Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נפלאות קרסו - בולמים לא באחריות.[ולא רק בקרסו]

Niro Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 3673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסמל"ת זה לא היה קורה.

ברצינות עכשיו, קרסו צריכים להתבייש. איזו מן אחריות זו אם היא לא מכסה פריט כזה?

אם אתה חושב ככה , אנא חפש "פיאט 500 תקלות" - > תיווכח אחרת .

בכל מקרה, זה עניין של התעקשות לפי דעתי, בלאי טבעי של בולם הוא דבר משתנה.

יכול להיות פאק ייצור , ויכול להיות שלא.

השאלה רק כמה זמן אתה רוצה לא לנסוע באוטו , והאם זה מפריע לך בינתיים או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמים זה חלק מתכלה ומתבלה

יש יצרנים שמכניסים את הבולמים באחריות של הרכב ויש כאלו שרק שנה ראשונה או שנתיים

הייצרן וגם הייבואן חרטטנים.

אפשר לומר על כול חלק ברכב שהתקלקל שזה חלק מתכלה ומתבלה החל ממדחס מזגן וכלה במנוע.

לא קונה !

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייצרן וגם הייבואן חרטטנים.

אפשר לומר על כול חלק ברכב שהתקלקל שזה חלק מתכלה ומתבלה החל ממדחס מזגן וכלה במנוע.

לא קונה !

אמר האיש שלא החליף בולם בחייו

אחר כל החלקים המתבלים שאתה המכיר כמו ברקסים הבולמים הם הבאים בתור אחרי זה מגיעים במרחק רב מאוד כל השאר

לכן הם מקבלים אחריות מוגבלת וזה עדיין לא נורא כמו היצרן שאתה סוגד לו שנותן רק שנתיים וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי לא פעם ולא פעמים בולמים ובאמת אין קשר בין מה שכתבתי לתגובה המטופשת שלך.

אני לא סוגד לאף אחד ואינני יודע מדוע אתה מתרחפן כאשר מישהו חושב שזה לא בסדר שבולמים הם לא במסגרת האחריות הכוללת ל-3 שנים.

דרך אגב גם צ'מפיון מעניקים אחריות של 3 שנים (שנה שלישית של הייבואן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עדכונים:

אז הבלאגן בקרסו ממשיך, מבחינתם מדובר בבלאי טבעי של הבולם, מנהל המחלקה במוסך טוען: ״לגיטימי לגמרי שבולם יסיים את חייו לאחר שנתיים״, ושהוא לא מבין למה יש לי טענות.

בנוסף מצאתי בעל קליאו נוסף, שבמסגרת האחריות החליפו לו פעמיים את הבולמים הקדמיים כחלק מהאחריות, שהאחרונה בוצעה בסביבות ה70k.

ככה שבולמים לא באחריות הם יכולים לצעוק עד מחר.

בולמים כמובן מחליפים בזוגות ולא צד אחד בלבד, אלה אם הרכב עבר ממש מעט, שזה לא המקרה.

מחיר של בולם יחיד כולל עבודה - 2k.

מבחינתי אין לי בעיה ללכת עד הסוף, עורך דין משפטים מה שצריך לעשות נעשה, במוסך אומרים דבר אחד לפחות שאין שום סימן של פגיעה חיצונית על הבולם, ושאכן מדובר בבלאי טבעי.

עוד? עוד, מנהל השירות טוען בכל תוקף שרכבי לא באחריות בכלל, עוד שקר של קרסו, הוא טוען שמכיוון שהרכב עמד שנה אצלהם ונמכר בזול האחריות תקפה לשנתיים.

בקבלה של הטיפול כתוב בבירור שהאחריות על הרכב תקפה עד תחילת אוגוסט השנה, יותר מזה החליפו לי סוכך שמש שנשבר כחלק מהאחריות בטיפול שנעשה השבוע.

זה לא נכון, זה לא אחד מהרכבים שעמדו בקרסו, מדובר על רכב שנמכר כיד ראשונה ולא כיד שניה על ידי יבואן.

ייתכן שקיים פגם בתיכנון הבולם או סדרה תקולה ולכן אני מציע לך לא לוותר בנושא.

בולמי זעזועים לא אמורים להתקלקל לאחר 30K בנסיעה בכבישי הארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולמי זעזועים סטנדרטיים לא אמורים להתכלות אחרי 37,000 ק"מ.

צריך להכניס את המילה "קרסו" למילון.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

+1

.....

אחר כל החלקים המתבלים שאתה המכיר כמו ברקסים הבולמים הם הבאים בתור אחרי זה מגיעים במרחק רב מאוד כל השאר לכן הם מקבלים אחריות מוגבלת ......

לא מקובל עלי ברקסים ששורקים כמעט מיום הוולדם (ברכב שאינו נשוא השרשור הזה) וטענות מוסך לצלחות עקומות ודרישה להחליף זאת בתשלום מלא וכל זאת ברכב בנמצא תוך תקופת האחריות של היצרן והיבואן, ליתר דיוק בן שנה וחודש, עם 28000קמ.

