Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 56 דקות, יובל .מ. כתב:

ביבי לא יוותר על הגוש שלו כי זה הבסיס שלו לכל מה שהוא רוצה, והגוש שלו לא יוותר על התפקידים הבאמת חשובים (גפני בכספים, ליצמן בזמנו בבריאות ע"ע טיפולי שיניים לילדים, גולדנקקקפקפקפפקקוף בשיכון למרות שהוא לא מכיר שיש משבר נדל"ן כי יש לו 5 דירות, דרעי במשרד הפנים עם היד על הגיורים, אנשי ש"ס בכללי במשרד הדתות ועוד).

הבייס שלו מאפשר לו להיות ראש ממשלה, תחליף את הבייס תשאיר אותו ראש ממשלה.

אני נוטה להאמין שביבי קרוב יותר בהשקפותיו אלי ואליך מאשר לבן גביר ויש לו יותר במשותף עם הנציגים שלנו בכנסת.

לפני 56 דקות, יובל .מ. כתב:

את הנציגים שלנו מעניין לטוס לועדות אקלים בעולם או להצטלם עם נשיא צרפת בשביל להעלות על זה פוסט אוננות עצמית בפייסבוק.

כי אין להם שום דבר מועיל לעשות באופוזיציה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4945

• SlowRide

4827

• פינדר

3858

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, Potato כתב:

כשלא תהיה בטוח אם יש יעלו לך את השכירות ב700 שקל או לא

תשכור אצלי. מקסימום אחרי שנתיים. אני מעלה בדרך כלל ב 100 שקל. אם לא תיהיה אינפלציה 10%.

אני משכיר לדייר מתחת למחיר השוק. אחשב מחדש אתו חוזה. לא מעלה לו בשקל. אפילו שאמר שהוא רוצה. עוד שנה לגור. נותן אופציה לשנה.

גם ההורים שלי היו משכירים. והעלו בדרך כלל 200 שקל.

מעדיף לקחת מעט. ושוכרים טובים. אני לא ממונף. 

• אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

אין בישראל ערים מחוץ לגוש דן, אולי קצת חיפה.

כל שאר המקומות הם בגדר פתרונות איפסון למשפחות.

פתרונות אפסון על עבודה וכל השירותים רק שהם לא בתל אביב.

מה חסר בבאר שבע למשל?

Just now, yor2 כתב:

תשכור אצלי. מקסימום אחרי שנתיים. אני מעלה בדרך כלל ב 100 שקל. אם לא תיהיה אינפלציה 10%.

אני משכיר לדייר מתחת למחיר השוק. אחשב מחדש אתו חוזה. לא מעלה לו בשקל. אפילו שאמר שהוא רוצה. עוד שנה לגור. נותן אופציה לשנה.

גם ההורים שלי היו משכירים. והעלו בדרך כלל 200 שקל.

מעדיף לקחת מעט. ושוכרים טובים. אני לא ממונף. 

אתה לא המשכיר הטיפוסי.

הרוב או ממונפים עד מעל לאוזניים או ששוכרים דירת מגורים לעצמם כנגד השכירות שהם גובים.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

פתרונות אפסון על עבודה וכל השירותים רק שהם לא בתל אביב.

מה חסר בבאר שבע למשל?

חסר, יש סיבה שכל מי שסיים ללמוד שם עף ממנה בסוף המבחן האחרון.

ואנשים לא יוצאים מהמרכז עד שאין להם ילד והם צריכים עזרה מההורים אז עוברים קרוב אליהם.

במרכז יש חיים לצעירים, מקומות בילוי-פנאי-תרבות, אפשרוית תעסוקה מגוונות יותר.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Potato כתב:

חסר, יש סיבה שכל מי שסיים ללמוד שם עף ממנה בסוף המבחן האחרון.

ואנשים לא יוצאים מהמרכז עד שאין להם ילד והם צריכים עזרה מההורים אז עוברים קרוב אליהם.

במרכז יש חיים לצעירים, מקומות בילוי-פנאי-תרבות, אפשרוית תעסוקה מגוונות יותר.

220,000 איש שחיים בבאר שבע שחולקים עליך במיוחד בהתחשב בעובדה שזו אחרת הערים עם האוכלוסייה הצערה בארץ.

יש בב"ש מקומות בילוי ואפשרויות תעסוקה מאוד מגוונות. החל מהיי טק דרך תעשיות ביטחוניות (עד כמה שזה דבילי אפילו ספינות לחיל הים מייצרים בב"ש), תעשיה כימית, רפואה ואקדמיה. אתה פשוט לא מכיר.

אמרת שחיפה זה בסדר וגם שם יש דירות במחירים שזוגות צעירים יכולים לעמוד בהם.

זה לא שיתנו לך דירה בחינם אבל לארגן 300,000 הון עצמי זה אפשרי גם לזוג צעיר ומשכיל תוך מספר שנים לא רב.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Potato כתב:

כי אין להם שום דבר מועיל לעשות באופוזיציה.

