Jump to content

or_b7

 • פרסום הודעות

  193
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות or_b7

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אני הבנתי שהמלונות מחויבים להיות עד שליש תפוסה, מישהו יכול לאשר?
 2. סגרנו בדג על הדן. יש להם אפשרות למתחם עם אוהלים משלהם וכך גם הם שומרים לנו מקום ליד המים ואין צורך לדאוג שיהיה מפוצץ. תודה על הטיפים, אעדכן איך היה
 3. נראה מצוין, אני בודק את הנושא. ממש אשמח להמלצות נוספות בסגנון!
 4. היי, לאור המצב, חשבנו להתרחק מהעיר ולצאת לטייל קצת באיזור הצפון בשישי-שבת הבאים. אנחנו 8-10 חבר׳ה (כולל בנות זוג) בסביבות גיל 30. בתוכנית - מתחילים באחד היקבים בגולן, קונים בדרך דגים טריים ומצרכים, עוצרים לקמפינג על האש ויין, למחרת ארוחת בוקר ואיזה טיול נחמד. הכל די סגור מלבד מקום נחמד לקמפינג - השאיפה היא כמה שפחות ערסים/צעקות/מליון אנשים סביבנו ומצד שני עדיף שיהיה מקום מסודר - תאורה, שירותים, דשא, צל. חובה ליד מקור מים! הבעיה שרוב המקומות שבדקנו כבר די תפוסים (חניון ירוק, חורשת טל ועוד), חשבנו על הכנרת (חוף גולן, גופרה) אבל לא בטוחים אם כדאי מבחינת עומס ואוכלוסיה. מבינים כמובן שנצטרך להתפשר על חלק מהדברים מכירים מקומות מעניינים? חופים נסתרים שעונים על הדרישות? איך הכנרת בימים אלו (הבנתי שהחופים הפכו לשקטים)? אשמח לכיוונים
 5. מהניסיון שלי לוקח קצת זמן עד שקולטים את הטריק ואז זה זורם במהירות. אני לא בטוח שאתה אמור לשמוע קליק, אלא לראות שהם מחוברים אחד לשני בצורה טבעית. לגבי השיפוע, הוא נראה משמעותי בתמונות, אבל שיפוע קל זה הגיוני וכשתחבר את שאר הלוחות הם יאזנו אותו.
 6. האוכלוסיה נחשבת פחות טובה, מניח שהשירותים דומים בכל העיר אבל שווה לבדוק. ברובע יזרעאל האוכלוסיה יותר צעירה, זאת שכונה חדשה.
 7. גבעת המורה ועפולה עלית הן השכונות הפחות טובות של עפולה. תנסו למצוא ברובע יזרעאל, המחירים שם נוחים עקב עודף היצא. מעבר לכך - מסכים עם החברה שמעלי, שווה לחכות ולראות מה ההכנסה הפנויה שלכם. תמיד כדאי לשים כסף לחירום בצד ולא לחיות על השקל האחרון.
 8. or_b7

  דרכון פורטוגלי

  זה לא קשור רק לשם משפחה, אתה צריך להוכיח איזשהו קשר ליהדות ספרד.
 9. or_b7

  דרכון פורטוגלי

  לא הייתי לקוח שלהן, אז אני לא באמת יכול לדעת. אבל הרושם שלי היה שהן מנסות לסגור כמה שיותר עסקאות בלי לברר יותר מדי פרטים. לי עלה 9,500, אבל זה תלוי בתקופה שבה עשית, מספר האנשים שמגישים את הבקשה מאותה משפחה וכו׳.
 10. or_b7

  דרכון פורטוגלי

  קיבלנו החודש את האזרחות, עשינו את התהליך דרך משרד עו״ד מוכר שעוסק באזרחויות, ולא דרך כל החברות שעוסקות שמפרסמות את עצמן בכל מקום. השלב הראשון הוא קבלת אישור מהקהילה היהודית - לוקח כ3-6 חודשים וברוב החברות יחזירו לך את הכסף במידה ולא קיבלת אישור (הן לא יגישו אנשים שלא עוברים את הקהילה). השלב הבא הוא הגשת הבקשה לממשלת פורטוגל והמתנה ארוכה. להבנתי - במידה והגשת את הבקשה לממשלה לפני שהחוק יצא לא ידרשו ממך לגור שנתיים בפורטוגל. לנו לקח כשנתיים+ לקבל את האישור הסופי (תעודת לידה). אחרי שקיבלת אזרחות תצטרך להוציא תעודת זהות ואחריה דרכון. אפשר לעשות את התהליך בשגרירות בארץ - כרגע ההמתנה היא מעל שנה וכתוב שהוצאת בתל-אביב. אפשר גם לטוס לפורטוגל ולהוציא בתהליך מזורז של שלושה ימים. בכל מקרה יופיע בדרכון מקום לידה.
 11. אם זה עוזר, אני בזמן הלימודים (מדמ״ח) הייתי עם מקבוק והתקנתי עליו Windows למקרים המועטים שהייתי צריך אותו. המעבר מאוד חלק בין המערכות (שתיהן עובדות ברקע)
 12. אני עובד עם מקבוק כבר 6 שנים (אייר ובהמשך פרו), לדעתי אין טעם להסביר את ההבדלים בנתונים טכניים. נקודת החוזק היא הממשק, נוחות השימוש, והעובדה שהכל פשוט עובד! החסרון - בלתי אפשרי לחזור לווינדוס
 13. הטענה שלך נכונה, הדוגמה בעייתית. הטכניון אכן יותר נחשב מהבינתחומי וכנראה שעשה את הבחירה הנכונה (למרות שתלויה בעוד גורמים) אבל להשוות את הבינתחומי לHIT וסמי שמעון רק בגלל ששלושתן מכללות? לצורך העניין, הבינתחומי מוציאה בוגרים חזקים יותר מבר אילן ומרוב המכללות (האקדמית נחשבת בערך באותה הרמה).
×
×
 • Create New...