Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמיד אפשר להוריד באינטרנט "ציטים", לא צריך להוריד כל חפ"ש בחמאס בכדי להוריד פצצה על בית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תמיד אפשר להוריד באינטרנט "ציטים", לא צריך להוריד כל חפ"ש בחמאס בכדי להוריד פצצה על בית.

או על בית ( בונקר ) חולים.

זאת כניראה הבעיה, מצאו מקום מבטח בבית חולים ונשארים שם, בהחלט כניראה המקום הכי בטוח שניתן למצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בית חולים? בתקווה שידבקו בכל מיני מחלות מין שם. הרי לאחד מהם מתישהו ימאס להיות כל הזמן נעול בבונקר מוקף בעוד גברים בלי לשחרר לחץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עוד לא עלתה פה הפאתווה שמרשה "ג'יהאד אנאלי" ?

http://www.mediaite.com/online/prominent-cleric-denounces-muslim-brotherhoods-anal-jihad-practices/

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, למרות ההודעה שלך על פרישה מכאן, אני מקווה שתתיחס בכל זאת, ואם עדיף לך אפשר בשרשור אחר.

להגיד לך שאני רואה שיש אפשרות להדברות או להסכם שלום של ממש? לא יודע, לא בטוח. כפי שציינו כאן, יהודה ובטח אחרים, הסיכוי שמנהיג פלסטינאי כלשהו יוותר על זכות השיבה הוא 0. בעיקר כי זה פשוט לא יתקבל ברחוב הפלסטינאי, לפחות לא היום, תחת שום תנאי.

מבחינת הערבים, הסיכוי היחיד לשלום הוא שהצדק (שלהם) יתממש. כלומר, שרובנו נעזוב ונהגר לארץ אחרת, מכיון (שלדעתם) שדדנו בכוח את הארץ הזו ששיכת לילידים (כלומר הערבים) שישבו פה מאז ומתמיד. ליהודים אין זכויות בארץ ישראל כי היהודים האשכנזים הם צאצאי הכוזרים, ומכיון שהילידים פה (הערבים) הם צאצאי כל העמים שישבו פה אי פעם, כולל היהודים של העבר הרחוק.

שלום לא יהיה פה וזה ברור. אלא שקים סיכוי זעיר שניתן יהיה להגיע לסוג של רגיעה ארוכת טווח. כרגע גם זה לא נראה ממשי כי הרגיעה הזו כוללת לדעתם את זכות השיבה.

עם זאת, אני לא יכול לקבל את האמונה העיוורת הזו על זה שכל מה שאנחנו עושים הוא קדוש, את הקריאות הבלתי פוסקות להרוג את כל הערבים, את השימוש הגובר במילה "בוגד" שמכוונת לכל מי שמצביע עבודה שמאלה (מפלגות ציוניות לחלוטין). מי שחי היום, לא אשם במה שקרה ב1890 או 1940. ועם זאת, אני, ברמה האישית ביותר, לא יכול לשקר לעצמי שכל מה שעשינו ואנחנו עושים הוא כשר ולא תרם וממשיך לתרום למצב...

.אתה מתאר אספסוף ובאספסוף צריך לטפל ביד משטרתית קשה. הטיפול בהם כלל לא קשור לסכסוך הישראלי ערבי.

מספיק לקרוא את המאמר על הרצל שקישרתי אליו. האיש רצה לעשות מכאן טרנספר לא ל"אנטישמיים ערביים" אלא ל"פלאחים עניים".

....גם הרצל חשב על רעיון הטרנספר, כבר ב-1895.

ואני עוד לתומי חשבתי שהוא היה יותר סובלני, אחרי שקראתי את אלטנוילנד.

הרצל וגם ז'בוטינסקי היו הומניסטים למופת ביחס לערבי כאדם, אך לדעתם לא היו לערבים זכויות לאומיות פה. זכור שבזמן השלטון העותומני אכן לא היה עדיין עם פלסטינאי, ואם היפותטית היו מטרנספרים ערבים מהארץ לעבר הירדן לא היתה לזה משמעות של גירוש לארץ אחרת.

האם לדעתך "טרנספר" פסול בכל תנאי?

מה דעתך על הטרנספר של הטורקים והיוונים ששנעשה תחת חסות של חבר הלאומים (קודמו של האו"ם) ?

