Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך הגענו למצב שכל יום אני בלוויה אחרת??

איך יכול להיות שחמאס יורה פצמרים של שטחי הכינוס ואין לנו מה לעשות עם זה?

מה הפתרונות של זה?

מיגוניות לא יעזרו. חלק מהפצמ"רים נופלים ללא אזעקות או אזהרות קודם.

סמ"ר גיא לוי ז"ל נהרג כי לא הספיק להכנס לתוך הטנק (כשעמד עליו) מכיוון שההתראה באה כ 2 שניות לפני הפגיעה.

כמו כן היום נהרגו ארבעה חיילים מהגדוד שלי שחלקם עשו איתי את המסלול. נורא עצוב.

הם לא הספיקו להכנס למיגוניות ולא היה להם סיכוי.

כמו כן, כולם מבלי יוצא מן הכלל לובשים שחפצ"ים בכל יציאה מכלי שאינו ממוגן.

הסיבה מאוד פשוטה. מדינה עם עמוד שדרה לא ממגנת את אזרחיה, מדינה עם עמוד שדרה מחסלת את האיום. בנוסף, כל הכסף שהועבר למיגון הדרום הלך לפח ברגע שהטילים עברו את הטווח.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסיבה מאוד פשוטה. מדינה עם עמוד שדרה לא ממגנת את אזרחיה, מדינה עם עמוד שדרה מחסלת את האיום. בנוסף, כל הכסף שהועבר למיגון הדרום הלך לפח ברגע שהטילים עברו את הטווח.

אני מסכים שלא ניתן להסתפק בעוד ועוד מיגון. מאידך, מיגון ובכלל התגוננות חיוניים כדי להשלים מתקפה.

למדינה אין עמוד שדרה ובכלל אין לה תכונות מסוג זה. תכונות יש לתושבים ולהנהגה.

התכונות הרצויות אינן התגוננות יתר או תוקפנות יתר אלא שיקול דעת.

הכסף ש"הלך" לדרום לא הלך לפח. בדרום ההתראה קצרה עד לא קיימת בשל הטווח וסוגי הנשק. בימים אלו כמובן לא מספק לחיים נורמאליים.

מעבר למה שאני מסכים ומה שאני לא מסכים עם דבריך, אני לא מסכים בעיקר עם האמירה " הסיבה מאוד פשוטה".

עד שאינך מגיע להחלטה, אינך יודע. אנשים מוכשרים יותר ופחות התמודדו עם הנושא לא מהיום ולא מצאו "פתרון פלא".

אם נתרחק מן הנושא הספציפי, התפיסה של"סיבה פשוטה" ומכאן גם "פתרון פשוט" לבעיות סבוכות היא, למעט הקשר הגורדי תפיסה פשטנית.

היא מביאה אותנו לתמוך בשרלטנים שמציעים פתרון קסם או בחובבנים שלא רק מבטיחים, אלא מאמינים בכך בעצמם.

אל תבין לא נכון, למרות הביקורת בדבריי, אנו מצויים באותה סירה ושנינו שואפים לאותו חוף מבטחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה לאמר- אבל אם יש מדינה שגורמי הביטחון שלה יודעים שחופרים לתוכה מאות מינהרות התקפיות לביצוע טבח באזרחים וחטיפות והממשלה לא נוקטת פעולת מנע בהקדם וממשיכה להעלים עין ולא מזהירה את האזרחים שבסכנה -מבחינתי דמם של כל ההרוגים על ידיה, ואני מקווה מאוד שהעונש יבוא מהאזרחים בבחירות הקרובות- אבל אם שוב ניראה אזרחים מטומטמים שממשיכים להצביע בלי שכל ותוצאות הבחירות יהיו זהות שוב - אני כבר יאבד את האמונה באזרחי ישראל שיש אפשרות לשינוי המצב בארץ וכבר אתחיל לידאוג למציאת מקום אחר בעולם.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חבל על החיילים שנהרגים עבור כלום, פשוט מרתיח אותי. אם היינו מחסלים את הטרור זה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1,

כבר ביום ראשון ידעתי ש"הפסקת אש" הזו שכוחותינו בשטח תעלה לנו מחיר כבד מאוד.. אתמול כבר לצערי גיליתי שצדקתי.

איך אפשר להביט בעיניים של המישפחות השכולות אחרי שהן יראו שיקיריהם מתו רק בשביל "הפסקת אש" של 12 חודשים?

