Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

מודה אני שייך למחנה א'. לא מתלהב מגנץ. לא מתלהב מהאידיוט הזה לפיד. מ

מילא ה"רק לא ביבי", אבל איך אנשים חושבים שכחול לבן זו מפלגה טובה למשהו מעבר לזה - אני באמת לא יכול להבין.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4622

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

כי זה כמו בארה"ב ובהרבה מקומות בעולם יש קיטוב עצום באוכלוסיה ואנשים מחפשים לעשות דווקא לצד השני. חלק מצביעים דווקא גנץ אז הם מצביעים דווקא ביבי. לא משנה מה הוא יעשה, לא משנה מה הוא יגיד, לא משנה כמה הוא, משפחתו והיועצים שלו יחרבנו על קהל הבוחרים שלהם הם עדיין ילכו להצביע דווקא ביבי בשביל לעשות "דווקא לשמאל".

לפחות בארה"ב ובהרבה מדינות דמוקרטיות יש מגבלה לגבי מספר הקדנציות. בתקווה. מי יודע אם טראמפ יסכים לפנות את הבית הלבן 2024. אבל בישראל המציאות הזאת יצרה gridlock פוליטי ובכנות אני לא רואה איך אנחנו בכלל יוצאים ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יודע אם טראמפ יסכים לפנות את הבית הלבן 2024.

שואלים אותו?

-----------------

משגע אותי קצת הטיעון שלביבי יש ניסיון בלהיות ראש ממשלה, ולגנץ אין.

טכנית זה נכון.

גם האדם היחיד שהיה לו ניסיון בניהול צרפת לפני המהפכה זה המלך. לאף אחד אחר לא היה ניסיון.

גם היחיד שהיה לו ניסיון לניהול ברית המועצות ב 1950 היה סטאלין.

איך זה מדד? זה כול הקטע של שלטון מתחלף ותפקידים פוליטיים - מגיעים ללא ניסיון קודם לתפקיד.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בארה"ב ובהרבה מדינות דמוקרטיות יש מגבלה לגבי מספר הקדנציות. בתקווה. מי יודע אם טראמפ יסכים לפנות את הבית הלבן 2024.

מה? למה שלא יפנה? בינינו? הוא הנשיא הטוב ביותר שהיה להם ב20 שנה האחרונות, הוא סוף סוף עוסק באמריקה ולא בללקק לאירופאים.

הסטטיסטיקה שם ממש לטובתו וזה למה השמאל שם משתגע.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מעדיף אותו על פני כל המטורללים שרצים לנשיאות בצד הדמוקרטי. הבעיה של טראמפ היא היסטוריה ארוכה ומאוד מבוססת של שקרים, הסתה, פילוג וזלזול במוסדות שלטון. אצל אדם כזה אי אפשר לדעת כיצד יראה חילוף שלטון במיוחד אם יפסיד בבחירות 2020.

פשוט הנשמה התאומה של ביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח איוונקה תתמודד בעתיד, ולדעתי בתור אישה יהיה לה את הסיכוי הטוב ביותר בשביל הנשיאה הראשונה של USA.

רק לחשוב את כמות מנהיגי העולם שישמחו לשבת איתה לשיחות ארוכות ב4 עיניים :wink:.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה - במהלך כל התקופה שקדמה לבחירות לא הוספמתי ולו פעם אחת מטעם מפלגה כלשהי, לא בהודעות ולא טלפונית. מהבוקר, רק סמסים מטעם ש"ס מאמללים לי את המכשיר. כל פעם מטלפון אחר, ללא יכולת לדרוש הסרה.

רק אני מתמודד עם התועבה הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא נורא, עוד כמה שעות הכל יגמר, לפחות עד הפעם הבאה.

SMS זה פחות נורא מהודעות מוקלטות של ביבי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוספם על ידי כחול לבן בכמות מסחרית. לא מבין למה, אני רשום ביישוב סמולאני בוגד שמצביע בעיקר לכחול לבן. אם כבר הליכוד צריכים להספים אותי.

גם ביבי התקשר אלי, אותו זיהיתי.

גם גנץ יתקשר אלי, לא הבנתי מי זה בכלל.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי לא מפסיק להיתקשר ולישלוח לי הודעות, כמות הספאם הפעם חצתה את כמות הספאם בשתי הבחירות הקודמות גם יחד.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעמיים הקודמות זה עוד היה סבבה, אבל הפעם איתמר בן גביר פשוט אנס לי את הטלפון.

וגם ביבי שלח הודעה או 2, כחול לבן אפילו לא טרחו.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...