Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, falou כתב:

אני לא הסקתי כלום. אתה אמרת שברק חזה את ה-״צונאמי המדיני״

אני אגיד יותר מזה, לא קיים שום צונאמי מדיני אלא רק בדמיון של פינדר ודומיו.

ממשל ביידן backpedalling מהאמברגו נשק במהירות של סוניק הקיפוד, פתאום אחרי ה-backlash המסיבי מתוך מפלגתם שלהם אז ביידן "לא החליט סופית", הדו"ח האמריקאי קובע שישראל השתמשה בנשק באופן שתואם את החוק הבינלאומי, ויש את הראיון הזה עם ג'יימס קאמרון, שר החוץ הבריטי: https://www.three.fm/news/uk-news/israeli-arms-embargo-not-wise-with-us-and-uk-in-totally-different-situation-says-cameron/#:~:text=Toggle Menu-,Israeli arms embargo 'not wise' - with US and UK,totally different situation'%2C says Cameron&text=An Israeli arms embargo is,the foreign secretary has said.

וכל זה בשיא המתקפה על רפיח!

אני בטוח שפינדר מאוכזב עמוקות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4759

• SlowRide

4574

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 2 דקות, MostlyWicked כתב:

אני בטוח שפינדר מאוכזב עמוקות

ברור. אני מאלו שרוצים שהבית שלהם ישרף, כדי להיפטר מהנמלים.

מעביר אותך להשתק.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים לא ראיתי אף אחד מהמחנה של הבנגבירים, ירודי הרמה, תומכי רצח העם, הימניים הפאשיסטים, משתיק מישהו.

אולי אפשר לקחת את דרך ההתמודדות הזו כמיקרוקוסמוס לדרך התמודדות בקשר לקונפליקט.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של ניצול זמן וקשב.

אם בן אדם חושב שאני שמח כשהמדינה שלי שוקעת בחרא, אין לי סיכוי לקיים איתו דיון קונסטרוקטיבי וגם אין לי עניין בשאר הגיגיו.

• אהבתי 1

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, EliC25 כתב:

בנתיים לא ראיתי אף אחד מהמחנה של הבנגבירים, ירודי הרמה, תומכי רצח העם, הימניים הפאשיסטים, משתיק מישהו.

אולי אפשר לקחת את דרך ההתמודדות הזו כמיקרוקוסמוס לדרך התמודדות בקשר לקונפליקט.

ניסיתי להשתמש בטוויטר לכמה חודשים. הפסקתי כי זה רעיל ברמה שאני לא רוצה לספוג. מודה, הייתי פחות נחמד ממה שאני פה. נחסמתי עי כמעט 100 אחוז מהמשיחיים שהתווכחתי איתם. כולל גיבורי ליברליזם כמו גרשוני (ישמצב שנחסמתי עי כל המשפחה), רוטמן ושותפיו למשרד, האינטלקטואלים מקהלת ועוד.

לפעמים זה כיף ונחמד להיות עוקצני בויכוח אנונימי, בו כל אחד הוא גאון, מומחה בכל תחום אפשרי וכו. אני מבין את זה. כולם חוטאים בזה. אבל אני בהחלט חוסם פה, כי אין ערך לדיון עם אנשים שכל מה שמישהו שלא מסכים איתם אומר הוא "קשקוש מופרך", וגם אין איך להתמודד עם זה. וגם אין סיבה. אז ההוא חושב שאני צאיך לאכול מרק, והזה חושב שכל מי שלא שותף לדיעה שלו אחד לאחד מטומטם. בסדר. שורדים.

(כמובן שאפשר לדבר על הקורלציה בים דעות להתנהגות גסה.אבל ניחא(

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטוויטר חסמתי איזה 2000 אנשים כי שם אין מודרציה ואני רוצה להנות מהאפליקציה, לא להתעצבן בגללה.

פה לעומת זאת לא מצאתי סיבה לחסום אף אחד מ2008. מי שמדבר לא יפה מוחקים לו את ההודעות. מעבר לזה, לא צריך להסכים על הכל.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, EliC25 כתב:

רבין?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

עניין של ניצול זמן וקשב.

אם בן אדם חושב שאני שמח כשהמדינה שלי שוקעת בחרא, אין לי סיכוי לקיים איתו דיון קונסטרוקטיבי וגם אין לי עניין בשאר הגיגיו.

