Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

יאללה הימורים :-)

32 כחול לבן

31 ליכוד

14 המשותפת

10 שס

9 ישראל ביתנו

6 ימינה

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4600

• SlowRide

4420

• פינדר

3474

• m3x7r3m3

2926

איך חבר פייסבוק שלי כתב-

היום שבו נהייתי עוכר ישראל...מדינת ישראל ועם ישראל אני שונא אתכם

אז קצת פחות בקיצוניות, אבל אני מבין לחלוטין איך הוא מרגיש.

באופן כללי, הצעה ל 4 השנים הקרובות: להתחיל שיחה עם כל אדם שגר בתל אביב ב "יא אפס", אחוזי ההצבעה שם (מהמספרים שרצים ברשת) מזעזעים.

*אלו מתל אביב שהצביעו יזכו לחנינה מגורל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לחשוב אפילו מה יקרה פה כשתהיה לו ממשלה. החוקים שיעביר כדי למלט את עצמו, הכסף שיעביר לסחטנות פוליטית. בפעם הראשונה אני באמת חרד למה שהולך לקרות פה ולאן שכספי המיסים שלי יגיעו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שתוצאות הסקרים נכונות, המערך הגיע לשפל השפלים בתולדותיו עם שלושה חברי כנסת בלבד, אירוע היסטורי בו מפלגה שהחזיקה בעבר 47 מנדטים קורסת לתוך עצמה. מאז ההפסד של אבי גבאי שטען בלהט שיהיה ראש ממשלה וסיים עם שישה מנדטים, המפלגה הזאת מתדרדרת מרגע לדודלי. בפרפרזה על דבריה של דורין הרטמן, משמח לראות שהציבור הבין שמפלגה שמקדשת את אפסות הפרט וחולשתו, מסירה ממנו אחריות לגורלו הכלכלי ומגלגלת אותה לפתחה של מפלצת בירוקרטית פולשנית - היא מפלגה מסוכנת. מפלגה שמציעה מיסוי יתר, חקיקת יתר, פטרנליזם, "הנדסה חברתית" מגבוה, והכל במעטפת של חמלה ועליונות מוסרית, תביא למעשה לאזרחים מסורסים התלויים תלות כלכלית מוחלטת במדינה, בשריה, בפקידיה ובמנגנוניה. אני מוכרח להודות שהייתי בטוח שרבים בציבור יאמינו לפרופגנדה של "עץ כסף", שמחתי לגלות שהציבור התבגר והבין שהשפע של השנים האחרונות לא הגיע מאיזה קסם – אלא מדרך כלכלית נכונה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוצאות המדגמים אפילו קרובות לתוצאות האמת מדובר בפשיטת רגל מוסרית של החברה הישראלית.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בעד ביבי, ממש לא.

אבל פשיטת רגל מוסרית?

חוץ מזה, אני מסתכל מה הולך בעולם, המצב לא ייחודי לישראל לדעתי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 מנדטים שאומרים לביבי שלא מעניין אותם שהוא מואשם והם רוצים אותו בראשות הממשלה.

מה זה אם לא פשיטת רגל מוסרית?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם גאון. הצליח לגרום לכולם להאמין שנעשה לו עוול ורודפים אותו. מישהו אחר לא היה מצליח. כמו שטראמפ אמר, גם אם אני יורה במישהו ברחוב עדיין יבחרו בי. עכשיו אני באמת מאמין שהוא כנראה ישאר בשלטון 30-40 שנה, כמו השליטים הערבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמח לראות שהציבור הבין שמפלגה שמקדשת את אפסות הפרט וחולשתו, מסירה ממנו אחריות לגורלו הכלכלי ומגלגלת אותה לפתחה של מפלצת בירוקרטית פולשנית - היא מפלגה מסוכנת. מפלגה שמציעה מיסוי יתר, חקיקת יתר, פטרנליזם, "הנדסה חברתית" מגבוה, והכל במעטפת של חמלה ועליונות מוסרית, תביא למעשה לאזרחים מסורסים התלויים תלות כלכלית מוחלטת במדינה, בשריה, בפקידיה ובמנגנוניה. אני מוכרח להודות שהייתי בטוח שרבים בציבור יאמינו לפרופגנדה של "עץ כסף", שמחתי לגלות שהציבור התבגר והבין שהשפע של השנים האחרונות לא הגיע מאיזה קסם – אלא מדרך כלכלית נכונה.

כמובן שהחרדים על 17 המנדטים שלהם, והדתיים עם ה6-7 מנדטים שלהם, מייצגים חופש כלכלי ואישי מוחלט, עם אפס הנדסה חברתית, על טהרת כתביה הקדושים של ראנד. העירוון השבטי שלך מדהים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
60 מנדטים שאומרים לביבי שלא מעניין אותם שהוא מואשם והם רוצים אותו בראשות הממשלה.

מה זה אם לא פשיטת רגל מוסרית?

אתה עומד למשפט על פשע שלא עשית, העונש יכול להיות מוות. אתה יכול לבחור בין 2 עו"ד שייצגו אותך: אחד כריש תותח אבל אומרים עליו שזיכה אנסים ורוצחים ושיחד שופטים והשני חסר ניסיון ותמים, אבל בחיים לא עבר על החוק, לא שותה, לא מעשן ולא משחק סנוקר. במי תבחר?

אני לא אומר שזה באמת המצב, אבל הרבה אנשים בוחרים כאילו זה המצב. אתה באמת יכול לטעון שהם בפשיטת רגל מוסרית?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזובתך, הדברים היחידים שמניעים את הליכוד ושותפיו הטבעים זה דת ושנאה לכל השאר. ביבי סתם טוב בלנצל את זה. זה לא עניין של מוסר. זה בעיקר עלוב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...