Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק לא מבין מי יקנה את לאון 1.4 ידנית ב 130K כאשר תגיע הגירסה הידנית של פולו.

לא הגיוני משהו.

גם לאון 1.8 לא הכי תחרותית לפולו החדשה

נומד, בן כמה אתה? נשוי? ילדים?

לא כל החיים התגרזנות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שני הסנט שלי לגבי פולו gti ידנית.

מנסיון, כמעט אף סוכן מכירות ברוב אולמות התצוגה לא יעדכן אותך בדגם שההגעה שלו לא ידועה בודאות ותמיד ינסו לשכנע אותך לרכוש משהו אחר מההיצע במקום, כדי לנסות להרוויח את העמלה שלו.

וזה לא רק אצל צ'מפיון.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובנוגע לנושא המדובר - פולו GTI ידנית, במחיר המיועד לה, נשמעת לי כמו עסקה שופרא דשופרא. אם הייתי מחפש הוטהאצ' קטנה, היא היתה גבוה מאוד ברשימה. לדעתי זה נאיבי מאוד לחשוב שצ'מפיון 'קשובים לרחשי ליבם של לקוחותיהם', וסביר יותר להניח שהם הסיקו שזה ישתלם להם להביא את הרכב. למען הסר ספק אני חושב בדיוק את אותו הדבר על סמל"ת והאירועים שלהם (שאיכשהו זכו לגנאי ע"י חלק מחברי הפורום, שזה יותר הזוי מאורן זריף - כי בנושא הזה היה יותר הגיוני שכולנו, כצרכנים, נשמח ונעודד את היבואנים שמחליפים פרסום-חוצות בפינוקי-לקוחות)

תראה, ברור לחלוטין שקודם כל מדובר על שיקולים עסקיים. הריי כל יבואן בארץ פועל למטרות רווח דבר ראשון, וכל הפעולות נעשות כדי להרוויח יותר בסופו של דבר. אבל שים לב שיש יבואן שמתעקש לא להביא רכב מסוים (הכוונה למכשירי תנועה והסוויפט) ומתעקש על כך - ולא משנה כמה יבקשו.

הפולו GTI הידנית במחיר שצפוי לה (לדעתי 147K) יכולה לתת פייט רציני אפילו ברמה שבצ'מפיון עצמם לא ציפו לה בכלל, בצורה כזו שתנגוס באופן אנוש במכירת הפיג'ו 208GTI והאופל קורסה OPC כשתגיע בסוף השנה, ולכן לובינסקי ושלמה צריכים להיות מאוד מודאגים מהפולו הידנית.

אני חושב שהבעיה היא או שהסוכנים שאיתם דיבר סטיו לא ידעו מה קורה ומה התוכניות, יכול מאוד להיות גם שתכננו להביא ידנית אבל בשלב מסויים היצרן נתן מחיר גבוה מדי ולא משתלם אז החליטו ש"לא", ואז אחרי חודש היצרן או נשבר במו"מ או החליט להוריד את המחיר (ביקוש/מלאי/אנאעארף) ועכשיו כן משתלם להם להביא אותה. כך או כך, אני לא חושב שספציפית על העניין הזה מגיע לצ'מפיון מחמאות או סקילה.

מאוד (אבל מאוד) יכול להיות לגבי עניין היצרן, אבל מנגד שים לב שבתחילת מאי צ'מפיון יצאה בהצהרות (גם להנהלת הפורום) שהידני יגיע רק אם יהיה ביקוש. אני כבר יודע על 7 אנשים כולל אני שביררו עליה בסוכנויות. אני אומנם הגדלתי לעשות ושלחתי דואר רשום, טלפונים וכ', אבל בשורה התחתונה הם ראו שיש ביקוש ואולי הם אלו שהשתכנעו והסכימו לייבא אותה.

אחת הפנינים המוטוריות הממש נהדרות ביותר שיצא לי לנהוג בהן בשנים האחרונות היא הקורסה OPC (כן, כן, מהיצרן שאני מחבב).

רק מה, אם הייתי קונה אותה בלי נהיגת מבחן, הייתי תוך שבוע באורטופדית א' בתור להשתלת עמוד שידרה חדש, קומפלט, עם השורשים.

הבעיה ב- OPC היוצאת היא חתך הצמיגים הנמוך, למיטב זכרוני היה מדובר על חתך 35, וזה מה שבגדול עושה את ה"בלאגן". אני יכול להעיד מהפאביה שזה ממש לא נוח ויש לה חתך 45, אז 35?

