Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI, גולף GTI וגולף R, ובכלל ירידת מחירים בצ'מפיון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 818
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מהמר על גילוח אבזור מסוים מהפולו הידנית, just for the fuck of it.

אני מקווה שלא, אם כי לפאביה בזמנו היה הפרש של 10K ש"ח בין ידני לאוטומט, ומי שרכש ידני ויתר על מערכת TPMS לניטור לחץ אוויר בצמיגים.

בדיוק מה שהנהג הישראלי צריך.

גם טלויזיה בנוסף לסמארטפון שהוא עסוק בו במקום לנהוג.

המסך לא עובד (מבחינת טלוויזיה) כשאתה מתחיל נסיעה, אלא רק כשהרכב עומד.

אולי אפשר לצפות בשעון החום על המסך? 8)

דווקא כן, אבל בצג המרכזי בלוח שעונים, כולל עוד כל מיני נתונים מעניינים כמו חום שמן וכאלה.

מד החום ברכב הזה נמצא משמאל למטה ומימין יש מד דלק נורמלי, במקום קוביות דיגיטליות שכבר שיגעו אותי לגמרי מהפאביה (עולה ויורד תוך כדי נסיעה. לא מבין מה זה צריך להיות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד החום ברכב הזה נמצא משמאל למטה ומימין יש מד דלק נורמלי, במקום קוביות דיגיטליות שכבר שיגעו אותי לגמרי מהפאביה (עולה ויורד תוך כדי נסיעה. לא מבין מה זה צריך להיות).

זה כי אתה בשנת 2015 והיום מד הדלק הוא אלקטרוני ויודע לחשב את כמות הדלק בהתאם לאופי הנסיעה שלך.

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STIO אני אנפץ לך את הבועה ואגיד לך זה שיש מחוג לא אומר שמד הדלק לא דיגיטלי.

אצלי למשל, יש מחוג כמד דלק (יש גם שעון חום) וגם אצלי הוא משתנה בהתאם לאופי הנסיעה .

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצוף שנמצא במיכל לא קשור לבעיה.

המצוף היה גורם לבעיה אם הייתי מדווח על שינוי בכמות הדלק בזמן נסיעה במהירות מופרזת על פסי האטה, נסיעה במהירות בסיבובים או נסיעה בעליות וירידות. התופעה מתרחשת בפקקים ממושכים במישור בכביש 66 - כל הזמן נוספת קוביה, נעלמת וחוזר חלילה, וכפי שכתבתי יש הפרשים בכמות הדלק הנמדדת בין הלילה לבוקר.

לא הגיוני שבבוקר יהיה יותר דלק מערב קודם. מה שכן, הדבר היחידי שאני יכול לחשוב עליו כרגע הוא שבגלל שמדובר במחוון דיגיטלי אז רואים את השינויים בצורה ברורה, ואם היה מדובר בשעון אנלוגי והוא אכן היה זז מעט, לא הייתי שם לזה לב כי זה היה נראה אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק עכשיו יושב עם בחור בפולקסווגן.

הוא אומר שתקנו פופקורן לסרט שאתם חיים בו.. לא הולך להגיע בזמן הקרוב פולו GTI ידנית.

נראה לי החברה שם לא ממש סגורים על עצמם :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמסור לו שלא יאיים, פשוט נחצה את הכביש למתחרה שכן מיובא מיני הוט האטצ' ידנית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק עכשיו יושב עם בחור בפולקסווגן.

נציג מכירות? מנהל אולם? מנכ"ל?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תמסור לו שהנהלת החברה בה הוא מועסק, צ'מפיון מוטורס, הוציאה ביום שני הודעה רשמית לעיתונות ובה היא מודיעה בכתב מודגש ונטוי פעמיים שהידנית תגיע עוד כחודשיים, ושבשבועות הקרובים היא תיפתח לשיווק - ומאז זה פורסם בכל אתרי הרכב.

או שהוא בעצם טוען שהנהלת צ'מפיון הוציאה הודעה רשמית שקרית לעיתונות?... כי אם כן מדובר בעובד מאוד אמיץ.

נ"ב

סביר מאוד להניח שעדיין לא עדכנו את כולם, חוץ מזה הם מן הסתם רוצים שנציגי המכירות יתמקדו במכירת האוטומטית שכבר אפשר להזמין ושהלקוחות לא יחכו לידנית שאין אותה במלאי, ושאי אפשר לפתוח עדיין הזמנות אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...