Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, yd b-4 כתב:

הנה יש לנו דוגמה בלייב- לבנון! מדינה ריבונית ללא שום קשר עקיף או ישיר אלינו. אנו מותקפים כבר 8 חודשים עם פינוי מאסיבי של אוכלוסיה אזרחית.

מי שלא העז לתקוף כמו שצריך את חמאס כשהיה קטן וחלש יותר במשך 15 שנה והעדיף להעביר לו כסף תמורת שקט גם לא יעיז ליזום תקיפה של לבנון אפילו אם כל הצפון ישרף. הוא יגרר לזה בעל כורחו ומעמדה נחותה יותר רק אחרי שכמה אלפים ירצחו כמו שכבר ראינו.

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

גנץ לא ''נופל בזה''. הוא עושה את זה במודע כי הוא באמת מאמין שזה יעזור (בגלל זה אמרתי, נכנס תחת האלונקה). או לפחות ככה נראה לי.

הכוונה טובה, כול פעם, פשוט המציאות מכתיבה חוקים אחרים לפורמט.

וברור שהוא יעשה את זה עוד פעם.

עריכה אחרונה על ידי David32
  • אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקורה בלבנון יכול להתרחש רק עם ממשלה ימנית ימנית ימנית מלאה מלאה מלאה, אפשר רק לדמיין את המטעמים שביבי היה עושה אם מישהו אחר היה בשלטון. ההבדל הוא שכולנו היינו קוראים להם אפסים אם היו נותנים לחיזבאללה לעשות בצפון מטווח פתוח, בזמן שכשביבי עושה את זה הביביסטים קצת בשושו, בטח יש לאדם עם האייקו הגבוה בעולם איזושהי סיבה סופר מתוחכמת לתת להם להבעיר את הזירה! ואם לא, אז זו בכלל אשמת הממשלה הקודמת, אהוד ברק - ורבין, כמובן... אם היו את הנשקים מאלטלנה כל זה לא היה קורה! 

בזיון שאין כדוגמתו, לבנון אמורה להיות במצב לג בעומר, במקום זה תוקעים כותרת מפוצצת בטמקא שהרגו איזה גנרל. מעניין את התחת! 

חרפה מוחלטת. 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

אז כל מי שלא היה מוכן למכור את תפיסת עולמו כדי שביבי יהיה ראש ממשלה אזם בנזק שביבי וממשלתו הביאו עלינו?

אם תפיסת העולם שלו היא "תישרף המדינה העיקר לא ביבי" ובסוף קיבלו מדינה חצי שרופה וגם ביבי אז מה בעצם הם השיגו?

אי אפשר להשפיע מהאופוזיציה כפי שנראה, קואליציה ציונית רחבה בסבירות גבוהה יותר הייתה מייצרת פה דברים טובים עבורי ועבורך מאחת שמורכבת מחרדים ומתנחלים מהסוג הקיצוני.

אז כן, הם דפקו אותי אותך כמו ביבי פחות או יותר.

תנו לו להיות ראש ממשלה,תפסחקו עם ההתעסקות הבלתי פוסקת עםהחקירות ותקדמו רפורמות ומהלכים לטובת כולם.

חצי עשור של משחקי למי יש גדול יותר לא בדיוק הפכו פה אף אחד לגיבור פוליטי מקומי והפגיעה במעמד העובד והמשרת רק הלכה וגדלה...

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • רעיון גרוע 3

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

נתניהו נוכל, רימה כל שותף פוליטי, ומתחזק חבורת מלחכי פנכה שהיכולת היחידה שלהם היא ללקק לו. ואת כוחו הוא בונה על אנשים כמוך שלא מסוגלים להתנתק מהבריטון המופלא ולשמוע ולראותֶאת הנזקים שהוא גורם.

מצויין, תן לו את השלטון ותשפיע איפה שאתה יכול.

אם גנץ לפיד וליברמן היו בונים עם הליכוד ממשלה רחבה הם היו שרים במשרדים כמו בריאות,בט"פ,שיכון ודברים אולי היו זזים בכיוון חיובי.

בנט היה שר בטחון עם פחות.

לפני 1 דקה, David32 כתב:

אז אתה מציע בעצם משהו סטייל הדיקטטורה הרוסית?

המטוסים של בואינג מתפרקים כי מחלקות טכניות שם עושות פאדיחות ולא כי המנכל לא בא לבדוק אם הברגים סגורים.

כשדברים דופקים כמו שצריך הראש יכול לשמור על שקט תעשייתי בלי לקחת יותר מידי סיכונים.

