Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 9 דקות, ArikM כתב:

לא התבלבלת קצת? 

לא זכור לי שהם תקפו שם במקומנו...

"מכת מנע" אעלק, כבר 30 שנה שאף אחד לא ממש מפחד מאיתנו. 

אני לא מומחה, אבל לישראל אין את הכא כדי לתקוף בלבנון. 

האמריקאים באו עם נושאת המטוסים כדי למנוע מכל מיני אופורטוניסטים לנצל את המצב נגד ישראל.

המלחמה בין ישראל ללבנון לא צריכה להיות כזו אגרסיבית מצידנו כדי שהאפקט בלבנון יהיה מספיק הרסני. 

אם נסראללה יחליט בכל זאת שהוא תוקף במלוא הכח, אני חושב שגם אתה מבין שלא תהיה לנו ברירה ונאלץ להשתמש בנשק "החם" שלנו.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

יש תוכנית פינוי מסודרת זה נאמר כמה וכמה פעמים גם ע"י הצבא וגם ע"י הדרג המדיני.
ישראל לא פינתה רק לרפיח היא הזיזה אוכלוסיה לכל מני מקומות בעזה במהלך המבצע.
עכשיו הרוב התרכזו ברפיח זה נכון.

השינוי בטון שלהם הוא ממש לא בגלל דאגה שלא נפנה. הוא פשוט כדי להפעיל לחץ ולמנוע מאיתנו לפעול.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

זו תוכנית. זה כבר יותר ממה שאמרו.

יש לך אופציה אחרת? ניהול ישראלי - עוד כיבוש. ניהול רש"פ - בוא, אלה כמו חמאס בדיוק. אחד לאחד.

האם זו התוכנית הכי טובה? לא. יש למישהו משהו אחר להציע? אולי קמלה האריס שקראה מפה תדע להציע משהו.

עזוב, זו לא באמת תוכנית, זה קשקוש אחד גדול שאומר אין לי מושג מה לעשות שם אז בחרתי את האופציה הכי נוחה לי כדי לשמור על הקואליציה שלי כי הנה, לא אמרתי פת"ח, חמאס, מדינה פלסטינית.... 

יש עוד אלף ואחת אפשרויות, לכל אפשרות יש מחיר מסוים, ביבי הוא פשוט לא האיש שמסוגל לקחת החלטות כאלו, זה הסיפור כולו. 

חמאס ביטל את העסקה המוצעת. כולם יודעים שמבחינת חמאס, בדיוק כמו אצל ביבי, הזמן משחק את התפקיד החשוב ביותר בשרידות של השלטון שלו, ככל שעובר הזמן יש יותר סיכוי להישאר בשלטון. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי לא בחר שום אופציה.

גם הרעיון הדבילים עם החמולות מעולם לא היה תכנית סדורה שבה ידעו מה עושים, אלא מעין רעיון כללי שאפשר לשלוף ממנו תירוץ מתי שמתחשק.

תכנית זה דבר סדור שיש לו שלבים, יעדים, גייטים של קבלת החלטות, תאריכי יעד/מסגרות זמן וכדומה.

לישראל אין תכנית, בכלל, ובנוסף לכל מה שכתבתי למעלה לגבי ארה"ב- מזה בעלות הברית שלנו סופר מתוסכלות.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, עדי-אל כתב:

אין תוכנית בכלל או אין תוכנית שהם אוהבים?

אין בכלל. אשכרה אין שום תכנית.

• רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתוכנית קוראים ״הנצחון המוחלט״.

שזה בכוונה מושג אמורפי וחסר הגדרה, כדי ש:

1. ביבי יוכל למשוך את המלחמה ככל שזה יועיל לו

2. יוכל להכריז על ניצחון לפי הגדרה שהוא יתפור בזמן הצורך

לפני 54 דקות, Pika007 כתב:

מה ארה"ב חייבת לנו?

אתה לא מבין.

ביידן צריך לסכן את הבחירות שלו, בשביל מדינה שראש הממשלה שלה לא מוכן לסכן את הכהונה שלו.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, RK כתב:

אין בכלל. אשכרה אין שום תכנית.

יש תוכנית לא להציב שום דדליין כדי למשוך את זה כמה שאפשר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, farkash7 כתב:

יש תוכנית לא להציב שום דדליין כדי למשוך את זה כמה שאפשר.

