי הזמנה מיוחדת,ובלי מקדמה של 10K) רכבים ידניים,אך רק בצבע לבן,וקבלה תוך שלושה חודשים כאמור (מהלך קצת מוזר,כי גם ככה זה אותו זמן אספקה כמו הזמנה מיוחדת..)

לפי מה שהבחורה אומרת אלו מספר רכבים שהתאפשר להם להכניס למלאי המתקרב,ואמורים לספק אותם מהר יותר ללקוחות,מה שאומר שגם הידני כנראה בעתיד יתאפשר לההפך למלאי ביבוא סדיר מאשר הזמנה מיוחדת

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...