Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

כל הכבוד לחמאס. אמנם מנסים להפציץ אוכלוסייה אזרחית אבל כדי שלא נהיה עצובים מכינים לנו כאלה סרטים משעשעים:

אני לא מבין, יש עוצר גם על תוכנות תלת מימד ברצועה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חמאס עומדים לפרסם הודעת תודה לביבי על הפסקות האש שנתן להם להשגת ההישג שרצו.

פתחו חדשות- 4 הרוגים ועוד פצועים רבים כאנוש/קשה.

אם זה המיבצע שממשלת ביבי מסוגלת לנהל הייתי מעדיף שהם לא היו עושים דבר מהתחלה! גם לא היינו מאבדים קרוב ל50 קצינים/נגדים/חיילים ואזרחים וגם לא היינו סובלים מגזירות כלכליות קשות שעוד מצפות לנו בעקבות ה"מיבצע"!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמונה ביבי הולך לשאת הצהרה לאומה. בתקווה שזה או "עם כל הכבוד לעולם, הולכים להכנס בהם עד הסוף" או "כשלתי כמנהיג, יאללה בנט/אלפא מקארספורום - תפוס המושכות". כל דבר אחר לא מתקבל על הדעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"כשלתי כמנהיג, יאללה אלפא מקארספורום - תפוס המושכות".

בטוח שאתה רוצה את התפקיד? חתיכת כאב ראש O_o

קיים סיכוי שיספח לך גם את שרה על הדרך,כבונוס :oops:

לא היינו סובלים מגזירות כלכליות קשות שעוד מצפות לנו בעקבות ה"מיבצע"!

הסר דאגה מלבך,גם אילולא המבצע,תמיד יש גזירות בדרך,המבצע הפעם הוא התירוץ,בלעדיו היו מנפיצים משהו אחר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הכתבה באתר הארץ, חבל שלא מיישמים את אותו משפט ערבי שעלה בעקבות המבצע הנוכחי "עדיף שאלף אמהות יבכו ולא אמא שלי". מספיק לחשוב יתר על המידה על הצד השני, ששונא ומתעב אותנו ולא משנה מה נעשה ועל בסיס זה להקריב את טובי בניינו. אני כמובן לא מתכוון על הרס סיטונאי או משהו בסגנון אך לחשוב דבר ראשון על חיי ושלום חיילינו ולשים את חייהם ראשונים על כל שיקול אחר.
היה ידוע וברור לכולם לפני הכניסה שבכל מקום יהיו מטענים, זה נאמר גם יותר מפעם אחת ע"י ה"גנרלים החכמים" אפילו מול מצלמות הטלוויזיה.

אז זה לא שלא חשבו על זה מראש, אלא שהמקהלה הבינ"ל שבמשך שבועיים בערך זימרה "זכות ישראל להגן על עצמה" לא הייתה מזמרת את זה אפילו לדקה אם היינו מתחילים נניח בהורדת פצצות של טון חומר נפץ כ"א.

ואז לא היית מגלה 30 מנהרות נניח.

נראה לי שהפעם זו לא בעיה של הממשלה אלא של הגנרלים החכמים שלנו, וללא קשר לשמאלנים. פשוט אין שכל.

דווקא יש אנטישמיות אצל הערבי

ם

בטדאי שיש ותמיד היתה. בכל זאת יש לזכור שלא כל השליטים המוסלמים פרעו ביהודים, והיו כאלה שהיו בסדר. בנוסף, ככל שהיה רע ליהודים תחת שלטון מוסלמי, באירופה הנוצרית היה עוד יותר גרוע ליהודים.

לזכותי ייאמר שהפעם הרבה מהטקסט הוא של יבגני או העתקות ממקורות, אין כל כך הרבה טקסט שאני כתבתי

אותי זה מענין, וודאי יש עוד מתענינים.

חמאס עומדים לפרסם הודעת תודה לביבי על הפסקות האש שנתן להם להשגת ההישג שרצו.

פתחו חדשות- 4 הרוגים ועוד פצועים רבים כאנוש/קשה.

אם זה המיבצע שממשלת ביבי מסוגלת לנהל הייתי מעדיף שהם לא היו עושים דבר מהתחלה! גם לא היינו מאבדים קרוב ל50 קצינים/נגדים/חיילים ואזרחים וגם לא היינו סובלים מגזירות כלכליות קשות שעוד מצפות לנו בעקבות ה"מיבצע"!