זאת התכנית הקבועה שלו, בכל תרחיש אפשרי. להתרחק כמה שאפשר מיעדים מדידים, כדי שאפשר יהיה לטעון כל דבר, ולחמוק מקבלת החלטות.

• אהבתי 3

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי לא יכול להכריז על שום תוכנית בגלל הקואליציה שלו. כמובן שהוא מנסה להאחז בשלטון כמה שניתן ולכן הוא בוחר לסבן את אותנו, את העולם ואת הידידות שלנו. 

מי שממשיך לצעוק "ביבי המלך" ולא מבין את המציאות החדשה, גורר את מדינת ישראל אחורה. מהצד השני לא שולל גם לבוא בטענות כלפי יוזמי ההפגנות, התקשורת על כל גווניה שבמקום לעזור לנו לנצח כי אין מה לעשות, אלו החיים של כולנו כאן ואנחנו במומנטום מטורף בעזה שספק אם יחזור, הם מחלישים אותנו וגורמים לנו לאבד את זה. רק לפני מספר דקות שמעתי על מרצים יהודים בארה"ב שמפצירים בביידן להפסיק לשלוח לנו נשק. אנשים מתוכנו שחיים במגדל שן והם מסודרים, לא ממש אכפת להם, הם דואגים לעצמם ולפרנסה שלהם תמורת מכירת חיסול שלנו, וכן זה מכעיס, כי כמה אפשר לבגוד בעמך? מה הגבול?

עריכה אחרונה על ידי Shmulik_Miata

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, farkash7 כתב:

זה נבלה וזה טרפה אבל עדיף ביידן ביום גשום בכל יום. אצל ביידן אתה לפחות יודע מה המניעים, אצל טראמפ? זה כמו לזרוק קוביה בכל יום.

אחרי 4 שנים אתה לא יודע לסנן רעשי רקע ממנו?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שכמה אנשים כאן לא מבנים משמעות של מילים "בעלי ברית". לא מדובר בבני משפחה וארה"ב היא לא אבא ואימא של מדינת ישראל. לבעלי ברית ישנם אינטרסים, חלקם משותפים וחלקם לא. ואם אתה רוצה שיכבדו אינטרסים שלך אתה חייב להתחשב באינטרסים של השותף. במיוחד כאשר חלקך בעסק הוא 1 ושל פרטנר 99.

בתאריך 25.3.2024 בשעה 17:47, farkash7 כתב:

האמריקאים הם די חרא בני ברית אם רוצים להיות ממש כנים.
כן כן הם יתנו תמיכה ונשק כשזה מסתדר להם, אבל כשקצת מתחיל להיות קשה הם יפנו לך את הגב.

הם חייבים לך משהו? מה עשית למענם חוץ מלהשתין עליהם מהמקפצה?  

בתאריך 25.3.2024 בשעה 18:03, farkash7 כתב:

ראינו איך מתנהגת "בת ברית" במקרה של סוריה-רוסיה.
לא רק שאסד הרוצח קיבל תמיכה מוחלטת מרוסיה הוא קיבל גם עזרה אקטיבית, חיילים רוסיים שלקחו חלק במלחמה.
ישראל אפילו לא מבקשת עזרה אקטיבית של ארה"ב, רק גב מדיני פחות או יותר.

ראינו. רוסים באו לעזרתו של אסד אחרי 4 שנות מלחמה כאשר בן בריתם החדש היה אמור/עלול לחזור על גורלו של צ'אושסקו ולא לפני זה. תמורת עזרתם האדיבה הוא היה חייב לפתוח את הרגליים ונשאר באותה פוזה עד היום. אתה מתאר לעצמך מה יקרא לאיזה חבר פרלמנט סורי שיעז לזרוק מבט עקום לכיוון של רוסיה או של פוטין בפרט? נראה לי שיצטרך לאכול את אוזניו כמו אותו טג'יקי. אז תודה, בני ברית כאלה אני לא רוצה.

האמריקאים כבר חודשים קושרים לנו יד וחצי מאחורי הגב ומונעים מאיתנו להפעיל את מלא הלחץ על חמאס. לחץ שהוביל לעסקה בפעם הקודמת, אבל מאז שפתחנו את שערי עזה למזון ודלק אין ממש לחץ על חמאס.
תושיב לזה פלירטוט קבוע של ארה"ב עם המילים "הפסקת אש" ו"לא למבצע ברפיח" וקיבלת בת ברית שהיא בעצם מכשול.

