Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שעובר השבתה - איך אני נפטר ממנו פיזית?

ofir2000
שימו לב! השרשור הזה בן 3762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, הבעיה שלי היא כזו. מכרתי את הרכב שלי (בן שנה וחצי) לפני כשלושה חודשים (בגלל שהייתי זקוק לכסף). מכיוון שיש לי אחזקת רכב מטעם העבודה אני חייב להגיש להם פעם בשנה את טופס רשיון הרכב לאחר ששולמה אגרת הרישוי. הרכב שמכרתי היה עם אגרת רישוי עד יוני הקרוב כלומר ביוני הקרוב אני אצטרך להגיש לעבודה אגרת רישוי חדשה. מכיוון שאני דוגל בקניית רכב חדש בלבד או מקסימום שנתיים שלוש על הכביש (אכלתי הרבה מרורים מרכבים ישנים בעבר) ואין לי את כרגע את הכסף הדרוש לקניית רכב שכזה החלטתי לקנות גרוטאה (עם טסט לשנה או לפחות ל-11 חודש) ולהעמיד אותו ליד הבית רק לצורך זה שיהיה לי אגרת רישוי להציג לעבודה (בכדי לקבל את התשלומים עבור אחזקת הרכב).

אני צופה שבעוד כמה חודשים כן יהיה לי כסף לקניית רכב נורמלי אבל אז תהיה לי בעיה מה לעשות עם הגרוטאה שקניתי כי אני יוצא מתוך נק' הנחה שלא אצליח למכור את הגרוטאה (אפילו את הרכב בן שנה וחצי שהיה לי לקח לי הרבה זמן למכור). התיכנון שלי הוא שכארצה להתפטר מהגרוטאה, פשוט להשבית אותה במשרד הרישוי ופה נשאלת השאלה מה אני עושה עם הרכב עצמו? איך אני מתפטר ממנו פיזית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן למשל.

תבדוק היטב שכל הקומבינה הזאת אכן שווה לך, לי - זה לא מריח טוב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומבינה ארצישראלית מצויה עקב צרות עין , אם הייתי המעסיק שלך היית רואה מכתב פיטורים לפני שהיית מספיק להגיד אברהקדברה.

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה קומבינה? מישהו מכריח אותי לנסוע ברכב? אחזקת רכב ניתנת על עצם זה שיש לך רכב עם טסט מה אתה מקשקש בשכל.

הצרות עין היחידה שיש פה היא שלך. כואב לך שאנשים מקבלים אחזקת רכב ואתה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג לי ;)

עצם זה שאתה רוצה להוציא כסף שלא מגיע לך מכיוון שאין לך רכב זה קומבינה , תהנה צר עין.

מקווה שהמעסיק יעלה עליך ויעשה מה שאני הייתי עושה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומבינה ארצישראלית מצויה עקב צרות עין , אם הייתי המעסיק שלך היית רואה מכתב פיטורים לפני שהיית מספיק להגיד אברהקדברה.

פשוט לא לאמין למה שאני קורא,אתה רציני במה שרשמת?

הבחור עושה דבר חוקי ,התנאי לקבלת אחזקת רכב זה רישיון רכב ותשלום אגרת הרישוי.

בנוסף אני מניח שאתה מקבל החזר של ביטוח חובה ומקיף/צד ג ,לכן כדי לקבל אתה צריך להגיש גם אותם.

לצערי צרות עין שאני רואה היא שלך בלבד אדון יקר.

לפותח השרשור על תתרגש מאדם ממורמר,לנושא אתה מגיש את הטפסים למקום עבודה,הם ישלמו לך בהתאם החזרים של הביטוח (אם זה קיים איפה שאתה עובד).

ברגע שאתה קונה רכב חדש אתה מדווח בטופס חדש צילום הרישיון וביטוחים.

לגבי הרכב הישן אתה מוכר אותו לפירוק עושה זיכרון דברים שהרכב הינו לפירוק ולא לנסיעה.

מפרק את לוחיות הזיהוי של הרכב,בנוסף מדווח למשרד הרישוי על הורדה מהכביש ואת הרישוי שמציין הורדה ,אתה נותן לאותו אדם שקנה ממך את הרכב לפירוק.

חשוב מאוד לעשות זיכרון דברים שמצויין בפירוש שהרכב הינו לפירוק בלבד ולא לנסיעה.

על תתרגש אתה עושה דבר חוקי ובהתאם להנחיות מקום העבודה שלך.

(אני מניח שזה מקום עבודה ממשלתי ולא פרטי).

גילוי נאות: אני גם מקבל אחזקת רכב ואני רכשתי כמוך רכב חדש מהסוכנות ,אני עדיין ממתין לרכב.

בנתיים רכשתי רכב ישן ב 3000 שקל גם כדי לקבל החזר הוצאות רכב לפי הסכם הקיבוצי שאני כלול בו.

אני גם עושה את התהליך כאשר אני אקבל את הרכב החדש שהזמנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע מבחינה כלכלית נטו אתה הולך לרכוש רכב שעולה במינימום ₪3000 (בוא נהיה ריאליים אף אחד לא ימכור לך בפחות) ו"בעוד כמה חודשים" (חודשיים? 5? 10?) אתה הולך למכור אותו לפירוק ב₪500.

במינימום הפסדת פה ₪2500 על פארש.

מאידך אם תיקח הלוואה לרכב חדש כבר מעכשיו, במקום בעוד כמה חודשים, אתה תשלם ריבית משמעותית יותר נמוכה מ₪2500.

בקיצור - מתל אביב לחיפה לא נוסעים דרך אשדוד.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שגם אתה בדיוק כמוהו בגלל זה אתה קופץ, אם אין כרגע רכב אז כנראה שלא מגיע לכם הוצאות רכב. כשתקנו רכב שאתם באמת נוסעים בו אז תעדכנו את מקום העבודה ותקבלו החזרים וכל מה שמגיע לכם .

אתיות זה ממכם והלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר התותח - תודה רבה אחי. לגבי הביטוח, יש לי 2 אפשרויות, או לעשות אצל סוכן פרטי ולקבל את התשלום חזרה או פשוט לעשות דרך העבודה ואז אני מקבל את הטפסים חתומים מבלי לשלם כמובן (וואו איך קויקי נשרף עכשיו :-P).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MINJMNKY - אני אישית שונא הלוואות ומעדיף לשלם במזומן ולכן גם אם אפסיד 2500 שקל (אני מוכן גם להפסיד קצת יותר) על עיסקת הגרוטאה אני מעדיף את האופציה הזו.

מאידך אם תיקח הלוואה לרכב חדש כבר מעכשיו, במקום בעוד כמה חודשים, אתה תשלם ריבית

משמעותית יותר נמוכה מ₪2500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...