בדרך כלל אני לא מחסידי ביבי, אבל הפעם הוא נהג בצורה אחראית ושקולה מזל שאולמרט חמום המוח לא בסביבה.

יש עליו לחצים קשים והוא פועל בצורה סבירה. באשר למעלה מ 40 ההרוגים, אכן חבל מאוד אבל הגנרלים אשמים בלא מעט מההרוגים שלנו.היינו צריכים להפציץ ולשטח שכונות כמו סג'עיה, ורק אחרי זה להכניס לשם חילים. אולי מישהו אצלם יבין מדוע נסראלה אמר שאם היתי יודע, לא הייתי מתחיל.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, מי התייחס בכלל לסכסוך?

אני ויהודה התייחסו לסכסכוך. הוא דווקא הבין את כוונתי. על זה היה השיח שלי איתו. מומלץ להבין על מה מדברים לפני שמגיבים.

העובדה שהיהודים רצו יישובים ושכונות נפרדים לא אומרת שהערבים רצו יישובים או שכונות מעורבות! למעשה אין אפילו חצי מילה בנוגע למה הערבים רצו. אין לך בטקסט אפילו חצי מילה מה הערבים רצו.

הנה, כאן, שוב, בפעם הרביעית בשבילך, הפעם בבולד:

התביעה השלישית התמקדה ברצון היהודים להקים בארץ-ישראל חברה נפרדת מן האוכלוסייה הסובבת. הערבים ביקשו, כי היהודים יפתחו בפניהם את הרובעים היהודיים החדשים כדי שיוכלו לחיות ביחד

בשביל למצוא פגמים בהליך המחקר עצמו הוא דווקא כן צריך להיות מומחה בגנטיקה

כלומר בשביל לדעת שמחקר הוא אמין אתה לא צריך להבין גנטיקה? יש אירוניה עגומה בזה שחובבן כמוך מתיימר לקבוע בכזו נחרצות שמחקרים הם מבוססים, בדיוק כמו שזנד עושה את ההפך. מצד שני, הוא בטח לא קורא בויקיפדיה.

אני יודע שלא כותבים מחקר היסטורי בהתבסס על Cherry Picking של מקורות

למעשה מחקר היסטורי טוב לא מתבסס בכלל על הנחת יסוד

בולשיט. כל מחקר, גם מחקר היסטורי מתבסס על הנחות יסוד. אתה לא "יודע", כי בחיים שלך לא כתבת או קראת אחד. אי לכך, אין לך מושג, כמו ברוב התחומים, על מה אתה מדבר. אין לך מושג מאיפה מתחילים לחקור, מאיפה מקבלים רעיונות, איך אוספים מקורות. אבל בשחצנות המאפיינת אותך, אתה "יודע". אגב, השאלה הבסיסית ביותר שעולה בסמינרים שמטרתם היא לעזור לסטודנטים לכתוב מחקר היא "מה קורה אם הנחת המחקר שלי מתגלה כלא נכונה?" ונחש מה? זה קורה גם לטובים ביותר.

אז מה שטוענת ויקיפדיה העברית:

הנה מה שיטען כל מרצה להיסטוריה שתדבר איתו: ויקיפדיה היא לא מקור אמין. בתור מתנגד לנרטיבים, קצת עצוב שמקור הידע היחיד שלך הוא מקור התוכן הערוך ביותר בעולם (ובאופן המגמתי בעולם). כמובן שגם הנחת הזהות הסמויה אצלך ("כל הערבים אותו דבר") מאוד תורמת לרצינות ורמתה של התיאוריה שלך.

אני לא מתייחס ברצינות ל"היסטוריונים" שטוענים שהתנועה הלאומית הפלשתינית קיימת אלפי שנים, תנועה לאומית זו המצאה אירופאית, ואפילו באירופה אין תנועות לאומיות אלפי שנים, אפילו פחות מ-200 שנים.

ההתייחסות ה"רצינית" שלך מרתקת. אלא שגם פה אתה מתגלה כבור קיצוני בתחומים בהם אתה מנסה לקבוע עובדות.

