Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, DareDevil כתב:

בנושא אחר לגמרי, מפלגת חופש כלכלי, בתחילת הקמפיין רציתי להצביע למפלגת עלה ירוק אבל הבנתי שיש יותר מדי בעיות במפלגה בשביל שאני אוכל לסמוך עליהם שיעשו את העבודה ולכן שניתי לאחרונה את ההצבעה שלי למפלגת חופש כלכלי,  רק אני הולך להצביע להם?

אני חושב להצביע לחברה שלי מהתיכון. לאחרונה חזרנו להיות בקשר בפייס ונראה לי שהיא אחלה ואפשר לסמוך עליה שתעשה את העבודה.

• מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4772

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

יש לי דז'ה וו מלפני ההתנתקות מעזה. פשוט אותם מסרים. נראה שאנחנו לא לומדים:

מה אמרו על עזה?

המצב הכלכלי שלהם ישתפר ואז לא תהיה להם סיבה לתקוף.

האזרחים, שמצבם הוטב, יפעילו לחץ על השלטון אם זה ירצה לתקוף את ישראל.

אחרי שנסיר את הכיבוש לא תהיה להם סיבה לתקוף ואם יתקפו העולם יתן לנו גיבוי כי אנחנו כבר לא כובשים (חחחח).

אנחנו משאירים להם וילות וחממות הם ישתמשו בהם כדי לשפר את מצבם (כמובן חמאס הרס הכל מיד כשקיבל את השטח)

וכמובן את הדלוזיות שפמפם "הארץ" שאוטוטו נשב בעזה נשתה קפה ונאכל דגים.

כל מי שהעז לצאת נגד המסרים האלה ואמר שתייוצר שם עיר טרור תייגו אותו כמשוגע.

• אהבתי 2

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה ששני הצדדים מקבלים עכשיו את טיוטת ההסכם-

אנחנו מקבלים את מה שרצינו (קו המצופים כסטטוס קוו מוכר בינ"ל בלי אפשרות לפתוח את זה לדיון ולא רק כ "הגדרה משפטית", תמלוגים מהמאגר גם לפני תחילת ההפקה ו-עוד- כאשר יתחילו להפיק, מסמך ערבויות מהאמריקאים להסכם על כל הפרה- גם מצד חיזבאללה)

אבל איכשהו, יש הרבה אנשים שמפמפמים בשכל על כמה ההסכם הזה "רע". שאני שואל מה רע בו, אני מקבל בעיקר בליל ססמאות די חסר היגיון על "לקחו לנו" ו "לפיד אפס" ומה לא.

אני מבקש בנקודה זו ממי שהתנגד להסכם כפי שכנראה יחתם- אתם יכולים להסביר לי בצורה הגיונית וקוהרנטית למה ההסכם הזה רע?

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכם הרע בהיסטוריה !! כי זה לא המלך שיעמוד באור הזרקורים לחתום עליו- מה לא ברור?

זה כמו העובד החדש שמתקתק עבודה וכל העובדים הוותיקים כועסים עליו כי הוא מוציא אותם רע כי הם עושים הכל הרבה יותר לאט.. פיתאום באה ממשלה חדשה שבשנה תיקתקה דברים שה"ימין החזק" לא הספיק לעשות ב13 שנה בשלטון- אם הם יברכו על ההסכם מה זה אומר עליהם? לכן הם חייבים להתנגד בכל הכוח 🤣...

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר זה חברי הכנסת שלא ציפיתי מהם לשנייה להתנהגות בוגרת ואחראית.

מה עם האזרחים? צועקים שההסכם רע, אבל לא למה הוא רע או מה ביבי היה עושה אחרת (רמז-הוא לא עשה כלום).

בעיניי הוא טוב, ומקריאה בסאברדיט של לבנון נראה שגם שם סה"כ מרוצים מההסכם והקטנת הכוח של חיזבאללה (אבל לא מזה שכספי הגז שלהם ילכו למושחתים ולא לאזרח הפשוט, אבל זה כבר לא קשור אלינו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, DubelBoom כתב:

רמז-הוא לא עשה כלום

לפני 42 דקות, hwgeek כתב:

באה ממשלה חדשה שבשנה תיקתקה דברים שה"ימין החזק" לא הספיק לעשות ב13 שנה

סתם לריענון הזכרון הסכמי אברהם הם קצת יותר משמעותיים מההסכם עם לבנון- וראו איזה פלא רה"מ היה ביבי.

עכשיו תקפצו ותגידו שזה היה בכלל טראמפ. גם עכשיו זו לא יוזמה ישראלית.....

ומה רע בהסכם?

לפני כמה שנים המתווך האמריקאי הציע הצעה הרבה יותר נדיבה כלפינו באזור ה40/60 מהשטח שעכשיו כולו ברשות הלבנונים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ב1000% מפרגן להסכמי אברהם. הלוואי ויהיו עוד, ותודה וכל הכבוד לכל המעורבים בדבר. לא תמצא מילה רעה שיש לי להגיד בנושא.

אוקי אז הייתה האופציה ההיא, שביבי לא קיבל. זה כבר לא על השולחן.

את הפלסטינים אנחנו יודעים טוב מאד להשתיק ולהגיד להם ''לא הסכמתם אז, עכשיו בעיה שלכם לא תקבלו''. כשלבנון עושים את זה לנו זה לא בסדר?

