Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

יש לך רשיון נהיגה? כי אם כן כנראה שאתה צריך להחזיר אותו.

אסור לך לעקוף במקום שבו אין שדה ראיה מספק.

אסור לך לעקוף כאשר אין לך מרווח לחזור אליו לפני הרכב הנעקף.

ד"א - אם שמת לב יש שם קו הפרדה רציף שהוחלף על ידי קו קטעים. זה אומר שהמקום גבולי ולפחות בעבר מהנדס תנועה חשב שצריך לאסור בו את העקיפה. אם היה מדובר על עקיפת רכב בודד - ניחא, אבל עקיפת שיירה כאשר יש תנועה נגדית היא סכנה וחוצפה - הפרעה לתנועה הנגדית.

הלא היתה שום בעיה לשיירה לעצור בצד - יש מספיק מקומות חניה פנויים. אבל הקפצניות היו חייבות להוציא את הרוש מהחלון (ואני מניח שבלי ידיעת הנהג, פוטנציאל לטעות קטלנית) ולרדת מהרכב באמצע הכביש.

כנראה שאתה מתאים לאותה קבוצה - חושב רק על עצמך, לא על אף אחד אחר.

אני לא מצדיק את ההתנהגות החזירית, אבל הגזמת ברמות על.

אין שם קו הפרדה לבן.

לכל אורך הסרטון עברו 8 רכבים מהנתיב הנגדי, בזחילה.

אפשר היה לשבת ברכב ולהתעצבן, או פשוט לאותת שמאלה ולעקוף בעדינות את השיירה.

אה ולגבי החלב, די בטוח שהמזגן בפאביה עבד נמרצות באותו הזמן, אז אפשר להיות רגועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.. שאפשר היה לצפות מהחוגגים לחנות במפרצי החניה ולא לחסום נתיב שלם בעיצומו של עיקול. אבל.. ישראל, חינוך ישראלי - על מה בעצם מלינים? התנהגות שכזו צפויה ומתבקשת.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך רשיון נהיגה? כי אם כן כנראה שאתה צריך להחזיר אותו.

אסור לך לעקוף במקום שבו אין שדה ראיה מספק.

אסור לך לעקוף כאשר אין לך מרווח לחזור אליו לפני הרכב הנעקף.

ד"א - אם שמת לב יש שם קו הפרדה רציף שהוחלף על ידי קו קטעים. זה אומר שהמקום גבולי ולפחות בעבר מהנדס תנועה חשב שצריך לאסור בו את העקיפה. אם היה מדובר על עקיפת רכב בודד - ניחא, אבל עקיפת שיירה כאשר יש תנועה נגדית היא סכנה וחוצפה - הפרעה לתנועה הנגדית.

הלא היתה שום בעיה לשיירה לעצור בצד - יש מספיק מקומות חניה פנויים. אבל הקפצניות היו חייבות להוציא את הרוש מהחלון (ואני מניח שבלי ידיעת הנהג, פוטנציאל לטעות קטלנית) ולרדת מהרכב באמצע הכביש.

כנראה שאתה מתאים לאותה קבוצה - חושב רק על עצמך, לא על אף אחד אחר.

יותר משנה מזה עכשיו ולא מה שזה היה .

עובדים לפי ההווה ולא לפי העבר וכמה מפתיע..יש שם קו קטעים

וגם עקיפת שיירה כזאת יכולה להתבצע בקלות במרווח שנכנסות בו בקלות 2 מכוניות ! לאט ובזהירות .

תבדוק גם בסרטון באיזה מהירות נמוכה ולפעמיים מאוד בצמוד לימין איך התנועה של המכונית בצד השמאלי שאיכשהו נראה גם שמתכוננות לדבר כזה

וזה לא שאני חושב רק על עצמי ולא על אף אחד אחר , אני במקומך פחות מקובע ומרובע במקרים שאפשר להסתדר בהם .

נותן לאנשים להנות ולא נכנס למרמור (ועוד במקום שאני יכול לעקוף ! )

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו היא תשובתי לכל חכמי הפורום שניסו בדרכים הזויות להצדיק את הילד האידיוט על האופניים, ולהטיל ספק בהתנהלות הנהג שפגע בו.

מבחינתי הילדים האלה הם בדיוק אותו חרא, וכמה שיותר מהר הם ידרסו יפצעו וישברו כמה עצמות ככה גם יותר טוב לכולם.

בטח גם אם האישה שהולכת עם העגלת תינוק במעבר חצייה הייתה פוגעת בו הייתם מאשמים אותה שהיא לא הסתכלה ושיש לה אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו היא תשובתי לכל חכמי הפורום שניסו בדרכים הזויות להצדיק את הילד האידיוט על האופניים, ולהטיל ספק בהתנהלות הנהג שפגע בו.

