Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חילוט רכב - בקרוב הצעת החוק

Oshri
שימו לב! השרשור הזה בן 7085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.themarker.co.il/tmc/article.jhtml?ElementId=%2Fibo%2Frepositories%2Fstories%2Fm1_2000%2Fabs20041201_01.xml&origin=ibo&layer=hp&layer2=&layer3=cars

בקרוב: עברייני תנועה יממנו את החרמת מכוניתם 15:33 | 01.12.2004 אסף בר-שי

"בקרוב יוכל כל שוטר תנועה להחרים את מכוניתו של נהג שעבר עבירת תנועה חמורה, למשך שישים יום". כך אמר היום (ד') שר התחבורה, מר מאיר שטרית, בכנס השנתי השלישי של עמותת אור ירוק.

לדבריו, הצעת חוק בעניין ("חילוט כלי רכב") תוגש לכנסת בשבוע הבא לקריאה ראשונה. לפי הצעת החוק, עברייני התנועה שמכוניתם תוחרם יממנו בעצמם את הגרירה והאחסנה של המכונית במשך תקופת ההחרמה. זאת, בנוסף לתשלום הדו"ח או ריצוי העונש שיוטל על הנהג העבריין.

אין מילים...

נראה עד לאן נגיע?!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת רמה !

ואני אגיד לך בדיוק לאן זה יגיע , זה יגיע לחוסר ציות מוחלט של הנהגים למשטרה

גם אם תסמן להם לעצור , אחרי הכל אף אחד לא רוצה שיקחו לו את הרכב ל 60 ימים

ויטילו עליו את כל כספי הגרירה והאחסנה , לברוח פתאום נראית אפשרות הרבה יותר הגיונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תת רמה !

ואני אגיד לך בדיוק לאן זה יגיע , זה יגיע לחוסר ציות מוחלט של הנהגים למשטרה

גם אם תסמן להם לעצור , אחרי הכל אף אחד לא רוצה שיקחו לו את הרכב ל 60 ימים

ויטילו עליו את כל כספי הגרירה והאחסנה , לברוח פתאום נראית אפשרות הרבה יותר הגיונית.

עוד דרך להרוויח עלינו כסף רק בגלל שמיהרנו ושכחנו לעצור בעצור.

דרך החשיבה של המדינה מעוותת מאוד! במקום לנסות להציל לנו את החיים הם מחפשים "להפחיד" עברייני תנועה בדוחות וקנסות שאף פעם לא מזיק להם לקנוס.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דרך להרוויח עלינו כסף רק בגלל שמיהרנו ושכחנו לעצור בעצור..
על תמרור עצור לא יקחו לך את האוטו אל תיהיה כל כך קיצוני..

הרי אם כך אז לכל המדינה חוץ מלסבא מוטק'ה לא יהיה רכב..

ומי יודע אולי בכלל זה לא יצא לפועל,

ועכשיו חיים הכט יזקוף את התוכנית לזכותו.

Skoda Fabia 1.2TSI Sportline 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דרך להרוויח עלינו כסף רק בגלל שמיהרנו ושכחנו לעצור בעצור.

דרך החשיבה של המדינה מעוותת מאוד! במקום לנסות להציל לנו את החיים הם מחפשים "להפחיד" עברייני תנועה בדוחות וקנסות שאף פעם לא מזיק להם לקנוס.

יוסי.

לאאאאאאאאא מר יוסי ... לא לא לא לא לא ...

אנשים כמוך , שלא עוצרים בעצור , צריך לא רק להחרים את הרכב, אלא גם לכלוא תחת סורג ובריח... ואם אתה מעוניין , אני אשמח להביא בפניך מס' חברים (חלקם אף בפורום אופנועים) שיצאו משיקום לא מזמן , בגלל שמישהו כמוך , לא עצר בעצור , והעיף אותם עד הרמזור הבא.

אני רוצה לשמוע אותך אומר להם את המשפט הזה בפרצוף...

