Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר למגבות פרמיום Uber

שימו לב! השרשור הזה בן 3697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע אז אין שום הנחה על מגבת אחת?

המחיר שרשום בתחילת הדיון זה אותו מחיר שנמכר בחנות עצמה?

אם כן אני יוצא מהמכירה,.

מזה דיון "בואו נממן את החנות" ?

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3845649#post3845649

עברית אתה קורא? תנסה מדי פעם, זה באמת תורם.

עבור 1 מגבות המחיר יהיה £18.47 = 102.5 ש"ח ( 102.5 ש"ח עבור מגבת פרמיום משובחת) -> כולל שילוח

אם תשלח מייל יפה לחנות ותגיד שאתה באגודת "דיטיילינג ישראל- לא נממן חנויות, רוצים בחינם " תקבל הנחה של חצי מחיר כולל שילוח ועיסוי מהשליח.

למקרה שלא הבנת, לא מדובר בשרשור הנחות (מלבד הנחת הקופון שזמינה עבור כל אדם וניתן למצוא אותה ברשת), מדובר באופציה של הוזלת מחירים על ידי קנייה קבוצתית.

רכוש לבד תשלם 102.5 ש"ח כולל שילוח

רכוש עם עוד שלושה חברים תשלמו 69 ש"ח כולל שילוח

זה כל הקסם, מעבר לזה אין כלום, אין הנחות ואין הפתעות, בסופר הקרוב תמצא מגבת מקומית של סנו או ניקול שתעשה את העבודה ברמה סבירה. גם שם תצטרך לממן את הסופר אבל לפחות המחיר יהיה זול יותר.

היי, מה המחיר למגבת אחת כולל משלוח מע"מ ושאר ירקות?

כלומר מחיר עד הבית?

עבור 1 מגבות המחיר יהיה £18.47 = 102.5 ש"ח ( 102.5 ש"ח עבור מגבת פרמיום משובחת) -> כולל שילוח

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם תשלח מייל יפה לחנות ותגיד שאתה באגודת "דיטיילינג ישראל- לא נממן חנויות, רוצים בחינם " תקבל הנחה של חצי מחיר כולל שילוח ועיסוי מהשליח.

למקרה שלא הבנת, לא מדובר בשרשור הנחות (מלבד הנחת הקופון שזמינה עבור כל אדם וניתן למצוא אותה ברשת), מדובר באופציה של הוזלת מחירים על ידי קנייה קבוצתית.

רכוש לבד תשלם 102.5 ש"ח כולל שילוח

רכוש עם עוד שלושה חברים תשלמו 69 ש"ח כולל שילוח

זה כל הקסם, מעבר לזה אין כלום, אין הנחות ואין הפתעות, בסופר הקרוב תמצא מגבת מקומית של סנו או ניקול שתעשה את העבודה ברמה סבירה. גם שם תצטרך לממן את הסופר אבל לפחות המחיר יהיה זול יותר.

אז מה אתה בעצם בא לעשות פה לא הבנתי, אנחנו קבוצה לא?

אם נקנה כמות מגבות כל הקבוצה נגיד יהיה 100 איש, אז אמורה להנתן הנחה מסויימת מהחנות, אחרת מה אתה מציע לי כאן?

" יש חנות מגניבה שמוכרת מגבות, בואו כולם נילך לקנות?

אני לא רוצה לרכוש לבד אני רוצה לרכוש בקבוצה ולקבל הנחה בזכות זה שאנחנו קונים כמות, פשוט תארגן את זה שכולם קונים ביחד מזה 3 חברים? כול מי שקונה אמור להצתרף לקבוצה לא?

פשוט תסביר לי מה אתה מנסה לעשות?! נשמע כאילו אתה רוצה לנפח את הכיס של החנות על חשבונינו בלי שום הנחה שנקבל, אני רוצה להזמין אחד לא 4 ולא 10!

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה במקרה הזה נובעת מהתחלקות במחיר השילוח, אחד הדברים שמיקרים את ההזמנות מחו"ל זה המשלוח, ככל שהמדינה שממנה יוצא המשלוח יותר רחוקה והמשקל של החבילה גדול יותר (גם הנפח) כך יעלה מחיר השילוח, במגבת הזאת יחסית גדולה וכבדה, בנוסף זה נשלח מאנגליה, ברגע שאתה מזמין עד 4 מגבות (מעל 4 אתה במדרגה אחרת של מחיר השילוח) מחיר השילוח מתחלק בין כולם אז במקום לשלם 8 שקלים נגיד אתה משלם 2, כך למרות שמחיר המגבת נשאר זהה המחיר הכללי יותר זול.