נו באמת

כולנו יודעים שהדיונים האלו די חסרי טעם, הרי אתה לא תשכנע אותי שכדאי לתת לפלסטינים מדינה ואני לא אשכנע אותך ההפך ככל הנראה.

המציאות חזקה יותר מכל דיון שנקיים, ואם היא לא שינתה למישהו את הדעה ב7 באוקטובר, שום דיון לא ישנה את זה.

אנחנו מתווכחים לשם הויכוח.

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

רבין?

1-0, יפה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, EliC25 כתב:

כולנו יודעים שהדיונים האלו די חסרי טעם, הרי אתה לא תשכנע אותי שכדאי לתת לפלסטינים מדינה ואני לא אשכנע אותך ההפך ככל הנראה.

נכון, אבל אני מניח שאני ואתה רוצים שיהיה טוב בישראל, ומתווכחים על מה זה ״טוב״ ואיך מגיעים אליו. פה מדובר במישהו שהחליט שאני מאוכזב כי לדעתו הוא הוכיח לי שהמצב של ישראל יותר טוב ממה שחשבתי.

אני לא חוסם הרבה (יש לי כרגע 3 יוזרים ברשימה).

אולי אני קצת עצבני היום מבד״כ, בגלל יום הזכרון וכל מה שהוא מעלה השנה, אז אני יותר מהיר בלהשתיק.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"טוב" הזה זה הפיל שבחדר. לאחד זה דרך לפשרה/פתרון/הסדרה ולאחר זה הנצחת המצב הקיים...הפיכה / רפורמה משפטית וכ"ו..בשטח נלחמים יחד מרוב המגזרים אבל נראה שחלק / רוב הפוליטיקאים בשלהם...קשה מאוד לראות את הטוב הזה לצערי...ממש מקווה להתבדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, samg כתב:

ה"טוב" הזה זה הפיל שבחדר. לאחד זה דרך לפשרה/פתרון/הסדרה ולאחר זה הנצחת המצב הקיים...הפיכה / רפורמה משפטית וכ"ו..בשטח נלחמים יחד מרוב המגזרים אבל נראה שחלק / רוב הפוליטיקאים בשלהם...קשה מאוד לראות את הטוב הזה לצערי...ממש מקווה להתבדות.

זה הדרך לטוב. כולנו הרי רוצים לחיות פה בשקט, בביטחון ובשלום. לא חושה שיש אדם אחד שרוצה לחיות במלחמה ובחוסר ביטחון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

זה הדרך לטוב. כולנו הרי רוצים לחיות פה בשקט, בביטחון ובשלום. לא חושה שיש אדם אחד שרוצה לחיות במלחמה ובחוסר ביטחון.

לפי ההתנהלות לפני ואחרי ה7.10 אני לא כלכך בטוח. יש רצון לייצר עובדות בשטח שינציחו מצב שיהיה אח"כ קשה עד בלתי אפשרי לשנות או להגיע לאותו שקט וכ"ו.

כי שקט וכ"ו לא היה פה ואם כן זה היה שקט מדומה שבמהלכו הייתה התחמשות מסיבית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

כולם רוצים לחיות בשלום ובביטחון, אבל יש פוליטיקאים שיצרו מצב של מחסור בביטחון כדי למכור לנו ביטחון ואנשים מאמינים להם. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

בטוויטר חסמתי איזה 2000 אנשים כי שם אין מודרציה ואני רוצה להנות מהאפליקציה, לא להתעצבן בגללה.

פה לעומת זאת לא מצאתי סיבה לחסום אף אחד מ2008. מי שמדבר לא יפה מוחקים לו את ההודעות. מעבר לזה, לא צריך להסכים על הכל.

לא חושב שמישהו חוסם בגלל אי הסכמה. חוסמים בגלל סגנון. לי אישית אין עניין בדיונים עם אנשים שכמעט כל ויכוח איתם הולך לכיוון של ״אתה לא יודע כלום״ או ״הטענות שלך מגוחכות״ וכו׳. למרות שכולנו יודעים שאני חלש אופי ונגרר למלא כאלו.

חסמתי עד היום פחות מעשרה אנשים. את רוב החסימות אני מסיר אחרי זמן מה. ולפעמים מגלה שצדקתי כשחסמתי :)

• אהבתי 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...