Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

sperial, יפה כתבת.

שוב - אשה פנסיונרית בת 65 לא צריכה להמתין ברכבה דקות ארוכות עם קניות בחום של 37° מעלות בזמן שהילדים הלא מחונכים רוקדים בשיירה גדולה ולמעשה עוצרים את כל התנועה עד שנוצר פקק גדול.

יש מגרש חניה מימין ורואים אותו גם בסרטון - לו רצו יכלו הילדים הללו להיכנס למגרש ולרקוד שם כרצונם, אבל לא: למה להתנהג כמו בני אדם? נתנהג כמו בבונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

young97 - אתה רציני? אתה חושב שהדנים לא יודעים לשתות? יש לי חדשות בשבילך - הם יכולים לתת קורסים מתקדמים לכל הפראים הקטנים כאן. אבל הם גם מחונכים להתחשב בזולתם, וזה דבר שחסר לנו מאד כאן.

סטיו - אני סקרן, היכן היה הארוע? יש בסרטון דבר שמוצא חן בעיני - שביל אופניים!!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנערות של היום: מה עושות קבוצה גדולה של נערות שסיימה היום תיכון?

ובכן, אמי נסעה היום עם הרכב שלה (הפאביה) לסופר ע"מ לרכוש מצרכים שונים לרבות מוצרים שזקוקים לקירור, בעוד אני נסעתי עם הרכב שלי (פולו) למקום אחר. כשחזרה הלינה על כך ש"ילדים מופרעים עשו בלאגן ועכבו אותי, הבט במצלמה" - ואני כמובן טסתי לראות מה קלטה המצלמה בסקודה.

נו, לפניכם תרבות נהיגה קלאסית של נהגות ישראל (וגם לנהגים לא חסר, רק שיהיה ברור) שבוחרות לתקוע את התנועה ולהתחיל לרקוד באמצע הכביש בעוד שקישוטי המכוניות השונות לא יביישו את הקישוטים של משאיות ה- MAN במצעד הגאווה, כשבמקביל אזרחים תמימים ממתינים כשבתא המטען יש מוצרי חלב בחום של 37°C (המזגן לא מקרר את תא המטען).

בושה וחרפה - ולא מעניין אותי שהן הרגע סיימו תיכון, מדובר בבריונות כביש על כל המשתמע מכך. אם הן רוצות לרקוד שיעשו זאת במגרש החניה הסמוך.

[video=youtube;kDu2MmA-IAw]

לי זה דווקא תמיד עושה טוב על הלב לראות שיירות כאלה של תיכוניסטים.

תן להם לחגוג, לסיים תיכון זה באמת ביג דיל ועוד חודש- חודשיים הם מתגייסים.

אגב, יש צידניות לשמירה על קור בשביל מוצרי חלב, במיוחד אם אני קונה גלידה או משהו כזה אני תמיד לוקח איתי לאוטו, ממליץ בקור :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. איזה מין עיכוב ? היא יכולה לעקוף משמאל במקום להמשיך לעמוד לדאוג לחלב ולהתמרמר .

2. הרונדו הוא משהו מתוכנן עם המשטרה ועם אישור שלהם ופיקוח גם כן לרוב .

3 . הרונדו הוא דבר שקורה כבר המוווווון שנים , אתה דואג מזה שיתחילו עוד דברים בסגנון ? אז אל תדאג זאת לא השנה הראשונה שזה קורה והופס מה קרה ? לא נוספו עוד רונדואים של עולים לתורה אוהדי ביתר מכבי או גם הפועל..

4. אפילו הצחקת אותי עם העיר הדנית..מה שמתאים לדנים לא בהכרח יתאים פה , מה עוד שזה נשמע לי עוד יותר מסוכן אפילו לעלות כמות גדולה כזאת של אנשים על איזה משאית שחלקם גם שותים

5. לא תרבות ערסים ולא תרבות פרחות , משהו שכולם עושים וידוע

1. לא, היא ממש לא יכלה לעקוף משמאל כי אין שדה ראיה (עיקול) - ראה מה קרה שהולוסטר ניסה לעקוף.

2. לא היתה שום משטרה ולא היה שום פיקוח.

3. לא מעניין אותי - קורה הרבה שנים ואין לי בעיה שזה יבוטל.

4. גם בגרמניה בזיון כזה לא היה קורה - ובכלל בכל מדינה אירופאית שמכבדת את עצמה.