בנדיקט אנדרסון, אחד מאלו שטוענים שלאומיות זו המצאה חדשה, מיקם את מולדת הלאומיות דווקא בקולוניות השונות ולא באירופה. חוקרים אחרים, קצת יותר ריאלים, מדברים על התפתחות הלאומיות בערך לפני 500-600 שנה. אחדים גם מדברים על מודל של לאומיות בתנך (באופן לא מפתיע). לא יודע איפה קראת מחקרים על לאומית פלסטינאית לפני אלפי שנה - אני כיוונתי יותר לתחילת המאה ה-20. אגב, קראת אי פעם מחקר כלשהו על לאומיות? לי אין דעה נחרצת כמו שלך בנושא, וקראתי כמה עשרות מהם. בכל מקרה, הבקשה שלי לקבל מס' מחקרים שקראת (שלא מהויקיפדיה) עדיין לא נענתה.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FFFFF.jpg

אזהרה- חפירה לפניך! :lol:

HAFIRA.jpg

כמובן שהכל בהומור ולא להיפגע חס ושלום , פשוט מנסה לשפר את מצב הרוח שלנו בתקופה עצובה שכזו :-(.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו לחפור בשקט. מה יש? :p

אבל אתם צודקים. אני חלש אופי ונגרר כל פעם לזה מחדש. די, מספיק. שוב, אי אפשר לנצח בויכוחים טאוטולוגים של "אני יודע כי אני יודע" או ויכוחים של "אני יודע כי קראתי בויקפדיה" או ויכוחים בהם יותר קל להתכתש על גבי 5 עמודים האם לקשר לטקסט בלי לצטט ממנו זה בסדר, במקם פשוט לקרוא את הטקסט או להבין על מה הוא מדבר.

אני עובר לשרשורים על אל על ופאביה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהפעם זו לא בעיה של הממשלה אלא של הגנרלים החכמים שלנו, וללא קשר לשמאלנים. פשוט אין שכל.

לא הבנתי את כוונתך, לדעתי הטעות הכי קשה של הדרג הפיקודי במבצע הזה היה הכנסת כוחות ב-M113 זלדה, כשכבר היה ברור וידוע שחמאס מחזיקים גם טילי נ"ט, ושהכלי הנ"ל לא מספיק ממוגן נגדם.

בטדאי שיש ותמיד היתה. בכל זאת יש לזכור שלא כל השליטים המוסלמים פרעו ביהודים, והיו כאלה שהיו בסדר. בנוסף, ככל שהיה רע ליהודים תחת שלטון מוסלמי, באירופה הנוצרית היה עוד יותר גרוע ליהודים.

בהחלט לא כל השליטים פרעו ביהודים, חלק עודדו את הפרעות, חלקם נתנו הסכמה שבשתיקה, חלקם לא נקטו עמדה וחלקם התנגדו לפרעות והענישו פורעים.

אני לא יודע להשוות איפה היה יותר גרוע או יותר טוב, מה גם שהנסיון המשפחתי שלי הוא אך ורק בצפון אפריקה, לפחות מאז 1490 ומשהו.

אותי זה מענין, וודאי יש עוד מתענינים.

מתעניינים במה? בדיון?

אני ויהודה התייחסו לסכסכוך. הוא דווקא הבין את כוונתי. על זה היה השיח שלי איתו. מומלץ להבין על מה מדברים לפני שמגיבים.

בוא נעשה מבחן הבנת הנקרא

מה שכן, לגבי הגבול בין יהודי לישראלי - הוא גם מאוד דק בשיח הישראלי הרשמי. ומכאן אתה יכול להתווכח מה תרם למה. אף אחד לא מפקפק לרגע בקיומה של אנטישמיות ברמה כזו או אחרת בעולם. השאלה אם ישראל במדיניות שלה לא תרמה לזה גם. ובמדיניות אני לא מתכוון למה שנעשה בשטחים או משהו כזה, אלא לשיח בלבד. התקיפות שהתפרסמו בשנים האחרונות כנגד יהודים באירופה בוצעו בעיקר על ידי מהגרים מוסלמים. כאן זה כבר לא מקרה של אנטישמיות אירופאית קלאסית - גזענית. מדובר בתופעה אחרת. אני טוען שלאנשים כמו נתניהו יש אחריות על זה גם. אתה בטוח שלא?

אבל רגע, אנטישמיות זה לא אנטי-ישראליות והפוך (או לפחות ככה אומרים לנו מהשמאל כל הזמן).

הנה, כאן, שוב, בפעם הרביעית בשבילך, הפעם בבולד:

פעם רביעית זה לא, והציטוט הקודם שלך היה:

התביעה השלישית התמקדה ברצון היהודים להקים בארץ-ישראל חברה נפרדת מן האוכלוסייה הסובבת(...).