הערה, צברתי כבר די הרבה מוצרי דיטיילינג את רובם הזמנתי באינטרנט, אחד הדברים שלמדתי (על בשרי ועל בשרם של חברי פורום אחרים) זה שלפעמים עדיף לשלם עוד כמה שקלים ולקבל שירות טוב (עיין ערך ג'ים שופ), לפעמים כדאי להזמין מחנות יקרה יותר (לא מדובר כמובן על פערים של מאות שקלים אלא שקלים בודדים עד 20 שקל נגיד) ולדעת שבמקרה שתצטרך תקבל מענה הולם (מוצר לא הגיע, לא הגיע שלם וכו') וגם הסברים (איך להשתמש במוצר).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה במקרה הזה נובעת מהתחלקות במחיר השילוח, אחד הדברים שמיקרים את ההזמנות מחו"ל זה המשלוח, ככל שהמדינה שממנה יוצא המשלוח יותר רחוקה והמשקל של החבילה גדול יותר (גם הנפח) כך יעלה מחיר השילוח, במגבת הזאת יחסית גדולה וכבדה, בנוסף זה נשלח מאנגליה, ברגע שאתה מזמין עד 4 מגבות (מעל 4 אתה במדרגה אחרת של מחיר השילוח) מחיר השילוח מתחלק בין כולם אז במקום לשלם 8 שקלים נגיד אתה משלם 2, כך למרות שמחיר המגבת נשאר זהה המחיר הכללי יותר זול.

בסדר, זה מובן, אבל איפה העניין של הקבוצה, אנחנו מעניינים בקניה קבוצתית של חלק מחברי הפורום, למה אני צריך להצתרף לקבוצה ולשלם מחיר מלא? איפה ההגיון פה זה הורג אותי!

ובאמת שהייתי קונה אבל בגלל הקטע הזה אני דווקא לא אקנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הפסד שלך, אף אחד לא מכריח אותך לקנות.

ב. ההתארגנות הזאת הייתה ההתארגנות הראשונה פה בפורום, איזה סיבה יש למוכר לתת לך הנחה סתם הוא לא מכיר את הפורום הזה והפורום הזה לא ממש מעניין אותו (מדבור בחנות מהגדולות באנגליה), אבל בעקבות ההתארגנות הזאת ייתכן שבמידה ודמה ייצור איתם קשר שוב ויציין שהוא מגיע מפה עם הגב של כל חברי הפורום הוא כן יצליח להשיג הנחה כלשהי לחברי הפורום בלבד (כאמור מהחנות נאמר לדימה שנשלחה לישראל כמות מכובדת מאוד [100-200 אם אני זוכר נכון] של מגבות), אני מאמין שבפעם הבאה כן נקבל הנחה מיוחדת לחברי הפורום.

נ.ב. אושריקו נעלם, זה אושריקו הבא ?

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, זה מובן, אבל איפה העניין של הקבוצה, אנחנו מעניינים בקניה קבוצתית של חלק מחברי הפורום, למה אני צריך להצתרף לקבוצה ולשלם מחיר מלא? איפה ההגיון פה זה הורג אותי!

אויי לא! בבקשה לא! אל תעשה לנו את זה, שיט אכלנו אותה! :roll: :roll: :?::shock:

חבר, אתה רק מתנגח וקופץ בראש כמו חמור, במקום לקרוא ולהבין כמו בנאדם נורמלי.

ההנחה היחידה פה היא על דמי המשלוח, בא לך תקנה, לא בא לך אל תקנה, אף אחד פה לא בעל חנות ולא מנפח את כיסו כתוצאה אם תקנה או לא, ומבטיח לך שזה שתעשה "דווקא" ולא תקנה, לא יזיז למישהו את קצה הציפורן.

כול שרשור או דיון שאתה משתתף בו אתה רק מתנגח ומתווכח במקום להיות משתתף תורם אתה פשוט מפריע.

rupni - איפה רשום שאושריקו הלך? זהו? נגמרו החפירות על הקורולה האגדית הקדושה?

וכן, מסתמן שיש לנו "אושריקו" חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי זה יוצא בסוף 70 שקל אם קונים בקבוצות של 3?

או שלא הבנתי טוב.

עבור 3 מגבות המחיר יהיה £40.42 = 224.4 ש"ח ( 74.8 ש"ח עבור מגבת פרמיום משובחת) -> כולל שילוח

תקשיב הונדה97

יש לי בעיה עם אנשים שמתנהלים כמוך וחושבים שחייבים להם משהו אבל בעקרון אני מבין את מה שאתה אומר ולמען האמת מרגיש כמוך, אני חושב שכקבוצת רכישה יש לחברי הפורום הזה כח אדיר שאף אחד בכלל לא מבין עד כמה הוא אדיר וזרקתי את זה לאוויר כבר כמה וכמה פעמים בתקווה שאנשים יבינו.

אחרי שאמרתי זאת אני אוסיף ואגיד שאכן אם קונים קנייה גדולה ניתן לקבל הנחה יפה, אפילו קנייה של 30 יחידות הייתה מזכה אותנו בהנחה נחמדה!

