Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חילוט רכב - בקרוב הצעת החוק

Oshri
שימו לב! השרשור הזה בן 7078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מדבר על העצור הזה , כמו שיש בלא מעט מקומות בפ"ת , שאין בכלל צורך בו כיון שרואים את התנועה שבאה ממול בצורה מאוד מאוד טובה (לפחות ביום ..) אני מדבר על העצור ההכרחי ההוא, שאם לא תעצור , לא תדע מי בא מהצד השני , וכן כבר קרה לי לפחות 5-6 פעמים בשנתיים וחצי נהיגה שלי , שנאלצתי לבלום בלימת חרום עד כדי עצירה כדי לא לבקר את הכנף של האידיוט שלא התייחס אליו !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם בטוחים שרוזנשטיין לא עומד מאחורי שיטרית...?

לאט לאט המשטרה הולכת ונהיית מאפיה שמהדקת יותר ויותר את החבל על הצוואר של כולנו.

מתי יהיה לטירוף הזה סוף...

-ארז-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם בטוחים שרוזנשטיין לא עומד מאחורי שיטרית...?

לאט לאט המשטרה הולכת ונהיית מאפיה שמהדקת יותר ויותר את החבל על הצוואר של כולנו.

מתי יהיה לטירוף הזה סוף...

-ארז-

עד מתי שנרד מהארץ...

סתם, בריחה היא האופציה האחרונה...

אבל, תחשבו על זה, ישנם כאילו שגם אם תיקח להם את הרשיון 1000 פעם, הם ימשיכו לנסוע ככה...ללא הרישיון. למה? כי הם יותר חכמים מכווווולם!

היתה תוכנית של חיים הכט שהוא הראה איזה בימר מעוכה של אחד כזה, אלות בייסבול בבאגז', ליד הדלתות, סכינים וכו'...

ממש יוצא למילחמה!

ומה היה בתא הכפפות? ערמה של דוחות, משהו בעובי של קלטת ווידאו!

ונחשו מה? בסוף אותו אחד "במזל" לקח רק את עצמו ואת החברים שלו! וגם זו לדעתי בעיה. למה?

כי ביגללו אני צריך לשלם פרמייה גבוהה לביטוח!

בקיצור, אולי זו הדרך... אני לא מאמין שעל כל "עבריין" תנועה שנוסע 120 בכביש החוף יחרימו את הרכב, אבל אם יראו שיש מולך הרבה דוחו"ת, אדרבה... קחו לו את הרכב!!! קחו, ותימכרו אותו!!!

עוד משהו, פגעת באדם תוך כדי נהיגה בשיכרות/מהירות מופרזת ועוד, יש לך גליון הרשעות ארוך כמו הגלות? סבבה... חברת הביטוח תתבע ממך את התשלום! אההה, אין לך? סבבה.... תרום כיליה וריאה, זה יכסה את התביעה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד מתי שנרד מהארץ...

סתם, בריחה היא האופציה האחרונה...

אבל, תחשבו על זה, ישנם כאילו שגם אם תיקח להם את הרשיון 1000 פעם, הם ימשיכו לנסוע ככה...ללא הרישיון. למה? כי הם יותר חכמים מכווווולם!

היתה תוכנית של חיים הכט שהוא הראה איזה בימר מעוכה של אחד כזה, אלות בייסבול בבאגז', ליד הדלתות, סכינים וכו'...

ממש יוצא למילחמה!

ומה היה בתא הכפפות? ערמה של דוחות, משהו בעובי של קלטת ווידאו!

ונחשו מה? בסוף אותו אחד "במזל" לקח רק את עצמו ואת החברים שלו! וגם זו לדעתי בעיה. למה?

כי ביגללו אני צריך לשלם פרמייה גבוהה לביטוח!

בקיצור, אולי זו הדרך... אני לא מאמין שעל כל "עבריין" תנועה שנוסע 120 בכביש החוף יחרימו את הרכב, אבל אם יראו שיש מולך הרבה דוחו"ת, אדרבה... קחו לו את הרכב!!! קחו, ותימכרו אותו!!!

עוד משהו, פגעת באדם תוך כדי נהיגה בשיכרות/מהירות מופרזת ועוד, יש לך גליון הרשעות ארוך כמו הגלות? סבבה... חברת הביטוח תתבע ממך את התשלום! אההה, אין לך? סבבה.... תרום כיליה וריאה, זה יכסה את התביעה...

גילי

רעיון טוב! לא יודע אם לזה התכוונת אבל רעיון טוב שלא תוכל לחדש את ביטוח הנהיגה לרכב לשנה הבאה אם אין לא שילמת את הקנסות שלך!

לפחות אלו שכללו גם נקודות. אם לזה התכוונת, רעיון טוב. אם לא לזה התכוונת, עזרת לרעיון טוב לצאת ממני :)

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגעו, (כנראה) לא יחרימו על מהירות. בשלב ראשון רק על קו הפרדה רצוף, מעבר ברמזור אדום ואי עצירה (או אי מתן זכות קדימה, אל תתפסו אותי במילה) בתמרור עצור. ככה שמעתי מח"כ גלעד ארדן באיזו תכנית רדיו לפני שבועיים. על מהירות לא נאמר כלום.