אז דווקא כשהחלטת להתחיל לצטט אתה משמיט את החלקים שעוזרים לטיעון שלך.

כלומר בשביל לדעת שמחקר הוא אמין אתה לא צריך להבין גנטיקה? יש אירוניה עגומה בזה שחובבן כמוך מתיימר לקבוע בכזו נחרצות שמחקרים הם מבוססים, בדיוק כמו שזנד עושה את ההפך. מצד שני, הוא בטח לא קורא בויקיפדיה.

אני לא קבעתי שמחקר כזה או אחר הוא מבוסס, קטונתי, גם בתחום הגנטיקה, לקבוע כאלה קביעות, יש קהילה מדעית בתחום הגנטיקה שקבעה שהמחקר מבוסס, אני פשוט קיבלתי את הקביעה שלהם, כמו שקיבלתי את הקביעה שסביר להניח שהיה המפץ הגדול ושכדור הארץ סובב סביב השמש.

ההבדל הוא שזנד בהקבלה בא ואומר, ללא הוכחות מדעיות וכנראה גם ללא ההכשרה המתאימה שבניגוד לקהילה המדעית למעשה השמש סובבת סביב כדור הארץ.

אלא אם כן בספרו אותו זנד מתבסס על דברים של גנטיקאים, ואז יש טעם לבדוק לעומק טענות אלו נגד אלו.

בולשיט. כל מחקר, גם מחקר היסטורי מתבסס על הנחות יסוד. אתה לא "יודע", כי בחיים שלך לא כתבת או קראת אחד. אי לכך, אין לך מושג, כמו ברוב התחומים, על מה אתה מדבר. אין לך מושג מאיפה מתחילים לחקור, מאיפה מקבלים רעיונות, איך אוספים מקורות. אבל בשחצנות המאפיינת אותך, אתה "יודע". אגב, השאלה הבסיסית ביותר שעולה בסמינרים שמטרתם היא לעזור לסטודנטים לכתוב מחקר היא "מה קורה אם הנחת המחקר שלי מתגלה כלא נכונה?" ונחש מה? זה קורה גם לטובים ביותר.

מעשית אתה צודק, אני גם לא בטוח שאדם יכול להגיע למחקר בראש נקי לחלוטין וללא הנחות יסוד, גלויות כסמויות.

תיאורטית מחקר לא אמור לבוא עם הנחות יסוד, וגם אם קיימת הנחת יסוד היא אמורה להיבדק אל מול העובדות במחקר, ואם אינה עולה בקנה אחד עם העובדות מסכמים את המחקר בהפרכת הנחת היסוד.

בכל מקרה שאתה מבצע מחקר עם הנחת יסוד (על אחת כמה וכמה אם ההנחה מוטה באופן ברור לצד מחקר אחד) אתה צריך לבדוק את עצמך היטב בשלב איסוף הראיות או העובדות, לוודא שוב ושוב שלא השמטת במתכוון או בשוגג עובדה כלשהי, במיוחד עובדה שלא מסתדרת עם הנחת היסוד שלך.

בוא אשאל אחרת, כמה מחקרים היסטוריים קראת שבהם סתרו את הנחת היסוד? בכמה מאלה היה חסר מידע סותר באופן משמעותי?

הנה מה שיטען כל מרצה להיסטוריה שתדבר איתו: ויקיפדיה היא לא מקור אמין. בתור מתנגד לנרטיבים, קצת עצוב שמקור הידע היחיד שלך הוא מקור התוכן הערוך ביותר בעולם (ובאופן המגמתי בעולם). כמובן שגם הנחת הזהות הסמויה אצלך ("כל הערבים אותו דבר") מאוד תורמת לרצינות ורמתה של התיאוריה שלך.

אני מצטער אבל שאר המידע שמצאתי פשוט לא הגיוני וטוען שהלאום הפלשתיני הוא בן אלפי שנים, למרות שהמצאת הלאום היא בת פחות מ-200 שנה בערש הלאומיות הלא היא אירופה.

אז כשאני בחרתי את מקור המידע, הלכתי לזה שהכי מסתדר עם ציר הזמן.