והוא גם ככה לא לוקח יותר מידי החלטות, אז בעצם הוא דיי נתון לפעולות השרים תחתיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

מה שקורה בלבנון יכול להתרחש רק עם ממשלה ימנית ימנית ימנית מלאה מלאה מלאה, אפשר רק לדמיין את המטעמים שביבי היה עושה אם מישהו אחר היה בשלטון. ההבדל הוא שכולנו היינו קוראים להם אפסים אם היו נותנים לחיזבאללה לעשות בצפון מטווח פתוח, בזמן שכשביבי עושה את זה הביביסטים קצת בשושו, בטח יש לאדם עם האייקו הגבוה בעולם איזושהי סיבה סופר מתוחכמת לתת להם להבעיר את הזירה! ואם לא, אז זו בכלל אשמת הממשלה הקודמת, אהוד ברק - ורבין, כמובן... אם היו את הנשקים מאלטלנה כל זה לא היה קורה! 

בזיון שאין כדוגמתו, לבנון אמורה להיות במצב לג בעומר, במקום זה תוקעים כותרת מפוצצת בטמקא שהרגו איזה גנרל. מעניין את התחת! 

חרפה מוחלטת. 

משהו לא מסתדר לי עם העמדה שלך. מצד אחד אתה דואג להדהד את זה שישראל תלויה לחלוטין האמריקאים ואי לכך כדאי שתציית לרמיזות/דרישות של דוד סם. כי אם לא הבעיטה תשאיר סימן כואב.....

(לגמרי מסכים איתך בנקודה הזאת נרצה או לא אנחנו תלויים בהם טוטאלית כרגע)

מצד שני לדעתך לבנון צריכה להיות כמדורת לג בעומר

אבל ביידן אמר דונט ושר ההגנה מזכיר את זה ממש היום למי שחשב לשכוח.....

לפני שעתיים, oryo כתב:

.כמובן שאפשר לטעון, וכמובן שאפשר לא להסכים. אם וכש לפלסטינים יהיה מה להפסיד, והם יבחרו להפסיד אותו, אז על השיט שיעשו נייצר שטח אש חדש והפעם בשאיפה נעשה למדינה הפלסטינית הצעירה את מה שלא השכלנו לעשות ב48. צה״ל יותר חזק, הוא יישאר יותר חזק, ואם בתור מדינה ריבונית הם בוחרים לנסות להשתלט/לתקוף מדינה ריבונית חזקה יותר בכמה סדרי גודל, אז התוצאה אמורה להיות ידועה מראש.

ברצינות אני שואל מה תוכל לעשות אז שלא תוכל עכשיו.

גם כעת שכל העולם המערבי מכיר בכך שחמאס הוא דיקטטורה טרוריסטית הולכים וגוברים הקולות שאל לה לישראל לשנות סדרי שלטון לפלשתינים.

אז כשהם יהיו מדינה ריבונית עם שלטון לגיטימי נראה לך שמישהו יאשר לנו "לכבוש" אותם? הרי תמיד הם יוכלו להסתתר מאחרי ארגוני טרור קיצוניים....

ונניח והתעלמתמ וכבשת ה-כ-ל (אם את עזה לנקות יקח שנים עם המצור אפשר לנחש מה יהיה המחיר של טיהור כל המדינה הפלסטינית אבל נזרום)

מה אתה עושה עם אוכלוסיה עויינת של 2 מיליון איש? לגרש אותם אסור אז מה כן?

חזרנו לנקודת ההתחלה במינוס. א ובקיצור יש יותר מדאי סיכויים לכשל מאשר להצלחה.

וכישלון יעלה לנו בהרבה דם. ותשכח מכך שבנות הרית שלנו יהיו שותפות למהלך של כבישה המדינה הצעירה.

מן הסתם מצבנו יהיה בכי רע.

או בקיצור עדיף גרוע מגרוע מאוד.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Potato כתב:

אם תפיסת העולם שלו היא "תישרף המדינה העיקר לא ביבי" ובסוף קיבלו מדינה חצי שרופה וגם ביבי אז מה בעצם הם השיגו?

אי אפשר להשפיע מהאופוזיציה כפי שנראה, קואליציה ציונית רחבה בסבירות גבוהה יותר הייתה מייצרת פה דברים טובים עבורי ועבורך מאחת שמורכבת מחרדים ומתנחלים מהסוג הקיצוני.

אז כן, הם דפקו אותי אותך כמו ביבי פחות או יותר.

תנו לו להיות ראש ממשלה,תפסחקו עם ההתעסקות הבלתי פוסקת עםהחקירות ותקדמו רפורמות ומהלכים לטובת כולם.

