Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, Shmulik_Miata כתב:

חמאס עשה קופה מהטבח? נחשפו הימורים נגד ישראל בוול סטריט לפני המתקפה - שוק ההון - TheMarker

מעניין מי הם אלו שעשו שורטים והרוויחו מיליונים. מקווה שיחקרו לעומק אם זה נכון. 

רוצים קונספירציה נחמדה לאוסף?

יאיר נתניהו טס בתחילת חודש אפריל 23, ממה שדובר עליו בעקבות "פיצוץ" לפי מספר גורמים בסביבת משפחת נתניהו.

המתקפה שלא בוצעה היתה אמורה להיות בחודש אפריל 23.

screenshot-www.news1_co.il-2023_12.04-19_11_03.png.ee9f681658fda0457118e21d5ab92bdf.png

photo1701673637.thumb.jpeg.f683826dca60c01f0b4cff9998cf189b.jpeg

ולאחר מכן חזר כשנרגעו הרוחות בישראל

screenshot-www_ynet_co.il-2023_12.04-19_14_14.png.4b5260ead3bd0631b94be2b716fdfc94.png

כשבוחשים כל הזמן, אין פלא שהבנאדם ידע מראש שתהיה מתקפה. 

ולא, פיטורין של מישהו מהעבודה של אבא שלו, זו לא סיבה לברוח מהארץ.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
שיגעות כטיב
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4775

• פינדר

3804

• m3x7r3m3

2926

לפני 20 דקות, ArikM כתב:

קונספירציה. 

העיקר לפרסם כותרת בלי שום נותנים תומכים. ואני לא מדבר על ילדז.

כל נושא השורט

הנה המאמר שמסתמכים עליו

https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=4652027

והנה לינק ישיר 

https://deliverypdf.ssrn.com/delivery.php?ID=229087098105069071013025124025105099098073020038068011091083025111003024074072071027060118002034019104038016067013068080074029020039005023014126113071002069066118041030067124002002089123000101088094127003115001105116126030088103080107102088071079111&EXT=pdf&INDEX=TRUE

קריאה נעימה

עוד תימוכין שהילדז ידע כבר אז שהולך להתבשל פה משהו נוראי

עמוד 22 במאמר 

ציטוט

EIS Short Volume, March-April 2023 This figure plots the total share volume of short sales in EIS reported to FINRA and the exchanges over the period March to April 2023.

screenshot-deliverypdf_ssrn.com-2023_12.04-19_46_42.png.06ea32430bbcbf6a4334d85a708b2057.png

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, om2 כתב:

שניהם לא תקינים. לא אמורים לקרות.

אבל באמות מידה שלי זה לא אותו דבר.

יש הרבה אנשים שנוהגים בשכרות/תחת השפעת סמים.
ברוב המקרים לא תשמע עליהם כי לא קרה שום דבר או לכל היותר הם נתפסו בבדיקת ינשוף ושללו להם את הרשיון לחצי שנה כי לא היה להם כסף לעו"ד.
לעיתים הם עושים תאונה והורגים אנשים, ואז הם גם יעמדו למשפט באשמת הריגה.

איך נשמע הטיעון: "כבוד השופט, אם לא הייתי עושה תאונה לא היינו כאן"?
מה "אמות המידה" שלך אומרים על זה?

*דרך אגב ברור שנהגים שיכורים לא רצו להרוג אף אחד בניגוד לבחור הזה שהחליט שהוא מוציא להורג אדם כנוע על ברכיו שלא מהווה שום סכנה, ובכל זאת הם יושבים שנים בכלא.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא השמועה מדברת שילד ז' הרים יד על אבא שלו ולכן הברירה הייתה כלא ( כל אדם שמרים יד על ראש הממשלה נכלא) או להרחיק אותו מפה לצורך טיפול.

מעניין האם נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של ערוץ 7, נותנים במה ל"רב" עם היסטוריה של הומופוביה קשה וסלידה מכל מה שמריח כמו קדמה וליברליזם. הפעם הוא כותב במפורש שאסור להעניש את הגיבור שחיסל את יובל ז"ל ושצריך להמשיך לחסל מחבלים שלא מהווים איום.