5. תרבות מגה ערסים והתנסחתי מאוד בעדינות.

young97 - אתה רציני? אתה חושב שהדנים לא יודעים לשתות? יש לי חדשות בשבילך - הם יכולים לתת קורסים מתקדמים לכל הפראים הקטנים כאן. אבל הם גם מחונכים להתחשב בזולתם, וזה דבר שחסר לנו מאד כאן.

צולם ביקנעם (אבל זו עיר מגעילה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שטויות..

נוער זה נוער תמיד ובכל אפילו קבוצה של חברה (נגיד 5 אנשים) יש כאלה שסופגים יותר ויש שפחות

אני פשוט קורא את התגובות פה וזה הזוי !

הנוער הזה הולך לצבא והולך לשרת וחלקם גם בקרבי וללכת להגן על הבית של כולכם בתורם שמגיע ממש בקרוב .

הוא סיים משהו משמעותי בחייו והוא רוצה לחגוג את הדבר וקצת להשתחרר

ומה עוד שיש לה מקום לעקוף ! ישלה יותר ממספיק כדאי לעקוף את כל השיירה הזאת

פשוט מרמור ברמות .

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה חשוב שהנוער של חיפה לא מסיים תיכון? לא מתגייס?

בעבר המנהג התקיים גם בחיפה, אפילו עם ליווי משטרתי. כאשר הניסיון הראה שהחבר'ה מגזימים הסיפור הופסק.

לחגוג זה טוב. להפריע לציבור - ממש לא. ולא חסר ביקנעם ובסביבה מקום לחגוג בו גם מחוץ לכבישים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, מה אתם אומרים על השארת הדיון הזה מחוץ לשרשור הזה וחזרה לסרטונים?

ולסיכום, גם משרד החינוך נגד: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4224480,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה חשוב שהנוער של חיפה לא מסיים תיכון? לא מתגייס?

בעבר המנהג התקיים גם בחיפה, אפילו עם ליווי משטרתי. כאשר הניסיון הראה שהחבר'ה מגזימים הסיפור הופסק.

לחגוג זה טוב. להפריע לציבור - ממש לא. ולא חסר ביקנעם ובסביבה מקום לחגוג בו גם מחוץ לכבישים.

מי הפריע לציבור ? גם בסרטון יש לה מקום לעקוף .

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הTake שלי כסוציולוג:

זו תופעה מוכרת פעם בשנה.

זה סוג של טקס שיש לו משמעות של חופש מבחינת כל השכבה הזאת.

צריך להיות רגיש ולהבין שזה קורה פעם בשנה.

זה לא שונה מטקס בר מצווה או חתונה, פורים, שבועות או אפילו מימונה.

אלא אם אוסרים על זה בחוק, זה חלק מהתרבות שאליה אנחנו משתייכים וצריך פשוט לקבל את זה.

כל יום אחר זו עילה למכות אבל פעם בשנה מותר.

אם זו חלק מהתרבות שלנו אז נשאף לשנותה היות ומדובר בתרבות קלוקלת.

גם אם מדובר בביזיון שמתרחש אחת לשנה אין זה אומר שזה תקין - את האנשים המבוגרים שרוצים בסה"כ להגיע הביתה מהסופר זה ממש לא מעניין שאותן תלמידות סיימו עכשיו תיכון ועוד מעט יתגייסו.

לגבי שאר הדברים שכתבת - בטקס בר המצווה שלי לא חסמתי כבישים, ולגבי כל השאר כבר הגיבו.

Stio, אני מודע לעובדה שכשקורה משהו לאמא, זה לא תמיד נלקח בפרופורציות.

הכוונה שלי היא, אמא שלך ככל הנראה (עפ"י התיאור שלך) התעצבנה על הבני נוער האלו ואתה כתוצאה מכך הפסקת לראות את האירוע בצורה אובייקטיבית.

גם אתה סיימת 12 שנות לימוד באותו התאריך (20.6.XX), השכבה שלך לא עשתה אותו הדבר? אצלנו (בחיפה) המצב אף היה עוד יותר קיצוני מכיוון שבני כיתתי חסמו את מוריה בשעת השיא על מנת לקפוץ למזרקה.

ילדים עושים שטויות, אפשר להתנחם בכך שאלו שטויות שלא פגעו באף אחד (חוץ מחצי הליטר דלק שאמא שילמה כשעמדה בפקק).

