Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 41 דקות, EliC25 כתב:

עד שקצת עברו לי החרדות מה7.10, הנה הכל חזר

שמע, כאלו יש בלי סוף בעולם. אם קבלת משהו כזה, תשאל את עצמך מי הם האנשים שאתה מכיר ששלחו לך את זה ופשוט נתק איתם את הקשר. אני אף פעם לא מקבל דברים כאלו, אף פעם! אבל פה ושם מכר שלי אומר שקיבל משהו כזה או אחר כך שאני מודע לנושא, כמובן גם מכיר המון כאלו בארה"ב, לכאורה רציניים ומומחים, אבל בתכלס פשוט קשקשנים שלרוב טועים ולפעמים צודקים. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4903

• SlowRide

4771

• פינדר

3788

• m3x7r3m3

2926

אף אחד לא שלח לי את זה אישית, זה עובר בערך בכל קבוצת וואטספ ופייסבוק בשעות האחרונות.

אני הולך לנסות לישון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, mikyl כתב:

"הקול היהודי" ... חבורה של פשיסטים משיחיים שבמצב של היום אפשר גם להגיד משת"פים של חמאס.

אד הומינם במיטבו.

משיחיים או לא, במקום לשאול "מה הסיכוי שזה יקרה" צריך לשאול "מה עושים אם זה קורה".

אם לפני שבועיים מישהו היה אומר לך שחמאס ישתלט על עוטף עזה ליומיים וירצח תינוקות ישראליים בלי תגובה מיידית של צה"ל היית צוחק, אז לא הייתי מציע לזלזל במה שיצחק בריק צועק כבר שנים וכל הצמרת הביטחונית מתעלמת, ראינו לאיפה זה הוביל אותנו.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בפייסבוק דיווחים שברחבי הארץ ישנם חשודים שמצלמים בתים ובניינים, כדאי לשים לב.

• מצחיק 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Shmulik_Miata כתב:

ראיתי בפייסבוק דיווחים שברחבי הארץ ישנם חשודים שמצלמים בתים ובניינים, כדאי לשים לב.

במשטרה כבר הודיעו שבדקו ושזה פייק מוחלט וביקשו לא להפיץ, בעיקר המקורית בה כל זה החל כבר אמרו שזה קבלן שלהם שביצע עבודות במקום. חברים, קחו אחראיות על עצמכם ועל הזבל שאתם נחשפים אליו. בעידן הנוכחי של חופש המידע החובה לבדוק היא עליכם! ואבקש, את הזבל הזה לא לפרסם כאן, קחו אחריות על מה שאתם עושים שהוא למעשה, שיתוף פעולה עם האיוב! 

לפני 58 דקות, יובל .מ. כתב:

יצחק בריק

הכי קל לקחת את התרחיש הכי קיצוני ואם חלק ממנו מתרחש, לומר אמרתי לכם. לא חסרים חכמולוגים כאלו. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Supertigre כתב:

הכי קל לקחת את התרחיש הכי קיצוני ואם חלק ממנו מתרחש, לומר אמרתי לכם. לא חסרים חכמולוגים כאלו. 

Hope for the best, plan for the worst.

במסגרת היערכות אתה תמיד נערך למקרי קיצון.

בתור אזרח צריך לשים איפשהו את הגבול, אבל צריך להיות מודע להשלכות. 

לדוגמא בממ"ד, אפשר להיערך לאספקה ל72 שעות, אפשר לחודשיים, ואפשר לקבור את הראש ולהגיד יהיה בסדר פיקוד העורף יביאו לי מנות קרב.

בשבוע האחרון אזרחי ישראל גילו שבמקרה הקיצוני עזרה לא תגיע כל כך מהר (בין אם זה מלחמה או בין אם זה רעידת אדמה שטוענים שבדרך אלינו).

תבחר את דרך הפעולה שלך ושיהיה בהצלחה.

עריכה:

ארנון בר דוד הלך לחלק סנדוויצים לתושבי הדרום שרשום עליהם "תודה לארנון בר דוד".

אהבה עצמית כמו של ביבי ומודעות עצמית כמו של אופירה אסייג.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 5
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Supertigre כתב:

במשטרה כבר הודיעו שבדקו ושזה פייק מוחלט וביקשו לא להפיץ, בעיקר המקורית בה כל זה החל כבר אמרו שזה קבלן שלהם שביצע עבודות במקום. חברים, קחו אחראיות על עצמכם ועל הזבל שאתם נחשפים אליו. בעידן הנוכחי של חופש המידע החובה לבדוק היא עליכם! ואבקש, את הזבל הזה לא לפרסם כאן, קחו אחריות על מה שאתם עושים שהוא למעשה, שיתוף פעולה עם האיוב! 