לא, הצילומים עם נשיא צרפת היו כשהם היו בשלטון.

לפני 17 דקות, Potato כתב:

אני נוטה להאמין שביבי קרוב יותר בהשקפותיו אלי ואליך מאשר לבן גביר ויש לו יותר במשותף עם הנציגים שלנו בכנסת.

בעבר- כן. היום הוא מתעסק בלרצות את ילדז ואת שרה.

לפני 27 דקות, Potato כתב:

תירה לי בראש וזהו, מה יש לי לעשות בדימונה כרמיאל או קרית גת?

אני לא יכול להתחיל להסביר כמה זה משפט מטומטם.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

220,000 איש שחיים בבאר שבע שחולקים עליך במיוחד בהתחשב בעובדה שזו אחרת הערים עם האוכלוסייה הצערה בארץ.

יש בב"ש מקומות בילוי ואפשרויות תעסוקה מאוד מגוונות. החל מהיי טק דרך תעשיות ביטחוניות (עד כמה שזה דבילי אפילו ספינות לחיל הים מייצרים בב"ש), תעשיה כימית, רפואה ואקדמיה. אתה פשוט לא מכיר.

אמרת שחיפה זה בסדר וגם שם יש דירות במחירים שזוגות צעירים יכולים לעמוד בהם.

זה לא שיתנו לך דירה בחינם אבל לארגן 300,000 הון עצמי זה אפשרי גם לזוג צעיר ומשכיל תוך מספר שנים לא רב.

דיי נו בחייך, יש לי מלא חברים שלמדו שם, וחברים של חברים ואף אחד לא נשאר שם למרות כל השגשוג המטורף ומקומות הבילוי שאתה מתאר.

אין שם הייטק באמת, בנו בניין שמינית מאוכלס ליד האוניברסיטה וקראו לו פארק-תראה לי כמה מודעות דרושים יש ממנו.

מפעל אחד של אלתא זה מאוד מרגש אבל בהתחשב בזה שהוותק הממוצע שם הוא באיזור ה30 אין הרבה משרות חדשות+שכר נמוך מאוד לא ישאיר באיזור מהנדסים.

תעשיה כימית זה נאות חובב, מה אני אגיד לך, ממש עבודה חלום להיות בג׳יפה הזו.

אפילו הדוגמאות שציינת לא רלוונטיות, וזה עוד אחרי שניסית להעביר נקודה.

עוד מעט תתחיל לספר לי על כמה אשדוד זה מטרופולין משגשג.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אין לך מושג על מה אתה מדבר. אוכלוסיית העיר גדלה מאנשים שבוחרים לעבור ולגור בה, לא מהאויר.

גם באיזור התעשייה של רמת חובב כנראה מזמן לא היית.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אין לך מושג על מה אתה מדבר. אוכלוסיית העיר גדלה מאנשים שבוחרים לעבור ולגור בה, לא מהאויר.

בסדר,

העיר הכי משגשגת במזרח התיכון תל אביב וגוש דן לא יכולות להתחרות בבאר שבע האגדית על כל ה4.2 משרות שיש שם למהנדסים ומתכנתים בשנה.

והאוכלוסיה הסופר סימטפית שכוללת נרקומנים (בסדר, זה גם יש בדרום תל אביב) ופשיעה בדואית(אם כי לא רק) ענפה.

גם באיזור התעשייה של רמת חובב כנראה מזמן לא היית.

מה איבדתי שם?

לפני 18 דקות, יובל .מ. כתב:

אני לא יכול להתחיל להסביר כמה זה משפט מטומטם.

מה יש לי לעשות בעיר שבגדול היא מקומות לינה רחוק ממקומות תעסוקה, משפחה וחברים?

לא יותר מידי...

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Potato כתב:

בסדר,

העיר הכי משגשגת במזרח התיכון תל אביב וגוש דן לא יכולות להתחרות בבאר שבע האגדית על כל ה4.2 משרות שיש שם למהנדסים ומתכנתים בשנה.

והאוכלוסיה הסופר סימטפית שכוללת נרקומנים (בסדר, זה גם יש בדרום תל אביב) ופשיעה בדואית(אם כי לא רק) ענפה.

אף אחד לא אמר שזו תל אביב אבל היא ממש לא מה שתיארת. נרקומנים ופשיעה יש בכל מקום, לא רק בב"ש ולא רק בדרום תל אביב.

מבחינת משרות אין את ההיצע של תל אביב בהיי טק (ולתל אביב אין את ההיצע שיש לב"ש למהנדסי כימיה למשל) אבל יש בה לא מעט.

נכון שהשכר בת"א יותר גבוה אבל כנ"ל המחייה. אם יש לך את היכולת תגור במגדלי יו אבל אם אין אז כמו בכל מקום בעולם תתפשר ותגור בהתאם ליכולותיך.