בכל מקרה, לגבי נסיעת מבחן - לא יהיה רכב הדגמה כזה ידני אלא אוטומטי - כך נמסר לי לפחות, אבל כמו שראינו דברים יכולים להשתנות שם תוך יום יומיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבקות במטרה?! ברכות לצ'מפיון?! מישהו פה הסניף קוק?

שמח ששיעשתי אותך. בניגוד אליך אין לי ניסיון עם הדבר הזה.

בכל אופן, אני עדיין מברך חברה שהמדיניות שלה לייבא בעקביות מגוון רחב של דגמים. כן, יש להם הרבה מה לשפר, אבל זה לא העניין. רק חמור לא משנה את דעתו. שינו ומייבאים. יופי טופי. החלטה נכונה. אני מקווה שזה יוכיח להם ולאחרים שיש ביקוש אמיתי ולא רק בפורום. נחיה ונראה. אין צורך לקחת את זה רחוק יותר ממה שזה.

ולגבי הברכה ל stio כנראה לא מצאתי דרך מתאימה (לטעמך) לפרגן לאחד שרצה משהו מסויים וזכה לממש אותו. אבל נחיה ונראה, האם יהיה פה מימוש. או שלדעתך אין מקום לפרגון בפורום, רק ביקורת. לגיטימי. כל אחד וסגנונו.

סע לשלום.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, לגבי נסיעת מבחן - לא יהיה רכב הדגמה כזה ידני אלא אוטומטי - כך נמסר לי לפחות, אבל כמו שראינו דברים יכולים להשתנות שם תוך יום יומיים...

נסיעת מבחן על רכב אוטומטי עדיפה על כלום.

גיר אוטומטי לא ימנע ממך להבין איך מתנהג ההגה או מכלולים אחרים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסנט שלי לגבי פולו gti ידנית.

מנסיון, כמעט אף סוכן מכירות ברוב אולמות התצוגה לא יעדכן אותך בדגם שההגעה שלו לא ידועה בודאות ותמיד ינסו לשכנע אותך לרכוש משהו אחר מההיצע במקום, כדי לנסות להרוויח את העמלה שלו.

וזה לא רק אצל צ'מפיון.

1+! פשוט הוצאת לי את המילים שהחזקתי במשך שני עמודים מהתגובה של סטיו.

כמו שבאף חנות בקניון שתכנס אליה אף מוכרן\ת לא יגיד לך: "עזוב אחי, עוד שבוע מתחיל הסייל וההנחות יהיו פי 2 גדולות יותר", אלא ישכנע אותך לרכוש כאן ועכשיו כי לא יהיו מידות בהמשך. גם צ'מפיון העדיפו שכל מי שחיכה לפולו יקנה כאן ועכשיו ולא יחכה עוד כמה חודשים ועוד לדגם הזול יותר, כי מי יודע מה יעקוץ אותו עוד שבוע ואם הוא בכלל יחזור כשהרכב יגיע.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בשעות הצהריים ראיתי שמישהו בפייסבוק כתב שהוא היה בסוכנות, התעניין בפולו GTI הידנית, נאמר לו שיש אפשרות להזמין רק אוטומטית - והוא השתכנע, התפשר והזמין אותה. שילם מקדמה ופתח הזמנה.

היום כשגילה על הידנית הוא מתכוון לבטל את ההזמנה לאוטומטית ולהזמין ידנית. אז מה הם עשו פה בעצם?

אני גם יכול לכתוב שביום שני, 01/06/15, התקשרו אלי מהסוכנות בה הייתי היות ואני נמצא ברשימת המתנה, ובישרו לי שאפשר להזמין את האוטומטית. ציינו שהם יודעים שרציתי ידנית אבל אין כרגע, ושכדאי לי להזמין אוטומטית כי זה יותר נוח - הסברתי להם שלא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח ששיעשתי אותך. בניגוד אליך אין לי ניסיון עם הדבר הזה.

בכל אופן, אני עדיין מברך חברה שהמדיניות שלה לייבא בעקביות מגוון רחב של דגמים. כן, יש להם הרבה מה לשפר, אבל זה לא העניין. רק חמור לא משנה את דעתו. שינו ומייבאים. יופי טופי. החלטה נכונה. אני מקווה שזה יוכיח להם ולאחרים שיש ביקוש אמיתי ולא רק בפורום. נחיה ונראה. אין צורך לקחת את זה רחוק יותר ממה שזה.

