Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשבע לך שהלכתי לבדוק מה זה 3.ב... ;)

בכל אופן, קצת מאכזב שכמה ימים לאחר ההשקה (של האוטומטית המשעממת) אין עדיין פרטים באתר שלהם לגבי רשימת האבזור המלאה, סביר להניח שהידנית תהיה עם אבזור זהה.

בינתיים, הנה הדגם של החישוקים ושל המערכת מולטימדיה המקורית שיגיעו אלינו (בדוק מול מע' ההזמנה האוט' של הגרמנים. יש שם לא מעט אופציות). צירפתי תמונות למטה.

מעניין אם המסך כולל ניווט ואם אפשר לצפות בו בערוצי DVB (עידן +).

לפי מה שהבנתי חישוקי המגנזיום של הפולו מורכבים בארץ ולא מגיעים מקוריים מהיצרן. לפחות לגבי הפולו הידנית - אני מניח שבGTI זה אותו סיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להאמין שב GTI תהיה הרכבה מקומית.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפתחו כבר את האופציה להזמין ידנית, אני מתנדב לקנות להם שוקולד בדרך לסוכנות להזמין אותה. רק שיפתחו כבר...

והפולו לא תגיע עם חישוקים בהרכבה מקומית, אלא מקוריים באותה דוגמה שבתמונה שצירפתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבארט 500 היא בחירה טובה, אבל מעניין מה האופל אדם S תעשה למכירות שלה כשתגיע.

בכל מקרה, אני מעדיף לחכות לידני שיפתח לשיווק מתי שזה לא יהיה. אשמח שתעדכן אותי בפרטי מתי שתיפתח האופציה הזו במחשב. אני מאמין שאין הרבה הקצאות מהיצרן לידני, ואני רוצה להזמין ראשון כדי לקבל כמה שיותר מהר (אם יהיו מס' משלוחים נניח). תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדם S לא תעשה כלום למכירות של האבארט. היא חלשה ב-20 כ"ס וקשה לי להאמין שיש לה באמת יומרות ספורטיביות. היא סוג של סוניק RS רק קטנה יותר וידנית יותר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופל כבדה בהרבה, היא שוקלת כמו כל שאר המתמודדות.. האבארט הקטנה קלה על רגליה וזה מה שמייחד אותה.

זה הרי חוק ראשון בבניית מכונה ספורטיבית: שמור על משקל נמוך ככל הניתן. המשקל הסופי מהווה אילוץ שכל שאר המכלולים המכאניים נבחנים לאורו, מותנים על ידו ומבצעים ביחס אליו.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? שמעתי שהיא מוצעת במחירים טובים ביד שניה 0 ק"מ :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדם S לא תעשה כלום למכירות של האבארט. היא חלשה ב-20 כ"ס וקשה לי להאמין שיש לה באמת יומרות ספורטיביות.

אה?

האדם S חזקה מהאבארת' 500 ב-15 כ"ס.

ודווקא יש לה יומרות ספורטיביות. לא של מגאן 275 טרופי, אבל גם ה-500 לא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע מה?? לאבארט יש 135 כ"ס?? הייתי בטוח שיש לה 160... בונ'א היא ממש עגלה... והייתי בטוח שלאדם יש 140 ולא 150.

טוב לא משנה, שכח את כל מה שאמרתי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...