Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מגרשים מומלצים לרכישת רכב?

YEHUDAYEL
שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבר מגרשי רכב היו שם נרדף לגנבות והונאות , מאז זרמו מים בירדן

יבואנים מקבלים רכבי קונים ומוכרים אותם ואף נותנים אחריות לפי הפרסומים

מכאן שאלתי: האם יש בימינו מגרשים אשר כדאי לרכוש מהם, אם כן אזי מי הם

הרבה תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגרשי הטרייד אין של היבואנים כמו מגרשי חברות הליסינג הגדולות הם המגרשים שכדאי לבדוק.

גם בהם יש להיות זהירים ולהתמקח כי בכל זאת הם פועלים למטרת רווח.

בכל מקרה,יש לבצע בדיקה של הרכב במכון מורשה שאתה בוחר ולא להסתמך על הבדיקה שהסוכן מכירות מראה לך.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הינני יודע אם המגרש הוא של יבואן?

מגרשים ליסינג - סביר שאלו מכוניות שהיו בליסינג? - שמעתי שכדאי להתרחק ולא צלגעת במכוניות מהשכרה ו/או ליסינג שאלו מכוניות שחוטות

אני נמצא באזור חדרה יודע היכן יש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטודיל בבני ברק, מומלץ. מנסיון.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מוכר פרטי יכול להיות רמאי, אך במקרה של מגרש יש חוק מפורש שמקנה זכויות לקונה ויש כתובת לחזור אליה. אני לא הייתי חושש לרכוש אצל חברות הליסינג המרכזיות ואצל מגרשי הטרייד אין הרשמיים. השאלה היא איזה רכב אתה מחפש כי חברות הליסינג מחזיקות רק רכבי ליסינג "משעממים" ובדכ לא מחזיקות סטוק של רכבים מעל לגיל 3-4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את אופרייט ליס בחדרה הם דווקא נותנים לך בדיקה איפה שתרצה והתחייבות למנוע גיר שלדה , לא יודע אם כל מגרש מתחייב לזה וגם מתקן ליקויים שמתגלים בבדיקה.

לפי מה שראיתי יש שם גם רכבים חדשים לגמרי עם 0קמ.

השירות מעולה לך לבחור בשם רונן יש לי ניסיון טוב איתו.

מה שלא תעשה - לנתניה אתה לא מתקרב .נקודה . כולם נוכלים ורמאים מניסיון כבר ראיתי רכבים אחרי תאונות קשות המוכר אומר לי זה צבע שהתקלף אז צבענו וכל המרכב מעוות. הסיטגמה נכונה לגמרי.

היום לקנות רכב זה בעיה כי הרוב שחוטים ורק אם ממש חופרים את יד2 ניתן למצוא משהו טוב וגם אותו צריך לבדוק ב20עיניים לראות שלא מקומבן.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היום אתה עשוי למצוא מגרשי רכב שהם שם נרדף לגניבות והונאות (גם חלק מהפרטיים לא יוצאים נקיים).

אם כבר מגרש - אז אילו של החברות הגדולות והמוכרות - עדיפות. וכפי שצויין, לפחות יש כתובת לחזור אליהן במידה ויש בעייה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הגדולה היא איזה רכב אתה מחפש???

אם אתה מחפש רכב 'נפוץ' בן 2-3 שנים, אז מגרשי הליסינג או היבואן הם אופציה לא רעה. י אופרייט ליס בחדרה שהם טובים, ואם ובנסיעה לא ארוכה יש לך באיזור תעשיה פולג בנתניה מגרשים של כל חברות הליסינג: אלבר,אלדן,אוטוסנטר וגם שלמה סיקסט.

מומלץ לעשות סיבוב בין כל מגרשי הליסינג ולהתרשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחדרה,קרוב אליכם יש לך את אופרייט ליס,ברר אצלם מה יש במלאי שמתאים לתקציב שלך.

קח בחשבון שחברות הליסינג מוכרות בד"כ רכבים בני 3-4 (מקסימום 4),בד"כ אלו רכבים לא זולים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך כפי שמשתקף בשרשור אחר - קשה להאמין שתוכל למצוא משהו איכותי במגרשים הגדולים. אם כן, סביר להניח שיהי מדובר ברכב אאוטלט (בלי תיקונים ואחריות נמכר AS IS)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רד לפ"ת לכולמוביל בדרך ז'בוטנסקי.

הם היבואנים של מרצדס וגם יונדאי, וש להם שם מגרש ענק של רכבים מכל הסוגים עם אחריות.

חוויה נעימה, בלי לחץ וכל החרטה של המגרשים... כי לא שווה להם לסבך את השם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

אשמח אם נעשה רשימת שמות המגרשים המיצגים יבואנים אשר עשו טרייד אין - אלו מוכרים רכבים משימוש פרטי ולא מהשכרה/ליסינג אשר קיבלו כחלק מתמורת המחיר

האם יש להם אתרים באינטרנט עם מחירים? אם כן היודעים להביא קישורים?

האם יש דרך כלשהיא לדעת על הצעותיהם מבלי להתרוצצ במגרשים? דהינו להגיע למגרש ע"מ לבחון מכונית ספציפית?

לגבי אופרט ליס - מגרש פרטי או מיצג גוף כלשהו?

מחברות השכרה/ליסינג ספק אם אקנה

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכולמוביל יש אתר אינטרנט משלהם והם גם מפרסמים בעיתון וביד 2.

מצאת אוטו שאתה אוהב? אתה מתקשר לברר עליו פרטים, ואם לא נמכר ומתאים לך הנתונים שמספקים לך אתה הולך לראות.

אתה מגיע, עושה נסיעת מבחן, סוגר מחיר ותנאים, עושים העברת בעלות במקום ואתה נוסע הביתה עם הרכב.

מאוד פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופריט ליס אני זוכר שהבחור הזה בשם רונן הראה לי במחשב הסטורית טיפולים לאורך כל חיי הרכב ,התרשמתי לחיוב ככה גם יצא בבדיקה לא שיקר לי.

נסה לבדוק גם בשוק הפרטי וגם במקום כמו אופרייט אבל חשוב שיתנו לך היסטוריית טיפולים. לגבי מכון בדיקה יש לפורום הנחה יפה מאוד ברוב המכונים בארץ .

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...