כמה חיילי מילואים וסדירים ימשיכו להיתנדב ולהקריב את חייהם בשביל הסכם הפסקת של של 12 חודשים? אם כולם יבינו שהם מקריבים לשווא את חייהם, מותירים מאחור את האשה והילדים- מדוע שימשיכו להקריב את עצמם ומשפחתם בשביל משחקים פוליטיים והודנות של חצי שנה~שנה?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

מאד נכון :(

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר, המדינה לא מיגנה כמעט כלום (רק עד 7 ק"מ מהרצועה). בבית הספר של הבנות שלי יש שתי מיגוניות ומקלט ל 700 תלמידים. המרחקים הם כאלה שאין סיכוי להספיק להגיע אליהם וגם אם תעמיד את הילדים בדלת אין סיכוי שיצליחו להיכנס פנימה ב 30 שניות. באיזור התעשייה יש לנו 15 שניות (7.5 ק"מ מהרצועה אז לא זכאים לכלום) ולא רק שלא נותנים לך שום סיוע במימון מיגוניות (כל אחת 45K ש"ח לפני אישורי בנייה. לא מבקשים שיתנו לנו אלא רק הלוואות למימון כי מדובר בהוצאה לא קטנה) אלא גם תשלם על אישורי בנייה ואחר כך ארנונה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם 7 ק"מ מיותר למגן אם אתה מסיר את האיום.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נייט דרייבר, אתה טועה כמובן.

ניתן להסיר האיום הבטחוני מעזה תוך שבוע.

ניתן להסיר האיום הבטחוני מלבנון תוך שבועיים לטווח מוערך של כארבעים שנה.

את כל בעיות הדיור ניתן לפתור תוך שנה.

פערים בחינוך ניתן לפתור כמעט מיידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פנדוב, אתה רץ לכנסת ולא סיפרת לנו?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנדוב - נמחקו מספר משפטים בהם אתה מסביר כיצד .

האם קראתה פעם את עקרונות אמנת החמאס . http://www.terrorism-info.org.il/dat...DF_18894_1.pdf

( האם ידוע לך כי אזרחי עזה ( הבלתי מעורבים לכאורה ) בחרו באמנת החמא"ס בהצבעה דמוקרטית ,, )

האם ידעתה כי הרשות הפלסטינית חתמה באוסלו על הסכם לפירוז שטחים אשר ימסרו לה .

קיום הסכמים - מתוך אמנת החמאס .

ב. פלסטין כולה הינה אדמה אסלאמית ואין לאף אחד זכות לוותר עליה:

שטח "פלסטין" הינו אדמת הקדש אסלאמית, שלאף אחד אין סמכות לוותר על אף שעל ממנה .

(לרבות שליטים ערביים). - אין תוקף להסכמים אשר נחתמים עם מדינת ישראל

ג. חשיבות הג'האד (מלחמת הקודש) כאמצעי מרכזי להשגת יעדי ה"חמא"ס":

יש לנהל ג'האד (מלחמת מצווה) בלתי מתפשר נגד ישראל ויש להתנגד באופן מוחלט לכל הסכם המכיר בזכות קיומה .

הג'האד הינו "חובה אישית" של כל מוסלמי.

האם ידעתה כי ארה"ב וברית נאט"ו ( אירופה ) חתומות על ערבות לכך ואמורות ליישם זאת .

אייל .

הוספה - אני יודע - אני מבין את פנדוב icon_wink.gif אחי ואבא שלי עקרבים , אני יודע איך להתנהל בסביבה עוקצנית ,,

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל הסיכוי להסיר את האיום לטווח ארוך של יותר מ 10 שנים אפסי ללא אופק מדיני.

ב"אופק מדיני" אתה מתכוון לשתי מדינות לשני עמים ?

אני בעד.

המדינה שלנו סופגת יותר מדי מהסובבים אותה וזה לא יכול להימשך. היות ומדברים על פירוז הרצועה כתנאי להשבת השקט אז נראה שהאסימון נפל סופית אצל ראש הממשלה ואולי הוא אפילו יעמוד במילתו ולא יסיים את המבצע עד שהרצועה תפורז.

חייבים להבין שכל עוד לא נחזיר אותם לתקופת האבן כלומר כל עוד לא יוסב להם הרס משמעותי (בשאיפה לפגיעה נמוכה ככל האפשר בחיי האזרחים אבל לא על חשבון חיי החיילים שלנו) העולם והם לא יבינו עם מה אנחנו מתמודדים. ברגע שלעולם ייפול האסימון שבעל הבית השתגע ושאנחנו לא מוכנים לשום פתרון אחר מאשר פירוז הרצועה אז הם יגנו ויגנו ושוב יגנו אבל זה רק מילים הרי אף אחד לא יבוא לכבוש אותנו או יחרים אותנו באמת. אחרי שיסיימו לדבר הם יבינו שאנחנו פה בשביל להישאר ושאנחנו נשמח לסייע בשיקום הרצועה ולתת להם מדינה כל עוד האינטרסים הביטחוניים שלנו לא יפגעו.

ליושבים בעזה צריך להיות ברור מאוד שהחמאס והדרך בה הם בחרו רעה להם ושביום שנצא מהרצועה כל ניסיון פגיעה במדינת ישראל יענה בחומרה רבה ולא ב"הכלה".

אין לנו שום אינטרס להישאר ברצועה ואנחנו רק מחפשים "גירושים מאושרים" כמו שאומר לפיד.

עריכה: אייל, ההודעה של פנדוב כנראה סרקסטית (למען האמת אני לא מבין 3/4 מההודעות שהוא כותב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...