חצי עשור של משחקי למי יש גדול יותר לא בדיוק הפכו פה אף אחד לגיבור פוליטי מקומי והפגיעה במעמד העובד והמשרת רק הלכה וגדלה...

לפי מה שאתה אומר לא צריך אופוזיציה.

תסלח לי אבל זו שטות גמורה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Potato כתב:

חצי עשור של משחקי למי יש גדול יותר לא בדיוק הפכו פה אף אחד לגיבור פוליטי מקומי והפגיעה במעמד העובד והמשרת רק הלכה וגדלה..

אז מה אתה אומר בעצם? להפוך את ישראל לדיקטטורה כי ביבי הורס כל דבר טוב כדי שלא יורידו מהשלטון?

שכל אלה שהוא הכשיל ותקע להם סכין בגב ישבו איתו ויהיו יסמנים ואחרי שיסיימו להיות יסמנים יחכו לדקירה מהסכין?

ככה מנהלים מדינה? לפי הגחמות והפרנואיות של ביבי ושרה?

גם ככה המצב הוא לא מצב של מדינה מתוקנת אז לתת גז ולתת להם את המפתחות ולחכות שילד ז' יחליף את ביבי?.

אלה באמת החיים שאתה רוצה פה? 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, oryo כתב:

זה לא מה שעלה, מילולית, מדבריך לפני כן. זו הסיבה שגם ציטטתי.

נהפוכו.

בדוגמאות שנתת אין לנו שליטה בשטח, לשטח פשוט אין אינטרס או יכולת לפגוע בנו כמו מהשטחים. אבל זה יכול להתהפך מחר, כי משטרים דיקטטורים אינם מבטיחים המשכיות.

לפני 7 שעות, oryo כתב:

אם הדיון אינו על האם ישנה שליטה (מזכיר לך שיש רבים בישראל שסבורים שזה בכלל לא המצב), אלא על האם לגיטימי לשלוט בהם לנצח

לגיטימיות היא מרכיב מרכזי בדיון, אבל הלגיטימיות נגזרת גם ממה סביר (או אתה חושב שסביר) שייקרה אם לא תעשה משהו. כל רעיון ההגנה העצמית, גם בדין הפלילי, מבוסס על זה.

לפני 7 שעות, oryo כתב:

אני חושב ש, אסטרטגית, זה נכון יותר עבור ישראל להתמודד מול הפלסטינים כישות ריבונית עצמאית, מאשר כישות ריבונית-בחעאווה תחת שלטון צבאי ישראלי

למה אתה חושב כזה דבר, אם הניסיון המעשי הביא אותנו לאוטובוסים מתפוצצים, אינתיפאדה שנייה, שביעי באוקטובר וכו׳.

אם יש משהו שהמלחמה הנוכחית מוכיחה היא שהצד השני, אם לצטט את ״הנסיך הירוק״ עובד במונחים של כבוד/בושה, ומבחינתו הוא מעדיף לחיות בזבל ולמות כמו זבובים מאשר להגיע לפשרה.

פשרה זה קונספט מערבי.

הייתה תרבות אחרת שפשרה בעיניה הייתה חוסר כבוד מוחלט, יפן הקיסרית, שהפכה ליפן הקולינאליסטית, אחת התרבויות האכזריות בעת החדשה, אם לא האכזרית בהן (ואם מישהו חושב שהסינים שכחו ולא מחכים לסגור חשבון, אני מציע לו ללמוד את הנושא, אבל זה עניין אחר). כולנו יודעים איך זה נגמר.

אבל ליפנים היו גם איכויות אחרות, שלפלסטינים, ובטח לעזתים (תרבות הקבצנים הגדולה בעולם) - אין. אין להם כלום, לא מחנכים אותם לכלום מלבד המאבק. זו תכליתם. אין פשרה עם זה.

לכן אני לא מבין מה בהתנהלות הפלסטינית או בתרבות הפלסטינית מביא אותך למסקנה שהם בכלל רוצים ומוכנים לכזה הסדר, שכמוהו הונחו על השולחן יותר מפעם אחת, ונדחו ע״י הצד השני.  הרעיון שהסדר כזה ישים היה בבסיס של הסכם אוסלו, וראינו לאן זה הלך. ברגע שהלכנו לכיוון של הסדר, הצד השני הלך לכיוון של לפוצץ אוטובוסים ואינתיפאדה חמושה, תוך כלום זמן.

נסיגה חד צדדית, גם עשינו.

גם לא עבד לנו מי יודע כמה.

הדבר שעבד הכי טוב עד עכשיו זו הרשות, שהיא סוגשל ארגון פשע שמשתף פעולה חלקית עם המשטרה (אנחנו), תמורת חסינות.

