Jump to content

Aדי

 • פרסום הודעות

  1,144
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Aדי

 1. בדיוק נפתחה קבוצה חדשה בפייסבוק "מחאת הדלק", גם אם משהו ישתנה במיסוי, זה כבר לא ישנה כי בשנים הקרובות נעבור לשיטת מיסוי אחרת בעקבות מעבר הדרגתי לרכבים חשמליים. https://www.facebook.com/groups/1192178297794702/?ref=share
 2. התופעה הזו לא תעלם, גם אם ישתיקו את הקבוצות ההזויות האלו. מדהים כמה תומכים רעשנים יש לזה, בפועל לצערי זה יגרום להאטת הטכנולוגיה.
 3. מוזר מה שאתה מתאר, לא נתקלתי.
 4. דווקא אצלי ה- VoLTE עובד מצויין, איכות ממש גבוהה, כמו לעבור מרדיו לדיסק.
 5. בדיוק מה שבאתי לכתוב לך, מכניסים את הסים לאייפון/סמסונג תומך מתקשרים והם ישר מפעילים לך את השירות על הסים. למשל גם עם ה- eSIM על מכשירים שלא תומכים, הם לא מפעילים, אז אומרים להם שיש לך מכשיר שתומך (כרגע מפעילים רק לשעונים תומכים).
 6. אמת. אם בבית יש קליטה של בר אחד, מתקינים את האנטנה על עמוד על הגג ואז תהיה בבית קליטה מלאה.
 7. יש אפשרות גם לקנות עצמאית מגבר, כמו בלינק. לפי המלצות בפייסבוק זה עובד מצויין, אבל אם זה נבדק במכס לא מכניסים לארץ (לשים לב רק שהתדר של המגבר הוא התדר של החברה הסלולרית). https://www.ebay.com/itm/LTE-1800MHz-4G-GSM-DCS-Cell-phone-Signal-Booster-GSM-Repeater-Amplifier-Yagi/273191510522?hash=item3f9b7ba1fa:g:T-kAAOSw3YJZVKll
 8. אולי קשור ל- 5G והסדר העולמי החדש😷
 9. מניסיון שלי, גם חושב שסלקום עם הכיסוי הכי טוב בארץ, אין הבדל בינה לבין גולן טלקום שרוכבת עליה(ובקרוב כנראה תהיה בבעלותה). אך מהירות הגלישה לא משהו ואיכות הקול גם היא זקוקה לשיפור משמעותי.
 10. באזור שלי היא מדויקת כי עברתי על התאים מול נציג של פלאפון, את האתר הממשלתי אני לא מחבב, לא מדויק ומסורבל לדעתי.
 11. אני גם אמליץ על פלאפון (דרך חברות הבת), אבל רק אם יש לך קליטה טובה באזור, אחרת זה לא רלוונטי. VoLTE עובד טוב רק כשיש קליטה טובה לגבי VoWiFi כאשר האופציה פעילה הקלטת שיחות לא עובדת במכשירים שמקליטים על הרשת הסלולרית (מי שחשוב לו). יש אפליקציה לאנדרואיד שאפשר לבדוק איתה את התא הקרוב אליך, אבל קח את המידע בה בערבון מוגבל, אם התא הזה עמוס ע"י משתמשים קרובים יותר, אתה עלול להיות מנותב לתא רחוק יותר. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.staircase3.opensignal
 12. לדעתי לא רחוק היום שהילוכים יעברו מהעולם, צריך להתרגל. אפילו במשאיות הטרנד היום הוא אוטומטי. חוץ "מכייף" כבר אין יתרונות לגיר רגיל על האוטומטי.
 13. ^^ זו כרגע גם המסקנה שלי. ההגנה על הג'אנט זה הדבר היחיד שמאומת לגבי ההבדל בין הצמיגים האלו, כל השאר בגדר שמועות (חפרתי בנט). הרבה טוענים שב- Nx הדופן יותר גמישה ולכן מהווה יתרון במסלול.
 14. שלום לכולם, לא הייתי בטוח שזה הפורום המתאים לשאלה... אני יודע שדגמי N0/N1 כביכול יוצרו בשיתוף עם פורשה, אך אני מנסה לגלות מה ההבדל הפיזי בין הרגילים לאלו?
 15. נתקלתי בזה גם אני, וחיפשתי מידע בנושא בפורומים מחו"ל, פורסם שם שלפי מישלין זה קורה כאשר נוסעים בלחץ נמוך כאשר הצמיגים קרים. הפתרון להתחיל עם לחץ גבוה ואז כשהם מתחממים להוריד לחץ. אגב, בחו"ל הרוב קיבלו צמיגי קאפ 2 חדשים על הדפקט הזה.
 16. סתם שמועות. הוא אמר בראיון למקו שזו בוגאטי שירון כשרה למהדרין. הבנאדם עושה מחזור של כמעט חצי מיליארד בשנה, קטן עליו.
 17. Aדי

  מי קובע אובדן להלכה?

