Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע איך הולך תהליך הניתוק מהוט?

asafdr
שימו לב! השרשור הזה בן 3686 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר מספר שיחות עם נציגים במוקדים של הוט, תואם לי תאריך לאיסוף ממירים, קיבלתי הודעה לנייד שלי שרשום "נציג יגיע אליך לפגישה אישית, במידת הצורך יאסוף את ציוד הקצה שברשותך".

האם זה אומר ששולחים אלי משמר שטח?(כפי שקראתי באינטרנט), במידה וכן, מה ההצעות שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישלחו לך משמר שטח. ההצעות כל פעם משתנות, הן בדרך כלל טובות יותר משל המכירות. אם לא תרצה הוא יאסוף את הציוד/ אם לא תהיה זמין או לא תוכל לפגןש אותו הוא ינתק אותך חיצונית וחשלח אותך להחזיר את הציוד בהוט מובייל.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מי שיענה לך על זה כי אף אחד לא שרד את מסכת העינויים

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש התנתקתי מהוט.

טלפון זועם, מאוד, נותקתי במקום.

יום למחרת קיבלתי מייל שמאשר זאת ומבקש ממני להחזיר את הציוד להוט מובייל.

כמה ימים לאחר מכן כך עשיתי.

מרגיש כל כך נפלא, מרגיש כל כך נפלא.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז ככה.

אם אתה החלטי בניתוק - ואין לך צורך בציוד שלהם - תגרור את עצמך לאחד ממרכזי השירות שלהם ותחזיר בעצמך את הציוד.

במועד שתיאמו איתך, לא בטוח שיגיעו, ולא בטוח מי יגיע ולאיזה מטרה.

תשמור את הקבלה על החזר ציוד.

במקביל, תוודא שהם לא גונבים ממך כסף על התקופה שהחלה יומיים אחרי שהודעת להם על בקשת הניתוק.

לי הוט גנבו מעל 700 שקלים, כאשר קצת פחות מ 200 שקלים כבר הצלחתי להשיב, ואת היתר אני עדיין ממתין, לרבות תלונה למשרד התקשורת.

מדובר בחברה שלעניות דעתי שמה לה כאסטרטגיה לגנוב כסף מלקוחות ולהתיש אותם בדרך לקבל החזרים. אני עדיין שוקל תביעות קטנות / תלונה במשטרה כנגד המנכ"ל. מובן שאם תוגש תלונה שכזו אני אפקסס אותה לכל כלי התקשורת. יהיה שמח.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה דווקא היה מאוד פשוט.

התקשרתי להתנתק, אמרו שיחזרו אלי מקשרי לקוחות.

למחרת התקשרו ושאלו למה אתה מתנתק, ואיזה הצעות קיבלתי מחברות אחרת.

הסברתי לה שאני לא עובר לשום חברה אחת, פשוט אין לי כסף ואני לא עומד בתשלומים האלו, שאלה אם זה יעזור הנחה במחיר.

אמרתי שאני במצב שאני לא יכול לעמוד גם בתשלום של 100 ש"ח ואשמח לחזור אליהם שזה יתאפשר לי כלכלית.

היה נשמע כאילו זה ממש נגע בה והיה לה ממש עצוב לשמוע על המצב, בערב כבר לא היו ערוצים מעבר ל 2, 10 וכו'.

יום אחרי ניגשתי לאחד המרכזים שלהם להחזיר את הממירים ובזה זה נגמר.

האמת שגם באמת לא עברתי לאף חברה אחרת, (עידן +)

עריכה אחרונה על ידי פלג_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני עם דיסקו.

אל תאמין להם. גם אליי אמרו ששולחים שליח לאסוף את כל הציוד. הוא מצידו אסף רק חלק ממנו ואמר שבגלל שהטלפוניה זה מחלקה אחרת,

יבואו לאסוף בנפרד. לא רק שהחארות לא באו לאסוף (ואני מנסה לתאם איתם כחודשיים, פשוט הבריזו ממה שנקבע),

אלא שלחו לי התראה לפני עיקול. בייאושי כי גדול, טרחתי ונסעתי חצי שעה עם מה שנשאר לנקודה שלהם וקיבלתי טופס שמאשר את זה.

וזה בלי לספר על סאגה שהורכבה מעשרות טלפונים, צעקות, פקסים, מיילים, אמון הציבור וכו'.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להמציא שום סיפור קורע לב.

עשיתי בזמנו את הטעות של להתחבר אליהם. אחרי שבוע התקשרתי ואמרתי שאני רוצה להתנתק כי הציוד בקושי עובד. יום למחרת חזרו אלי מקשרי לקוחות, הודיעו שתוך 3 ימים ינותק השירות, ואז נסעתי לנקודה שלהם בקניון השרון והחזרתי את הממירים והראוטר. זה הכל.

אחר כך חזרתי ל-YES, וכרגע אני עם NO (מחשב מחובר לטלוויזיה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני התנתקתי מהוט הגיע טכנאי לאסוף את הציוד למרות שבפירוש אמרתי שאני לא אהיה בבית באותו זמן. בשיחה עם הוט נאמר לי שהם לא יגיעו שוב ועלי לגשת ולהחזיר את הציוד בעצמי. מה שעשיתי, פיברקתי תקלה באינטרנט וכשהגיע טכנאי האינטרנט לבדוק מה הבעיה השחלתי לו את הממירים של הטלביזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא שרד את מסכת העינויים

צ'אק נוריס הצליח להתנתק מהוט.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש עברנו ליס (חיים אחרים לגמרי- יש טלוויזיה פתאום בחדר שעד היום לא שמתי לב אליה).

עד היום יש לנו בסלון ערמה של 9 ממירים של הוט שעוד לא באו לאסוף - חוצפה!!!!

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ימצחיק. הם לא יבואו לאסוף, ואתה תשים במחסן, ואחרי שנה פתאום יחייבו אותך בכמה מאות שקלים או יותר ואתה תתחיל לרדוף אחרי הכסף, ואולי חצי שנה אח"כ יזכו אותך על חלק מהכסף.

לעניות דעתי זו שיטה בחברה העבריינית הזו. זה לא מקרה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מקרים:

אחות של אמא שלי רצתה לקבל מחיר טוב שמיועד ללקוחות חדשים והוט סירבו, תיאמו ניתוק מהסיבה שהם עוברים דירה למושב שבו אין קליטה של הוט (מושב אבן שמואל ליד קריית גת).

שבוע אחרי הזמינו את החבילה ללקוחות חדשים העבירו את התשלום לבן שלה בטענה שעכשיו הוא נשאר בבית אז הוא לקוח חדש.

אחרי שאני ואחי הגדול עזבנו את הבית, ההורים שלי לא היו צריכים כבלים (כי שהם רואים טלויזיה זה רק ערוצים 2 ו-10) אז שביקשו להתנתק ידעו שיבוא "איש שימור", לכן גויס השכן בן ה-14 ותיאמנו שיבואו לנתק שאף אחד לא בבית.

הגיע הטכנאי, פשוט נאמר לו ע"י הילד של השכנה ש"אמא רק אמרה שתבוא ותיקח את הציוד" - כמובן שאי אפשר למכור לקטינים.

בשני המקרים בוצע ניתוק חלק.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...