Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

שכחתי את ה[\] לפני ואחרי. הרי גם אני מהגרועים שבמקלידים. הכתיבה\הקלדה השגויה "שטרניחובסקי" ותיקה בהרבה מהשטר הנושא את השם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו אתמול מטיול קצר בחו"ל ישר לתוך הזבל הישראלי...

על יד מבשרת ציון, כנראה שני ערסים עשו תחרות.

אחד עקף מימין במהירות (אבל לפחות לא סיכן אותנו),

השני, אין מילה אחרת לתיאור חוץ מזבל עופות.

כמעט פגע בנו וברכב שלפניו תוך כדי הדגמת:

1. חוסר יכולת לשלוט ברכב (כי ככה לא נוהגים בכביש ציבורי)

2. איבר מינו הפיצפון

אם אדון מזדה בעל לוחית 83-888-54 פה, תדע לך שאתה נהג גרוע בצורה יוצאת דופן, בן אדם זבל, ואני מאחל לך למות בתאונת דרכים מוות איטי ומייסר כשאף אחד לא באיזור לעזור לך.

(איחול לבבי מאותו אחד שהיה יכול למצוא את עצמו ואת משפחתו בבי"ח בגללך)

[video=youtube;azMe-V63g00]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוחה, ובכל זאת למה הפיג'ו הירוקה תקועה בשמאלי...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר למי היה בשמאלי באותו רגע, הוא חתך ימינה מיד אחרי העקיפה כדי לצאת מימין במקום להשתלב מהנתיב הימני כמו בן תרבות או סתם אדם שפוי.

הוא היה חותך את הרכב המצלם גם אם לא היה אף אחד משמאל.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהוא לא דביל, אבל גם הפיג'ו בעייתי בפני עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NOT EVEN CLOSE!

אי אפשר להשוות בשום רמה את השניים.

הירוק היה קצת לא בסדר.

את המאזדה צריך להוריד מהכביש.

אפילו לילה במעצר יעזור לו לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרנו אתמול מטיול קצר בחו"ל ישר לתוך הזבל הישראלי...

על יד מבשרת ציון, כנראה שני ערסים עשו תחרות.

אחד עקף מימין במהירות (אבל לפחות לא סיכן אותנו),

השני, אין מילה אחרת לתיאור חוץ מזבל עופות.

כמעט פגע בנו וברכב שלפניו תוך כדי הדגמת:

1. חוסר יכולת לשלוט ברכב (כי ככה לא נוהגים בכביש ציבורי)

2. איבר מינו הפיצפון

אם אדון מזדה בעל לוחית 83-888-54 פה, תדע לך שאתה נהג גרוע בצורה יוצאת דופן, בן אדם זבל, ואני מאחל לך למות בתאונת דרכים מוות איטי ומייסר כשאף אחד לא באיזור לעזור לך.

(איחול לבבי מאותו אחד שהיה יכול למצוא את עצמו ואת משפחתו בבי"ח בגללך)

[video=youtube;azMe-V63g00]

אני היחיד שמבט במראה היה מסגיר לי ש-90% הוא יעשה את התמרון הזה? במיוחד כשמדובר ברכב ספורט?

במקום לאחל לו מוות איטי בתאונת דרכים, תדאג שהוא לא יקח אותך איתו.

אתה רואה רכב מתקרב במהירות בשמאלי כשהנתיב חסום ויש פער בינך ובין הרכב החוסם? קח בחשבון שעלולים לחתוך אותך ותוריד מהירות, תן לו "להידחף" בלי לסכן את עצמך, במקום להמשיך עקיפה מימין (שזה מה שעשית), למען ביטחונך האישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מעוניין בדעתי לגבי איך ניתן להשתפר כנהג הוא מוזמן לקרוא את המשך ההודעה. אם מישהו חושב שמצלם הסרטון האחרון [ביגפוט נדב] 100% מבחינת הימנעות מסיכונים, דלגו הלאה. זו לא ביקורת אישית כנגד המצלם, זו לא אמרה על כך שהוא אשם במשהו במקרה הזה ואין כאן עניין של התייפייפות, אז תחסכו ממני את המושגים. אני לא אפול לוויכוחי סרק, רק לוויכוח מקצועי.

מה שכן הולך להיות כתוב זו דעתי על איך להימנע מסיטואציות כאלו גם כשאתם נוהגים נהדר. כלומר איך אפשר להפוך את 98% הימנעות מסיכונים ל-99%. זו גם רק דעתי האישית [וזה גם מה שאני עושה בפועל]. לא זוכר מתי חתכו אותי פעם אחרונה.

בחלק הראשון של הסרטון אזכיר את המשפט האלמותי: אם עקפו אותך מימין, אתה בנתיב הלא נכון.