  היום חלק מחברות הביטוח מעדיפות לקחת את הרכב כבר ב- 35%+ נזק, הן מתקנות את הרכב במוסכים שלהן/הסכם לפי איך שהן רוצות ומשחררות אותו למכירה במגרשים.
 18. נושא כאוב בארץ, לרכב שלי אני קונה צמיגים כל שנה וכל צמיג עולה כ- 1200שח, לרוב אני הולך לפנצ'ריות קבועות אבל לא תמיד יש במלאי, והנושא של טריות הצמיג מאוד מקשה, כל פעם שאני שואל בטלפון לגבי זה אני כבר מרגיש את הפנים של הצד השני מתעקמות. כל זה מתגמד לעומת מעמד ההתקנה בו אני שואל את הצמיגאי אם יש לו ניסיון ויכולת להחליף את הצמיג בלי לפגוע בג'אנט, וכמה דקות אחרי זה שריטה/מכה חדשה מופיעה על הג'אנט בחי, מיד מגיע ההסבר שלא ניתן להחליף צמיד בלי פגיעות בכלל וזה חלק נורמלי מהתהליך...
 19. עכשיו כל אחד יכול לטעון שנסע לידו בכביש רכב בעל מערכת מבוססת לייזר. המשטרה לא רצתה לעשות תקדים, אבל אי אפשר להתחמק, בסוף החרא תמיד צף. מצד שני המשטרה לא הוכיחה שמערכות ה- A3 אמינות ועדיין מפעילה אותן כאילו לא היה כלום...
 20. @joker2k תתחדש, ככל שתכיר יותר את הרכב תבין עד כמה הוא באמת כייפי. לגבי אמינות, אצלי 3 שנים וחוץ ממשאבת המים (שאצלך כבר אמורה להיות בגרסה יותר טובה כמו זו שהתקינו לי בהחלפה) לא תיקנתי/החלפתי כלום ללא בעיות בכלל. יתכן ותרגיש בשלב מסוים שעוד כמה סוסים יהפכו את החוויה לעוד יותר טובה וקיצונית, גם עם השיפורים הרכב מאוד אמין. אפשרי לכבות את הרמקול הזה ע"י OBD2.
 21. לא יאומן. מדינת הגנבים בחסות ממשלתית. אם ועוד איכשהו הלקוח ישיג את מספר השלדה לפני שהעסקה נחתמה (ספק אם אפשרי), לא כל אחד יודע איך לבדוק את שנת היצור, האם יש איזה אתר אוניברסלי שאפשר להכניס מספר שלדה ותופיע שנת היצור האמיתית?
 22. לדעתי אם נראה את הטסלה בארץ (מאמין שיש עוד הרבה ביורוקרטיה לעבור) בהנחה שבארה"ב היא עולה כ- $39K היא תעלה בארץ 240K-280Kש"ח. לא מחיר הכי אטרקטיבי, אבל ימצא את קהל היעד. אם הרכב הזה יהפוך לפופולרי, לדעתי גם נראה הסדרה של כל נושא הטעינה החשמלית (מיסים מקבילים למס בלו).
 23. Aדי

  במוו סדרה 1 החדשה בישראל

  לא מבין את הראש של במוו, איבדה כל מה שיחד אותה, הצטרפה למיינסטרים של השעמום. חוץ אולי מאבזור פנים נופלת בהכל מול הדור היוצא.
 24. אני מכיר את העסק כבר כמה שנים, ולפני שנתיים וחצי הכנסתי אליו את הרכב שלי לציפוי ננו (לא זוכר את שם החברה) בעקבות המלצות חמות מהרבה חברים. העבודה שהוא עשה היא ברמת OCD ועד היום הננו מחזיק והרכב נראה כחדש. לא לעניין כל אלה שקופצים ומלכלכים חופשי על בתי עסק מבלי שמכירים אותם בכלל. עם זאת, לדעתי הוא כן היה צריך לקחת אחריות על הנזק ולתקן על חשבון הביטוח שלו. אגב, למיטב הבנתי הוא עשה מבצע מאוד אטרקטיבי בעקבות מעבר למקום אחר (כתוב בפייסבוק שלו את הפרטים).
×
×
 • תוכן חדש...