Jump to content

TAMIR2000

 • הודעות

  410
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. השאלה האם מי שמתקין לי את המצבר מההצעות שעלו כאן יודעים זאת ? או שאני חייב לפנות למוסך מתמחה או מורשה כדי שיתחברו למחשב ויגדירו את המצבר ?
 2. אני בדקתי את המצבר שיש לי ברכב כרגע והוא לא 70A הוא 80A
 3. שלום חברים ברשותי BMW X1 2014 אני מחפש מצבר שמתאים לרכב לפי החיפושים שביצעתי באינטרנט אני מבין שיש לי מצבר מסוג AGM 70 A מספר קטלוגי 61216805461 אני מחפש בכל מני מקומות ואני מוצא דגמים של AGM 70A אבל של חברת שנפ רציתי לדעת האם זה מתאים לרכב ? האם זה משנה שם החברה?
 4. שלום חברים יש לי שאלה האם היום שאני נגש למכון הטסט יש צורך בביטוח חובה מודפס או שאפשר להציג בטלפון את התעודת הביטוח החובה שנשלחה לי באימייל? לא מדבר על צילום או שיש צורך להדפיס ולהציג בזמן המבחן השנתי?
 5. שלום חברים ברשותי bmw והגיע הזמן להחלפת רפידות בלמים (קדמי+אחורי). קבלתי הצעה , אני רק לא מבין למה יש צורך להחליף חיישנים של הבלמים אם אין שום תקלה. השאלה מופנת לאנשים שמחזיקים רכבים מסוג bmw אשר החליפו רפידות.
 6. שלום חברים ברצוני להזמין 4 פדים של בלמים ומסנן אוויר לרכב שלי, מדובר על חלקים מקורים של הרכב ולא שיפור כל שהוא. יש לי מספר שאלות: איך מתבצע תהליך השחרור מהמכס? האם יש צורך לשלם מס' כל שהוא ? האם עושים בעיות בהזמנת חלקים ? השאלה האחרונה קשורה למוסך ,אם אני בא עם החלקים למוסך הוא מחייב אותי רק על העבודה?? (כמובן שאין אחריות וזה מובן)
 7. יש סימונים על הכביש הכיכר מחולקת ל 2 נתיבים בכניסה וביציאות כאשר התנועה בתוך המעגל הינה של נתיב אחד. לפי מה שאני רואה הנתיב החיצוני מיועד ליציאה ביציאה הראשונה שאתה נתקל בכיכר ,כאשר הנתיב הפנימי מיועד לתנועה בתוך המעגל. זאת אומרת לפי מה שפותח השרשור מתאר לרכב בנתיב הפנימי יש סימון ברור של הנתיב ,במקרה הזה הנתיב שלו לא ממשיך לתוך המעגל אלה יוצא ביציאה הראשונה. האשמה של הרכב הנוסע בנתיב החיצוני. זה מה שאני מבין מהתמונות של גוגל
 8. אני לא יודע זאת הבעיה בגלל שצד ג' הוא זה שפתח את התביעה ולא אני (מזכיר אין לי שום נזק ברכב לכן לא דווח לביטוח שלי) אז התביעה (הרישום) פתוח כבר מעל שנה ללא שום דרישות מצד ג'. חברת הביטוח שלי (בצדק) לא רוצה למחוק את הרישום בגלל שאחר כך אם לאחר שנתיים יחליט צד ג' לתבוע אותי אז שיהיה לי כיסוי הגנה.(אי תסגור רק אם אני מוותר על ההגנה שלהם ולוקח אחריות במקרה שכן תגיע תביעה).
 9. אני קבלתי את המסמך זה התייקר לי ב 890 שקלים הסוכן טוען שאני צריך להגיש לבד את התביעה וזה לא דרכם
 10. השאלה איך אני מגיש תביעה על התייקרות הביטוח שלי מול צד ג' ?
 11. זה בדיוק מה שעשיתי הסוכן שדרכו עשיתי את הביטוח אמר לי שברגע שהתביעה תסגר אני צריך להגיש תביעה על התיקרות הביטוח שלי לצד ג'. לגבי הטענה שאני אשם זה לא יחזיק מים בבית משפט וחברת הליסינג יודעת זאת ולכן לא שמעתי מהם יותר משנה. הפגיעה אצלי בפגוש האחורי שמאלי אחרי הגלגל האחורי. אצלו הפגיעה בצד הימני מעל גלגל ימין קדמי (הקשת של הגלגל). יש צילומים. מכיוון שאין לי שום נזק אין מה לתקן שריטה קלה.
 12. שלום חברים אני אספר לכם בקצרה את המקרה באחד הימים שפשף אותי רכב בחלק (פגוש) האחורי שמאלי ,אשר אני בנתיב הימני והוא בשמאלי אין לי נזק ברכב ,ברכב הפוגע יש שפשוף קל בכנף הימנית בקשת מעל הגלגל ימני קדמי. מכיוון שלא היה לי נזק אבל בכל מקרה חלפנו פרטים ,לא הגשתי תביעה או דיווחתי לחברת הביטוח. הבחור דיווח לחברת הליסינג שלו והם הגישו תביעה. התביעה נפתחה בתאריך 20/3/19 אני כמובן סירבתי ודחיתי את התביעה כי אני נפגעתי ממנו ולא ההפך סוכן הביטוח שלי הציעה לקחת את הרכב למוסך ולסדר את הנזק (כמו שרשמתי אין) ,הגעתי למוסך והגיע שמאי מטעם חברת הביטוח שפשוט צחק כי אין נזק ואין מה לתקן. היום חדשתי ביטוח בחברה חדשה (פינקס) הם הוציאו את העבר וראו שיש תביעה פתוחה מחברת מנורה (בשיבוב מופיע לא) כמובן שלא שולם כלום לא לי ולא לצד ג' בפינקס טוענים כל עוד השיבוב מוגדר כ"לא " זה נחשב עבר בתביעות ,פניתי למנורה ולסוכן שהייתי מבוטח באותו זמן ,הם טוענים כל עוד התביעה פתוחה לא ניתן להעביר את השיבוב "כן" ואם אני רוצה אני צריך לקחת אחריות במקרה שתגיע תביעה. מה ניתן לעשות למה אני צריך לספוג את העלות העבר הביטוחי כאשר אין שום תביעה יותר משנה ולא שולמו כלום לאף צד אשמח להבהרה מה ניתן לעשות
 13. שלום חברים אני מתכוון לשלם את האגרה דרך האינטרנט ובאותו יום להעביר את הרכב טסט,האם ברגע שיש לי את האסמכתא על תשלום האגרה אני יכול לגשת למבחן השנתי עם טופס הרכב ריק ללא חותמת שולם ? שאלה נוספת לתקופה הזאת שעוברת עלינו ,מתקיימים בכלל מבחני רישוי לרכב ? איך זה מתבצע בעקבות ההגבלות שיש
 14. עולם פשוט מדהים אני לא מאמין שהחזקתי 4 שנים עם צמיגים כאלה לא נוחים . מקווה שלא יבדקו וישאלו....
×
×
 • תוכן חדש...