אני חושב שהאופן שבו התנהלה התנועה הציונית עורר את שנאתם של תושבי האזור...במקרה לפני יומיים, תוך ויכוח כזה, מצאתי ציטוט של אחד העם מ1891 מתלונן על יחס של מתיישבים ציונים לערבים בסביבה. ... איזו הצדקה יש לזה שמהגרים לארץ חדשה, במקום לנסות ולהסתדר עם המקומיים, מקדמים אג'נדה גזענית של אי העסקתם של המקומיים? והדברים האלו קרו לפני ובמקביל לפרעות או כל דבר אחר שאנחנו אוהבים להשתמש בו כסיבה לעוינות כאן.

כמובן שהיו צריכים להתנהג יפה יותר, אבל הנושא הזה שולי מבחינת הסכסוך עם הערבים. מבחינתם המהות היא תיקון אי הצדק בכך שהארץ תחזור לילידים (הערבים). אין פתרון אחר. מענין לקרוא:

"ההכרה בעוצמת השאיפות הלאומיות של הצד השני היכתה בבן גוריון רק לאחר מאורעות תרפ"ט, וביתר שאת מאז המרד הערבי בשנות השלושים. עד יומו האחרון סיפר כיצד השפיעו עליו דברי מוסא עלמי, ממנהיגי התנועה הלאומית הפלסטינית בימי היישוב. עלמי דחה את הצעתו לדו קיום בתמורה לתועלת הכלכלית שתצמח מכך לערבים, ואמר כי הוא מעדיף שהארץ תהיה שוממה לעוד מאה שנים, עד שהפלסטינים יפתחו אותה בעצמם, ולא להשלים עם הציונות"

נכון. הכל מבוסס על אמונה. אני לא שולל שמעשים נעשים מאמונה.

העניין הוא שזה מגיע ממקומות שונים. יש אמונה דתית, יש אמונה אידיאולוגית ויש אמונה באינרציה מתוך אינדוקטרנציה.

לדעתי הסכסוך כלל לא קשור לאמונה או לאנטישמיות. לתפיסת הערבים, הסכסוך הוא בין 2 לאומים.

כדאי לקרוא על האקר פלסטינאי בן 14 מחברון (בהנחה שהסיפור נכון):

"אני רק רוצה שלום...הוא מתגאה במעשיו ומסביר: "אתם לקחתם את האדמה שלנו, פלסטין"....אני לא שונא אתכם, אתם שונאים אותנו, הורגים אותנו והורסים את הבית שלנו. אנחנו לא רוצים שלום, אנחנו רוצים שתלכו מכאן"...אני מסרב להכיר בישראל. יש לי מוח ואני מעדיף להשתמש בו במקום כוח, אני מספיק חכם כדי לפעול בדרכים לא אלימות....אין לי בעיה אתכם, אני אשמח שנהיה חברים...זה לא שלמדתי לשנוא ישראלים, אני פשוט חושב שאין דבר כזה ישראל, זה הכל, יש פלסטין"

חבל שלא שולחים יחידה מיוחדת כדי להוציא מהבונקרים את המפקדים שלהם תוך חיפוי אווירי וארטילרי במידת הצורך אם יהיו סיבוכים. לדעתי זה ינחית על המחבלים האלה את המכה הסופית

יחידה מיוחדת מצליחה בנסיבות שניתן להפתיע ולעקוץ, אך לשלוח חילים שלנו למשימה כזו זו התאבדות. לדעתי התועלת במהלך קרקעי היא חשיפת מנהרות, שכנראה קרובה למיצוי, והמשך הלחימה הקרקעית יגרום לנו אבידות מיותרות. בקרוב יכריחו אותנו להפסיק את האש, ולפני זה יש לעשות מהלך מסיים כפי שעשינו לרובע ה"דאחיה" במלחמת לבנון ה2, למשל הריסת כל סג'עיה. למען יראו ויראו.

יהודה

עריכה אחרונה על ידי yehuda-k
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, למרות ההודעה שלך על פרישה מכאן, אני מקווה שתתיחס בכל זאת, ואם עדיף לך אפשר בשרשור אחר.

