Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 החדשה - יומן מעקב

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 350
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת? לא ביררתי. האם צריך?

עקרונית, כאשר נוגעים בברגים של המתלה אפשר לסגור אותם כאשר מיקומם בקדח זז 1-2 מ"מ לעומת מה שהיה לפני שהם נפתחו. אבל סביר שלא צריך לכוון כלום. לא מכיר את המתלה המסוים והבעיה בברגים, אבל נגיעה אחראית במתלים תוך סגירה לפי ההוראות, אמורה שלא לשנות את המצב שהיה קודם באופן שאתה תרגיש בכך. ואני מתכוון בעיקר לשאלה אם המכונאי מבין את המשמעות של סגירת בורג כשהרכב באוויר לעומת כשהרכב בעומס, והאם הוא מקפיד לנהוג לפי ההוראות המתאימות לכל בורג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום

אני מקווה שהכל בסדר עם המכונית ואתה עדיין מרוצה ממנה.

יש לי שאלה: ממקום העבודה שלי אני יכול לקבל סקודה אוקטביה או פיגו 308 (אפשר גם לקבל

את הסטיישן של ה-308 ). עומדת בפני בחירה בין מכונית סופר מודרנית ומלהיבה(פיגו אבל חדשנות עלולה לבוא עם צפי ליותר תקלות ) מול מכונית יחסית פשוטה ופחות מלהיבה (אוקטביה שגם נראית אמינה בגלל הפשטות).

אודה להתיחסותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני מקווה שהכל בסדר עם המכונית ואתה עדיין מרוצה ממנה.

יש לי שאלה: ממקום העבודה שלי אני יכול לקבל סקודה אוקטביה או פיגו 308 (אפשר גם לקבל

את הסטיישן של ה-308 ). עומדת בפני בחירה בין מכונית סופר מודרנית ומלהיבה(פיגו אבל חדשנות עלולה לבוא עם צפי ליותר תקלות ) מול מכונית יחסית פשוטה ופחות מלהיבה (אוקטביה שגם נראית אמינה בגלל הפשטות).

אודה להתיחסותך.

האוקטביה כנראה מגיעה עם גיר dsg ומנוע tsi אם זה אכן העניין הייתי ממליץ לך לוותר מראש גיר ומנוע נורא בעיתיים מאז היוולדותם (סביבות ה2009).

אתה יכול להריץ חיפוש בפורום ולראות כמה אנשים פנו לעזרא וכמה היבואן לא רוצה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שמדובר בליסינג אם אני מבין נכון, נושא התקלות והעלויות לא רלוונטי לגביך.

שני הרכבים יושבים בסגמנט טיפה שונה. ה308 היא משפחתית ואילו האוקטביה היא משפחתית גדולה.

ההקבלה ביניהן קצת לא נכונה.

לגבי האוקטביה, לי אמנם אין נסיון איתה, אבל גם שם הבנתי שלא חסר תקלות גם בגיר וגם במנוע.

אם העלות מבחינתך זהה, אני הייתי הולך הסקודה ורק משום שהיא אכן גדולה ומרווחת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חותם על הבינתיים? לא עבר מספיק זמן ולא נמכרו מספיק מכוניות יחסית לשילובי הTSI/DSG וההיסטוריה של מנועי הטורבו בנזין של פיג'ו לא מלבבת.

אבל כמו שאמרו כרכב ליסינג האמינות היא לא פרמטר מוביל. 308 בהחלט מתחרה ראויה, מדובר על אותו סגמנט של האוקטביה. לטעמי האוקטביה עדיפה אבל אם כבר 308 אז רק סטיישן אם אתה בעל משפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזמין אותך לפתוח בחיפוש קליל בגוגל על סקודה אוקטביה 2014 ולראות את מספר הפוסטים בפורומים טכניים לעומת פיגו 308 2014. לדעתי תקבל תשובה מאוד ברורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחילת השנה נמכרו 5000 אוקטביות לעומת 500 308.

אני לא טוען שהאוקטביה תהיה אמינה יותר, אבל יש לי הרגשה שה308 לא תתחרה עם היפניות על כתר המכונית האמינה. בוא נמתין בסבלנות.

