Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

לפי הסרטון, יש לה אשמה מלאה. היא נכנסה לכיכר כאשר הבחור היה כבר בכיכר (לא ברור אולי עבר על במעבר ולכן הבלבול שלה?) והיא נכנסה לכיכר כאשר יכל להיות שם רכב משמע, היא הייתה צריכה לתת זכות קדימה מלאה.

אגב, זה יכול להיות קטנוען או אופנוען כן, אותו סדרי גודל פחות או יותר.

אשמה מלאה ב 100%, סביר להניח שלא הייתה רואה גם רכב.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי עקיפות מסוכנות. עקיפה ראשונה - נבליג, אבל השנייה?!?!!!

כביש 772 בין ק.אתא לצומת בכביש 75, מהירות נסיעה 90 קמ"ש.

עוד בן דוד שמתעקש לעבור לעולם הבא , הדבר היחיד שכואב לי בסרטון הוא שהדבר שהוא יכול להתנגש בו זה רכב עם נהג נורמלי או רכב מלא..ולא קיר בטון

תנסה אפילו לשלוח למשטרה.."ויהיה מה יהיה "

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף היא נזכרה לעזור לו:

מסכים לחלוטין שזו אשמתה. אבל למה ההערה הארסית שלך? היא עצרה וניגשה אליו, ואף אחד מאתנו לא יודע מה חילופי הדברים ביניהם. יותר מזה, במצב כזה עדיף שלא תגע בו, אלא רק תזמין את כחוחות ההצלה. הוא יכול להיות עם פגיעה שתוחמר על ידי כל תזוזה..

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין שזו אשמתה. אבל למה ההערה הארסית שלך? היא עצרה וניגשה אליו, ואף אחד מאתנו לא יודע מה חילופי הדברים ביניהם. יותר מזה, במצב כזה עדיף שלא תגע בו, אלא רק תזמין את כחוחות ההצלה. הוא יכול להיות עם פגיעה שתוחמר על ידי כל תזוזה..

אתה לא יודע לקרוא שפת גוף בסיסית?

היא צועקת עליו ועושה תנועות חדות עם הידיים. לא בדיוק נחמדות למי שהרגע דרסת.

*תיגע *כוחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קיבל את הצילום ממך?

לא. בזמן אמת, הייתי רחוק וכלל לא ראיתי את החסימה שלה\נפילה שלו (שים לב שהייתי צריך לבצע זום בעריכה כדי לראות את כל האירוע, ועדיין הקורולה בסרטון מסתירה חלק מההתרחשות). הגעתי לצומת ואני רואה שהתנועה מאיטה. בסוף ראיתי אותו שוכב ואותה "תוקפת" אותו- ואני מודה שהאינסטינקט שלי אמר: "נו, עוד רוכב אופניים שצפצף על התנועה ורכב איך שהוא רוצה".

יכול להיות, אבל אני ראיתי אדם שרוע על הרצפה בעוד שהיא עומדת מעליו ומוכיחה אותו. זה חרה לי, אפילו שחשבתי באותו הרגע שהוא אשם. סה"כ אני חושב שהיא נבהלה לא פחות ממנו, בגלל זה התגובה שלה.

פניתי שמאלה, עצרתי ויצאתי מהרכב כדי לעזור, אבל הוא כבר עלה על האופניים והמשיך בדרכו (וגם היא).

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אשם./

כן, בהחלט.

טוב לדעת מהנהג המקצוען התורן, נו באמת.

תרצה או לא, הנהגת אשמה ב 100% ואתה יכול להמשיך להאמין בכוחות על טבעיים בדרך כזו או אחרת, שהוא אשם.

יכל להיות שם קטנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשימו הילוך איטי. איך האשמה עליה אם הוא בא ממעבר החציה והתחיל לעבור אחרי שהיא כבר עברה את מעבר החציה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה ראית, אבל ממה שאני רואה בסרטון הזה זה שהוא נסע בנתיב הנסיעה כמו כל כלי רכב, האשמה היחידה שלו היא שהוא ללא קסדה וללא הגיון אולי.

זכות קדימה מקבלים, לא לוקחים "על עיוור".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שאני ראיתי ובהתאם לכך, גם מיקום הפגיעה שלו, על הכביש קרוב לכיכר ולא על המדרכה.

האישה הספיקה לעשות חצי סיבוב בכיכר ולפי המיקום שלו, ללא כל צל של ספק היה בנתיב הנסיעה, רואים את זה די בבירור.

כפי שאמרתי, לא משנה מי היה שם, יכל להיות קטנוע, שגם הוא קטן ודק ולא נראה טוב, מה זה משנה אם זה רוכב אופניים, אמא שרצה עם עגלה או חולה נפש או קטנוע או רכב? ברצינות, מה ההבדל?

כפי שנאמר, זכות קדימה מקבלים ולא לוקחים ולמעשה, כניסה לכיכר כאשר יש כל גורם בנתיב שרשאי לנוע עליו, זכות הקדימה היא שלו קודם כל ובמיוחד בכיכר חד נתיבית, מילא דו...

אפיל את הפצצה הכי חזקה שלמעשה תמחק את הכל ו... כזכור לי רוכבי אופניים חשמליים נחשבים לכלי רכב לכל דבר על הכביש וזכותם לנוע על הכביש, שכחת? כך או כך הטיעון שלך לא נכון ופגום מהיסוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EliC25 צודק, הבחור על האופניים באמת בא ממעבר החציה. אני רץ להתקין מצלמה אחורית עכשיו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא בא ממעבר חציה, זה לא חוקי לפי מה שאני יודע לנסוע על אופניים במעבר חציה. הוא צריך לרדת מהם.

כשנוח להם הם נוסעים על מעבר חציה כדי לחתוך וכשלא נוח להם אז נוסעים בכביש. כאן לדעתי הבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...