נראה לי שאתה מעדיף לשמוע רק מה שנוח לך. עזרה הומניטרית זה חלק מנאומו הראשון של ביידן.

האם צריך להחליף את ארה"ב ברוסיה? כנראה שלא, אבל כנראה שגם צריך להפסיק להיות תלויים כל כך באמריקאים ולהפסיק לעשות מה שהם מבקשים. לגבי הדבר השני אפשר כבר עכשיו לשבש את אספקת הדלק והאוכל באמת.
להתחיל לייצר פה יותר נשק ולהתכונן לעתיד.

בשביל זה אתה חייב להיות מדינה חזקה צבאית וכלכלית, מדינה שמסוגלת להתקיים בבידוד בינלאומי, מדינה שמייצרת לא רק את התחמושת אבל גם את כל שאר הנשק כולל המטוסים. בערך כמו רוסיה היום. נראה לך שאנחנו מדברים על ישראל?

זה תירוץ לא יותר. האמריקאים שינו את הטון שלהם בהתאם למנדטים. כל השאר הם רעשי רקע.
ברגע שהלחץ הפוליטי על ביידן נתן אותותיו הוא החליט את מה שהחליט.

כמו שכבר כתבתי, תקשיב לנאומים הראשונים של ביידן עוד פעם.

משמעות עתידית כנראה, ארה"ב כבר לא מטילה ווטו על החלטות סימבוליות שלא קושרות הפסקת אש בשיחרור חטופים.
מהר מאוד הם גם לא יטילו וטו על החלטות מחייבות.

קיבלת כרטיס צהוב. אז תחשוב טוב לבני שתקבל אדום.

לפני 23 שעות, יובל .מ. כתב:

צריך להכיר באמת - ארצות הברית בגדה היום בישראל. זהו.

כל ניסיון להפוך את זה לכן ביבי לא ביבי מיותר. 

ארה"ב היא לא אבא ולא אימה, אלא בעלת ברית. יש לה גם אינטרסים משלה. או שהם אמורים להגיד שיורד גשם כאשר אתה משטין עליהם מהמקפצה?

לפני 7 שעות, farkash7 כתב:

נתניהו הוא אכן נכס לחמאס.
זה לא סותר את זה שארה"ב היא גם נכס לחמאס ושהיא זורקת את ישראל מתחת לאוטובוס.

נכס לחמאס? אפה מיצרים את הטילים והפצצות שנפלות היום על עזה? ואת המטוסים? ועד 1000 דברים אחרים החל ממ-16 בידיים של רבים מלחמינו?

לפני 7 שעות, David32 כתב:

זאת גם התלונה של כול ההולנדים השמאלנים שמבקרים את ישראל בסביבה שלי. איפה התוכנית?

אם זאת התלונה העיקרית אז אנחנו במצב טוב. 

לפני 7 שעות, farkash7 כתב:

באמת? אז איך לפני העסקה הראשונה לא נכנס לשם גרם דלק? הכל תלוי בגב שנותנים לך והאמריקאים במקום לתת גב בנושא הזה של הומניטרי תמורת הומניטרי הפנו לנו את הגב.
היינו מגיעים לעוד עסקה כבר מזמן, אבל בלי המנוף הזה ועם הדיבורים על הפסקת אש וקווים אדומים זה די בלתי אפשרי.

דלק נכנס גם לפני העסקה. חוץ מזה היה להם גם מלאי. הומניטרי אמריקאים דרשו מהיום הראשון. וזאת לא הסיבה שאין עסקה.

עריכה אחרונה על ידי mikyl
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שר מכהן שמתראיין לרשת גדולה וחשובה כמו הcnn ומצהיר שהתוכנית היא לבצע פשעי מלחמה (התנחלויות).

ומתפלאים שארצות הברית לא אומרת אמן ונותנת לנו גיבוי.

https://x.com/Eliyahu_a/status/1772645094295830643?s=20

• מבאס 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ישראל היא התנחלות לא חוקית בשביל הערבים וחלקים גדולים בשמאל המערבי.

לפלסטינים לא איכפת מהרוגים. למרות 30000 הרוגים, 70% מהפלסטינים מצדיק את הטבח.

אני לא בעד התנחלויות בעזה, אבל כן לקחת להם אדמה, כי האדמה יותר חשובה להם מהחיים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...