ברכב הכל-- הכל-- מתבלה!! נתת אחריות? אל תגביל אותה לחלפים שלא הצלחת ליצר ככאלה שמסוגלים להחזיק מעמד לכל אורך תקופת האחריות.

בשיטה הזו אפשר לתת אחריות למוט הברזל של דוושת הבלם ל 10 שנים. לא כולל הגומי כמובן ומערכת ההנע שלו.

....

בולמי זעזועים לא אמורים להתקלקל לאחר 30K בנסיעה בכבישי הארץ.

חד משמעית! לא רוצים לשמוע סיפורים! רוצים מימוש אחריות! לא רוצים אחריות ארוכה רק על חלפים שהיצרן ו/או היבואן יודעים מראש שהסבירות שיתקלקלו היא נמוכה ביותר.

רוצים אחריות ארוכה גם על חלפים שהיצרן לא הצליח ליתן להם איכויות של שנים ארוכות. הרי בדיוק בשביל זה נועדה האחריות!!

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה אתה ומרק מתלהמים

יש תנאי אחריות שהיצרן נותן וזה מה יש עכשיו אם נראה לכם שמגיע זה בדיוק כמו שנראה לכם שמגיע אחריות על כל חלק שהולך ברכב אחרי 4 שנים שזה שנה אחרי שהאחריות רגילה שנגמרת ואם אתם חושבים שבולם זה לא חלק מתכלה באופן משמעותי יותר מאשר חלקים נעים אחרים ברכב אתה כנראה לא מבינים כל כך

מזכיר לי לקוחות שמגיעים למוסך לעיתים וחושבים שמגיע להם טיפולים חינם או ברקסים חינם כי הרכב באחריות יש לציין כי זה לעיתים רחוקות והרוב מבינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיויד תודה, נדבר במוצ"ש.

דן אני מסכים איתך לגמרי שבולם זה חלק בעל בלאי טבעי, השאלה האם אחרי שנתיים וחצי ו37K זה לגיטימי שבולם נהרס?

ברכב הקודם (גם כן קליאו) הבולמים החזיקו 120K עד שהוחלפו, 13 שנה היו על הרכב, ועדיין החזיקו מעמד.

ברכב השני בבית - רנו קנגו, עובדת קשה מאוד, מעמיסים עליה בלי סוף, הרכב כבר עם 190K ועם הבולמים המקוריים (6 שנים).

לדעתי אין כל בסיס לטענה שבולם הולך אחרי שנתיים וחצי, מה גם כל השקרים של קרסו בדרך - "בולמים לא באחריות" "הרכב לא באחריות" - פשוט לא במקום, בלי שום בסיס כמו הטענה שהבולם הלך מבלאי טבעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה פעם איזה ------- מקרסו שניסה לשכנע אותנו שהם עושים שינוי תדמית.

[הערת ההנהלה: ZZZZZZZZZZZZ נמחקה הערה מיותרת ללא סימוכיןZZZZZZZZZZ]

אני במקומך פונה לתקשורת, יש ואיינט, יש שם כתבים שאוהבים סיפורים כאלה.

יחד עם זה, מכתב מנוסח מעו"ד, ותיעוד של כל אינטראקציה איתם מרגע זה ואילך.

עריכה:

דן, צמיג - בעל אורך חיים ממוצע של כ40,000 ק"מ, שנגזר לשניים אחרי 1000 ק"מ, זה בלאי טבעי?

צלחת בלם, עם אורך חיים כנ"ל, שנשברת לשתיים אחרי 4000 ק"מ זה בלאי טבעי?

אז למה בולם, עם אורך חיים ממוצע של מעל 150,000 ק"מ (ואף 200,000) שקורס ב37,000 זה בלאי טבעי? מה טבעי בזה?! האם נהוג להחליף בולמ"ז ב40-50 אלף ק"מ או שנתיים?

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולה רנו, אני פריק של רנו וכל החיים היה לי רנו ועכשיו זו פעם ראשונה שלא קניתי רנו.

רמת השירות של המוסך המרכזי של רנו, בראשון לציון, גובל בשערוריה.

ואני אומר זאת לא בעקבות רכב אחד, אלא בעקבות 6 רכבים שהיו לי וטופלו שם "במסגרת אחריות".

מבחינת רנו, ממה שאני הרגשתי באופן עצמי, קודם כל אתה (בעל הרכב )שקרן...ועכשיו תוכיח לנו, שאתה לא שקרן.

זה עצוב, זה מעליב וזה גרם לכך שיותר לא אבקר במוסך שלהם בראשון.

אני כן אקנה, בעתיד, רנו כי זה רכב נפלא.

אבל בתור לקוח, לא אבקר אותם במוסך, במרכז שירות ובסוכנות מכירה.

גם היום יש לי ויכוח איתם בנוגע לתקלה בזמן אחריות, שהם טוענים (כמובן) שזה אשמתי והאחריות לא חלה על זה.

אני אעדיף לקנות מוצר במרכז חלפים, פירוק או איביי, מאשר לקנות מוצר כלשהו או אפילו להיכנס לרחבה של קרסו.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...