Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אתה עומד למשפט על פשע שלא עשית, העונש יכול להיות מוות. אתה יכול לבחור בין 2 עו"ד שייצגו אותך: אחד כריש תותח אבל אומרים עליו שזיכה אנסים ורוצחים ושיחד שופטים והשני חסר ניסיון ותמים, אבל בחיים לא עבר על החוק, לא שותה, לא מעשן ולא משחק סנוקר. במי תבחר?

אני לא אומר שזה באמת המצב, אבל הרבה אנשים בוחרים כאילו זה המצב. אתה באמת יכול לטעון שהם בפשיטת רגל מוסרית?

תשמע, בכל זאת הבן אדם היה רמטכ"ל. וזו, כאילו, לא משרה שמאוישת ע"י פראיירים קלאסיים, תל אביבים שמאלנים טבעונים לפלפים עם משקפים. ואם הוא לא מספיק, אז יש לו עוד שני רמטכ"לים בשלוף.

מצד שני, אני חושב שמה שאמרת מתחבר למשהו טיפה שונה: האישומים נגד ביבי מתחברים להרבה מאוד אנשים לחוסר הכבוד הישראלי הבסיסי כלפי החוק.

לכאורה, למי שלא נכנס לעובי קורה, ביבי לא עשה שום דבר חמור: הוא רק לקח לעצמו כמה סיגרים ושמפניות, פה ושם איזו כתבה אוהדת, וקצת דאג גם לאשתו לאיזו מתנה מדי פעם. זה לא משהו שהרבה מאוד ישראלים לא היו עושים ביומיום, רק תסתכלו מסביב: אלו האנשים שחותכים אותך בפקק כי הם "שכחו" שהם צריכים לפנות ימינה, כמו שהם בדיוק שכחו גם אתמול, שלשום ובכל יום שהם נסעו לעבודה בחמש השנים האחרונות, או אותם אנשים ש"יתארגנו" על חרמוניות ונעליים קלות גם אם הם רק יושבים באפסנאות עם תנור כל היום ויהיה חסר למישהו בקו, או האנשים שיעקפו אותך בקופה בסופר כי "בטח שהם היו שם קודם, הנה הזקנה הסנילית לפניך תגיד לך שכן והם רק הלכו להביא איזה מוצר-שניים-שלוש-מאות שהם שכחו", ועוד אין סוף דוגמאות לאנשים שכל קשר בינם לבין "חוק" מקרי בהחלט. זו פשוט נורמה ישראלית קלאסית של לדפוק את המערכת, וככה בדיוק ביבי מצטייר - הוא דופק את המערכת של האשכנזים המסודרים, הרמטכ"לים, העיתונאים ושאר שמאלנים ויוצא "גבר גבר". קצת קשה בסיטואציה כזו לדבר על "שלטון החוק".

מה שבכל זאת קצת מפתיע זה שאפילו שנתן אשל מדבר בצורה הכי ישירה, בוטה ומגעילה על כל ה"לא אשכנזים", זה לא מזיז כלום. לאן נעלם הכבוד המזרחי המפורסם?

מבחינה מספרית, יש כאן תופעה מוזרה של כמה מנדטים שירדו בצד אחד מהעבודה + מרץ והופיעו להם כבמטה קסמים בליכוד. בהעדר הסברים תלושים כמו משולש ברמודה או זיוף בחירות, ההסבר ההגיוני היחיד לתופעה הזו הוא "סמולנים" שלא טרחו להצביע הפעם. אם זה באמת המצב, זה אפילו יותר עצוב.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4599

• SlowRide

4420

• פינדר

3472

• m3x7r3m3

2926

עד שאין תוצאות אמת עם ספירת 95 אחוז מהקולות, עוד מוקדם לדבר על *משהו*. עם כל הכבוד למדגמים, יכולת הניבוי שלהם עד כמה הייתה די מעליבה.

יש איזה קטע אחר לגמרי שגורם לי לגרד בראש - תמיד מזכירים את "גוש השמאל" בתור איזו מקשה אחת, ובתוך אותו גוש מכלילים משום מה את הרשימה המשותפת. כאילו... סבבה, היא בהחלט פקטור בכל הקשור להצבעות בכנסת, אבל בשום מצב היא לא מצטרפת לשום ממשלה, מי שיצרף אותה יגרום לפחות נכון לרגע כתיבת שורות אלה מינימום למלחמת אחים. בקיצור, זה בכלל לא על הפרק (גם מצד חברי הרשימה עצמה). מה שאני מנסה לומר בתכל'ס הוא שגודל גוש השמאל הריאלי היה בכל המערכות האחרונות, כולל הנוכחית, קטן. קטן מאוד. שיא שלילי היסטורי מאז המטוטלת של 1992 ו-12 המנדטים למר"צ (תיכף יתקנו אותי, אני בטח לא מדייק במספרים/תאריכים).

