Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קודם נראה מה יהיה *באמת* מחירה של הידנית כדי שנוכל להשוות תפוחים לתפוחים. בינתיים מוכרים רק את האוטומטית שבכלל לא רלוונטית להשוואה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי הזה קצת יותר אפשרי מאשר שקרסו יוזילו את ה RS כתשובה לפולו...:lol: (או שאולי סמיילי בוכה יותר מתאים).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר קטלוגי של ה 208 נושק כרגע ל 160

במבצע חבר הקודם היא הוצעה בהנחה של 8000 ש"ח

בנוכחי, על פניו, היא לא משתתפת... אבל אולי אפשר לקבל הנחה כמבקשים, לא ביררתי

איפה הבחור שמנתח מסירות רכב?

יהיה מעניין לראות מסירות הוט האצים ב 3 שנים האחרונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אחרי שקראתי את כל השרשור, על כל 22 עמודיו, אהיה מעוניין להציג את הצד שלי בנושא.

אני, ככל הנראה וכמו החבר STIO כאן בפורום, מעוניין לרכוש את הפולו GTI החדשה (בעברי הייתה ברשותי פולו GTI משנת 2000 - סוג של סגירת מעגל).

בהתחלה התחלתי לחפש פולו GTI משנים 2012-2014 (למרות שהייתי מעוניין בגיר ידני בלבד, אבל בסוף למדתי להתגבר על כך ולמצוא את היתרונות ב-DSG) ברחבי אתרי המכירות אך הגיע אליי מידע אשר עצר את אותה התעניינות. לאחר אין ספור שירשורים שקראתי בארץ ובחו"ל על על מעללי הפולו הקודמת (בעיות שמן במנוע 1.4, בעיות הגיר ועוד) ועצם זה שב-VW החליטו לחזור למנוע 1.8, להגביל קג"מ ב-DSG וככל הנראה לטפל בבעיות הקודמות - מצאתי לנכון כי הפולו יכולה להוות את קניית ה-Hot Hatch המשתלמת ביותר. עבורי לפחות.

כמו כן, אופציות הרחבת האחריות לשנה שלישית וכן הרחבת האחריות לגיר עצמו (בהתחשב לכך שהרכב ירכש לתקופה של כ-3-4 שנים) מהווים שיקול עיקרי ברכשית הרכב מן החברה. כמו כן, גם מקצועי והידע המשפטי שבידי יעזרו לי במקרה הצורך, אם אגיע לכך בכלל.

כאמור, לאחר פרסום המחיר (154,900 ש"ח לגרסת ה-5 דלתות DSG) ביקרתי בסוכונת בר"ג/בני-ברק על מנת לשמוע פרטים נוספים בנושא רמות האבזור, נושא 3 הדלתות ואופציית הגיר הידני. הנציג בסוכנות הסביר לי שנכון לרגע זה (תחילת חודש יוני) אין בידיו כל מידע וכי לפי הצפי של החברה הרכב יגיע לישראל במהלך חודש אוגוסט, שבו אף יערך אירוע השקה אליו יוזמנו כל המתעניינים.

השארתי את פרטיי במקום והבטיחו שיעדכנו אותי במידע כאשר הוא יהיה נגיש ורלוונטי. הצפייה היא שהחברה כן תחזור ללקוח שמעוניין לרכוש רכב כזה שכן מדובר במעין "מכירה בטוחה" מצד החברה לעומת מתעניינים אחרים, ואם לא ייתכן שהם פשוט מפסידים לקוחות פוטנציאלים.

בכל אופן, הייתי שמח לדעת אם קיימת קבוצת מתעניינים כלשהי אשר יכולה לשתף את כולם בכל מידע חדש שיתקבל.

אשמח לעוד מידע בדבר השוני בנתוני הקג"מ בין הגיר הידני ל-DSG מאחר והרכבים מציעים נתוני כוח כמעט דומים על הנייר כאשר איני מעונין לשפר את הרכב בשום שלב.

ממשיך לעקוב.

עריכה אחרונה על ידי כוח-סוס

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מדבריך שהם לא חזרו אליך (?)

מדהים כמה זלזול יש בלקוחות של רכב נישה, הייתי מצפה מהיבואן שאלו יהיו הלקוחות שהוא ירצה לשמר- הרי הם בד"כ יותר 'מעורים' בקהילה, בד"כ משתדרגים לרכבים טובים אחרים, ובכלליות נשמעים לי כמו לקוחות עם פוטנציאל תועלת גבוה יותר מהכסף שהם משאירים אצלו בסוכנות.

side story: חבר רכש אאודי S3 קוואטרו חדשה, בשנת 2008. כבר במהלך הזמן אחריות התחילו להופיע אצלו סדקים במשענת היד שעל דלת הנהג, וזה אכן תוקן במסגרת האחריות. לאחר התיקון התופעה חזרה, אך מכיוון שתמה תקופת האחריות - היבואן לא היה מוכן להחליף זאת עבורו.

אותו חבר נשבע שלא ירכוש שם יותר אף מוצר. אני הייתי בהלם טוטאלי כשהוא סיפר לי על זה, איך לעזאזל סוכנות מרשה לעצמה לאבד בחור צעיר שקונה S3 כשהוא לפני גיל 25!? טמטום, לא פחות מטמטום.

השירות בארץ תמיד יכול להפתיע אותך, גם כשאתה חושב ששמעת הכל.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ועוד אין להם פרטים והם טענו מבעוד מועד כי חודש אוגוסט יהיה החודש הרלווטי - לא ציפית שיחזרו אליי עד כה. הצפייה תהיה כי במהלך חודש יולי אקבל את הטלפון "המיוחל", וגם אם לא (כי זה עלול לקרות לפעמים) אצור קשר על מנת לשאול אודות המידע החדש.

