Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה, עוד סיבוב בעזה?

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב זכרוני, בסמוך לפני הבחירות האחרונות ביבי יצא למבצע "עוטף בחירות (עמוד ענן)", כשהוא וברק היו משוכנעים שגיוס של 20k מילואימניקים לכשעצמו יהיה מספיק מאיים, אך כשראו שזה לא ממש עושה על חמאס רושם ומועד הבחירות מתקרב, מהרו לקפל הבסטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

כמו ראש עיר שמתחיל לעשות שיפוצים ולהפוך את כל הרחובות לפני הבחירות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, הדוח של ברודט, אם אליו התכוונת, ביקש לצמצם את תקופת השירות וכן גם את כמות האזרחים שעובדים בצבא ועוד. וזה לא נעשה.

הדוח הזה, כך גיליתי הבוקר, גם מאשים את הצבא במניפולציה של נתונים לטובת סחיטת כספים מהמדינה. הדוח עצמו זמין כאן ואפשר לראות ברפרוף בעמודים 9 - 12 שחברי הועדה מאשימים את מערכת הבטחון בשקרים. מדהימה ביותר הטענה בעמוד 12 כי "דוברים מכובדים" שיקרו לאחר מלחמת לבנון השניה, כשטענו שמחסור בתקציב גרם לליקויים בתפקודו של צהל. שזה בעצם גם מה שקרה וקורה עכשיו בדיוק. וזה מדהים כי הדו"ח באותה הנשימה מציע גם לפעול למען חיזוק מעמדו של הצבא בחברה. סוג של תמימות? מס שפתיים? לא יודע.

אני מסכים איתך ש"צריך לקרוא לילד בשמו", ומצלמות המהירות הן חלק מזה. חבל שאתה בוחר לראות ששם זה "שקר גס" אבל לא לחבר את זה לתמונה המלאה יותר ומתעקש ליצור הפרדה מלאכותית.

מציע לכל מי שמסוגל לקרוא מאמרים של שמאלנים קיצוניים יחסית, מבלי לקבל התקף לב מעצבים בדרך, לקרוא את טור הדעה של יוסי גורביץ כאן.

כרגיל, כשיוצא לי לקרוא את הבלוג שלו, אני לא מסכים עם כל מה שהוא כותב ולפעמים הוא מקצין, אבל עדיין כדאי לקרוא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, הדוח של ברודט, אם אליו התכוונת, ביקש לצמצם את תקופת השירות וכן גם את כמות האזרחים שעובדים בצבא ועוד. וזה לא נעשה.

שוב, ברודט סימן מטרה, לצורך התוויית הדרך למטרה שכרו את מקינזי.

לכן ברודט בלי מקינזי זה Waze בלי GPS.

הדוח הזה, כך גיליתי הבוקר, גם מאשים את הצבא במניפולציה של נתונים לטובת סחיטת כספים מהמדינה. הדוח עצמו זמין כאן ואפשר לראות ברפרוף בעמודים 9 - 12 שחברי הועדה מאשימים את מערכת הבטחון בשקרים. מדהימה ביותר הטענה בעמוד 12 כי "דוברים מכובדים" שיקרו לאחר מלחמת לבנון השניה, כשטענו שמחסור בתקציב גרם לליקויים בתפקודו של צהל. שזה בעצם גם מה שקרה וקורה עכשיו בדיוק. וזה מדהים כי הדו"ח באותה הנשימה מציע גם לפעול למען חיזוק מעמדו של הצבא בחברה. סוג של תמימות? מס שפתיים? לא יודע.

כולם עושים מניפולציה בנתונים, על אחת כמה וכמה נתונים מוניטריים, זה החל מראש הממשלה ועד לאחרון הפקידים במשרד האוצר ובנק ישראל.

לחשוב שרק הצבא עושה מניפולציות מוניטריות זה לקבור את הראש בחול, הרי אפשר לדוגמה להסתכל על תקציב הביטחון יחסית לתקציב המדינה ואפשר להסתכל עליו בשקלים, אפשר גם להסתכל עליו כחלק מהתל"ג, כל מי שבוחר לכתוב נתון כזה או אחר כבר עשה מניפולציה. מה הנכון מביניהם? לא יודע, אני לא בטוח שמישהו יודע, זה לא מדע מדויק.

אני מסכים איתך ש"צריך לקרוא לילד בשמו", ומצלמות המהירות הן חלק מזה. חבל שאתה בוחר לראות ששם זה "שקר גס" אבל לא לחבר את זה לתמונה המלאה יותר ומתעקש ליצור הפרדה מלאכותית.

שם זה שקר גס, אבל לא של אף בעל תפקיד ממלכתי. כלומר יש מי שמשקר לנו בפנים, אבל הוא מייצג בעיקר את עצמו ואסופה של לכאורה מומחים לבטיחות בדרכים.

מציע לכל מי שמסוגל לקרוא מאמרים של שמאלנים קיצוניים יחסית, מבלי לקבל התקף לב מעצבים בדרך, לקרוא את טור הדעה של יוסי גורביץ כאן.