מה שלירן דיבר , זה על רכבים שנוסעים בכביש 6 למשל שהוא כביש מצויין לנסיעה במהירויות גבוהות על 150 , כי ככה זורמת התנועה... ולא על עבריינים כמוך שלא עוצרים בעצור !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כמוך , שלא עוצרים בעצור , צריך לא רק להחרים את הרכב, אלא גם לכלוא תחת סורג ובריח... ואם אתה מעוניין , אני אשמח להביא בפניך מס' חברים (חלקם אף בפורום אופנועים) שיצאו משיקום לא מזמן , בגלל שאיזה ב* **** כמוך , לא עצר בעצור , והעיף אותם עד הרמזור הבא.

מה שלירן דיבר , זה על רכבים שנוסעים בכביש 6 למשל שהוא כביש מצויין לנסיעה במהירויות גבוהות על 150 , כי ככה זורמת התנועה... ולא על עבריינים כמוך שלא עוצרים בעצור !

סתם נתתי דוגמא לכמה הצעת החוק הזאת טיפשית!! לא צריך להסחף!!!

וכשאמרתי את זה חשבתי על נסיעה על 40, האטה ל10 ועצירה אחרי קו העצירה אם יש רכב חוצה.

וזו לא סיבה לשלילת הרכב ל60 יום+נקודות+קנס. זהו לא פתרון!

אם רוצים ללמד את הנהגים לקח זו לא הדרך!

אז מספיק להתפרץ סתם, אני לא רוצה להגרר לוויכוח אני ההפך הגמור מהנהגים האלה שמצפצפים לפני שהאור ברמזור התחלף לירוק. או נוסעים נגד כיוון התנועה בשביל לא לנסוע עוד כמה מטרים לפניית פרסה הבאה.

אני האחרון שיחצה רמזור אדום בכוונה או יעבור עבירת תנועה כבדה "רק כי בא לי"

אני לא מהנהגים האלה אז אל תעשה אותי אחד כזה ואני גם לא מתכוון לסנגר עליהם.

אכן צריך להעניש עברייני תנועה כבדים, אבל לא דרך הדרך הכספית אלא צריך למצוא דרכים אחרות.

אילו פתרונות? אני לא נבחר העם, בשביל זה חברי הכנסת יושבים בכנסת כל היום על התחת שלהם. בשביל זה משלמים להם. שימצאו פתרונות יעילים.

יוסי:evil:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים כמוך , שלא עוצרים בעצור , צריך לא רק להחרים את הרכב, אלא גם לכלוא תחת סורג ובריח... ואם אתה מעוניין , אני אשמח להביא בפניך מס' חברים (חלקם אף בפורום אופנועים) שיצאו משיקום לא מזמן , בגלל שמישהו כמוך , לא עצר בעצור , והעיף אותם עד הרמזור הבא.

:mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסוף כתב:

אני האחרון שיחצה רמזור אדום בכוונה או יעבור עבירת תנועה כבדה "רק כי בא לי"

לנהוג בכביש החוף ב 140 ,זו עבירה מאד כבדה לדוגמא.

והיא בקלות תגרור אחריה עונש כבד של החרמת רכב.

הדגמא שנתת עם העצור היא לא הגיונית , כי בדיוק על זה אנחנו מדברים כל הזמן ,

המשטרה אוכפת במקומות שקל לה , כלומר מהירות מהירות ועוד הפעם מהירות וממעיטה

בערכן של עבירות אחרות , קשות הרבה יותר - כגון קו לבן , ותמרור עצור וכמובן עבירות "התרבות"

כגון נסיעה בשוליים.

לדעתי , תמרור עצור כשמו כן הוא , עצור.

ולא אני לא יפה תלית שכולת תכלת או משהו , גם אני לעיתים מאט ולא עוצר עצירה מוחלטת במקומות מסויימים , אבל עדיין אם אלו היו הצרות שלנו - מה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, אל תהייה כזה קיצוני, מדברים פה על פדיחות עם תמרורי עצור...