ומי שיש לו בעיה עם 3 החוקים האלה, מקומו לא על הכביש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגעו, (כנראה) לא יחרימו על מהירות. בשלב ראשון רק על קו הפרדה רצוף, מעבר ברמזור אדום ואי עצירה (או אי מתן זכות קדימה, אל תתפסו אותי במילה) בתמרור עצור. ככה שמעתי מח"כ גלעד ארדן באיזו תכנית רדיו לפני שבועיים. על מהירות לא נאמר כלום.

ומי שיש לו בעיה עם 3 החוקים האלה, מקומו לא על הכביש!

עם אלו (ולדעתי מדובר בעבירת האי-מתן-זכות-קדימה, העצירה עצמה היא לא העיקר), ושכחת שיכרות - אין בעיה.

הבעיה היא שברגע שהחוק יופעל, שר התחבורה יוכל להוציא בוקר אחד תיקון לתקנה כך שתיכלל גם עבירת מהירות - ואל תגיד שזה תסריט בדיוני.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יכנס לתוקף, מעניין כמה מכוניות משטרה יוחרמו בגלל עבירות של שוטרים. וכמה מכוניות של שרים יוחרמו?

וכמה מכוניות של הצבא יוחרמו? וכמה מכוניות של הממשלה בכלל יוחרמו?

אני צופה שחברות השכרת הרכב בארץ יתחילו לעבוד קשה כדי לספק מכוניות לאלה שהחרימו להם, מצד שני גם לחברת השכרה יחרימו כי העבריין יעבור על החוק גם עם רכב מושכר. בקיצור אפשר לצפצף על החוק כי תמיד אפשר למצא רכב חלופי וסדר היום ימשיך כהרגלו.

יותר מעניין אותי אם אור ירוק ישפיעו באמת על המצב כיום או שהם עוד אגודה חסרת כוח באמת וסתם עושים הרבה רוח.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לכם מי יצא מורווח מכל הרעיון - משפרים עם תקציב נמוך (מי אמר פורום PSI???)

אני כבר רואה את מחסני המשטרה מתמלאים בקליאו ספורט.... שימכרו במחירי זנות ל...

ילדיהם של שוטרים, כי להם יש קשרים במכירות

שלא לדבר על כמות הGT שיגיעו לשם....

גן עדן ממש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יכנס לתוקף, מעניין כמה מכוניות משטרה יוחרמו בגלל עבירות של שוטרים. וכמה מכוניות של שרים יוחרמו?

וכמה מכוניות של הצבא יוחרמו? וכמה מכוניות של הממשלה בכלל יוחרמו?

אני צופה שחברות השכרת הרכב בארץ יתחילו לעבוד קשה כדי לספק מכוניות לאלה שהחרימו להם, מצד שני גם לחברת השכרה יחרימו כי העבריין יעבור על החוק גם עם רכב מושכר. בקיצור אפשר לצפצף על החוק כי תמיד אפשר למצא רכב חלופי וסדר היום ימשיך כהרגלו.

יותר מעניין אותי אם אור ירוק ישפיעו באמת על המצב כיום או שהם עוד אגודה חסרת כוח באמת וסתם עושים הרבה רוח.

אתה כנראה מליונר או כנראה שיש לך כסף מיותר, או שכנראה לא הבנת על מה מדובר ממש.

ההחרמה היא לחודשיים. על חשבונך.

מה שזה אומר זה לא רק שהוצאות הגרירה והאחסנה של רכבך המוחרם הם עלייך בלבד-

אלא תוסיף לזה את העובדה שציינת- שאדם שצריך רכב יאלץ להשכיר רכב לחודשיים.

בקיצור- לא תצא מהסיפור בנזק של פחות מזוג אלפיות ומעלה. (אחסנת הרכב המוחרם+ השכרה של רכב אחר לחודשיים.)

לא יודע מה איתך,

אבל לי אין כסף מיותר לשלם על שטויות כאלו.

(אני אישית בכל אופן לא מהמודאגים. אני בטוח בנהיגה שלי תודה לאל.)

פשוט המדינה הזאת מנוהלת באלימות. לא פחות מזה. להחרים רכב?

לאן נגיע.

-ארז-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לכם מי יצא מורווח מכל הרעיון - משפרים עם תקציב נמוך (מי אמר פורום PSI???)

אני כבר רואה את מחסני המשטרה מתמלאים בקליאו ספורט.... שימכרו במחירי זנות ל...

ילדיהם של שוטרים, כי להם יש קשרים במכירות

שלא לדבר על כמות הGT שיגיעו לשם....

גן עדן ממש

איזה היסחפות... אין כל כך הרבה קליאו ספורט בשוק :)... אם כבר איביזות T ואימפרזות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...