לא רואה בכך, נכון לעכשיו ומבחינה אישית שלי, כל זלזול בי.

לגבי נושא השירות ורמות המחיר באופן כללי - אני כמובן נוטה להסכים איתך.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני יכול להעיד שלפחות מבחינת שירות בצ'מפיון בנוגע לסוגיית הפולו GTI הידנית - כולל בסוכנויות, בטלפון ובהתכתבויות הוא ממש לא רע. אני בשום שלב לא יכול לכתוב שהשירות גרוע. גם כשהם אומרים ש"לא ניתן להזמין", "אין מידע" וכ' אז הם עושים זאת באדיבות. יתרה מכך, נציג המכירות איתו דיברתי בסוכנות המקומית הקרובה לביתי הוא כ"כ נעים הליכות, אוהב את המותג ומבין בתחום באופן כללי, כך שבפעם האחרונה פיתחתי איתו שיחה ארוכה על שוק הרכב באופן כללי... ובסה"כ הייתי שם שעתיים, כולל בדיקת הפאביה החדשה "על הדרך". מעבר לזה, כבר חזרו אליי מס' פעמים טלפונית ותמיד מעדכנים אותי - אז כשצריך לכתוב מילה טובה אני יודע גם לעשות זאת.

לגבי התקלות הטכניות - אצלי זה לא משנה בכלל, משום שגם אם גיר ה- DSG היה עובד ללא דופי, לא הייתי רוכש אותו. אני חייב את הדוושה השמאלית. מדובר ברכב ספורט, ועל כך להשלמת חוויית הנהיגה אני דוגל רק בגיר ידני. שימו לב שהפאביה הנוכחית היא אוטומטית - כי היא לא רכב ספורט, אבל ברכב ספורט אין מה להתגמש על גיר אוטומטי, מוצלח ויעיל ככל שיהיה.

מועד פתיחת ההזמנה לגיר ידני יהיה בעוד כשבועיים, אז היצרן יאפשר להם לעשות זאת. מועד אספקת הרכב הוא עוד חודשיים ואפילו למעלה מכך. באופן אישי, אני רואה יותר ויותר התעניינות לגבי הפולו GTI הידנית, וגם הסוכנויות מדווחות על כך. הזוי שטענו ש"אין ביקוש" בהתחלה.

לגבי הגבלת הקג"מ באוטומט הוא נובע בגלל הגיר - בידני אין הגבלה כזאת. אמשיך לעדכן על ההתפתחויות ברגע שיעדכנו אותי, הבטחתי גם לעוד מישהו שפנה אליי בפייסבוק בנוגע לידני. אם תדע משהו חדש גם אשמח שתעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב ספורט, ועל כך להשלמת חוויית הנהיגה אני דוגל רק בגיר ידני.

רק משהו קטן בנוגע לזה:

אני אישית לא כול כך מבסוט מהידית עצמה אצל וואג, אולי בפולו GTI היא שונה ומרגישה יותר "זה" אבל אחרי התנסויות בכמה ידיות אחרות (לאו ודווקא של רכבי הנעה קדמית) אני חייב לציין שהייתי שמח אם החברה בוואג היו משקיעים בידיות יותר, מהלך קצת קצר יותר, ידית קצת גבוה יותר, פחות חופש, יותר משקל, שלא יהיו פאשלות במעברי הילוכים (לפעמים בלאון שלי אני מעביר נגיד לראשון, מרגיש את ה"קליק" העמום , זה נראה כאילו ההילוך נכנס אבל הרמה של הקלאץ' מגלה שהוא לא נכנס עד הסוף).

משהו במיוחד בידית של הלאון לא מרגיש טוב *אין לי מילה טובה לתאר את זה*.

מקווה שהידית בפולו GTI שלך תיהיה טובה יותר / לא יהיה אכפת לך.

עריכה: אולי המילה שאני מחפש היא "חוויתי"

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שהפאביה הנוכחית היא אוטומטית - כי היא לא רכב ספורט

לפי סעיף 3.ב בחוקי הפורום, אני חושב שאתה אמור לקבל 2 התראות, וביקור בית שכולל התקנת פנס חדש (בעין).

(אבל כן, אני איתך לגמרי בנוגע לגיר ורכבי ספורט, גם אצלי זה חלק מהחוויה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבע לך שהלכתי לבדוק מה זה 3.ב... ;)

בכל אופן, קצת מאכזב שכמה ימים לאחר ההשקה (של האוטומטית המשעממת) אין עדיין פרטים באתר שלהם לגבי רשימת האבזור המלאה, סביר להניח שהידנית תהיה עם אבזור זהה.

בינתיים, הנה הדגם של החישוקים ושל המערכת מולטימדיה המקורית שיגיעו אלינו (בדוק מול מע' ההזמנה האוט' של הגרמנים. יש שם לא מעט אופציות). צירפתי תמונות למטה.

מעניין אם המסך כולל ניווט ואם אפשר לצפות בו בערוצי DVB (עידן +).

69_composition_media.jpg

iris.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר על גילוח אבזור מסוים מהפולו הידנית, just for the fuck of it.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם המסך כולל ניווט ואם אפשר לצפות בו בערוצי DVB (עידן +).

כי זה לא אוטו ספורט אם אין לו מסך שאפשר לצפות בערוצי עידן פלוס...

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...