ואם שוב ימותו יהודים כשרים? אלו החיים.

https://www.inn.co.il/news/622008

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמישהו שם את הפוך לא על הראש אלא על האף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

יש הרבה אנשים שנוהגים בשכרות/תחת השפעת סמים.
ברוב המקרים לא תשמע עליהם כי לא קרה שום דבר או לכל היותר הם נתפסו בבדיקת ינשוף ושללו להם את הרשיון לחצי שנה כי לא היה להם כסף לעו"ד.
לעיתים הם עושים תאונה והורגים אנשים, ואז הם גם יעמדו למשפט באשמת הריגה.

איך נשמע הטיעון: "כבוד השופט, אם לא הייתי עושה תאונה לא היינו כאן"?
מה "אמות המידה" שלך אומרים על זה?

*דרך אגב ברור שנהגים שיכורים לא רצו להרוג אף אחד בניגוד לבחור הזה שהחליט שהוא מוציא להורג אדם כנוע על ברכיו שלא מהווה שום סכנה, ובכל זאת הם יושבים שנים בכלא.

כן.

יש הבדל בין נהג שיכור שנסע בשכרות ולא עשה תאונה

לבין נהג שיכור שעשה תאונה והרג.

ולעצם העניין,

באמות המידה שלי, 

מחבל דינו מוות. או לכל הפחות מאסר עולם.

אבל זה חייב להיות להגזר בבית משפט. לא בשטח.

כל עוד הוא מהווה איום. ותהרוג אותו בשטח, זה בסדר גמור.

ולכן אזרח שנוטל את החוק לידיים והורג מחבל כנוע/מנוטרל וכו' זה לא בסדר. 

אבל באמות מידה שלי. הוא לא צריך להשפט על רצח אלא על לקיחת החוק לידיים או לכל היותר הריגהץ

לעומת זאת. הריגה של חף מפשע זה רצח.

חף מפשע עם ידיים למעלה. זה רצח+

וכן. יש הבדל מבחינתי בין חף מפשע.

למחבל שעד לפני 2 דקות ביצע פיגוע וכרגע הוא מרים ידיים. (ושוב, אני לא מצדיק לקיחת את החוק לידיים)

ולכן.

לדעתי חשוב מה הבחור ההוא חשב והתכוון.

אם התכוון להרוג מחבל מנוטרל. לא בסדר. 

אם התכוון לרצוח אדם חף מפשע. זה רצח.

אני נוטה לחשוב שהוא היה בטוח שהוא יורה כרגע במחבל, לוקח את החוק לידיים ויורה במחבל מנוטרל.

אני לא יודע מה היתה הסיבה שלו. יכול להיות שהוא חשש שהמחבל עדיין מהווה סכנה (הוא יכול להרים ידיים ואחרי דקה להתפוצץ)

יכול להיות שהוא לא קרה נכון את הסיטואציה

יכול להיות שהוא פסיכופט 

אני לא יודע.

בשביל זה יש בית משפט שאמור לברר את זה.

ובכדי להדגיש שוב.

אני לא בעד לירות במחבל שמרים ידיים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

רוצים קונספירציה נחמדה לאוסף?

יאיר נתניהו טס בתחילת חודש אפריל 23, ממה שדובר עליו בעקבות "פיצוץ" לפי מספר גורמים בסביבת משפחת נתניהו.

המתקפה שלא בוצעה היתה אמורה להיות בחודש אפריל 23.

screenshot-www.news1_co.il-2023_12.04-19_11_03.png.ee9f681658fda0457118e21d5ab92bdf.png

photo1701673637.thumb.jpeg.f683826dca60c01f0b4cff9998cf189b.jpeg

ולאחר מכן חזר כשנרגעו הרוחות בישראל

screenshot-www_ynet_co.il-2023_12.04-19_14_14.png.4b5260ead3bd0631b94be2b716fdfc94.png

כשבוחשים כל הזמן, אין פלא שהבנאדם ידע מראש שתהיה מתקפה. 

ולא, פיטורין של מישהו מהעבודה של אבא שלו, זו לא סיבה לברוח מהארץ.

הנה, האיש בכבודו ועצמו.