במצבים כאלו אני תמיד בימני. יש לפחות חצי דקה נסיעה נוספת עד שצריך לבצע עקיפה [ובפועל לא צריך בכלל לבצע כי רואים בהמשך את נהג הסקודה יוצא במחלף].

לגבי החלק השני, אני חושב שהימצאות בימין הייתה פותרת את הבעיה בשל הסיבה שצוינה לעיל, וגם בגלל שזה היה יותר "נתיב הגנה" בין מצלם הסרטון לבין מישהו שמתנחל בשמאל. אני או בורח נתיב אחד מהם או עוקף/מאט באופן נמרץ, וזאת כדי להימנע מהמצב המסוכן של שני רכבים מקבילים לזמן ארוך.

הלכתי להסתתר בבונקר :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני תיכף מצטרף אליך לבונקר.

המילה 'לחתוך' מה היא?

'חתחו אותי' - הכוונה שלי שבעקבות תמרון של מישהו אני נאלץ לשנות את כיוון הנסיעה שלי או לבלום. זה 'לחתוך' מבחינתי.

כל שער הדברים הם כניסה לתוך המרחב המוגן שלי, שכמו שחלק מכם יודעים גדל כשאדם נוהג באוטו. דבר שגורם לאי נוחות באותה מידה כאשר אנשים הנצמדים\מתקרבים אלי יותר מדי בשיחה וחודרים אל המרחב המוגן שלי.

לפי הסרטון לא נראה שזזת מהנתיב או בלמת.

יחד עם זאת אין ספק כי נהג המזדה פפואס.

עריכה אחרונה על ידי Murik

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני היחיד שמבט במראה היה מסגיר לי ש-90% הוא יעשה את התמרון הזה? במיוחד כשמדובר ברכב ספורט?

במקום לאחל לו מוות איטי בתאונת דרכים, תדאג שהוא לא יקח אותך איתו.

אתה רואה רכב מתקרב במהירות בשמאלי כשהנתיב חסום ויש פער בינך ובין הרכב החוסם? קח בחשבון שעלולים לחתוך אותך ותוריד מהירות, תן לו "להידחף" בלי לסכן את עצמך, במקום להמשיך עקיפה מימין (שזה מה שעשית), למען ביטחונך האישי.

אל תנסה, הוא מריח ביקורת ונכנס לאנטי ויתקוף אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו,

קודם כל - אל תסתתר בבונקר...

לא חסרים כאלו שהיו בנתיב ימין ו"חטפו".

כאשר יש רוצח פוטנציאלי בכביש, אתה יכול להיפגע גם כהולך רגל מאחורי ברזלים.

אז בהקשר להיות בימני - זה לא משנה בכלום (בייחוד שגם לי יש זכות עקיפה של רכב איטי יותר בכביש ממני בנתיב אמצעי).

לגבי אדון HeroE,

אני בודק בקביעות מה קורה מאחורי ולכן לא קרה כלום כי "תפסתי" בזווית העין את המטומטם בזמן.

אבל כאשר יש רכב שמהירותו קרובה ל2X ממך בכביש כאשר יש עוד מכוניות שמסתירות שדה ראייה של מפלץ כזה, אתה לא תמיד תראה אותו ממרחק שיאפשר לך מעבר רגוע לנתיב אחר.

ואלו כל הסיבות שבגללן אמרתי שהוא נהג סופר-גרוע!

נהג טוב זה לא סתם שליטה במכונית אלא גם התאמה שלך לסביבה (בין השאר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני תיכף מצטרף אליך לבונקר.

המילה 'לחתוך' מה היא?

'חתחו אותי' - הכוונה שלי שבעקבות תמרון של מישהו אני נאלץ לשנות את כיוון הנסיעה שלי או לבלום. זה 'לחתוך' מבחינתי.

כל שער הדברים הם כניסה לתוך המרחב המוגן שלי, שכמו שחלק מכם יודעים גדל כשאדם נוהג באוטו. דבר שגורם לאי נוחות באותה מידה כאשר אנשים הנצמדים\מתקרבים אלי יותר מדי בשיחה וחודרים אל המרחב המוגן שלי.

לפי הסרטון לא נראה שזזת מהנתיב או בלמת.

יחד עם זאת אין ספק כי נהג המזדה פפואס.

המילה 'דביל' מה היא?

בין השאר כשאתה יורק שטויות ללא מחשבה כי ככל הנראה יש לך סיבה להגן על מישהו..?

יש בחוק הרבה לגבי שמירת מרחק, זהירות כללית וכמובן בריונות.

יש לך סירטונים שנבין גם איך אתה נוהג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להימנע מהמצב המסוכן של שני רכבים מקבילים לזמן ארוך.

זו עצה טובה מאוד.

יש לדאוג לכך שזמן רב ככל הניתן יהיה מקום פנוי לפחות בצד אחד של הרכב: או שול או נתיב פנוי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...