Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 החדשה - יומן מעקב

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש ותהנה על פניו נראה אוטו מעניין ומהנה , אני לפני חודש עזבתי את לובינסקי , הייתה לי ה308 הדור הקודם , אבל היחס של היבואן גרם לי לא להתקדם לדור החדש .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 350
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו ראיתי שני סרטונים של הפג'ו הזאת 308 בגרסת הסטישן SW נהג אחד ומצלמה בתוך האוטו מ-0 ל-100 ב-11 שניות.

נראה לי שמחומשת הדלתות תעשה את זה בפחות זמן, לא:roll::?: אני נוטה להאמין אפילו מתחת ל-10 שניות !

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת בהערכה, שכן ההבדל בינהן הוא בדיוק 50 ק"ג (לפחות לפי היבואן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ה-S60, אתה לא מרגיש שחסר לך כוח?

שאלה מצוינת!

קודם כל, זו "ליגה" אחרת לגמרי וסוגים שונים לחלוטין של רכבים.

300 הסוסים של ה-S-60R גם "הביכו" מספר אופנועים לא קלים בכלל ויש לה תאוצה שיותר מזכירה 747 לפני המראה

מאשר מכונית על 4 גלגלים, כך שאין כאן שום בסיס להשוואה...

אכן, נדרשה בקטע הזה הסתגלות "פסיכולוגית" מסוימת.

בעיר, זה לא כל-כך מפריע. ל-308 יש גמישות מעולה מסל"ד מאד נמוך, ובמצב "ספורט", אפילו מרגישים קצת "קיק" בגב,

כך שגם אם לא "ממריאים" לשום מקום, התאוצה שלה "פרקטית" לחלוטין מבחינתי.

מעל 90 קמ"ש - נכון, פה כבר באמת מדובר בפער רציני, והיא מסתפקת בהאצות ביניים "שפויות" בהרבה ממה שהתרגלתי,

אך עדיין מאד בטיחותיות וזמינות לעקיפה ביחס לרוב המשפחתיות.

כל פעם שקשה לי עם זה, אני מעיף מבט למחשב הדרך, ונהנה מנתוני צריכת הדלק המעולים, מאזין לשיוט החרישי, ומתנחם גם

בכך שרישיון הנהיגה שלי כבר הרבה יותר מוגן ממה שהיה קודם... :wink:

בשורה התחתונה - 0-100 ב-9.8 שניות, ופחות מ-6 שניות 80-120, זה בהחלט נתון מכובד לכל משפחתית,

ומעל ומעבר למה שצריך, כל עוד נוהגים בכביש הציבורי.

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה !

לא ברור לי מהיכן השגת את נתוני התאוצה שגורסים שהמכונית מאיצה מ 0-100 תוך 9.5 שניות.

לפי נטקאר, שנחשב לאתר אמין מאד, המכונית מאיצה מ 0-100 תוך 11.6 שניות, רחוק מאד מהגולף.

אכן נתון עלוב. לא יודע מאיפה אהרונוביץ' הביא אותו.

נראה יותר קרוב לנתונים של 308 דור 1 (הקודמת),

החדשה בגרסת 1.2 אוטומט - 9.8 הוא הנתון הרשמי (לא מתכוון לבדוק בזמן הקרוב...)

אפרופו גולף, נתון מעניין להשכלה כללית:

308 החדשה אינה ברת-השוואה לגולף 1.2 (אותו נפח) אלא דווקא ל- 1.4 TSI היקרה.

זאת מהסיבה הפשוטה שיש לה נתוני הספק ותאוצה הרבה יותר קרובים לאלה של 1.4.

עדיין מחפש סיבות שיצדיקו את פער המחירים בין השתיים, מעבר לנושא התדמית (בעיקר היסטורית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה על פניו נראה אוטו מעניין ומהנה , אני לפני חודש עזבתי את לובינסקי , הייתה לי ה308 הדור הקודם , אבל היחס של היבואן גרם לי לא להתקדם לדור החדש .

אתה יכול להרחיב?

לי היה נסיון עם C5 משומשת, והייתי אמביוולנטי - מצד אחד שירות 5 כוכבים, אך מצד שני - מחירי טיפולים "מרצדסיים" לחלוטין.

(במיוחד חלפים ...)

העובדה שקניתי רכב חדש באחריות, ושממילא, גם אצל המתחרים הטיפולים נורא יקרים הרגיעה קצת את החששות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה כשפניתי למוסך המורשה בשל קילופים במתגי החלונות והם התנערו מהאחריות ואמרו שזה נוצר מהציפורניים למרות שאף פעם מישהו ישב מאחורה בכדי שיקלף אותם , ופעם אחרת פניתי להם בשל רעש בגג וגם התנערו מזה בטענה שהגג קיבל מכה , וגם מכרו לי מצבר בתור חדש שהתגלה אחר כך שהוא מחודש . ובכל פעם הייתי פונה לשירות לקוחות והתשובה היא שמה שקבע המוסך הוא הנכון . מקווה שלא תחווה את החוויה שחוויתי , ומחירי הטיפולים והחלפים מאוד גבוהים .