מבחינתי הילדים האלה הם בדיוק אותו חרא, וכמה שיותר מהר הם ידרסו יפצעו וישברו כמה עצמות ככה גם יותר טוב לכולם.

בטח גם אם האישה שהולכת עם העגלת תינוק במעבר חצייה הייתה פוגעת בו הייתם מאשמים אותה שהיא לא הסתכלה ושיש לה אחריות.

+1

לגמרי מחזק !

- Hyundai Getz 2007 1.6 -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מבקש שלא לתלות את כל רוכבי האופניים באשר הם!

בסרטון האחרון מוצגת תופעת שופוני פסולה.

בסרטון התאונה מאשדוד, נער רוכב חסר מודעות וחסר זהירות. נראה שעוד לא נפגע לפני התאונה, ולמי שיש נגיעה בעניין כדאי להנחיל את המודעות לבני נוער. בהזדמנות הראשונה אצפה בסרטון יחד עם אחיין שלי.

הסרטון ההיסטורי מרחובות שונה. לדעתי, אני לפחות מקווה מאוד, שהנער שם טעה והתבלבל בין הרמזור לפנייה ימינה לרמזור להמשיך ישר. נראה שהוא לא כל כך רוצה למות, והוא עשה צעד (די מרשים) למנוע את התאונה.

בעיה אחרת כעת היא ריבוי נערים עם אופניים חשמליים. לרובם אין מודעות, והכלי הזה נותן להם אשלייה של הרבה כוח. חלקם עוטים ארשת פנים כל כך קרה וחצופה, חלקם מבצעים פעילויות שופוני בכוונה.

הבעיה העיקרית שלי עם הכלים החשמליים שהם משמשים הרבה נערים כצעצוע, יותר מכלי תחבורה. יש גם בעיות בתשתיות.

סך הכל מדובר בכלי תחבורה לגיטימי, והרבה מבוגרים גם מאמצים אותו ועושים טוב לכיס ולעיר. חשוב להלחם בתופעות השליליות מבלי להילחם בכלי. אולי כדאי לפתוח שרשור נפרד בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא, היא ממש לא יכלה לעקוף משמאל כי אין שדה ראיה (עיקול) - ראה מה קרה שהולוסטר ניסה לעקוף.

2. לא היתה שום משטרה ולא היה שום פיקוח.

3. לא מעניין אותי - קורה הרבה שנים ואין לי בעיה שזה יבוטל.

4. גם בגרמניה בזיון כזה לא היה קורה - ובכלל בכל מדינה אירופאית שמכבדת את עצמה.

5. תרבות מגה ערסים והתנסחתי מאוד בעדינות.

צולם ביקנעם (אבל זו עיר מגעילה).

אז במקרה אתמול הזדמן לי להיות באיזור מגדל אייפל, בדיוק כשנבחרת צרפת עלתה שלב במשחק דוקים כלשהו (לא יודע, לא מבין כלום בדוקים).

המוני בני נוער וצעירים שטפו את הכבישים הראשיים בכל האיזור ועצרו את התנועה. אף אחד לא צפר... זאת אומרת צפרו - באופן כזה שברור שהם בעד כל העניין.

משטרה היתה ובכמויות, אבל הם לא ניסו (או יכלו) לעשות שום דבר בעניין.

כל הסיפור ארך לא מעט, כשכל כמה דקות התנועה נחסמת. אני הייתי שם בסביבות חצי שעה.

מצד שני היה נעים עם טפטוף קל ואין סיכוי שלמישהו מהנהגים החמיץ החלב.

Sent from overseas using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מטומטם..

נהג הפיאט מאותת כבר מתחילת הסרטון , נכנס בזהירות וזה עדיין מנסה להיכנס .

בכללי הקטנוענים האלה נוסעים ומנסים כניסה בכל חור .

מקווה שישא בכל התוצאות

+ נראה צעיר ישמצב שגם אסור לו להרכיב

ראה שהמשטרה היתה בעיקבותיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
חלב בדדים יכול להחמיץ?

רק אצל פולניות

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילד הזה בכלל לא יודע לרכב.

נהגת + דיבורית = חוסר שיקול דעת או הבחנה במראות וירידה ממהירות 70 ל20

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצייתים לרמזור אדום, השני אני סבור שפשוט נתן גז ואמר "הכל בסדר, לא קרה כלום".

*תזהרו מהווליום*

וכאן, אני פוגש את אותו ילד דביל 3 פעמים, ושלוש פעמים הוא עושה דברים דבילים.

עריכה אחרונה על ידי FiS

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם היום על ידי חברה שלי :

המהירות הייתה 60 קמ"ש , והחברה מסוג הכי פחדניות בעולם , פשוט לא אמיתי "אני רוצה למות בכוח"

עריכה אחרונה על ידי ProCC

מכונאי BMW

BMW X5 4800 V8 2010 - N62

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...