עכשיו, אתה יכול תמיד לטעון שלא ויתרנו מספיק, אבל צריך להיות פנטזיונר בשביל לקחת סיכון כזה אחרי ה-7 באוקטובר.

• אהבתי 8

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Potato כתב:

המטוסים של בואינג מתפרקים כי מחלקות טכניות שם עושות פאדיחות ולא כי המנכל לא בא לבדוק אם הברגים סגורים.

אני יודע שלעמת ביביסט עם עובדות זה לטחון מים, אבל זה היה קל מדי.

IMG_9080.jpeg

• אהבתי 3
  • מצחיק 4

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, פינדר כתב:

אני יודע שלעמת ביביסט עם עובדות זה לטחון מים, אבל זה היה קל מדי.

IMG_9080.jpeg

לא ביביסט ולא גנציסט.

רשמתי כמה פעמים שלא הצבעתי לאף אחד.

הנקודה הייתה לא אם המנכל שם עוזב את תפקידו אלא שאם המערכת מתחת עובדת המנכל צריך לא להרוס.

אבל למה שתקרא בכלל ותתייחס רק למה שלא רלוונטי, זה אתה בעצם לא יודע למה ציפיתי...

גם אני וגם אתה מסכימים שהוא לא צריך להיות שם, אבל עובדתית הוא שם.

איך עושים מהלימון לימונדה ולא נשארים עם לימונים רקובים על השיש?

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

לפי מה שאתה אומר לא צריך אופוזיציה.

תסלח לי אבל זו שטות גמורה.

האופוזיציה חסרת תועלת לחלוטין, אז כן.

אם אתה עומד מחוץ לעסק אומרים לך עובדתית יש מנכל שאתה לא אוהב, תעדיף לעמוד מחוץ לעסק עם שלט שאף אחד לא ישים עליך או להכנס פנימה ולעשות דברים(נותנים לך את האפשרות)?

והפגנות לא עוזרות,אז לא הייתי קורא להן לעשות משהו.

התוצאה שלהם היא לקטלג את הצד השני כבוגדים ולעשות עוד יותר נזק כי "אנחנו נראה לסמולנים האלה".

לפני 53 דקות, asix כתב:

אז מה אתה אומר בעצם? להפוך את ישראל לדיקטטורה כי ביבי הורס כל דבר טוב כדי שלא יורידו מהשלטון?

שכל אלה שהוא הכשיל ותקע להם סכין בגב ישבו איתו ויהיו יסמנים ואחרי שיסיימו להיות יסמנים יחכו לדקירה מהסכין?

ככה מנהלים מדינה? לפי הגחמות והפרנואיות של ביבי ושרה?

גם ככה המצב הוא לא מצב של מדינה מתוקנת אז לתת גז ולתת להם את המפתחות ולחכות שילד ז' יחליף את ביבי?.

אלה באמת החיים שאתה רוצה פה? 

תקרא לזה "העולם הורוד של ברבי" מצידי.

עובדתית השיטה הזו של להגיד "אנחנו לא נשב עם ביבי" נכשלה לאורך הזמן.

נהיה לך פה יותר טוב ב5 שנים האחרונות(גם בלי המלחמה הזו)? לי לא.

אז שישנו דיסקט ויעשו משהו מועיל לטובת הציבור.

נאומים במליאה שאף אחד לא שומע זה מה זה מרגש, חבל שאין לזה השפעה על מחירי הטונה בקרפור.

לא בעד ביבי כי הוא גרוע, ולא בעד גנץ כי הוא איש צבא ולא בעד לפיד כי הוא לא בא לי בטוב, על חרדים,מתנחלים,קומוניסטים בכלל אין לי מה להגיד.

אני רוצה שאנשים שמקבלים משכורת יעשו טוב לציבור שמממן להם אותה במקום להתעסק בעקרונות ואידאלים.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Potato כתב:

אם אתה עומד מחוץ לעסק אומרים לך עובדתית יש מנכל שאתה לא אוהב, תעדיף לעמוד מחוץ לעסק עם שלט שאף אחד לא ישים עליך או להכנס פנימה ולעשות דברים(נותנים לך את האפשרות)?

האנלוגיה שלך לעסק היא לא מוצלחת.

אם אני עובד בחברה שאני משוכנע שהמנכל מוביל אותה לתהום ואין סיכוי להחליף אותו, אני מתחיל לשלוח קורות חיים לחברות אחרות. וזה בדיוק מה שאנשים פה עושים. הופכים עולמות בשביל להשיג דרכון זר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...