אני שחזרתי לרכב על דו"ג בזמן האחרון שם לב לכל כך הרבה שטויות של נהגים שיכולים לגמור לי את החיים צ'יק צ'אק, ואני כבר לא כזה מתרגש, לפני צומת אור גבוה או אפילו צפצוף פותרים המון בעיות...

וחוץ מזה לפני חודש קיבלתי דו"ח על עצור , יותר נכון דו"ח כי עצרתי חצי מטר אחרי קו העצירה, למרות שזאת הייתה עצירה מלאה ועצרתי שם כי אין שדה ראייה לפני זה קיבלתי דו"ח ושתקתי... משהו שאני לא רגיל לעשות... אז כן הדוגמא עם העצור היא לא כזאת נוראית, קורה... אני בעד חילוט רכב מנהג שבאיילון נוסע על השמאלי ב140 פתאום מחליט שהוא צריך לעלות על מחלף, שובר את ההגה חזק לכיוון הנתיב הימני ביותר וכל זה בלי לאותת.... זה מאוד מאוד מאוד מעצבן ומסוכן.

וחבל שהמשטרה לא עוצרת נהגים של דן ואגד... שטסים על 90 בתוך העיר, נוסעים באדום חופשי, חוסמים נתיבים תוך כדי נסיעה וכד... אותם צריך לשרוף.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.themarker.co.il/tmc/article.jhtml?ElementId=%2Fibo%2Frepositories%2Fstories%2Fm1_2000%2Fabs20041201_01.xml&origin=ibo&layer=hp&layer2=&layer3=cars

בקרוב: עברייני תנועה יממנו את החרמת מכוניתם 15:33 | 01.12.2004 אסף בר-שי

"בקרוב יוכל כל שוטר תנועה להחרים את מכוניתו של נהג שעבר עבירת תנועה חמורה, למשך שישים יום". כך אמר היום (ד') שר התחבורה, מר מאיר שטרית, בכנס השנתי השלישי של עמותת אור ירוק.

לדבריו, הצעת חוק בעניין ("חילוט כלי רכב") תוגש לכנסת בשבוע הבא לקריאה ראשונה. לפי הצעת החוק, עברייני התנועה שמכוניתם תוחרם יממנו בעצמם את הגרירה והאחסנה של המכונית במשך תקופת ההחרמה. זאת, בנוסף לתשלום הדו"ח או ריצוי העונש שיוטל על הנהג העבריין.

אין מילים...

נראה עד לאן נגיע?!:roll:

אני לא חושב שמהירות, גבוהה ככל שתהיה (כמובן, בהתאם לתנאי הדרך) תחשב כעבירת תנועה חמורה ותהווה עילה לחליטת הרכב.

לא הגיוני שיחרימו את הרכב למי שינהג בכביש שש במהירות של 160 קמ"ש בלילה.

אני חושב, שהכוונה לנהגים מופרעים ונטולי תרבות, בסגנון הנהגים שמתפרעים במפגשים או כפי שDiscover אמר, לא עצרו בעצור ופצעו רוכבים/נהגים.

במקרים אלו, אני חושב שחליטת הרכב מהווה עונש 'פייר' לחלוטין.

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם שואלים אותי, העונש הכי טוב הוא לא שלילה... פשוט לעשות מבחני תיאורייה חוזרים...

כלומר שלילה, אבל עד שאותו העבריין עובר תיאורייה.

נגיד ולא עצרת בעצור, תעשה תיאורייה עד שתעבור (משמע עד שתלמד שבתמרור עצור עוצרים.)

נשמע הזוי אבל רק ככה לומדים חוקים כמו שצריך :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת.