ולא, ליברמן לא שייך לגוש שמאל בשום יקום שהוא. ימין פרגמטי כזה בסגנון של מפלגות חרדיות...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כחול לבן זה לא בדיוק שמאל קלאסי...

מגוש השמאל הפרגמטי לא נשאר כלום. גם העבודה וגם מרץ מייצגים לכל היותר את כל הזויי המדינה - בין אם סוציאליסטים שמגדלים עצי כסף במטע או שמאלנים שעוסקים בזכויות הפיליפינים שמסרבים לעזוב גם שנים אחרי שתוקף ויזת העבודה שלהם פג. ויש גם את מירב מיכאלי שמלמדת את האקדמיה איך נכון לדבר בעברית.

עצוב, עצוב מאוד.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן קלאסי. לאנשים יש זיכרון קצר,

היו במערך "ניצים" ו"יונים" פעם, עם קשת של דעות מקבילה לגמרי, בעיקר בפן הביטחוני.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאין תוצאות אמת עם ספירת 95 אחוז מהקולות, עוד מוקדם לדבר על *משהו*. עם כל הכבוד למדגמים, יכולת הניבוי שלהם עד כמה הייתה די מעליבה.

יש איזה קטע אחר לגמרי שגורם לי לגרד בראש - תמיד מזכירים את "גוש השמאל" בתור איזו מקשה אחת, ובתוך אותו גוש מכלילים משום מה את הרשימה המשותפת. כאילו... סבבה, היא בהחלט פקטור בכל הקשור להצבעות בכנסת, אבל בשום מצב היא לא מצטרפת לשום ממשלה, מי שיצרף אותה יגרום לפחות נכון לרגע כתיבת שורות אלה מינימום למלחמת אחים. בקיצור, זה בכלל לא על הפרק (גם מצד חברי הרשימה עצמה). מה שאני מנסה לומר בתכל'ס הוא שגודל גוש השמאל הריאלי היה בכל המערכות האחרונות, כולל הנוכחית, קטן. קטן מאוד. שיא שלילי היסטורי מאז המטוטלת של 1992 ו-12 המנדטים למר"צ (תיכף יתקנו אותי, אני בטח לא מדייק במספרים/תאריכים).

ולא, ליברמן לא שייך לגוש שמאל בשום יקום שהוא. ימין פרגמטי כזה בסגנון של מפלגות חרדיות...

לא אתפלא אם בתוצאות אמת הליכוד יסיים עם 40 מנדטים.

מה אני אגיד לך נתן אשל צדק בכל מילה. הגיע הזמן להשלים עם המציאות במדינה הזאת.

זה הכל מגיע ממנטליות ״חיים שלי בזבל אז אני רוצה שגם חיים שלכם היו בזבל״.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות אפשר להיתנחם בזה שבכל עידכון ביבי מאבד 1%.

מעניין מדוע ועדת הבחירות לא רוצה לפרסם את תוצאות האמת למרות שכבר סיימו את הספירה?

ועדת הבחירות: כל הקולות נספרו, נפרסם את התוצאות רק בשעות אחה"צ המאוחרות

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מנסה לומר בתכל'ס הוא שגודל גוש השמאל הריאלי היה בכל המערכות האחרונות, כולל הנוכחית, קטן. קטן מאוד.

אין להם מה להציע יותר, הם עסוקים בריבים פנימיים, לא מצליחים להביא מנהיגים כריזמטיים ובאווירה הפוליטית שקיימת בישראל, אנשים לא רוצים להיות גם מתויגים בתור סמולנים בוגדים.

מה שכן מפתיע אותי, זה שעדיין יש אנשים כמו שוגיפלקס פה, שחושבים שנצחון הימין מסמן איזה נצחון של השוק החופשי על סוציאליזם ו"הנדסה חברתית".

כן, שס, יהדות תורה ובנט הם לא בדיוק חברים באינטרנציונאל הבינלאומי. איך זה יעזור לנו, כשהם יבטלו את האוטובוסים בשבת בת"א או יעבירו עוד חוק שיצמצם את הפעילות המסחרית כאן בשבתות - אני באמת לא מבין.

...

אז בשעות הקרובות נראה שוב את המפה שתלמד אותנו שוב את מה שאנחנו כבר יודעים. חוץ משפה, היסטוריה משותפת כלשהי ופחד מהשמדה, המשותף לחיים כאן הולך ומצטמצם ממערכת בחירות למערכת בחירות. זה אולי לא כזה שונה ממה שקורה גם בארה"ב ומקומות אחרים, אבל פה אין לנו את הזכות לאפשר את זה לעצמנו.

