Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי המידע שקיבלתי התמונה הנ"ל צולמה בטירה עם נהג לא מנוסה שניסה לבחון את ביצועי הרכב, ניסה לתמרן ממפגע והגיע למצב הזה. יש תמונות נוספות אצלי בפלאפון.

אם נחזור לנושא הפולו, אני אמתין לנסיעת מבחן בחודש אוגוסט (על ה-GTI DSG) שתיתן לי את החותמת הסופית בהזמנה - ידני או DSG. בכל זאת, 150K שאני עומד להשקיע על רכב ראשון מהחברה לא בדיוק הולכים ברגל ואני מעדיף להיות שלם עם ההחלטה.

למה אני מתלבט?

כי לא ניתן להשוות שום חוויה של רכב ידני לאוטומט, במיוחד רכב עם גוון ספורטיבי כמו הפולו.

לעומת זאת, כמישהו שנמצא לא מעט בפקקים ועקב האיכויות של הגיר הזה (לפחות על הנייר) אני חושב לפזול דווקא לכיוונו.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה "מפגע"? הוא המפגע. נהג לא מנוסה+מכונית שאינו מכיר+שטח עירוני+ניסוי ביצועים=אסון!

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של אודי פשוט הזוי. הA1 1.8 כבר כוללת בתוכה את חבילת הSTYLE. חבילת הסטייל היא אופציה שעולה 19,300 רק לדגמי ה1.0 ו1.4 . בכל אופן יוצא ש1.4 סטייל עולה בסה"כ 2000 שקל פחות מ1.8 .

צודק, עכשיו שמתי לבד.

הזוי לחלוטין הנושא הזה.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי לכם כבונוס תמונה של לקוח שלא ממש הספיק ליהנות מהגולף GTI החדשה שלו (פחות מחודש על הכביש).

מספר רישוי 54-אבג-40 זה רכב שעלה לכביש לפני כשבוע-שבוע וחצי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע מרגש מאוד בהיסטוריה של CF. חבר רוכש פולקסווגן ספורטיבית וכולם מסכימים שהמחיר טוב ולא מנבאים רעות לזוגיות עם הגיר.

תתחדש! עמדת במילה ;-)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רגע מרגש? המחיר באמת טוב (עד כמה שמחיר יכול להיות טוב בארצנו, למרבה הצער, כמובן. זה כמובן לא קשור ל-stio), הגיר הידני לא אמור ללכת - שיהנה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^חוש ההומור שלי גרוע.

אם אברך את צ'מפיון על המחיר זה יקלקל את החגיגה.

לרגע אחד כולם מאוחדים, כל המגזרים. מרגש.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, התקדמות מצוינת מפאביה לפולו GTI וגם המחיר סבבה לגמרי!

לדעתי אל תוסיף כלום, יקר מידי, חבל על הכסף.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מקורות יודעי דבר נהג הגולף המעופף כבר הזמין חדשה.

לגופה של נסיעת מבחן, אני מבין. בואו רק נסתכל על זה ככה -נניייייח שהייתי רוצה פיאסטה ST, שהוא רכב מעולה על פי כל קנה מידה. ונניייייח שלא היה רכב הדגמה והייתי מזמין בלי לנהוג ברכב או לשבת בו, וננייייייח שהייתי מקבל את הרכב, ומבקש לשבת ולהניע.

לא הייתי מצליח. באסה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...