האמת, ראיון מאד מעניין

https://www.youtube.com/live/ZW8uyjUHC4A?si=-e0fTRn6jnlsjLsH

עריכה אחרונה על ידי ArikM
  • אהבתי 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל דורון קסטלמן ז"ל, גיבור ישראלי, הוצא להורג ע"י אביעד פריג'ה, חייל ישראלי. אנשים מתבלבלים וחושבים שהבעיה היא טעות בזיהוי, אבל לא, זו לא הבעיה אלא *סימפטום* של בעיית שורש עמוקה יותר.
משפטי שדה.
**
פריג'ה חשב שהוא מוציא להורג מחבל ולכן יזכה בחסינות כי מחבלים - גם אלו הפרוקים מנשקם ולא מהווים איום - אי אפשר לרצוח, רק "לנטרל", או במקרה שהסיפור הזה מתועד ומתהפכים עליך "להוציא להורג".
רק שהפעם לא הוצא להורג מחבל, או פלסטיני, או בדואי, או ״סתם״ אזרח זר - את כל אלו הציבור הישראלי מסוגל להכיל[1][2][3] במציאות הקשוחה של הלחימה הלא פוסקת. הפעם הוציאו להורג דמות מופתית, אדם המהווה השראה, Good samarathon שהיה מוכן לסכן את חייו עבור אזרחים שאינו מכיר אבל לא שרד את מי שקיבל נשק ורישיון להרוג מהמדינה.
ליאור שליין פרסם הבוקר[4] סרטון שמסכם את האירוע, ושילב שלושה תיעודים מצמררים: את ההוצאה להורג, את הראיון של מגל עם המוציא להורג, ואת החזרה על אותם המסרים אשר בחסותם נרצח גיבור ישראלי.
אני רוצה להתעכב על זה רגע.
**
1. ההוצאה להורג: יובל יושב על הרצפה אחרי שכבר ירו עליו, ידיים על הראש נשק זרוק הרחק, עשר שניות בפוזיציה הזו עד שהוא מקבל גזר דין מוות. שימו לב, עשר שניות רק בתוך הסרטון שכבר מצולם מהאמצע, לפני זה הוא הספיק לחטוף ירי, לזרוק נשק, להוריד מעיל, להתיישב על הרצפה, לצעוק בעברית 'לא לירות' וכו'- זה אומר שהוא לכל הפחות חצי דקה ככה. פרוק מנשקו, ידיים באוויר, *אפס סיכון* כלפי מי שמחזיק בנשק ארוך ומגיע לאירוע באיחור.

2. הראיון של מגל: הראיון הזה מתרחש *לאחר* שהסרטון הזה פורסם(!), אבל *לפני* שגילו שמדובר בישראלי. בנק' הזמן הזו מגל ופריג'ה מאמינים שמדובר במחבל, ולכן זה לא באמת משנה שמוציאים אותו להורג פרוק ללא סכנה, מה אנחנו סמולנים כאן? פריג'ה מספר בעצמו, בראיון, שהוא לא היה שם בזמן האירוע, הוא הגיע וראה "אותם" וירה "עליהם". כשמגל שואל אותה האם וידא הריגה, הוא מתרברב בכך, "כולם רוצים איקס".

3. המסרים: גם אחרי שהתגלתה הטרגדיה העצומה הזו, כרוניקה של סטטיסטיקה ידועה מראש, מגל והדפקט הנוסף באולפן ממשיכים לשלהב את ההמון. "מחבלים לא חוזרים חיים!" - חבורה של מטומטמים, חסרי אחריות חסרי הבנה מקצועית ו*חסרי מצפון*, מחבלים אכן הורגים *כל עוד האירוע מתגלגל*, כל עוד יש *סכנת חיים ברורה ומיידית*. מחבל רץ עם סכין ברחוב? תירו בו עשרה כדורים ועוד חמישה בזמן שהוא נופל, אבל כשהאירוע *הסתיים* והאיום מנוטרל אז לא יורים יותר, כי אז קורה בדיוק - אבל בדיוק - מה שקרה. את מגל זה לא מעניין, הדם של קסטלמן זה מחיר זול עבורו לעומת הלייקים מהבייס. לאחר כל האירוע הזה, כשכבר ידוע לו שבוצע חיסול של גיבור ישראלי, ינון מגל - Yinon Magal חזר על אותה המנטרה בדיוק לקול מחיאות הכפיים ע״י הקהל שבחר להגיע לתכנית של מטרידן מינית בדימוס חסר בושה ומצפון. לצפות ולהקיא.
**

כמובן שכאשר מדובר בחייל ישראלי החשוד בירי לא חוקי, פתאום נטל ההוכחה בשביל לדון במקרה משתדרג ע״י אנשים מסוימים לרמת CSI Miami. "היי היי אסור לקפוץ למסקנות, אסור לשפוט בלי שהיית שם! צריך להמתין עד סוף החקירה!" הם אומרים, נשמעים למרבה האירוניה הגרוטסקית כמו תומכי פלסטין חינם שמסבירים לנו שאי אפשר לדעת אם רצחו תינוקות בלי שפקח של האו"ם עבר על חומרי החקירה והסרטונים... 🙄🤦‍♂️