כרגיל, כשיוצא לי לקרוא את הבלוג שלו, אני לא מסכים עם כל מה שהוא כותב ולפעמים הוא מקצין, אבל עדיין כדאי לקרוא.

מרפרוף קל הבחור נופל בכמה בעיות:

א. הוא מניח שהיחס למלחמות היום הוא כפי שהיה בעבר, שהיחס לנפגעים בעורף היום הוא כפי שהיה בעבר, כמות נפגעים מקובלת בעבר בעורף אינה מקובלת היום, זה כמובן ביחס לחיזבאללה, שמטרתו היא כמובן לא לכבוש את ישראל, אלא לגרום להרוגים בעורף הישראלי, וכמה שיותר.

ב. הוא מניח שאם איראן תרצה להילחם בישראל היא תצטרך להגיע פיזית קרוב, אלא שטילי קרקע-קרקע עם טווחים ארוכים מונעים ממנה את הצורך לעבור דרך עיראק, מנוחיותו של האייתוללה בטהרן הוא יכול לשגר טילים (עם או בלי ראש קרב גרעיני).

ג. לטעון שהכלי הכי כבד של חיזבאללה (להזכיר לבחור שהם נטמעו באופן דיי מוצלח בצבא לבנון?) הוא טנדר? כאילו לא היה מקרה אח"י חנית בלבנון השנייה, כאילו ארה"ב לא מתכוונת להעביר טילי הלפייר לצבא לבנון, ובעתיד גם מטוסים קלים שיוכלו לשאת את הטילים הללו.

ד. הוא קובע האם יש צורך או אין צורך בכלי מלחמה כאלה ואחרים (צוללות דולפין למשל), מה הופך אותו לבר-סמכא לקבוע?

ה. איזה נסיון יש לו בתחזוקה של מטוסי קרב למשל?

ו. תקציב החינוך גדול יותר משל הביטחון, לפי ההגיון שלו אנחנו צריכים לסגור את כל בתי הספר, שהרי:

על מערכת החינוך מוטב שלא להרחיב את הדיבור

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מי מעניין כמה דו פרצופיות יש בתקשורת, כולל הישראלית?

בזמן המבצע היה סיפור שתפס הרבה כותרות, וסיפר על בן לחסידת אומות עולם הולנדי בשם הנק זאנולי, שבמשפחתו המורחבת (בנישואים) היו משפחת זיאדה, משפחה ממחנה הפליטים אל בוריג' בעזה.

הסיפור דיבר על כך שהופצץ ביתם ונהרגו בני משפחת זיאדה, בתגובה אותו הנק שלח מכתב לשגרירות בהולנד וצירף את אות חסיד אומות העולם שקיבלה אמו, ושם הוא כתב כי ישראל רצחה את המשפחה שלו, ושלאף אחד מהם לא היה קשר לארגונים צבאיים.

הסיפור קיבל הד בארץ, ברוטר, בנענע10, ב-Ynet.

אז מישהו עשה מחקר, כבר אז היה ברור שהיה לפחות מחבל אחד בבית, אפילו לפי בצלם:

ziyadah.png

עכשיו מסתבר, שגם אחד ההרוגים מהמשפחה היה בעצם מפקד שטח של החמאס.

מה עושים שני פעילי אל קסאם, הזרוע הצבאית של החמאס בבית אחד?

אולי זו הייתה פגישת עבודה, אולי זה היה גיבוש.

אבל נכון לעכשיו למעט רוטר, אף כלי תקשורת לא פירסם את זה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בשביל מה נתנו לפוקימון לבקר במנהרות? בשביל שישחק אותה עאלק בשוק?

כמו שכתבו בעמודים הקודמים,עניין של זמן (קצר או ארוך) שיהיה סוג של צוק איתן v2.0 או שם אחר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אשמתו,הוא השתמש במפות GPS של השרשור המפורסם כאן והם לא כל כך מעודכנות..אז לא "טיפל" בכל המנהרות :D

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה אתם רוצים? מתכננים לנו תעסוקה לקיץ. שלא נברח חו"ח למקומות בהם המילקי זול.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר שקוף מדי. אני מרגיש שאני חי בסימולציה שנתקעה בלופ.

האח הגדול, ישראלים נהרגו פה ופה, ירקות המשיכו לעלות, "היום הצבעה על חוק קקי חינם ", יו"ר ההסתדרות מאיים בשביתה כללית , הבורסה ככה וככה, מדד המחירים עלה אבל לא מספיק, מחלה חדשה רוצו להתחסן. דינה מעכו ילדה שלישיה למדובב של בנץ מרחוב סומסום, הממשלה עוקבת אחרינו, תביאו טביעת אצבע זה לטובתכם, הממשלה תגיד לכם מה טוב לפי הגנטיקה שלכם.

יאללה, עוד מבצע צבאי - שיהיה קצת מעניין בטלויזיה.

קיבינימט, נמאס כבר. אני חי ב 1984

עריכה אחרונה על ידי liork1
לחץ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...