יותר מזה, שים לב למשל לאמנה הלאומית הפלסטינית:

• סעיף 6:יהודים אשר שכנו משכן קבע בפלסטין עד תחילת הפלישה הציונית לתוכה ייחשבו פלסטינים". הרכבי מציין בהקשר לסעיף זה כי באותה מועצה פלסטינית ב-1968 התקבלה החלטה (בפרק המשנה "המאבק הפלסטיני הבינלאומי") אשר מבארת ומרחיבה למעשה סעיף זה: "כמו כן מאשרת המועצה כי התוקפנות על האומה הפלסטינית ואדמתה החלה בשנת 1917. משום כך, פירוש סילוק התוקפנות צריך להיות סילוק כל עקבות התוקפנות מאז התחלת הפלישה הציונית, ולא מאז מלחמת יוני 1967".‏[3]

אותם קצת קשה להאשים בעריכה מגמתית של הכתוב לא?

אבל שים לב לשני דברים מעניינים פה:

1. היהודים שהיו בארץ ישראל (כולל שתי העליות הראשונות) בעיניהם הם פלשתינים, משמע הם אכן קיבלו את מרות השלטון העות'מאני וזכותו לקבל לשורותיו מהגרים חדשים, בשלטון המנדט הם לא מכירים.

2. זה גם מהווה הכרה דה פקטו בכך שלפני 1917 הם היו אזרחי האימפריה העות'מאנית ולא עם, שהרי אם הם היו עם עוד לפני מה גורם להם להצהיר שיהודים שעלו לפני 1917 הם למעשה פלשתינים?

ההתייחסות ה"רצינית" שלך מרתקת. אלא שגם פה אתה מתגלה כבור קיצוני בתחומים בהם אתה מנסה לקבוע עובדות.

בנדיקט אנדרסון, אחד מאלו שטוענים שלאומיות זו המצאה חדשה, מיקם את מולדת הלאומיות דווקא בקולוניות השונות ולא באירופה. חוקרים אחרים, קצת יותר ריאלים, מדברים על התפתחות הלאומיות בערך לפני 500-600 שנה. אחדים גם מדברים על מודל של לאומיות בתנך (באופן לא מפתיע). לא יודע איפה קראת מחקרים על לאומית פלסטינאית לפני אלפי שנה - אני כיוונתי יותר לתחילת המאה ה-20. אגב, קראת אי פעם מחקר כלשהו על לאומיות? לי אין דעה נחרצת כמו שלך בנושא, וקראתי כמה עשרות מהם. בכל מקרה, הבקשה שלי לקבל מס' מחקרים שקראת (שלא מהויקיפדיה) עדיין לא נענתה.

למיטב זכרוני הלאומיות כפי שאנחנו מכירים אותה כבסיס לבית לאומי, אוטונומיה או מדינה, מקורו בצרפת, וליתר דיוק במהפכה הצרפתית.

ואם מעניין אותך איפה טוענים שהלאומיות הפלסטינית בת אלפי שנים, אז הנה:

Some nationalists argue that “the nation was always there, indeed it is part of the natural order, even when it was submerged in the hearts of its members.”[1] In keeping with this philosophy, Al-Quds University states that although “Palestine was conquered in times past by ancient Egyptians, Hittites,Philistines, Israelites, Assyrians, Babylonians, Persians, Romans, Muslim Arabs, Mamlukes, Ottomans, the British, the Zionists…the population remained constant-and is now still Palestinian.”

המקורות מכיוון שאתה כנראה אלרגי לויקיפדיה:

• Smith, Anthony D. "Gastronomy or geology? The role of nationalism in the reconstruction of nations." Nations and Nationalism 1, no. 1 (1994): 3-23. p. 18
  • Jump u^ Jerusalem, the Old City: An Introduction, Al-Quds University homepage

אין לי אגב דעה נחרצת בנושא, לכן דיברתי במונחים של גבול תחתון, פשוט ברור לי לחלוטין שזה בטח לא לפני אלפי שנים (~4000 שנה אם ספרתי נכון מהמצרים הקדמונים).

ובכל מקרה על מה הויכוח? הרי מה ההבדל בין גבול תחתון של 1908 עם סבירות גבוהה ל-1917-1920 ובין "תחילת המאה ה-20" לדבריך? יספק אותך אם נסגור על תחילת המאה ה-20?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגענו למצב שכל יום אני בלוויה אחרת??

איך יכול להיות שחמאס יורה פצמרים של שטחי הכינוס ואין לנו מה לעשות עם זה?