אז לא, זה לא עובד ככה, לפעמים יש הר עדויות כ״כ ברור שלהתעלם ממנו הופך לאבסורד. לפעמים אפשר לגבש דעה, מקסימום לשנות אותה אם פתאום יש סרטון מזווית אחרת בו רואים שיובל בכלל מנפנף באקדח ומרים אצבע משולשת לחייל (לא מצליח לדמיין הסבר סביר אחר), שכן במקרה הזה יש סרטונים + עדויות + עדות היורה עצמו! כמובן זה שהרשויות הישראליות עצמן חיבלו אקטיבית בחקירה(!!) (שחררו את הגופה לפני ניתוח) לא מסייע לסיטואציה יותר מדי. כמובן שביבי ״שיט הפנס״ נתניהו ואיתמר ״תירו בכולם״ בן גביר לא מייצרים אמון ברצינות המערכת.

״אבל אור, עכשיו אתה עושה לפריג׳ה משפט שדה, בפייסבוק״ הם יגידו, וישר מקפיצים את הזכרון לציטוט האלמותי של מירי רגב על רבין ״לפחות לא רצחו אותו בתקשורת״. אני לא עושה לפריג׳ה כלום, הוא הרס למשפחת קסטלמן ועל הדרך לעצמו את החיים בגלל מעשים שהוא עצמו בחר לבצע, בגלל שהוא החליט שיותר חשוב לשים איקס על הנשק מאשר לכבד את *הוראות* הפתיחה בירי, בגלל שהוא דמיין בראש את הראיון עם מגל ולא את השבעה על קסטלמן.
**

המוות הזה היה *ידוע מראש*, זה עניין סטטיסטי פשוט: הוצאות להורג שגויות מוכרחות לקרות מתישהו כל עוד מפמפמים לאנשים שמחבלים לא יוצאים מזירת הפיגוע חיים, גם כאשר לא נשקפת סכנת חיים מיידית, גם כאשר האירוע המתגלגל - הסתיים!

לא מוציאים להורג אנשים בתום האירוע, כי גם מאה מחבלים בכלא לא שווים יובל קסטלמן אחד בקבר!!!!!!!!

image.thumb.jpeg.de2a2499a768dfee52f17b46ed9cc990.jpeg
  • אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה מה שקורה כאשר עבריינים משתלטים על המשטרה (סליחה - הביטחון הלאומי). ועל המדינה כולה.

כל פרשת מינוי "פקידי רישוי הנשק" מלשכת בן גביר.

אבל, היי, זה ימין חזק, על מלא מלא . 😭😭😭

• אהבתי 5
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור, 

יש בינינו מחלוקות, לעתים לא קטנות. אנחנו גם מצדדים שונים של המפה. 

וגם אותי המקרה הזה לא עוזב מאז שהוא קרה, לא יודע למה. אין לי הסבר. 

כל מילה שלך בסלע. 

אני מאוד מקווה שהבחור היורה, באמת הרס גם לעצמו את החיים, לא מתוך נקמנות אלא למען יראו וייראו (כלומר בשביל העתיד ובשביל שהחרא הזה לא יקרה שוב). 

אם הוא לא הולך לכלא להרבה זמן, אנשים צריכים לצאת לרחובות לא פחות מאשר על מהפכה משפטית. 

לצערנו את דורון קסטלמן אי אפשר להחזיר, אולי אבל נצליח למנוע את הבא אחריו. 

• אהבתי 5

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"מזל" המפוקפק שלנו, האנשים המוזרים האלו שמאמינים בשלטון חוק ובאכיפה וסיכול על ידי גורמי מקצוע מוסמכים ומאומנים, ולא על ידי פלנגות פרא כהניסטיות, זה שגיבור ישראל האמיתי, שנהרג, הוא עורך דין, עובד מדינה, שוטר לשעבר, ממשפחה דתית. 

השילוב הזה לפחות מבטיח שלפעולות הטיוח האקטיביות שבוצעו כדי להגן על תמונת המראה שלו, "גיבור ישראל" המילואימניק הרצחני - יהיו פעולות נגד אקטיביות ועוצמתיות, על ידי אנשים בעלי גישה ותפקיד מתוך המדינה שזו תהיה עבורם משימה אישית לעשות צדק.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...