לצערי, זה לא מעניין אף אחד. לא את הימין, לא את כחול לבן ובטח בטח בטח שלא את הדתיים או חרדים, שמימלא מחכים למשיח.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה לטעמי אחרת. אין הבדל מעשי כרגע בין שמאל לימין כי אני חושב שרוב העם מבין שכרגע באמת אין שום פרטנר בצד השני וגם אם כן אין לו באמת שליטה על העם שלו (תכלס' אם החמאס רוצה הוא יכול לשחזר את ההצלחה דיי מהר ביו"ש כמו בעזה). לכך חלק החלק מהשמאל שלא מניח לנושא המדיני מתוייג כהזוי במקרה הטוב. והחלק המרכזי צריך להתפתל עם נוסחאות של עוד 50 שנה נדבר.... לא משכנע.

אגב מפלגות חרדיות (אני חרדי שמבין דבר או שניים באידיאולוגיה החרדית) הן לא באמת ימניות. לצורך הדוגמא הרבה עובדיה זצ"ל היה בדעה ששטחים תמורת שלום א-מ-ת זה נוסחא חיובית. יהדות התורה אפילו יותר "שמאלנית" במובן הזה. החיבור שלהם עם הימין הוא בגלל הקרבה המסורתית והיחס לדת שבימין נוח יותר. מצעי מפלגות השמאל כולל כחול לבן (באדיבות לפיד שדאג לשרוף את הגשר סופית עם החרדים) נוגדות אקטיבית את כל מה שחשוב לציבור החרדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף שבסיבוב הבא באוקטובר בע"ה כחול לבן תיתפרק ואז יהיה לנו יותר סיכוי להחליף את ביבי.

כל האיחודים האלה רק פוגעים במטרה, המרוויחים העיקריים מכל הסבבים הללו הם מצביעי הרשימה המשותפת.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יחליף את ביבי כי יש כל כך הרבה אנשים במדינה הזאת עם תסביך נחיתות ששום דבר לא ירפא אותם.

תל אביב שורצת הייטקיסטים שיושבים על 5 ספרות + קרן השתלמות + מניות - כחול לבן מובילה

דימונה אנשים חיים בבניין רכבת פח זבל בלי עבודה ועתיד - ליכוד מובילה בפער עצום

עזוב זה כבר מזמן לא מי באמת יותר טוב למדינה אלא לעשות "דווקא לאליטות במרכז".

אף אחד לא ימכור לי סיפורים "חיים שלהם טובים אז הם מצביעים ביבי". סורי, אבל חיים שלהם לא טובים.

לפני חצי שנה נסעתי למרפאת מטיילים באשקלון כי הצלחתי להשיג שם תור ובחיי הייתי צריך לבקש חיסון גם נגד אשקלון. כמו שהעיר הייתה פח זבל לפני 20 שנה ככה היא נשארה פח זבל ב-2020. כבישים ישנים ללא עמודי תאורה, חצי עיר חשוכה, ערסים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזרחי אז מותר לי להגיד את מה שאני אומר, כמו שלאדם שחור מותר לקרוא לחבר שלו ״מיי ניגר״.

יש בארץ ציבור שלם של מזרחים בלי יכולת חשיבה, כאלה שיצביעו מחל גם עם פתק מחל בכבודו ובעצמו ישלשל עליהם בכלפי. זה לא עניין של שמאל וימין זה עניין של טמטום. הם בטוחים שהפתק של מחל נתן להם משהו שהפתקים האחרים לא נתנו.

הם חוטפים טילים כבר 15 שנה? מחל

הם חיים בעיירות פיתוח מפגרות בלי עבודה? מחל

הפתק של מחל אומר להם ללכת לשטוף כלים בתא? מחל

הפתק של מחל קורא להם עדר שמשולהב ע״י בהמה מזרחית? מחל

הפתק של מחל מכנה את עצמו אירופאים עדינים? מחל

חבורה של דבילים.

לגבי שס/ימינה/יהדות התורה, מה שקורה הוא דבר פשוט מאוד. כשאתה מפלגה סקטוריאלית אתה צריך לסחוט כמה שיותר. מה יותר קל מלסחוט ראש ממשלה חסר מצפון, חסר בושה ושתלויים נגדו כתבתי אישום? הוא לא רק תלוי בהם פוליטית אלה גם אישית ולכן הם לא עוזבים את הלימון הזה בשום מחיר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...