ניתן לשמוע אותה מתעצבנת בסרטון למי שיש רמקולים - והיא היתה לבד ברכב. זה אומר הכל.

כשאני סיימתי 12 שנות לימוד ב- 20.6.04 אני לא לקחתי את הפיאט שהיתה לי אז והשתוללתי בעיר, ובטח שלא חסמתי כבישים. השכבה שלי עשתה זאת והיא גם ריססה גרפיטי על קירות ביה"ס ועל תחנות אוטובוס, אך אני נשארתי בביתי ולא נטלתי חלק בדבר הזה.

כשמנהלת ביה"ס קראה לכולם להגיע באופן בהול לביה"ס לאחר שהבחינה בגרפיטי וכשהגענו דרשה מאיתנו לצבוע מחדש את הקירות אני סירבתי, ואמרתי שמי שאחראי על האירוע הזה שינקה בעצמו - ולקחתי את הרכב שלי שחנה בחנית ביה"ס ונסעתי משם מיד.

מוצרי חלב לא מתקלקלים מלהיות בבגאז' 10 דק יותר או פחות

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

אבל בגלל מוצרי החלב הללו העצבים רגישים יותר ונוטים להתפרץ לאחר 5 דקות גג...

איזה שטויות..

נוער זה נוער תמיד ובכל אפילו קבוצה של חברה (נגיד 5 אנשים) יש כאלה שסופגים יותר ויש שפחות

אני פשוט קורא את התגובות פה וזה הזוי !

הנוער הזה הולך לצבא והולך לשרת וחלקם גם בקרבי וללכת להגן על הבית של כולכם בתורם שמגיע ממש בקרוב .

הוא סיים משהו משמעותי בחייו והוא רוצה לחגוג את הדבר וקצת להשתחרר

ומה עוד שיש לה מקום לעקוף ! ישלה יותר ממספיק כדאי לעקוף את כל השיירה הזאת

פשוט מרמור ברמות .

גם אני הייתי בצבא 3 שנים כולל במלחמת לבנון השניה, ולמרות שכמעט נהרגתי מטיל סורי (ימח שמו) אני לא התלוננתי על כלום ובטח שלא הצדקתי מעשי בריונות. אין שום הצדקה למעשי בריונות כביש ללא אישור משטרה ולא משנה מהי הסיבה.

אה, ואתמול נסעתי כ- 100 ק"מ בשביל מילואים - אז סמוך עלי שצבא אינו נותן פטור או חסינות ממעשי בריונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך רשיון נהיגה? כי אם כן כנראה שאתה צריך להחזיר אותו.

אסור לך לעקוף במקום שבו אין שדה ראיה מספק.

אסור לך לעקוף כאשר אין לך מרווח לחזור אליו לפני הרכב הנעקף.

ד"א - אם שמת לב יש שם קו הפרדה רציף שהוחלף על ידי קו קטעים. זה אומר שהמקום גבולי ולפחות בעבר מהנדס תנועה חשב שצריך לאסור בו את העקיפה. אם היה מדובר על עקיפת רכב בודד - ניחא, אבל עקיפת שיירה כאשר יש תנועה נגדית היא סכנה וחוצפה - הפרעה לתנועה הנגדית.

הלא היתה שום בעיה לשיירה לעצור בצד - יש מספיק מקומות חניה פנויים. אבל הקפצניות היו חייבות להוציא את הרוש מהחלון (ואני מניח שבלי ידיעת הנהג, פוטנציאל לטעות קטלנית) ולרדת מהרכב באמצע הכביש.

כנראה שאתה מתאים לאותה קבוצה - חושב רק על עצמך, לא על אף אחד אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו תמיד כל כך עסוקים בנהיגה נכונה, שלפעמים דווקא נהיגה לא נכונה היא זו שמצילה חיים.

שימו לב לסרטון המעניין הבא שמדגים היטב למה כדאי, רצוי וחשוב לנהוג כמה שיותר מהיר בעיר ובייחוד בסביבות מעברי חציה.

וגם מיועד ל-young97:

יוסי, בוא נעבור על הדוגמאות שנתת:

בר מצווה - אף אחד לא חוסם כלום.

מימונה - ראה תשובה של פורים.

רק קבל תיקון קטן:

בר מצווה - אכן אף אחד לא חוסם כלום.

מימונה - מופלטה חוסם מעיים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...