מה הפתרונות של זה?

מיגוניות לא יעזרו. חלק מהפצמ"רים נופלים ללא אזעקות או אזהרות קודם.

סמ"ר גיא לוי ז"ל נהרג כי לא הספיק להכנס לתוך הטנק (כשעמד עליו) מכיוון שההתראה באה כ 2 שניות לפני הפגיעה.

כמו כן היום נהרגו ארבעה חיילים מהגדוד שלי שחלקם עשו איתי את המסלול. נורא עצוב.

הם לא הספיקו להכנס למיגוניות ולא היה להם סיכוי.

כמו כן, כולם מבלי יוצא מן הכלל לובשים שחפצ"ים בכל יציאה מכלי שאינו ממוגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לממשלת ישראל ולליכוד בעיקר שהביאנו על הלום שב2:30 בלילה כולנו צריכים ליקפוץ בבהלה מהשינה ולרוץ לממדים וחדרי המדרגות.

איזה כיף לחיות במדינה שלא יכולה לספק יותר תחושת ביטחון לאזרחיה, החיים של כולנו הופכים יותר ויותר משמחים ב10 שנים האחרונות, מי יודע- אולי בשנה הבאה ראשי נפץ כימיים להיתגברות על כיפת ברזל? הרי גם ככה לטרוריסטים בעזה אין מה לידאוג כי לא ניתן ליפגוע בהם ותמיד העולם יבקש להגיעה להפסקת אש מיידית.

המציאות השתנת והגיעה הזמן שהממשלה תגיד את האמת לאזרחיה-זו לא הרפתקא חד פעמית.

בוקר טוב לכולם, משתתף בצער המישפחות שאיבדו את יקיריהן ומאחל החלמה מהירה לכל הפצועים, הלוואי נדע רק בשורות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהצום הסתיים. מטח סופר מאסיבי לאיזור גוש דן עם אזעקות ממושכות.

אגב, בעלי מכשירים תומכים קיבלו התרעות Cell Broadcast במטח היירוטים הזה? הכוונה להתרעה ישירה מפיקוד העורף שנשלחת גלובלית ע"פי איזורים ולא מאפליקציות "צבע אדום" למיניהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני -

האם ידעתה ,כי בהסכמי אוסלו התחייבו הפלסטינאים ,לפירוז מנשק של כל אזור אשר ינתן להם לשליטה וניהול ע"י ישראל .

ועל הסכם אוסלו חתמו כערבים ארה"ב וברית נאט"ו (אירופה ) והם התחייבו להציב משקיפים מטעמם לישום ההסכם .

ישראל עזבה את עזה ומסרה אותה לניהול הרשות הפלסטינית - ולכן עזה לפי ההסכם אמורה להיות מפורזת מנשק .

איך ישראל אמורה להתנהל עם הפרת ההסכם .- לחתום עוד הסכם הפעם עם החמא"ס .

היכן הערבויות של ארה"ב ואירופה , היכן המשקיפים וההודעה כי ההסכם הופר וישראל צודקת .

האם אתה יודע :

מדוע ישראל לא מאשרת הכנסת מלט לרצועה - אולי כי המלט משמש לבניית מינהרות לפיגועי תופת נגד ישראל .

מדוע מגבילים את שטח הדיג של דייגי עזה - אולי כי כאשר הם קיבלו 8 מייל ימי - הם הגיעו לקצה השטח ואז

שלחו למים חביות ואבובים מלאי חומרי נפץ - כדי שהזרם העולה מכיוון מצריים ( זה זרם מי הים המעלה חול לחופי הארץ )

יקח בתנועתו מעלה את הפצצות הללו ויפגע באזרחי ישראל בחוף הים - האם ידעתה על-כך .

מדוע המעברים סגורים (לא למזון ) לתנועה לישראל - אולי כי המעברים שימשו להברחת מחבלים מתאבדים

לפגיעה והרג באזרחי ישראל .

האם ידעתה כי המחבל אשר התאבד עם חגורת נפץ בדיזנגוף , מול דיזנגוף סנטר - הוברח באמבולנס לישראל ורצח

באזרחי ישראל .

האם קראתה את עקרונות ( אמנת ) החמ"ס .- http://www.terrorism-info.org.il/data/pdf/PDF_18894_1.pdf

עיקרי האמנה:-

א. הצגת הסכסוך עם ישראל הינו סכסוך דתי:

"בעיית פלסטין" היא בעיה מוסלמית דתית והסכסוך עם ישראל הינו סכסוך בין האסלאם לבין היהודים ה"כופרים".