מבחינת הערבים, הסיכוי היחיד לשלום הוא שהצדק (שלהם) יתממש. כלומר, שרובנו נעזוב ונהגר לארץ אחרת, מכיון (שלדעתם) שדדנו בכוח את הארץ הזו ששיכת לילידים (כלומר הערבים) שישבו פה מאז ומתמיד. ליהודים אין זכויות בארץ ישראל כי היהודים האשכנזים הם צאצאי הכוזרים, ומכיון שהילידים פה (הערבים) הם צאצאי כל העמים שישבו פה אי פעם, כולל היהודים של העבר הרחוק.

שלום לא יהיה פה וזה ברור. אלא שקים סיכוי זעיר שניתן יהיה להגיע לסוג של רגיעה ארוכת טווח. כרגע גם זה לא נראה ממשי כי הרגיעה הזו כוללת לדעתם את זכות השיבה.

פה אני קצת חולק עליכם ורוצה להאמין שלאחר שקט של מספיק שנים, אפשר יהיה להגיע גם להסדר מלא. איך מגיעים לשקט הזה? לא יודע, אין לי פתרון קסם. לפני חצי שנה הייתי דוחף להדברות עם החמאס, שמנהיגיו זרקו באוויר רעיונות של הודנות ל10-20 שנים. אבל היום זה גם כבר כנראה לא ריאלי. אולי התקרבות למדינות ערב? לחץ מצידן (אני לא זוכר את היוזמה שלהן לפרטי פרטים, אבל הבסיס שלה זכור לי כסביר).

.אתה מתאר אספסוף ובאספסוף צריך לטפל ביד משטרתית קשה. הטיפול בהם כלל לא קשור לסכסוך הישראלי ערבי.

זהו, שזה כבר לא אספסוף. זה העם ברובו. וזה אכן לא רק בגלל או כתוצאה מהסכסוך. זה חלק מגישה שהיא הרבה יותר בעייתית מיסודה. זה מאוד אולי מאוד פילוסופי ופלצני, אבל בכל בוקר, לדוגמא, כשאני נחתך בפניות על ידי עשרות ישראלים, שרובם לא ערסים, אני מזהה קשר די ברור בין הדעות שהצגתי לבין ההתנהגות הזו. זו אותה האמונה הבלתי מתפשרת בזה שכל מה שהישראלי עושה הוא מוצדק מתוקף היותו ישראלי, חוסר יכולת לראות את האחר וכו'. להוכיח שאחד תוצר של השני באופן חד משמעי? בוודאי שאני לא יכול. בכל זאת, אני חושב שיש כאן משהו. כשקראתי את דבריו של אחד העם, שקישרתי אליהם כאן, כמעט נפלתי מהכיסא. הרי הוא היטיב לתאר את מה שאני מרגיש היום כבר ב1891. האם זה מקרי? אני, לצערי, חושב שלא.

הרצל וגם ז'בוטינסקי היו הומניסטים למופת ביחס לערבי כאדם, אך לדעתם לא היו לערבים זכויות לאומיות פה. זכור שבזמן השלטון העותומני אכן לא היה עדיין עם פלסטינאי, ואם היפותטית היו מטרנספרים ערבים מהארץ לעבר הירדן לא היתה לזה משמעות של גירוש לארץ אחרת.

האם לדעתך "טרנספר" פסול בכל תנאי?

מה דעתך על הטרנספר של הטורקים והיוונים ששנעשה תחת חסות של חבר הלאומים (קודמו של האו"ם) ?

בעייני טרנספר הוא תופעה פסולה, כן. בעיקר כי אני לא חושב שהוא באמת יהיה אי פעם 100% מרצון. כך, למשל, ניצול עוני של אנשים ושימוש בכסף כדי לגרום להם לעזוב - זה ניצול של חולשה, לא "רצון" של ממש. אבל מעבר לזה, אני בטוח, למשל, שאם יקדמו תוכנית כזו ל"שכנוע" ערבים לעזוב - זה רק ענייין של זמן עד שזה יגלוש לאיומים וגירוש כמעט בכח.

כמובן שהיו צריכים להתנהג יפה יותר, אבל הנושא הזה שולי מבחינת הסכסוך עם הערבים. מבחינתם המהות היא תיקון אי הצדק בכך שהארץ תחזור לילידים (הערבים). אין פתרון אחר.