אי אפשר לצפות שיתייחסו אלינו שונה ממה שאנחנו מתייחסים לאחרים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, yd b-4 כתב:

סתם לריענון הזכרון הסכמי אברהם הם קצת יותר משמעותיים מההסכם עם לבנון- וראו איזה פלא רה"מ היה ביבי.

ומה רע בהסכם?

לפני כמה שנים המתווך האמריקאי הציע הצעה הרבה יותר נדיבה כלפינו באזור ה40/60 מהשטח שעכשיו כולו ברשות הלבנונים.

מתקפה אמריקנית על נתניהו והשגריר לשעבר בישראל: "לא הביאו הסכם" (ynet.co.il)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, yd b-4 כתב:

אם זה נכון יש שתי אופציות:
1. המתווך הביא הצעה לא ריאלית, עובדה שלא נחתם הסכם.
2. מי שניהל את המשא ומתן בצד הישראלי יצא דביל ברמות. להגיד עכשיו "לי הציעו 40% ואמרתי לא!" רק מראה כמה הוא היה דביל. כולם ראו את המפה וכולם ראו כמה מהמאגר הזה נמצא אצלנו וכמה אצלם. אם הציעו לך 40% ואמרת לא אתה חתיכת דביל עם תעודות לא גיבור.

לגבי שטח מה שחשוב לך זה קו הגבול ותמלוגים. נגיד את זה ככה, מהריבונות של לבנון אף פעם לא היה אכפת לך (מה מטוסי חיל האוויר עושים שם כל יום?) ויש הבדל בין מים כלכליים לבין איפה מותר לך לשוט ואיפה לא. מעניין כמה תמלוגים ישראל מקבלת לפי ההסכם.

לא ראיתי את ההסכם עדיין. לא יודע מה הוצע בעבר. לא יודע מה טוב מה רע. אני יודע רק דבר אחד: אל תאמינו למילה אחת שיוצאת לבנימין נתניהו מהפה, ואל תחשבו לרגע שהמדינה הזו מעניינת אותו. הדבר היחיד שמעניין אותו זה הישבן שלו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, farkash7 כתב:

אני יודע רק דבר אחד: אל תאמינו למילה אחת שיוצאת לבנימין נתניהו מהפה, ואל תחשבו לרגע שהמדינה הזו מעניינת אותו. הדבר היחיד שמעניין אותו זה הישבן שלו.

מה שמוביל למסקנה שהוא גרוע בניהול מדינה 

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
מדינה
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

אני נוטה להאמין שלא היה ולא נברא. למעט קצת זעקות -עכשיו-, ברגע שעלתה הטענה הזו על 40/60 הפכתי את הרשת ולא מצאתי כלום חוץ מאנשים שמדקלמים בדיוק את ה 40/60 הזה.

ומי שטען את זה הוא בכלל שגריר לשעבר, אפילו לא המתווך לשעבר. בנוסף, יומיים אחרי הזעקה הזו המתווך הנוכחי טוען שנתניהו דן עם הלבנונים במשך זמן ארוך בעסקה דומה מאוד, אז אם זה מה שהיה קודם וזה מה שבאמת קרה- איפה המקום לתלונות?

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

סתם לריענון הזכרון הסכמי אברהם הם קצת יותר משמעותיים מההסכם עם לבנון

ככה ככה, במקרה של לבנון אנחנו בסכסוך על קו גבול ימי כבר עשורים, כאשר כל צד מנסה לעשות בעובדה הזו שימוש למטרותיו- כולל חיזבאללה כדי להצדיק תקיפות וגורמים בינ"ל כדי לנגח את ישראל על "פלישה לשטח" כביכול.

בפעם הראשונה בהיסטוריה קו הגבול הימי (ונקודת ההפרדה היבשתית) יוסדרו, בצורה שכל העולם מחויב להכיר בה.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yd b-4 כתב:

הסכמי אברהם הם הסכמים מצויינים (לפחות החלק הגלוי שלהם. אף אחד מאיתנו לא יודע מה יש בנספחים הסודיים) אבל דה פאקטו אנחנו ביחסים מצויינים איתם הרבה שנים. אםילו היה משרד אינטרסים ישראלי רשמי שם עד אירועי מנהרות הכותל. 

לפני 9 שעות, yd b-4 כתב:

ומה רע בהסכם?

המתווך אולי הציע. השאלה אם זה כלל את העיקר שזה הסכמה על קו המים הטריטוריאליים או הסכמה כלשהי מאחד הצדדים.

גם אם היו נותנים לנו את כל השטח ולא מקבלים את הדרישה להכרה בקו המצופים ההסכם הנוכחי לפי מה שמפורסם עדיף.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי עלוב מהצד ה"ימני" שמתנגד להסכם הוא העובדה שהם אפילו לא יודעו על מה הם מקשקשים כי הוד מלכותו לא הסכים להזמנה של גנץ לקבל תדרוך על פרטי ההסכם, אבל זה לא הפריע להם לצאת בקולי קולות נגד, לפחות היו מראים שקראו את פרטי ההסכם ורק אחרי זה התנגדו 🤦‍♂️

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, hwgeek כתב:

הוד מלכותו לא הסכים להזמנה של גנץ לקבל תדרוך על פרטי ההסכם,

הברוגז האינטפנטילי הזה של ביבי, כולל העובדה שהוא לא עשה חפיפה לבנט, מראה בדיוק למה האיש לא ראוי יותר.

• רעיון טוב! 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...