מי שמחפש אמינות שיקח SX4...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, תודה לכם על העצות המועילות. ממה שאני מצאתי, הבעיות של המנוע והגיר של האוקטביה היו בדור הקודם שלה. בנוכחית

אני רואה שיש תלונות על מצב השמן במנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוויה שלי עם ה 308 מעט שונה ולא לחיוב לצערי.

את ה 308 עם מנוע 1.2 ליטר אוטומטי אספתי בשדה התעופה היתרו באנגליה, הרכב על פניו עשה רושם טוב מאוד במהלך חמת ימי ההשכרה שלו שלצערי לא הגיעו לסוף הצפוי.

במשך 4.5 ימים הרכב התנהג למופת, היה בהחלט נוח, שקט מאוד במהלך הנסיעה, המסך מעולה וברור וכך גם ההפעלה שלו.

הגיר האוטומטי הצטיין בהעברת הילוכם חלקה ונוחה , והמנוע בהחלט היה נמרץ וחזק וסיפק עקיפות יפות ונמרצות על כבישי בריטניה.

הטענה היחידה היא לתא מטען יחסית צפוף, מעבר לזאת האמת הרכב הפתיע אותי מאוד , הגימור מעולה ומהודק , העיצוב הפנימי שימושי ויפה ולטעמי הרכב כמכלול עדיף על הגולף...

עכשיו מגיע האבל..., אני הייתי בדרכי מ HULL לכיוון שדה התעופה ביום חמישי על מנת לתפוס את טיסת אל על חזרה לישראל, נסיעה אשר הייתה אמורה לקחת כ4 שעות ועוד חצי תלוי בפקקים בכניסה ללונדון , אבל לא הגעתי לטיסה ..., שעה אחרי היציאה לדרך נדלק לי כל לוח המחוונים ומסך המגע הבהב בעצבנות...engine failure באדום בוהק ומהבהב...

המנוע נחתך במקום וממהירות של 80 מייל בכביש מהיר ירדתי בו במקום ל 25 מייל מקרטעים עד שמצאתי מפרץ חירום להחנות בו את הרכב.

שלא יהיה לכם ספק, השירות של AVIS באנגליה היה זוועה מוחלטת כאשר גרר חילוץ הגיע רק לאחר שעה וארבעים דקות ..., וגם אז חולצתי רק לסוף כביש A1 , כאשר הגיע גרר נוסף אשר העמיס שוב את הרכב בדרך להיתרו על ה M1 , מיותר לציין שלטיסה שלי לא הגעתי.

האכזבה מה308 הייתה רבה , זו הפעם הראשונה ביותר מ 28 שנה שאני נוהג שרכב כלשהו השאיר אותי בצד הדרך , הרכב ננטש עם 3800מייל על השעון, רכב חדש לחלוטין.

כיוון שלא נשמע כל רעש מכני אשר יכול היה לרמז על תקלה מעין זו, אני נוטה לחשוד בתקלה מחשב כלשהיא , הפתאומיות של התקלה ללא כל אינדיקציה מוקדמת בדמות חום מנוע \ ריח \ בעיית סחיבה תפסו אותי בהפתעה.

מסקנות חד משמעיות אין לי מהמקרה ובוודאי שלאניתן להכליל על תוצרת פיזו כולה , אבל כעס על הרכב הספציפי יש ויש...

עריכה אחרונה על ידי CX25GTI

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, מה שמפחיד בפיגו שהרבה פונקציות נעשות דרך מסך המגע. מה עושים אם המסך מתקלקל ?

למשל, אם הפיוז של המסך מתקלקל תוך כדי נסיעה וכו'.

במכונית רגילה ישנם כפתורים רבים ואם אחד מתקלקל אפשר בדר"כ להמשיך לתפקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

אחרי נסיעת מבחן ב 308 אני מופתע מהשרשור הזה. ההגוי של ה 308 הוא חסר רגישות לחלוטין ונחות מכל המכוניות שנהגתי בהם. פשוט היגוי אילם ללא שום פידבק. אני מיתפלא לחלוטין איך אף אחד לא העלה את זה פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...