יש כאלה שאומרים חבל על מי שמת , אני אומר חבל על מי שחי ולא יודע איך....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה כשפניתי למוסך המורשה בשל קילופים במתגי החלונות והם התנערו מהאחריות ואמרו שזה נוצר מהציפורניים למרות שאף פעם מישהו ישב מאחורה בכדי שיקלף אותם , ופעם אחרת פניתי להם בשל רעש בגג וגם התנערו מזה בטענה שהגג קיבל מכה , וגם מכרו לי מצבר בתור חדש שהתגלה אחר כך שהוא מחודש . ובכל פעם הייתי פונה לשירות לקוחות והתשובה היא שמה שקבע המוסך הוא הנכון . מקווה שלא תחווה את החוויה שחוויתי , ומחירי הטיפולים והחלפים מאוד גבוהים .

לא נשמע טוב בכלל!

ה-C5 שלי הייתה בת 7, כך שהאחריות כבר לא עמדה במבחן.

החליפו להם בדיוק את היו"ר , מקווה שיעשה שם סדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבורה של נוכלים, מהקטן עד לגדול, נזכרתי בסיפור של אדוארד אטלר על האופל GT הישנה שלו, שהיתה מחסלת משאבות מים בקצב,

לאחר מספר פעמים חשדו התעורר, והוא החליט לוותר על שירותי ליאו גולדברג ולהזמין ישירות מחו"ל, שלא לתדהמתו הפעם המשאבה עמדה יפה

בציפיות, ובאיזשהו דרך התגלה לו שהמשאבות הקודמות היו משומשות שחודשו חיצונית ע"י מר ליאו גולדברג בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש ! הרכב ניראה מדהים מבחוץ ונישמע מפנק. אבל 10 עמודים ואין עדין תמונות של בתוך הרכב ? לטיפולך ! ושוב תתחדש.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של אוטו, אבל למה כולם מתעקשים להשוות לגולף הישראלית? ברור שאז הגולף תחוויר לעומת ה-308.. מאד לא נוח לפרנקופילים פה להשוות ללאון 1.2. :wink: עכשיו הגיע הזמן שאחד העיתונים ירים את הכפפה ויערוך מבחן משולש של שלושת המשפחתיות-קומפקטיות הטובות בארץ: מאזדה 3 1500 נגד סיאט לאון 1.2 נגד פיג'ו 308 1.2.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של אוטו, אבל למה כולם מתעקשים להשוות לגולף הישראלית? ברור שאז הגולף תחוויר לעומת ה-308.. מאד לא נוח לפרנקופילים פה להשוות ללאון 1.2. :wink: עכשיו הגיע הזמן שאחד העיתונים ירים את הכפפה ויערוך מבחן משולש של שלושת המשפחתיות-קומפקטיות הטובות בארץ: מאזדה 3 1500 נגד סיאט לאון 1.2 נגד פיג'ו 308 1.2.

גנבת לי את המילים.

המראה של הלאון שבה אותי ( עם כל האבזור כמובן) אבל ללא ספק לפיג'ו יש קלף מנצח, מעניין אם המחיר ירד בעתיד .

הבעיה בלאון זה שאין את הדגם ב 5 דלתות עם כל האבזור (גג נפתח,פול לד וכו'), זה לקחת את האוטו ערום עם מערכת מולטימדיה מחורבנת ב 120K או ב 160K עם מנוע ושאר האבזור. יופי צ'מפיון .

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש משהו שאינו מושך בלאון החדשה, לדעתי, וביחס לצורות הקודמות, זו דווקא הצורה (שאם להיות עדין, דומה מידי לאיביזה).

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנבת לי את המילים.

המראה של הלאון שבה אותי ( עם כל האבזור כמובן) אבל ללא ספק לפיג'ו יש קלף מנצח, מעניין אם המחיר ירד בעתיד .

הבעיה בלאון זה שאין את הדגם ב 5 דלתות עם כל האבזור (גג נפתח,פול לד וכו'), זה לקחת את האוטו ערום עם מערכת מולטימדיה מחורבנת ב 120K או ב 160K עם מנוע ושאר האבזור. יופי צ'מפיון .

פשוט גנבת לי את המילים מהפה.

אם היה בלאון משהו באמצע ללא ספק הייתי הולך עליו. הם לא שפויים.

זה או ללכת על רכב ערום לגמרי, או להוסיף עוד 40K על אבזור שיש למתחרות ב(הרבה)פחות כסף.

ו.... שבוע שעבר הזמנתי מאזדה 3 גירסת 2 ליטר רמת גימור ספיריט בסכום ביניים של 140K.

2015 - Mazda 3 Spirit - 2.0L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...