אבל היות ומחירי השילוח קופצים לסכומים אסטרונומים כאשר מזמינים מעל ל 4 יחידות כל סיפורי ההנחה לא רלוונטיים, מעבר לזה גם אם היה שילוח הוגן (ואין) עדיין לא היינו מזמינים 100 יחידות (הצחקת אותי) וגם לא 30 יחידות וזה בגלל גוף קטן ומיוחד ששמו מכס ישראל.

תוסיף לסיבה 1 (עלויות השילוח)

ולסיבה 2 (מכס ישראל ומיסים של חברות שילוח בין לאומיות)

את העובדה שאין פה באמת קבוצה הומוגנית אלא בהכרח קבוצה הטרוגנית בה כל אחד דואג לישבנו בלבד ורוצה בטובתו האישית (ובצדק), קבוצה בה אדם אחד מזמין היום והשני רק בעוד חודש, קבוצה בה 30 שמות נרשמו בטופס הזמנות אך לבסוף לא הזמינו, קבוצה בה אני באופן אישי לא הייתי מוכן להזמין עם חלק גדול מהאנשים (למשל איתך), קבוצה בה אנשים קבעו עם אחרים ואז שמו להם ברז ועוד ועוד ועוד.

איך מספקים הנחה לקבוצה כזו? ולמה בכלל אתה חושב שמגיעה לנו הנחה?

סך המגבות שנקנו מישראל נשלחו בערך ב60 חבילות שונות בפרק זמן של כמה חודשים טובים, כ30% מהרוכשים בכלל לא רשומים בפורום הזה (כנראה משוטטים מזדמנים שנהנים מהתכנים שלנו מבלי להיות חבר פורום).

מדי חודש המחסן הזה מוכר אלפי חבילות למדינות ארופה וכאן אנחנו מדברים בסה"כ על 60 חבילות שהתפרסו על כמה חודשים, כמות קטנה מאוד של סחורה.

אני יכול לומר לך בכנות שמנקודת ראייתי זה יהיה בלתי אפשרי להשיג הנחות טובות עבורנו כקבוצה כאשר מדובר בחול. אבל בהחלט אין מה להתייאש וצריך להמשיך לנסות.

לגבי טענתך שאני משלשל לכיסי משהו, אתה ממהר לקפוץ כמו חמור מבלי להכיר אותי. ההתעסקות הזו רק בזבזה את כספי (זמני), בנוסף לא היו חסרות לי מגבות בזמן הרכישה ובהחלט שלא הייתי צריך אחת כזו.

העובדה שבארץ המבחר דל והמחירים לא תחרותיים גרמו לי לפתוח את השרשור הזה, מה גם שידעתי שהיבואנים המקומיים יראו את זה ואני בטוח שהם הרגישו את זה על בשרם ש 200 מגבות הוזמנו מחול ולא דרכם, בנוסף אם מישהו מהם היה רוצה לארגן מחיר טוב עבור חברי הפורום הוא יכל והיה לו מספיק זמן אבל עובדתית זה לא קרה ואנחנו רכשנו את מה שטוב עבורנו במחיר שטוב עבורנו.

במקום לרכוש למשל:

מגבת מיקרופייבר לייבוש Chemical Guys Wooly ב 150 ש"ח לפני משלוח (175 בערך כולל משלוח)

או

מגבת מיקרופייבר לייבוש Meguiar's ב 70 ש"ח ללא משלוח (95 בערך לאחר משלוח)

אנשים רכשו מגבת מעולה במחיר נוח. עוד לא שמעתי מישהו שהתאכזב מהמוצר.

אתה כפרט יחיד לא מעניין אף אחד ומשחקי הדווקא שלך יפגעו רק בך. תנסה ליצור קשר עם החנות ולבקש הנחה עבור 20-30 מגבות ברכישה אחת, אני מאמין שתקבל הנחה.

לאחר מכן תמצא כיצד לשלוח אותה לארץ ושיהיה בהצלחה.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth מצטער אני לא ידעתי שמדובר בחול, חשבתי שאנחנו רוכשים את המוצר מחנות בארץ.

ולכן לא הבנתי את רעיון המשלוח והקניה הקבוצתית. שבעצם אין פה שום קניה קבוצתית אם מדובר בחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

סליחה על ההקפצה אבל הזמנתי מספר מגבות, באמת שלא האמנתי שהמגבת כל כך טובה כמו בביקורות אבל באמת שזאת אחת המגבות הטובות שהחזקתי...

בכל אופן נראה שהזמנתי כמות מגבות גדולה ממה שהייתי צריך. מגבת אחת מספיקה לי לכל הרכב אז מי שחושש להזמין ובכל זאת מעוניין שיפנה אלי בפרטי אין לי עניין ברווח מחיר עלות שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...