בתמרור עצור יש 2 סוגי עבירות:

1. אי-עצירה - העבירה הקלה יותר, שהעונש עליה 250 שקל קנס + 4 נקודות, העונש סביר לדעתי. שים לב שמדובר באי-עצירה בלבד, ולא:

2. אי מתן זכות קדימה - העבירה החמורה יותר - זו העבירה שגורמת לתאונות בצמתים. לצערינו המשטרה כמעט ולא אוכפת עבירה זו. עבירה זו היא מסוג זימון למשפט.

ולגבי חילוט רכבים - לדעתי זה מיותר ולא מוסיף דבר מעבר לעונש של שלילת רשיון שכבר קיים בלקסיקון העונשים של המשטרה. אם יש בעיה של נהגים שנוהגים בשלילה - שיבלשו אחריהם (יש כבר יחידה כזו במשטרה - "יחידת השלולים" - רק צריך לתגבר אותה בכח אדם) וישפטו אותם לעונשים רציניים אם ייתפסו נוהגים בשלילה. לדעתי נהיגה בשלילה מחייבת עונש של כמה חודשים עבודות שירות לפחות, ולא עוד שלילה כמו שנהוג היום (עונש קצת דבילי למי שמבזה את ביהמ"ש ולא מבצע את העונש הקודם שלו)

הבעיה השניה עם חילוט הרכבים היא שסביר שבאיזשהו שלב יכניסו לרשימת העבירות המצדיקות חילוט, את עבירת מהירות מעל גובה מסויים (אני מנחש: מאותו גובה בו שוללים מנהלתית) - ואז כולנו בבעיה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת פעם הייתי נגד... ויש למה להיות נגד החוק הזה...

אבל בשורה התחתונה זה עובד ויעבוד. ואת זה עוד נראה בשטח.

זה שאני לא מסכים עם עניין המהירות בכביש 6 וכו' זה דבר אחד, אבל דבר שני הוא עניין התמרורים ואי ציות לסימוני דרך וכו'.

זאת בעיה שאכן המשטרה לא אוכפת. וזאת בעיה מאוד רצינית. שפתרון יהיה אפשרי רק בשינוי דרכי האכיפה.

בכל אופן שורה תחתונה היא שאכן תיהיה ירידה בכמות העבירות והנהגים שמבצעים אותה כי יוחרמו רכבים, זה בטוח! ואני משער שלא מעט.

לא יודע מה איתכם, בניו יורק שביצעו החרמת רכבים (משם זה הגיע במקור) הגיעו למצב שאין מקום... אז ראש העיר החליט - תמכרו אותם!. ואכן ביצעו זאת בלי לשאול את בעלי הרכבים.

מה תגידו על זה ? שימכרו את הרכב שלכם בלי לשאול אותכם ?... אז תבואו בטענות.

אבל עובדה זה עבד וירד שיעור עברייני התנועה בצורה מאוד ניכרת.

שורה תחתונה זה עובד ויעבוד.

למרות אי הנוחות שכולנו חשים, פשוט ניסע לאט יותר ובזהירות יתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, בניו יורק שביצעו החרמת רכבים (משם זה הגיע במקור) הגיעו למצב שאין מקום... אז ראש העיר החליט - תמכרו אותם!. ואכן ביצעו זאת בלי לשאול את בעלי הרכבים.

מה תגידו על זה ? שימכרו את הרכב שלכם בלי לשאול אותכם ?... אז תבואו בטענות.

אבל עובדה זה עבד וירד שיעור עברייני התנועה בצורה מאוד ניכרת.

אולי יום אחד זה גם יהיה כן.

כל אדם שלא טרח להוציא את הרכב שלו מהמגרש ולשלם עליו - במידה ומישהו ירצה לקנות את הרכב במסגרת זו או אחרת, הרכב יקבל מספר רישוי, שלדה ומנוע חדשים ובהתאם למצב הרכב והמחירון היבש שלו - הרכב ימכר.

רק חבל שלממשלה שלנו אין ביצים! לעשות את זה... :mad2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...