אם כל כך חשוב לך לגור במרכז תגור בשכונות הפחות טובות. אין ארוחות חינם לא בארץ ולא בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Night Driver זו הטעות שלך, אין היצע משרות באר שבע- לא למהנדסי מכונות, חשמל,מתכנתים.

פשוט אין.ואת השוק של תוכנה למכונות אני מכיר היטב.

מהנדסי כימיה יש לך גם במרכז, לא יודע מה נתפסת על תחום אחד ספציפי שגם אין בו הרבה בוגרים.

תאמין לי שאם היה היינו גרים שם כמה חברים אחד ליד השני, משלמים 3000 על דירה משופצת בלי בעיות חניה.

אבל אין, אז כולנו "סובלים" מהתשלום על פרמיית המגורים במרכז.

בלי להכנס בכלל לענייני רווקים רווקות ואפשרויות להיכרויות ושטויות כאלה ואחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Gosser1860 כתב:

כבר הספיקו לתקן אותי היום, אז מסתבר שקוראים לזה בכלל טריבושה

תגיד לי, לא שיחקת aoe2 כשהיית ילד? מה זה?

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Potato כתב:

@Night Driver זו הטעות שלך, אין היצע משרות באר שבע- לא למהנדסי מכונות, חשמל,מתכנתים.

פשוט אין.ואת השוק של תוכנה למכונות אני מכיר היטב.

מהנדסי כימיה יש לך גם במרכז, לא יודע מה נתפסת על תחום אחד ספציפי שגם אין בו הרבה בוגרים.

תאמין לי שאם היה היינו גרים שם כמה חברים אחד ליד השני, משלמים 3000 על דירה משופצת בלי בעיות חניה.

אבל אין, אז כולנו "סובלים" מהתשלום על פרמיית המגורים במרכז.

בלי להכנס בכלל לענייני רווקים רווקות ואפשרויות להיכרויות ושטויות כאלה ואחרות.

ידידי, אני מכיר לא מעט שמחפשים שם מהנדסים בתחום המכונות, חשמל וכימיה במגוון תפקידים.

ואני לא מדבר על מסגרית משה ואשתו אלא על חברות גדולות וחברות הנדסה נטו שעוסקות בפיתוח מוצרים לפי דרישת לקוח עד לאב טיפוס.

אם אתה מוכן לנסוע קצת אז בקרית גת, שדרות ונתיבות יש גם לא מעט משרות למרות שאינטל זה לא מספיק היי טק.

ושוב, ברור שעדיף לגור במגדל מעל למשרד שלך, להחזיק מרצדס בחניון ולרדת למשרד אחרי שעצרת בבריכה בקומה החמישים של המגדל אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. אלה דברים לאלפיון העליון ולא לאנשים כמונו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

ידידי, אני מכיר לא מעט שמחפשים שם מהנדסים בתחום המכונות, חשמל וכימיה במגוון תפקידים.

לא יודע מה אתה מכיר, כי כל מי שאני מכיר וחיפש עבודה לא מצא שם כלום.

אולי יש לך מאגר משרות סודיות שאנחנו לא חשופים אליו.

ואני לא מדבר על מסגרית משה ואשתו אלא על חברות גדולות וחברות הנדסה נטו שעוסקות בפיתוח מוצרים לפי דרישת לקוח עד לאב טיפוס.

שוב, אם היה והיו משלמים טוב, היו נשארים שם אנשים.

אם אתה מוכן לנסוע קצת אז בקרית גת, שדרות ונתיבות יש גם לא מעט משרות למרות שאינטל זה לא מספיק היי טק.

אינטל זו שוב דוגמה אחת, וזהו.

בסדר, גם המפעל סלטים של אוסם נמצא שם.

מי יסע לשדרות עכשו? 😔

ושוב, ברור שעדיף לגור במגדל מעל למשרד שלך, להחזיק מרצדס בחניון ולרדת למשרד אחרי שעצרת בבריכה בקומה החמישים של המגדל אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. אלה דברים לאלפיון העליון ולא לאנשים כמונו.

אז זה או פריפריה או אלפיון עליון.

וואו, לאחיינית המתבגרת שלי יש טיעונים יותר לוגיים מאלה.

הרוב חיים בדירות ישנות או דירות שותפים, עובדים במקומות שמשלמים סבבה, אבל חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Potato כתב:

לא באמת.

לא צריך לגור במרכז תל אביב, אבל דירה בחולון לפני כמה ימים ראיתי מפורסמת 2 חדרים ב2.2.

לי אין 2.2 מליון לדירה,שהיא גם לא במרכז וגם קטנה אם רוצים להתרבות, תראה לי צעירים שיש להם.

גם לא 550,000 הון עצמי למשכנתא בתכלס.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...