כאן אנחנו חלוקים בדעה שלנו. אני חושב שלהתנהגות שלנו הייתה השפעה לא מבוטלת גם על גישה זו של הפלסטינאים. אני גם חושב שחוסר המודעות לזה זו עדיין אחת הבעיות היום. אתה, הרי, יכול לראות את הויכוחים שאני מנהל כאן. וככן, כנראה שאם ננהל את הדיון הזה בעוד חצי שנה, אני אהייה עוד יותר סקפטי לגבי הסיכוי להסדר. אלא שאני לא חושב שזה רק בגלל שהערבים לא רוצים אותנו כאן, אלא גם בגלל דברים שאנחנו עושים וממשיכים לעשות ונמשיך לעשות, בעיקר כי עבור הרוב בארץ נקודת המוצא היא שהיסטורית תמיד היינו "בסדר" ואנחנו תמיד רק נגררים ומגיבים. לך תשכנע ישראלי ממוצע שהרצל לא הגיב ולא נגרר, כשחשב על טרנספר ב1895, אלא יזם והתווה.

מקווה שעניתי על הכל :)

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם אתמול במצלמת הרכב, אבא וילדיו מפגינים ומביעים תמיכה בצה"ל בצומת כפר ברוך, מרגש.

אכן מרגש,כל הכבוד להם:mm_yeah:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להבין את אנשי התקשורת פה. אני רואה עכשיו ערוץ 2 ושומע את קרן מרציאנו המטומטמת פונה לאחד האורחים באולפן שיתן את דעתו על הישגי החמאס, כגון ממשיך את ירי הרקטות, מצליח לעמוד מול כוחות צהל וכו'. ממש אפשר היה להחליף אותה באחד הדוברים של החמאס ולא היו מרגישים בהבדל. וגם האורח באולפן אומר לה בתגובה שגם הוא ממש מופתע מהעמידה האיתנה של החמאס מולנו. רציתי לשבור לה את הטלווזיה על הראש. אצלם בחיים לא היו נשמעים דברים כאלה. דמוקרטיה זה סבבה, אבל באמת שיש גבול לדה מורליזציה הזאת והאדרתו של האוייב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תירוץ. זאת בושה וחרפה. עם כל זה שעיתונאים אמורים כביכול לא לקחת צד, עדיין מצופה מהם בעת כזו שחיילי צהל מחרפים נפש בשדה הקרב שיסתמו את הפה ולא יעשו תעמולה לאוייב. זה המינימום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להבין את אנשי התקשורת פה. אני רואה עכשיו ערוץ 2 ושומע את קרן מרציאנו המטומטמת פונה לאחד האורחים באולפן שיתן את דעתו על הישגי החמאס, כגון ממשיך את ירי הרקטות, מצליח לעמוד מול כוחות צהל וכו'. ממש אפשר היה להחליף אותה באחד הדוברים של החמאס ולא היו מרגישים בהבדל. וגם האורח באולפן אומר לה בתגובה שגם הוא ממש מופתע מהעמידה האיתנה של החמאס מולנו. רציתי לשבור לה את הטלווזיה על הראש. אצלם בחיים לא היו נשמעים דברים כאלה. דמוקרטיה זה סבבה, אבל באמת שיש גבול לדה מורליזציה הזאת והאדרתו של האוייב.

איזה דה מורליזציה?

זה כמו לשים עכבר בדלי מים ולהגיד שכל הכבוד שאחרי חצי שעה הוא עדיין שוחה. הרי ברור לכולם שזה לא כוחות ושהם לא יכניעו אותנו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
זה לא תירוץ. זאת בושה וחרפה. עם כל זה שעיתונאים אמורים כביכול לא לקחת צד, עדיין מצופה מהם בעת כזו שחיילי צהל מחרפים נפש בשדה הקרב שיסתמו את הפה ולא יעשו תעמולה לאוייב. זה המינימום

כבר כתבתי את זה. הפחדות = עמישראל מרותקים למסך = רייטינג = כסף מפרסומות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דה מורליזציה?

זה כמו לשים עכבר בדלי מים ולהגיד שכל הכבוד שאחרי חצי שעה הוא עדיין שוחה. הרי ברור לכולם שזה לא כוחות ושהם לא יכניעו אותנו.

לי זה ברור. ועדיין לא נעים לשמוע דברים וכאלה וזה מכעיס. זה ממש תעמולה לחמאס. זה לא שונה ממה שהם אומרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להציג את התמונה הזו כי לא רק אנחנו מאזינים לתקשורת שלנו. אם נשדר רק שהוא כבר חוסל אז כל העולם ילחץ על הפסקת אש וביבי יתקפל שוב.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...