ב. פלסטין כולה הינה אדמה אסלאמית ואין לאף אחד זכות לוותר עליה:

שטח "פלסטין" הינו אדמת הקדש אסלאמית, שלאף אחד אין סמכות לוותר על אף שעל ממנה .

(לרבות שליטים ערביים). - אין תוקף להסכמים אשר נחתמים עם מדינת ישראל

ג. חשיבות הג'האד (מלחמת הקודש) כאמצעי מרכזי להשגת יעדי ה"חמא"ס":

יש לנהל ג'האד (מלחמת מצווה) בלתי מתפשר נגד ישראל ויש להתנגד באופן מוחלט לכל הסכם

המכיר בזכות קיומה . הג'האד הינו "חובה אישית" של כל מוסלמי.

ד. אנטישמיות בוטה:

לעם היהודי מיוחסות תכונות שליליות והוא מיוצג כמי שרוצה להשתלט על המזרח התיכון ועל העולם כולו.

, היהודים מוצגים באמנה באור שלילי ביותר, כמי שנידונו להשפלה ולחיי מסכנות,

משום שהעלו את חמתו של אללה, כפרו בקוראן והרגו את נביאיהם

(מתוך פסוק מהקוראן, מסורת "אאל עמראן", המצוטט בפתח האמנה).

בהמשך האמנה מופיעים מיתוסים אנטישמיים ברוח ה"פרוטוקולים של זקני ציון" (המוזכרים בסעיף 32 באמנה), אודות שליטת היהודים בתקשורת, בסרטים ובחינוך (סעיף 17 , סעיף 22 ). ובקארספורום !

המסמך חוזר על המיתוס האנטישמי כאילו עמדו היהודים מאחורי רוב המהפכות בעולם

ובתוכם המהפכה הצרפתית והמהפכה הקומוניסטית ומאחורי מלחמות העולם ומלחמות מקומיות:

"אין מלחמה מתנהלת בשום מקום בלי שידיהםתהיינה מאחוריה" (סעיף 22 ).

האמנה עושה דמוניזציה לאויב היהודי,

המתואר בין השאר כבעל התנהגות נאצית המתנהג בברוטאליות כלפי נשים וטף (סעיף 20 )

האם אתה מבין ויודע מה מתכנן החמא"ס לבצע באזרחי ישראל .

האם כאשר הם אומרים הודנה - אתה מבין למה הם מתכוונים .

האם אתה חושב שהם יכירו במדינת ישראל בשלב כלשהו .

האם אתה חושב כי החמא"ס מכיר בזכות הקיום של אזרחי ישראל .

האם אתה מבין מה הם בעצם רוצים ממדינת ישראל - ואם אתה מבין עזור לי והסבר לי ,,

כי להבנתי אחרי קריאת האמנה וראיית ההתנהלות ושמיעת המנהיגים שלהם - הם לא רוצים כלום ממדינת ישראל .

חמא"ס בסך הכל לא רוצים את מדינת ישראל , ופועלים להשמדתה ולגירוש תושביה היהודים .

והדרך היא התשה , מלחמה תמידית כדי להמאיס את מדינת ישראל על תושביה היהודים .

יצירת לחץ בינלאומי כנגדה ושלילת הליגיטימיות שלה . ויצירת לחץ פנימי בקרב העם במדינה שמאל כנגד ימין .

תאוריית קורי העכביש - וכך מדינת ישראל תיתפרק מבפנים -

הם יודעים ומבינים כי למדינת ישראל יש צבא חזק - הרעיון שלהם להילחם במדינת ישראל דרך העם .

יצירת לחץ מתמיד של פיגועים ( רקטות , מרגמות , מתאבדים ) וגרימת חשש מתמיד והמאסת החיים .

( לכן הם משקיעים את הכסף המגיע מהעולם לרווחת תושבי עזה בכלי נשק ומינהרות - כי אם יפסיקו את

הלחימה בישראל - הם בעצם שוללים את קיומם שלהם - ללא לחימה במדינת ישראל לחמא"ס אין קיום )

והשלב האחרון יצירת מלחמה פנימית בדעות העם בישראל , וכאשר העם לא מאוחד מדינת ישראל תהרס מבפנים .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...