סליחה שתשובת המשטרה לא אמינה.

למה המצלם באחד הסרטונים מחכה שאיזה נער שיצא מהבניין יעבור, ועד שהוא לא עובר הוא לא מצלם?

למה הבחורה הערביה באה בשעת לילה לצלם ואז ברחה שקראו לה?

יכול להיות שבמקרים בפציפיים אכן מדובר בעובדי קבלן, לדעתי לא בכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לי כל זה נראה כמו ניסיון של עוצמה יהודית להישאר רלוונטיים.

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Gavrik כתב:

אני לא קונה את ההתמסכנות של העזתים.

מתלוננים שאין חשמל אבל בסרטונים בוודאות רואים שעדיין יש חשמל.

מספרים שיש 500-800-1500 הרוגים בפיצוץ בחניה של בית החולים, אבל אז מסתבר שזאת חניה ריקה כמעט והמספר יותר קרוב ל20 בלחץ בבמקרה הרע.

הכל חרטא, אף אחד לא בודק אותם כולם התרגלו כ"כ לשקרים שלהם שאפילו אנחנו אוכלים אותם.

מספרים שהרגנו להם 1,000 ילדים בהפצצות אבל משתמשים בבובה לצורך צילום התעמולה שלהם. - למישהו זה נראה הגיוני?

הימור מלומד שלי מספר ההרוגים בצד העזתי הוא לא יותר מ200, כל מה שעשינו להם זה נזק לרכוש וקצת לא נעים.

הייתי איתך עד השטות שאמרת במשפט האחרון. איך שלא תסובב את זה, אין שום אפשרות שנהרגו להם רק 200.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, EliC25 כתב:

סליחה שתשובת המשטרה לא אמינה.

מה לדעתך אמור לצאת מזה? 

יש בארץ בדיוק 2 סוגים ביניינים: עם אינטרקום, ובלי. בשני המקרים, אפשר לפרוץ את הדלתות בבעיטה פחות או יותר. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אחרי מה שקרה בעוטף אף אחד לא לוקח סיכונים. השאננות נעלמה. לא סתם כל עיר וישוב מקימים כיתות כוננות עכשיו. אם היה איום אמיתי מזמן היו שמים עוצר על כל הכפרים. 

• אהבתי 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, יובל .מ. כתב:

Hope for the best, plan for the worst.

במסגרת היערכות אתה תמיד נערך למקרי קיצון.

בתור אזרח צריך לשים איפשהו את הגבול, אבל צריך להיות מודע להשלכות. 

לדוגמא בממ"ד, אפשר להיערך לאספקה ל72 שעות, אפשר לחודשיים, ואפשר לקבור את הראש ולהגיד יהיה בסדר פיקוד העורף יביאו לי מנות קרב.

בשבוע האחרון אזרחי ישראל גילו שבמקרה הקיצוני עזרה לא תגיע כל כך מהר (בין אם זה מלחמה או בין אם זה רעידת אדמה שטוענים שבדרך אלינו).

תבחר את דרך הפעולה שלך ושיהיה בהצלחה.

מסכים, זה אכן בסוף הכל עניין של איזון, הרי אפשר גם לגייס את כולם עד גיל 30, להחזיק צבא סדיר אדיר אבל לחיות במדינה ענייה. 

מה שהיה לאחרונה זה שפשוט שכחו את הדברים הבסיסיים ביותר שצבא צריך לעמוד בהם (boots on the ground), לצד המון דברים פוליטיים, תפיסה אסטרטגית של הדרג המדיני ועוד, אבל לא ניכנס לזה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, SlowRide כתב:

אחרי מה שקרה בעוטף אף אחד לא לוקח סיכונים. השאננות נעלמה. לא סתם כל עיר וישוב מקימים כיתות כוננות עכשיו. אם היה איום אמיתי מזמן היו שמים עוצר על כל הכפרים. 

דרך אגב, אני לא יודע מה היה בערים בעבר אך בכל היישובים הכפריים כל זה, עד לפני 15 שנה בערך, היה חי ונושם, כולל נשקייה בכל יישוב, שמירה ביישוב של התושבים ועוד. את כל זה סגרו בשל תקציבים. התחליף היה אמור להיות מג"ב אך תקציבים לא הגיעו והכל נעלם. וכן, גם לזה ביבי אחראי. 

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...