ולגבי הברכה ל stio כנראה לא מצאתי דרך מתאימה (לטעמך) לפרגן לאחד שרצה משהו מסויים וזכה לממש אותו. אבל נחיה ונראה, האם יהיה פה מימוש. או שלדעתך אין מקום לפרגון בפורום, רק ביקורת. לגיטימי. כל אחד וסגנונו.

סע לשלום.

המדיניות של צ'מפיון לייבוא מבחר רחב של דגמים לא שונה מלא מעט יבואנים אחרים. תתפלא אגב כמה דגמים הם לא מייבאים לארץ, אבל ניחא, לא באמת זה מה שמעניין.

לגבי פרגון, אם תקרא תגובות שלי תדע שאני מפרגן גם מפרגן, אבל קצת קשה לי לפרגן למישהו שמצד אחד מעביר ביקורת על היבואן, ומצד שני מעט מתרפס (הוא קורא לזה מתעקש - נגיד). אני אדם עקבי, וכזו גם דעתי לגבי יחס היבואן.

וכן, זכותך לפרגן איך שתבחר. גם אני מאחל לו שירכוש בסופו של דבר את מה שהוא רוצה ושרק יהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בשעות הצהריים ראיתי שמישהו בפייסבוק כתב שהוא היה בסוכנות, התעניין בפולו GTI הידנית, נאמר לו שיש אפשרות להזמין רק אוטומטית - והוא השתכנע, התפשר והזמין אותה. שילם מקדמה ופתח הזמנה.

היום כשגילה על הידנית הוא מתכוון לבטל את ההזמנה לאוטומטית ולהזמין ידנית. אז מה הם עשו פה בעצם?

שיטת מצליח, בדיוק כמו שאתה יכול לגשת לקניון ולבקש החזר כספי\זיכוי (תלוי בזמן שעבר ובנהלי החברה), אבל הרוב המוחלט של הלקוחות לא עושים את זה.

אז חלק אולי כבר שילמו את כל ערך הרכב, שילמו עלויות הקמה ושיעבוד בחברת מימון, חלק השתכנעו שאולי כדאי להישאר עם האוטו', חלק יפספסו את הידיעה החדשה עד שיהיה מאוחר מידי.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגזין אוטו מדווחים כי מחיר הידנית ינוע סביב 145, ושהאספקה בעוד מספר שבועות. בעקבות הגעת הידנית במחיר הזה ועם האבזור הזה, לדעתי מדובר במכה אנושה למכירת ה-208 gti לצד הקורסה opc.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שלא מוכרים את הקורסה, כן? היא אמורה להגיע רק בתחילת שנה הבאה.

וקשה לי מאוד להאמין שהיא תהיה מכה "אנושה" ל208. כן, היא תיקח ממנה קצת מכירות, אבל לא הרבה. הן מכוונות לסט דרישות אחר ולא מעט אנשים היו מעדיפים את הפיג'ו (שלא לדבר על הפיאסטה שטובה עוד יותר). היא תיקח הרבה מכירות מהפולו הרגילה והמאובזרת וגם (אולי) מהגולף 150.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדרי גודל כאלו, גם מספרים בודדים שעוברים מיבואן ליבואן יכולים להוות 'מכה אנושה'.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש רואה כאן "מכה אנושה" משני טעמים:

1. האוטומטית מתומחרת כמו שתומחרה כך שאין פה שום הפתעה, רק "חזרה לזירה".

2. הידנית מתומחרת נהדר, אבל מי שמתעניין בידנית בד"כ לא עושה את זה כי חסרים לו אותם 4-5K ש"ח לרכוש אוטומטית אלא כי זה מה שהוא מחפש בהוט האטצ ומי שמחפש חווית נהיגה ייחודית, לא בטוח שכ"כ מהר יוותר על 208 או OPC לטובת פולו.

עם זאת, בהחלט סביר שימשכו אליהם לקוחות שחשבו על המתחרות, במיוחד מאחותם החורגת, איביזה קופרה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו איביזה קופרה, היצרן הודיע שהיא תשווק החל מסוף השנה עם אותו המנוע של הפולו (1.8T) וגם עם תיבה ידנית. ראיתי את זה לפני כמה ימים ברחבי הרשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...